Paradowska będzie wypominać Dudzie ataki na Komorowskiego: Brygady szturmowe mają wiele za uszami

Publicystka "Polityki" zapowiada, że nie zapomni o tym, że "w kampanii Bronisław Komorowski był przedmiotem szczególnej nienawiści". - Żałuję, że prezydent elekt tego nie zauważył i nie odciął się od tego - mówiła Janina Paradowska w "Poranku Radia TOK FM".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasZa atakami na prezydenta Komorowskiego stoją, zdaniem publicystki, "brygady szturmowe, które tak dopieszczał ostatnio Jarosław Kaczyński". - Czyli klubu "Gazety Polskiej" i inne środowiska skupione za plecami prezydenta elekta.

Janina Paradowska żałuje, że Andrzej Duda nie zauważył tych ataków i "nie odciął się od tego". - Będzie mu się to wypominać. Ja w każdym razie będę to wypominać.

Więcej o:
Komentarze (31)
Paradowska będzie wypominać Dudzie ataki na Komorowskiego: Brygady szturmowe mają wiele za uszami
Zaloguj się
 • senior2244

  Oceniono 7 razy 3

  Ale tym szturmowym brygadom bardzo pomagali dziennik/rzyny/arze a szczególnie z TVN24 którzy ujadali jak kundle.Prym wiódł Rymanowski członek smoleńskiej sekty i współautor książki o zamachu smoleńskim. Jak PiSuarom pomożecie jeszcze wygrać wybory do parlamentu to na koniec dobiorą się wam do tyłków tak samo gejom którzy również poparli Dudę i zachowali się jak karpie które nie mogą doczekać się świąt B. Narodzenia.

 • politol59

  Oceniono 4 razy -2

  Jeszcze zatęsknimy za normalnością.

 • prosatis

  Oceniono 8 razy 0

  kampania, nawet jak na standardy europejskie wcale nie była brutalna. W wypowiedziach kandydatów to Komorowski był bardziej brutalny /np jego uwaga, że to znajomi Dudy noszą kominiarki/. A uwagi o Szczerskim, chamskie uwagi o rodzinie Dudy itp. Paradowska nie pamięta ataków na Lecha K. ? kto wiatr sieje... demencja zasłużonej propagandzistki ?

 • and-j1

  Oceniono 12 razy 0

  Brygady szturmowe czyli ŁAJZY PiSu przez cały czas zakłócały kampanię wyborczą Komorowskiego. Oni tylko to potrafią, sztucznie podnosić niezadowolenie

 • aluksz

  Oceniono 16 razy 6

  Ciemny lud jakiś aktywny zrobił się, nie zrozumiał, że Duda ma ich w d...e. Jemu tylko o stołek chodziło, a może jeszcze bardziej jego żonie. Teraz pokaże, co PIS potrafi. A Paradowska ma rację, nikt nie przeszkadzał Dudzie pleść androny!!!

 • kor102

  Oceniono 13 razy -1

  Ciemny lud, brygady szturmowe, racjonalni i radykalni, a za tym jazgot że to PiS dzieli ludzi.
  Maszyna propagandowa ruszyła.
  A pani Janinie czas podziękować, ona mentalnie żyje czasami Gomułki. To taki redakcyjny Bronek.

 • hurdy-gurdy-x

  Oceniono 20 razy -2

  Fajny skrypt do fałszowania ocen tutaj macie. Brawo Adaś, nie oddawaj PO-lski gofniarzom

 • grastep02

  Oceniono 24 razy 2

  P). Duda nie zrealizuje obietnic. "CIEMNY LUD" uwierzył namaszczonemu przez p. Kaczyńskiego kandydatowi na prezydenta. "CIEMNY LUD" potrafi jednak OWO CUDO stosownie rozliczyć i to z wielkim hukiem uczyni.

 • magda-warszawianka

  Oceniono 34 razy -2

  Niestety ,ale bardzo krytycznie oceniam dziennikarstwo Paradowskiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX