Komentarze (724)
Zbigniew Stonoga publikuje akta afery taśmowej. "Największy wyciek w historii". Prokuratura i BOR postawione na nogi
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hp77

  Oceniono 6 razy 4

  dajcie małpie brzytwę :)

 • majo_rmajor

  Oceniono 10 razy 4

  @13perun
  PiSdzielskie gadanie (kiedyś było austriackie). A co słychać u nieskazitelnego Mariuszka Kamińskiego z CBA? Montuje nowe żyrandole dla dody i jarkacza?

 • torebusia

  Oceniono 2 razy 0

  byłoby miło poczytać. może znajdę w bibliotece, hasło "polityka" :)

 • 13perun

  Oceniono 8 razy 0

  staremu Bąkowi się zdawało, że do POmrocznej wróci sobie na stare lata na fuchę żyrandola a tu trzeba będzie brać barbie pod pachę i stawiać się pokornie przed komisją śledczą :-)))

 • jozefpawowski

  Oceniono 3 razy -1

  15 tomow

 • sonix24

  Oceniono 4 razy 2

  A zapoznał się ktoś z tymi aktami? Bo ja trochę poczytałem. Na niektórych stronach jest dużo o seksie w restauracjach. Może to nie afera, ale jak polityk prawicowej bogobojnej partyjki posuwa prostytutkę w restauracji to jest już szczyt hipokryzji. Oczywiście nie mam nic przeciwko prostytutkom. Ale mam wszystko przeciwko podwójnym standardom prawicy polskiej! Z modlitwą na obłudnych ryjach pirnolą we wszystkich możliwych TV o tym jakimi to są prawymi, uczciwymi ludźmi a w knajpach posuwają wszystko co na drzewa nie ucieka i ogona nie ma. I tacy obłudnicy mają nami rządzić?!?!?!?!?!?!?!?!?

  Tym looyom trzeba na jesienie powiedzieć twarde WON z polityki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • observanto

  Oceniono 6 razy 4

  Nawet jak go zamkniecie, to Polacy już wszystko o Was kooorvy wiedzą !
  Wybory zbliżają się w oszałamiającym tempie!
  Zamawiajcie już bilety lotnicze, bo następny rząd nie będzie wykupywał u Was reklam za miliony!

 • sonix24

  Oceniono 4 razy 2

  No popispslsld!
  Teraz to wam się już nie uda tego zamieść pod dywan.

  To jest wasz koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • nigdy_nie

  Oceniono 8 razy 4

  Na zamowienie pisu!!

 • 111artur

  Oceniono 4 razy 4

  Nasze Panstwo oraz wszelkiego rodzaju sluzby specjalne czy biura o niewiadomym przeznaczeniu to amatorszczyzna. Wstyd i obciach.

 • cobra69

  Oceniono 6 razy 4

  Sprawa, w normalnym!!!!!!! państwie demokratycznym powinna się toczyc wobec przestepców jakimi okazali się politycy-bohaterowie i głowni aktorzy nagran! A nie przeciw nagrywającym. W przeciwnym razie kazdy kto ujawni przestepstwo jest przestępca a prawdziwy przestępca może powołać się na polską interpretacje prawa i oczekiwac pomocy ze strony państwa. Nawet szpieg!!! Takie mamy panstwo. Rozumiem, że gdy zgłosze popełnienie przez kogoś przestepstwa to ja będę odpowiadał a nie przestepca? Oj rzadzący do niczego się nie nadajecie, chronicie siebie bezwstydnie bez żadnych granic moralności i etyki. Won z Sejmu i z zycia Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • barbara333-4

  Oceniono 5 razy -1

  tia ...Burzyńska to jedna z tych wariatów..... oni zaczęli modę na podsłuchy i im sie upiekło, bo nic w Polsce nie działa, zadne służby, siedzą w pudle tylko za batonik za o.99 , a taki stonoga to con zrobił powinien już być osadzony i zapuszkowany na 20 lat.... prokuratura wypuszcza grube ryby, bo oni maja na nich haki....

 • gorillaglu

  Oceniono 2 razy 2

  Kiedy wszyscy już będą podsłuchani i sfilmowani, będzie nam się dostatnio żyć. Pamiętajcie, dzieciaczki, wojna to pokój, wolność to niewola, a ignorancja to siła.

 • jkredman

  Oceniono 2 razy 2

  redaktory wyborcza jak to jest z tymi sprawami karnymi Stonogi, 142 sprawy karne jak piszecie czy 118 uniewinnień jak twierdzi Stonoga

 • sarna291

  Oceniono 6 razy 4

  jezeli było pozwolenie na to by poseł Bury ujawniał poufne rzeczy w internecie i nikt go za to nie sciga, i jeszcze poeta ludowy Piechociński popiera to w mediach - to co inni obywatele ? Prawo nie działa. Prokuratura to mafijny twór powstały pod rzadami pisowskiego Seremeta po to by rozwalić PO. Udało sie, ale na lata polski wymiar sprawiedliwosci jest umoczony w brudne sprawy, niewydolny, leniwy, głupi, za kasę zrobi wszystko..... to panstwo istnieje teoretycznie. Polski wymiar sprawiedliwosci wykończył to państwo,

 • da3lek

  Oceniono 4 razy 4

  plus jeszcze kilkanaście lub kilkadziesiąt pracowników urzędu z nieograniczonym niczym dostępem do akt ;)

 • 123waz

  Oceniono 4 razy 2

  jeżeli nie siedzi jeszcze - tzn ma powiązanie z prokuraturą, innej opcji niema. Za demontaz państwa facet spokojnie sobie zyje, a słuzby rozwalone !!! Bananowe panstwo za rzadów Seremeta, pisowskiego prokuratora, który w ciągu 6 lat rozpie...ił cały aparat scigania. i zamienił go w korupcyjne, podsłuchowe państwo w panstwie. Oskarzam o to rzad PO , ze pozwoliła tej bandzie w wymiarze sprawiedliwosci na działania niezgodne z prawem i poza prawem.

 • wera95

  Oceniono 4 razy 4

  Takie akta to się kupuje w każdym sklepie z aktami

 • jkredman

  Oceniono 2 razy 2

  czyżby w prokuraturach warszawskich adwokaci i strony postępowania miały możliwość swobodnego korzystania z urządzeń do rejestracji obrazów,
  wyciek wyszedł z prokuratury, a sugerować że mógł to zrobić poszkodowany, oskarżony lub ich adwokaci może tylko skończony idiota

 • kniazwitold

  Oceniono 11 razy -5

  PIsowskie trole wypełzły z nor i kreują aferę trotylową.

  Kiedy rozmowa braci mlaskaczy?

 • douglasmclloyd

  Oceniono 8 razy 2

  ChDiKK

 • cudaktusk

  Oceniono 13 razy 1

  Państwo polskie, dzięki takim sqrwysynom jak Sienkiewicz, Belka, Bieńkowska, Sikorski, Wojtunik, Rostowski i Kulczyk, istnieje tylko teoretycznie.

 • repres1

  Oceniono 6 razy 6

  Skoro akta udostępniono podejrzanym i pokrzywdzonym, to powinny być ujawnione także opinii publicznej (bo sprawa ma charakter dość publiczny).
  Władza publiczna z zasady jest sprawowana jawnie.
  Wybuch wielki "skandal" o "przeciekach", a tymczasem Stonoga publikuje to, co powinna opublikować prokuratura.
  Kiedy my się nauczymy, że władza należy do obywateli, a nie do prokuratury? Prokuratura jedynie wykonuje władzę w imieniu narodu, czyli wszystkich obywateli.

 • ossmolony

  Oceniono 5 razy 5

  Tusk już nie potrafił nad tym panować , wszystko zaczęło mu się wymykać z rąk,a towarzysze partyjni coraz mniej sie nim przejmując zaczęli chodzić dziwnymi nie za ładnie pachnącymi własnymi ścieżkami .Tusk ,jako cwaniaczek dobrze wiedział co się dzieje więc jako cwaniaczek słusznie podją decyzję ,że najwyższy czas spier..lać z tej tonącej łajby o nazwie PO ,żeby go nie pociągnęła za sobą na dno.Niestety w miejsce Tuska pozostała może i sympatyczna ,ale zbyt mało sprytna nie mająca talentów zarządzania i trzymania tego towarzystwa za pyski niejaka pani lekarz ,która tylko przyspiesza nadciągająca katastrofę pozostawionej pod jej pieczą gnijącej od środka łajby.

 • 1theguru1

  Oceniono 1 raz 1

  STONOGAliks :-)

  może i stonoga sorry kłamstwo ma krótkie nóżki ale za to ma ich sto !!!

 • observanto

  Oceniono 6 razy 6

  Na mieście mówią, że w aresztach przygotowują dużo pojedynczych cel o podwyższonym standardzie i z dobrym wyżywieniem!

 • persentation1

  Oceniono 5 razy 1

  I niech mi ktoś powie, że to państwo działa... nie tylko teoretycznie :)

 • onduma

  Oceniono 5 razy 5

  Jadac w kolejce noca ryzykuje wiecej niz ci ponoc zagrozeni szefowie sluzb. I to za marne grosze z nie za gruba kase

 • jwarenn

  Oceniono 12 razy 12

  Premier Donald Tusk obiecał, że do września 2014 afera podsłuchowa będzie wyjaśniona we wszystkich szczegółach , Wicepremier Janusz Piechociński obiecał , że jeśli to nie nastąpi poda się do dymisji. Sądzę, że wszelkie komentarze są zbyteczne.

 • manini

  Oceniono 5 razy 5

  tak się martwicie tymi danymi agentów ,a kto takie dane udostępnił w aktach sprawy które mogli czytac i fotografować wszyscy zaangażowani w tą sprawę ,po co im to ?burdel w służbach burdel w prokuraturze ,burdel w rządzie .Burdel sowicie opłacany przez podatników ,Płaćcie matoły i wybierajcie nas w wyborach bo jak nie to będzie gorzej , jakie gorzej ???Może być jeszcze gorzej????Ś

 • niesmiertelna.mysl.lenina

  Oceniono 10 razy 8

  Brawo Zbigniew Stonoga, Wolna Polska z Panem!

  Na pohybel reżimowym złodziejom i ich gadzinowym, kłamliwym szczujniom.

 • normalny10

  Oceniono 10 razy 10

  Niestety potwierdza się to co było dla wszystkich tajemnicą poliszynela - tym krajem o nazwie Polska rządzą niebezpieczne dla Polaków i Polski struktury mafijne w których skład wchodzi wymiar sprawiedliwości chroniący mafiosów na najwyższych stanowiskach rządowych , ścigających tych co ujawniają sk.....syństwo panującej władzy.Jest ogromne ryzyko ,że te towarzysko-mafijne struktury swoją działalnością ten kraj i jego mieszkanców pociągną w bagno w którym funkcjonują .Z takiego już bagna wydobywanie będzie trwało długimi latami - czego przykłady rozmaitych republik kacykowych gdzie wypisz wymaluj podobne było pojmowanie zawiadywanie państwem ,jak u tych obecnych polskich politycznych " elit ".

 • roggeven

  Oceniono 7 razy -3

  Wlasciwie o co chodzi "Gazecie"? Zamydlic oczy komu wlasciwie? Praktycznie Michnik, Kwasniewski i jego pracodawca Kulczyk to wspolnata interesow i niejaki Stonoga to jeszcze jeden ananas, ktory Polakom ma wbic do "ciemnych" glow, w tym mojej, ze jest tylko burdel i nic wiecej-moze wreszcie zabrac sie tym manipulatorom ala GW za zadek!

 • vektor01

  Oceniono 11 razy -5

  W krajach demokratycznych nie ma kary śmierci, więc takich idiotów zamyka się w szpitalach psychiatrycznych. To powinno wystarczyć, ażeby oduczył się działań na szkodę Państwa.

 • disloyall

  Oceniono 9 razy 7

  Co w tej aferze jest najbardziej absurdalne..: ?

  ze Sikorski i Belka ...ma status POKRZYWDZONEGO !!!!!!!

  To co powiedziala Bienkowska o tym "rzadzie" i gornictwie - powinno ZDELEGALIZOWAC po !!!!!!!!!!!!

 • tomasz20

  Oceniono 6 razy 4

  No i po co było obalać komunę.Teraz mamy większych złodziei aferzystów,kolesiów,wariatów a Polacy zostali ekonomicznymi niewolnikami pracującymi od rana do nocy za psi grosz.Musi nastąpić zmiana systemu i czas rozliczeń tych wszystkich pseudo elit.Kapitalizm się nie sprawdził i nigdy się nie sprawdzi bo wyzysk zawsze prowadzi do rewolucji lub do wojny.

 • Andrzej Fencke

  Oceniono 7 razy 1

  Brawo Stonoga, jedyny odważny. Powinien dostać medal za odwagę. Wszyscy "publiczni" tacy wrażliwi, niebożątka. Wszystko tajne przez poufne tylko szkoda że za publiczne pieniądze. Starają się chronić swoje brudne dupska za wszelką cenę, to oczywiste. Sorry, taki mamy klimat.

 • Roman Nowak

  Oceniono 3 razy 3

  "Zbigniew Stonoga opublikował w sieci akta afery podsłuchowej"
  ...w której sieci? gdzie to jest? nawet nie wiem co komentować?
  podeślijcie jakiegoś linka o czym czytaliście, bo Wam trochę zazdroszczę emocji

 • archeus_pl

  Oceniono 14 razy -8

  Z czego tu problem? Przecież to afera rozdmuchana przez pisuar. W ogóle atak na forach black PR z pis za pięć zyla zatrudnionych na umowę o dzieło.
  Dajcie spokój.
  Co wynika z tego chłamu? że każda polityka jest brudna a pis przy władzy zagrywał czysto?
  Bez jaj pisdy pisuariańskie. Rozliczcie sie ze swoich błędów. Dziwię się wyborczej, że pisze o takim syfie rozkręcanym przez pis.

 • poppers68

  Oceniono 10 razy 0

  Szlag mnie trafia, jak czytam posty, że ten przeciek to potwierdzenie na ...."teoretyczność" państwa polskiego...
  To tak, jakby Wikileaks dowodziło "teoretyczności" kolejno : USA. Niemiec, Francji i wielu innych.
  Zresztą, nikt nie domagał się w związku z powyższym dymisji Obamy czy Merkel z tego tytułu.
  To bzdura do mega kwadratu.
  Należy sprawdzić, skąd chłopina - businessman , który zamiast prowadzić interes niezmiernie skrupulatnie dążył do zdobycia dokumentów, które nie powinny się u Niego znaleźć.
  Przepraszam ale to nie Watergate. Tu ktoś najwyraźniej ma parcie na doprowadzenie do zmiany władzy w Polsce. Pomogły "rewelacje kelnerskie" - pomoże i to ?
  Nie wiem ale zaczynam podejrzewać ,że wszelkiej maści "przedsiębiorcy" są specjalnie uruchamiani w kluczowych dla opozycji momentach.
  Tu nie ma przebacz. PIS miał bolszewickie zakusy już dawno więc brudna robota nie jest tym kolegom obca....
  Jak tylko Kamiński ( CBA z czasów PIS ) immunitet , to po tygodniu ex ubeckie WPROST wyskoczyło z kelnerami i Falendą ( teraz mający kłopoty z paragrafów...hm...mało politycznych).
  Takie to "historie życiowe"....

 • majster_mundek

  Oceniono 7 razy 7

  przecież Donek rok temu przed wakacjami mówił że po wakacjach minister Sienkiewicz przedstawi efekty śledztwa z afery podsłuchowej...

  nie powiedział po których wakacjach...?

 • 01kotek01

  Oceniono 5 razy 3

  "Cichocki o aktach opublikowanych przez
  Stonogę: ?To bardzo zła sytuacja. To
  dewastowanie podstawowego systemu
  funkcjonowania instytucji?

  Aha, ujawnienie wielkich przekrętow na państwie przez ważne święte krowy to "dewastowanie systemu", ale już zamiatanie pod dywan, co oni tam wyprawiają i jakie przestępcze działania czynią to jest chwalebne, pewne godne odznaczenia państwowego, co q.urwa, zaprzeproszeniem ?!
  Np. wpier...lanie ośmiorniczek za rownowartość często miesięcznej pensji i załatwianie lewych interesow na szkode podatnika to chwalebne, także przy okazji tych interesow handlowanie doopą w ramach przypieczentowania, niczym w mafii pokazowe morderstwo żeby tam się dostać ,zaufanie, to nic takiego, co...?!
  A no pewnie, że to nieistotne, bo widać po tym kto został ukarany - kelnerzy, ha, ha, ha...
  To ja pier...lę, za przeproszeniem, takie państwo i takie elity...
  Im wam szybciej łby poukręcają, tym lepiej i nie wnikam dokładnie, kto z jakich powodow to czyni, bo to mało istotne ?!
  Najważniejsze, że wyrwie się takie "chwasty" ?!
  I to tyle w tym temacie....
  Ale jaj, ale jaja, taki mamy klimat...

 • abdu_al

  Oceniono 9 razy -3

  Afery taśmowej - wykreowanej przez rusklą agenturę - ciąg dalszy.

 • jingo777

  Oceniono 11 razy 1

  Modlę się aby na jesieni PIS zdobył +50% głosów, a po wygranych wyborach, żeby zrobili bilans otwarcia i pokazali czarno na białym w jakim stanie jest państwo polskie po 8 latach rządów sitwy PO i PSL, po bilansie wnioski do prokuratury o ściąganie przestępców i po udowodnieniu surowe wyroki więzienia i konfiskaty 100% majątków. Amen.

 • czonek22

  Oceniono 3 razy 3

  sfotografować ponad dwa tysiące stron akt to w pojedynkę trzeba kilka dni stać i przekładać te kartki w aktach i to jeżeli ma się zapewnione warunki do takie pracy, jeżeli robił to zespół ludzi to poszło by prędzej może jeden dzień :)

 • rif1

  Oceniono 9 razy 5

  POPIS, SLD PSL, BOLEK , SUCHOCKA , BELKA , KRZAKLEWSKI , MARCINKIEWICZ , KACZYŃSKI , TUSK , KOMORUSKI POD TRYBUNAŁ STANUW WOLNEJ POLSCE . JUŻ NIEDŁUGO ROZLICZYMY TYCH BANDYTÓW KTÓRZY ROZKRADAJĄ I ZDRADZAJĄ NASZĄ OJCZYZNĘ .
  RODACY , UKŁAD MAGDALENKOWY ROZSYPUJE SIĘ POWOLI .
  NIE ZAGŁOSUJĘ NA NIKOGO Z TEGO UKŁADU .
  MAMY SZANSĘ NA WOLNY KRAJ .TO OD NAS ZALEŻY TERAZ CZY DALEJ POZWOLIMY SIĘ MANIPULOWAĆ MEDIOM , WATGYKAŃSKIM WARCHOŁOM , SŁUGUSOM BRUKSELI(BERLINA) I MOSKALOM .
  ZARYZYKUJĘ I ODDAM GHŁOS NA KUKIZA KTÓRY JEST JUŻ OPLUWANY .
  TE SUKINSYNY CZUJĄ ZE PALI IM SIĘ GRUNT POD NOGAMI.

 • kniazwitold

  Oceniono 8 razy 2

  Pisiorek myśli, że jak podliże się kaczemu pierdowi, to mu prezio umoży wyroki...

  Zwykły przestępca który robi dużo dymu, żeby ukryć oszustwa i wyłudzenia.

 • stupid_writer

  Oceniono 8 razy 2

  Rydzyk, taki polski "rasputinek" rzadzi tymi sku..nymi politykami! Kiedy przyjda po tego sku..na?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX