Kontuzja Korwin-Mikkego to efekt "niebezpiecznego manewru" na motocyklu. Rowerzystka zajechała mu drogę

Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke (PAWEŁ MAŁECKI | TT/gregorfox)

Janusz Korwin-Mikke w ubiegłym tygodniu skręcił kostkę i złamał żebro. "Fakt" podaje, że wypadek miał miejsce podczas "niebezpiecznego manewru", gdy europoseł jechał na motocyklu, a drogę zajechała mu rowerzystka.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Według tabloidu , do wypadku doszło, gdy "drogę [Korwin-Mikkemu] zajechała rowerzystka, która - jak utrzymują niektórzy - poruszała się niezgodnie z przepisami ruchu drogowego".

Aby nie uderzyć w kobietę, europoseł miał przewrócić motocykl.Wózek z Parlamentu Europejskiego

Z "Faktu" dowiadujemy się również, że szef partii KORWiN, mimo gipsu na nodze, dotarł do Brukseli. W Parlamencie Europejskim otrzymał wózek, który miał mu ułatwić poruszanie się po miejscu pracy.- Już jutro zdejmują mi gips, sprawę uważam za zamkniętą - powiedział Korwin-Mikke w rozmowie z "Faktem".Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (249)
Kontuzja Korwin-Mikkego to efekt "niebezpiecznego manewru" na motocyklu. Rowerzystka zajechała mu drogę
Zaloguj się
 • 0

  Większosć komentujących żyje w wirtualnej rzeczywistości podanej im do wierzeń przez m.in. GW. Co i raz o usypianiu. Nawet Kukiz to walnął. Tylko Korwin jakoś nigdy.

 • harystoh

  Oceniono 3 razy -1

  caly w tym szkopul, ze nie wiadomo co zrobic z tym facetem: zachowuje sie jak pijany zajac, sepleni i nikt go nie moze zrozumiec ale poslem z Bozej laski jest i malo tego naduzywa swoja wladze marnotrawiac pieniadze. Tylko pogratulowac! A tylu wyksztalconych Polakow sie marnuje szukajac pracy

 • cyklista

  Oceniono 1 raz -1

  Pewnie skręcała w lewo, a kornik w prawo - musiało dojść do kolizji. Ale jak kornik na motorku nie potrafi ominąć rowerzystki, niech se kupi hulajnogę i nie plącze się ludziom między nogami.

 • ola-blue

  Oceniono 2 razy -2

  Gość ma prawie 73 lata , a zachowuje się pretensjonalnie i robi z siebie pajaca. Ośmiesza Polskę. Dla mnie - bezużyteczny polityczny celebryta.

 • koperchytla

  Oceniono 2 razy 0

  Kopnąłby tą nogą w gipsie jakiegoś konfidenta PZPR.

 • poljack

  Oceniono 3 razy -1

  Kiedyś Korwin sam sobie wbił nóż na ulicy naoczni świadkowie mówili że zaatakował się od tyłu .

 • dorik2

  Oceniono 1 raz 1

  I znowu budzi sensację w PE...

 • bi1234

  Oceniono 4 razy 0

  Korwin mówi: "Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w TV powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych,mądrych"

  Więc dlaczego sam występuje w TV??? Hipokryta...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje