Nie zostawiaj psa w samochodzie, przyjdź z nim do sklepu. Świetna akcja sieci marketów

Sklepy Media Markt nie chcą, żebyś w upał zostawiał swojego psa w samochodzie na parkingu. W witrynie sklepu w Rybniku pojawił się plakat informujący, że przy wysokich temperaturach z pupilem można wejść do środka.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że pozostawienie psa w samochodzie w upał może skończyć się dla pupila tragicznie, nawet jeśli zostawimy go tam "tylko na chwilę", wychodząc na zakupy. Jedna z internautek zauważyła ciekawą akcję sklepu Media Markt w Rybniku, który w witrynie wywiesił plakat ostrzegający klientów przez zostawianiem psów w upalne dni w samochodzie i zapewniający, że przy wysokich temperaturach zwierzę można wziąć ze sobą na zakupy do sklepu.

Taki mądry plakat zauważyłam dziś w MediaMarkt...

Posted by Zosia Rybak on  Wednesday, July 8, 2015


"Witamy psy!" - czytamy na plakacie. "Drogi kliencie, ze względu na wysokie temperatury nie zostawiaj swojego pupila w zamkniętym samochodzie na parkingu tylko przyjdź do nas razem z nim".

Podobne plakaty, ostrzegające przed zostawianiem psów w samochodzie w gorące dni, internauci zauważyli wcześniej w sklepach Media Markt w Niemczech.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (29)
Nie zostawiaj psa w samochodzie, przyjdź z nim do sklepu. Świetna akcja sieci marketów
Zaloguj się
 • daga_1

  Oceniono 1 raz 1

  Po co ludzie taszczą swoje psy na zakupy. Przecież to dla nich mordęga, lepiej im będzie w domu.

 • zgnieciona

  0

  Telewizor Kanapa Fotel Krzesło? No Pewnie. , Press I Kot To Wierni I Wymagający Użytkownicy.

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 19 razy 15

  W Wiedniu, z pieskiem to bez przeszkód wchodzę do sklepów i restauracji a w Polsce dotychczas, to na mnie warczeli gorzej niż mój pies. Dobra inicjatywa.

 • dziadekjam

  Oceniono 18 razy 2

  Media Ma5rkt mogą sobie na to popzwolić, bo pies raczej nic im nie zeżre.

 • siwywaldi

  Oceniono 77 razy -49

  Jak znam życie, to za chwilę "miłośnicy" piesków powołując się na przykład Media-Markt, zaczną włazić ze swoimi pchlarzami do sklepów spożywczych. A to że piesek podniesie łapę i "niechcący" obszczy półkę z pieczywem to nie ważne.

 • 31.februarius

  Oceniono 26 razy 10

  "Media Markt: Nie zostawiaj psa w samochodzie, przyjdź z nim do sklepu"

  A co z teściową?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX