"Problemem SLD jest Miller. Klincz potrwa do jesieni. Wtedy nastąpi pogrzeb"

- Szyld SLD przestał być atrakcyjny. Wielu ludzi myśli o tym, żeby się z nim pożegnać. Nawet jeśli Sojusz przetrwałby w jakiejś formule - mówiła w TOK FM Eliza Olczyk. Dziennikarka "Wprost" nie widzi szans, by lewica odniosła sukces w wyborach parlamentarnych.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 - Lewica jest w tej chwili w klinczowej sytuacji. Jest masa rozdrobnionych środowisk, próby połączenia. Ale głównym problemem jest osoba Leszka Millera. Jednak Miller zdecydował, że nie zamierza rozwiązywać tego problemu przez swoją dymisję - oceniła Olczyk w Poranku Radia TOK FM.

Zdaniem publicystki "klincz będzie trwał do jesieni", czyli do wyborów parlamentarnych. - A jesienią nastąpi pogrzeb. Bo sondaże pokazują, że SLD do Sejmu nie wejdzie.

Więcej o:
Komentarze (30)
"Problemem SLD jest Miller. Klincz potrwa do jesieni. Wtedy nastąpi pogrzeb"
Zaloguj się
 • baby1

  Oceniono 1 raz 1

  Widzę, że tzw. "niezależni" dziennikarze wracają do swojego ulubionego tematu - upadku lewicy. I po co jeszcze dyskutować na temat tak bezdyskusyjny. A może zabrać się jednak sensownie za PO, bo się szykuje kompan dla SLD.

 • Bogusław Dobos

  Oceniono 3 razy 1

  Szansą przejścia do historii dla SLD jest natychmiastowe samorozwiązanie, bez czekania na solidne lanie jakie dostanie w wyborach parlamentarnych.
  Formacja, poza nazwą nic z lewicowością nie mająca wspólnego, gracko dowodzona przez socjalzdrajcę Leszka Millera, skompromitowała się ostatecznie. Nawet jej zakulisowi mocodawcy z BCC, Konfederacji Pracodawców stracili nadzieję, że nadal będzie sprawnym narzędziem sabotażu politycznego.
  I Deorum gatias - wielu szczerze lewicowych ale nieco naiwnych osób pseudolewicowcy z SLD nie nabiorą już na fundusz. Tym samym oczyszczone pole do działania mieć będzie świeża nadzieja lewicy - partia RAZEM.

 • jaroslavhasek

  Oceniono 1 raz 1

  Miller lewicy killer.

 • tamal111

  Oceniono 6 razy 4

  Tylko Ogórek,,,

 • tamal111

  Oceniono 5 razy 1

  Ogórek na szefa lewicy! Wiele to im nie pomoże ale przynajmniej będzie na kim oko zawiesić...

 • mrjarwit

  Oceniono 5 razy 3

  Miller musi odejść!!

 • 1nowoczesna

  Oceniono 2 razy 2

  A kto nowym Millerem ? Balt?, Matyjaszczyk?, Piekarska?, Gawkowski?, Piechna-Więckiewicz ?

 • 1nowoczesna

  Oceniono 7 razy 5

  Leszek Miller uniemożliwia jakiekolwiek porozumienie na lewicy, musi odejsc

 • Oceniono 10 razy 8

  Miller utopi SLD po raz drugi. No i dobrze. Czas w końcu na lewicę, a nie twór PO-podobny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX