Nie będzie wspólnego startu Korwin-Mikkego i Kukiza do Sejmu

Paweł Kukiz | Janusz Korwin-Mikke

Paweł Kukiz | Janusz Korwin-Mikke (AG)

?Przedstawiciele Pawła Kukiza oświadczyli, że nie zamierzają zawrzeć żadnego porozumienia? - poinformował na Facebooku Przemysław Wipler, poseł i członek partii KORWiN. O ewentualnym sojuszu mówiło się jeszcze przed wyborami.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Wspólny start ruchu Pawła Kukiza oraz partii Janusza Korwin-Mikkego w wyborach parlamentarnych stał się tematem spekulacji jeszcze w kampanii prezydenckiej. Obaj politycy zapewniali o kampanijnym "pakcie o nieagresji", choć dochodziło też do sporów, jak ten podczas debaty prezydenckiej TVP.

Po tym, jak w pierwszej turze wyborów Kukiz zdobył kilkukrotnie lepszy wynik od Korwin-Mikkego, ten ostatni zapowiedział, że "teraz będziemy musieli się razem z panem Kukizem zastanowić, co dalej robić".

"Zakończyły się rozmowy z przedstawicielami Kukiza"

Przemysław Wipler napisał na swoim profilu na Facebooku, że "zakończyły się rozmowy między partią KORWiN a przedstawicielami Pawła Kukiza na temat współpracy politycznej i wspólnego startu w wyborach parlamentarnych".

Dlaczego negocjacje zostały zakończone? "W trakcie rozmów przedstawiciele Pawła Kukiza oświadczyli, że nie zamierzają zawrzeć żadnego porozumienia" - stwierdził polityk.

W dniu dzisiejszym zakończyły się rozmowy między partią KORWiN a przedstawicielami Pawła Kukiza na temat współpracy...

Posted by Przemysław Wipler on Friday, 19 June 2015
Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (88)
Nie będzie wspólnego startu Korwin-Mikkego i Kukiza do Sejmu
Zaloguj się
 • Janusz Senex

  Oceniono 1 raz 1

  -
  Jaka szkoda,a już zapowiadał się ciekawy duet PAJACA z CHAMEM w muszce i z pijaczyną Wiplerem jako przybocznym - wielka szkoda.

 • masz01

  0

  O jej! Nie będzie...
  A może by tak tą fuzje wesprzeć Anią Grocką?
  Coś trzeba zrobić! - bo inaczej, to PiS i Kaczyński, że nie wspomnę o Dudzie - aj...

 • java77

  Oceniono 2 razy -2

  I bardzo dobrze!Od poczatku nie mialo byc ukladow z Korwinem.Panie Pawle prosze trzymac sie wytycznych i nie isc na uklady z zadnymi z dotychaczasowych politykow.Glosuje na pana pod warunkiem ze zadnych ukladow nie bedzie.Nie tylko ja ale tez moi znajomi beda na pana glosowac jesli nie pojdzie pan na zadna wspoprace.My juz nie chcemy dotychczasowych mord ktore zywily sie na nasz koszt i NIC nie zrobily dla kraju i ludzi.

 • rafal106

  Oceniono 7 razy 5

  Miarą nędzy w naszej polityce jest, że można nie mieć partii ani żadnego programu i zgarnąć 20% poparcia. Komentarz jest chyba zbędny.

 • prawdaboli77

  Oceniono 3 razy 1

  Tego już nie zatrzymacie!!!
  www.youtube.com/watch?v=Fv7qvSNU7VM

 • mmpm

  Oceniono 2 razy 2

  W mojej okolicy komitety jowoskie opanowali w całości działacze KNP. Oni też najpewniej zajmą miejsca na liście Kukiza do Sejmu. Zatem po wyborach może okazać się, że większość posłów wybranych z listy Kukiza utworzy własny klub parlamentarny, już bez Kukiza, który stanie się zbędny, za to pod patronatem Korwina...

 • anonim_ka

  Oceniono 2 razy 0

  Szkoda , byłby świetny kabaret.
  Dzięki ich tekstom wiem kogo OMIJAĆ.

 • tad-tad

  Oceniono 4 razy 0

  Nie mogli dogadać się kto jest większym debilem ? ależ to nic , możecie obaj się błaźnić, wszak oszołomstwo w tym dziwnym kraju jest dalej w modzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje