Komentarze (238)
Postępowanie dyscyplinarne wobec gdańskiej radnej PiS?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sirseb

  Oceniono 6 razy 6

  patologia katolicka

 • adam.de

  Oceniono 5 razy 3

  Zwróciliście uwagę na zachowanie córki radnej? Wygląda, jakby była czymś naćpana.
  I cudowna elokwencja tej blondynki. Bo dzieci się napatrzą. Czy jest świadoma, że prawdopodobieństwo, iż jej dziecko będzie gejem/lesbijką, wynosi 3-15% (w zależności od badań)? I jest to zupełnie niezwiązane z tym, że jako dziecko na paradę równości się napatrzy. Bo jeżeli homoseksualizm związany byłby z 'patrzeniem' na parady, to w ogóle by go nie było (do lat 70. ubiegłego wieku żadnych parad nie było, a homoseksualizm tak).

 • observanto

  Oceniono 5 razy -1

  W Rosji nie mają problemów z odmieńcami, mają spokój na ulicach, no ale tam mają przywódców z jajami!

 • cleryka

  Oceniono 3 razy 1

  Tę Kołakowską ,nauczycielkę powinien zbadać psychiatra,bo w przeciwnym razie Kurator Oświaty będzie musiał beknąć za niepodejmowanie decyzji kadrowej wobec dyrektorki szkoły jak i tej histe( o)ryczki.

 • ludpracujacy

  Oceniono 6 razy 6

  i pomyśleć, że babsko za komuny biegało z czerwoną flagą na pochody 1 majowe. Jeszcze jedna neofitka przefarbowana.

 • enedue3

  Oceniono 7 razy -5

  Niestety homoseksualizm jest grzechem wołającym o pomstę do Nieba , jednym z czterech (patrz Katechizm KK). Dla katolika, to jest ważne, a nie co uważa dziennikarz GW oraz dziennikarze przekaziorów mętnego nurtu. Tak jak Bedroń, Kalisz i inni obywatele mają prawo protestować tak samo może pani nauczycielka , studenci, chłopi , mamy wolną demokratyczną Polskę.

  Skąd ta nietolerancja w Głosie Cadyka ? Przecież ojciec nad-redaktor Adam M. jest zasłużonym obywatelem , zdaje się udekorowany Białym Orłem, za walkę o wolność słowa, myśli i poglądów.

 • szats69

  Oceniono 14 razy 12

  Ja widzę, że w tej szkole nie tylko nauczycielka historii jest do wymiany, ale dyrektorka, która jest osobą o podobnej mentalności.

 • andrzej.ablaze

  Oceniono 7 razy 7

  jednostka chorobowa zwana "nieokiełznanym i niekontrolowanym parciem na szkło". czyli chodzi tu o zaistnienie za wszelką cenę. Swoja drogą współczuje jej uczniom, robienia kogla-mogla z mózgu na prowadzenia przez tą panią(?) lekcji historii.

 • sir_fred

  Oceniono 15 razy 11

  Eee, to mówiła dyrektor szkoły publicznej? Publicznej? Na pewno dobrze przeczytałem? I ona w dalszym ciągu jest dyrektorką???

 • maxthebrindle

  Oceniono 19 razy 17

  Iczywiscie ta chrześcijanska kretynka nie zadała sobie trudu intelektualnego, by zrozumieć, ze ci sowieccy zołnierze pochowani na cmentarzu to młodzi chlopcy siłą wcieleni do armii czerwonej, ktorzy byli de facto ofiarami polityki Stalina tak samo, jak my, Polacy.
  Ta chrześcijańska kretynka, wypowadajac się o Krytyce Politycznej nawet nie pomyslała, że gdyby Polska była krajem Islamskim, to wprawdie KP by juz nie istniała, ale ona i jej wspaniały KK - także. Jej zabawna coreczka w najlepszym wypadku, po wycięciu łechtaczki, mogła by w wieku 15 lat rodzić dzieci jako trzecia żona jakiegoś bojownika, nie zaś chodzić do liceum i na wydarzenia kulturalne. Za rozpylenie gazu na LEGALNYM zgromadzeniu dostala by serię batów na goły tylek, albo by jej obcieli durny łeb. A sama pani radna? Nie była by radną, bo to ie jest zajęcie dla kobiet - doiła by kozy i gotowała żarcie dla męża i jego kolegow.
  Do tej durnej baby ie dociera, ze korzystajac ze swoich praw do demonstracji, rozpylania gazu i obrazania ludzi - godzi sie na prawa innych, by odrzucali w całości jej przekonania. Nie może być tak, ze się kozrysta z dobrodziejstw demokracji zabraniajac tego tym, którzy myślą inaczej.
  Babsko winno ponieśc prawne konsekwencje swojej glupoty tak, jak karze się tych, co agresywnie sprzeciwiaja się działaniu romodlonych przyglupów.

 • wiktormarzena

  Oceniono 9 razy -7

  ...w koncu jacys pozytywni bohaterowie w tym dzinnikarskim szambie. a nie tylko kapusie, zlodzieje i dewianci. Pozdrawiam Kołakowskich i gratuluje odwagi Dyrekcji SP nr 65 w Gdańsku.

 • cromio

  Oceniono 17 razy 13

  Czas powiedzieć to otwarcie. Polacy to kretyni. Głosują na PiS, który wkrótce zamieni Polskę w dyktaturę mułłów ze Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Kościoła. 20% głosuje na partię, której nie ma. Największym zaufaniem obdarza naćpanego i chamskiego estradowca.
  I niech kto powie, że Polacy to nie kretyni!

 • dubitus

  Oceniono 7 razy -7

  Bardzo mi przykro ,ale zdarzenie miało miejsce poza pracą, a więc wojewoda nie może wszcząć postępowania dyscyplinarnego wobec tej pani/przekroczenie uprawnień/.Gdyby wówczas tj. w momencie tej tzw. nielegalnej manifestacji miała lekcje bądż w jakikolwiek sposób reprezentowała szkołę w której uczy wojewoda mógłby takie postępowanie zainicjować,choć sąd dyscyplinarny musi brać pod uwagę takie wartości konstytucyjne jak prawo do własnych poglądów i prawo do ich manifestowania .Ewentualne naruszenie etyki zawodowej nie ma w tym wypadku zastosowania ,gdyż powtórzę pani ta nie reprezentowała szkoły w której pracuje ,a środowisko polityczne z którym się utożsamia/środowisko konserwatywne/.Po drugie uważam ,ze dewiantów/geje,lesbijki i inne / należy powstrzymywać przed homo-propagandą, którą szerzą w miejscach publicznych. Dosyć.Tolerancja tak,ale homo-propagandzie STOP .Tak mi dopomóż Bóg.

 • wacikowa

  Oceniono 12 razy 10

  Witajcie w "gnojówce" wyborcy Dudy!

 • myszykiszek

  Oceniono 8 razy 6

  "Narodowa" rodzinka, nieźle. Łączy ich wspólna pasja i wspólne mają omamy...

 • cromio

  Oceniono 10 razy 6

  Kołakowska idzie jak burza. Pewnie jesienią będzie już posłanką. Ma parcie na krzykactwo i pieniądze. Cóż to za marna nauczycielska pensyjka? Trzeba szukać szczęścia gdzie indziej.

  Nawiasem mówiąc. Zastanawia mnie od dawna, jak duży odsetek nauczycieli wchodzi w politykę. Widać, że do tego zawodu ludzie idą (szli?) w dużej mierze poprzez negatywną selekcję. Nic nie umiem robić, pójdę w nauczyciele. Nadal nic nie umiem robić, zrobię karierę w polityce.

 • azdyk

  Oceniono 9 razy -3

  konsekwencje??? wobec kobiety, która wbrew wyborczej i zdecydowanej większości Polaków uważa, że wkładanie penisa w odbyt to dewiacja??? Jaki następny krok gó... "wyborcza" szykuje wobec niepoprawnych politycznie?? Noc długich noży??

 • kgoc

  Oceniono 13 razy 11

  Brawo radna! Brawo PIS!! Tak jest!!! Zoofile do Zoo, Pedofile do nie wiem czego, księża na księżyc pis to piss i, niech ta armia ciemności wygra te wybory!!!! Głosujcie tak dalej, rodacy!!!! GRATULACJE

 • koniowi

  0

  PO pyskach widać, że niedorozwoje !

 • kawa79

  Oceniono 12 razy 10

  Byłem na Marszu. Mieliśmy ubaw po pachy z pani radnej :D
  Przy okazji - Robert Biedroń jest charyzmatycznym mówcą. Porwał tłum - 1500 luda skandowało "Solidarność!" na jego wezwanie!

 • koniowi

  Oceniono 2 razy -2

  Pedofile i zoofile polskiego kościoła katolickiego łączcie się !

 • zbycholik

  Oceniono 6 razy 4

  Kobitki "łyknęły" dawkę jadu rodem z państwowego IPN-u... Mogą nim teraz swobodnie rozporządzać i pomnażać, gdzie tylko to się da... Nic też dziwnego, że grube karki z kijami baseballowymi w ręku i czarne barwy (jeśli nie brunatne), to jest właściwe towarzystwo dla niektórych...

 • janjan101

  Oceniono 6 razy 4

  Ibuprofen (na bul) prezydentem, faszystka uczy dzieci historii, moralnym przewodnikiem, naciągacz z Torunia w najciemniejszej to norma

 • wari

  Oceniono 12 razy 10

  Brunatna zaraz podnosi łeb. Wolność? Tak, ale ni dla tych którzy chcą ją odbierać innym. Precz z takimi "pedagogami"!

 • dyziak

  Oceniono 6 razy 0

  W Polsce powoli zaczyna tworzyć się struktura społeczna; agresywni katolicy (zob. ostatnie wypowiedzi Księzy w homiliach - potwornie naładowane agresją) i z drugiej strony agresywni antyklerykałowie (którzy są zmuszani do obrony). Co się stanie kiedy Kaczyński zdobędzie władzę?
  Trybunał Konstytucyjny orzeka o niezgodności działania PiS z Konstytucją RP, która zakazuje upowszechniania idei faszystowskich. Na tej podstawie dokonuje delegalizacji partii Kaczyńskiego. Konsekwencją takiego aktu będzie z pewnością wyjście na ulicę zwolenników Kaczyńskiego. Wówczas wojsko wprowadzi stan wyjątkowy z wojskiem strzegącym praworządności i bezpieczeństwa.
  Ten scenariusz jest już realizowany w fazie początkowej. W mediach coraz częściej możemy spotkać teksty opisujące program polityczny Kaczyńskiego jako faszystowski. Z czasem debata nad faszyzmem Prawa i Sprawiedliwości będzie prezentowana na okładkach najważniejszych pism opinii w Polsce.

 • cezar85

  Oceniono 10 razy 6

  przyszła minister do spraw równouprawnienia w rządzie jarka

 • norge

  Oceniono 8 razy -2

  A czy za udział w marszu równości też powinni wyrzucać, bo jak nie to wynika, że można mieć tylko tęczowe poglądy, bo inaczej won z pracy, ciekawe te polskie 25 lat wolności

 • krypto

  Oceniono 10 razy -2

  A co to kochani ta pani nie ma prawa miec wlasnych pogladów ? W mysl poprawnosci politycznej jedynie słuszne poglady sa wasze .. prawda?

 • rascal76

  Oceniono 9 razy 9

  W PiSie na jakieś 120 posłów nie ma ani jednego geja. A mi już w szkole średniej mówili , że na 1 klasę przypada co najmniej 1 osoba homo. Cuda , cuda !

 • minionywiek20

  Oceniono 5 razy 5

  Jak ktoś tak ograniczony może być nauczycielem???

 • wagadudu

  Oceniono 13 razy 5

  Wściekłe narodowe suki powinny być odsunięte od nauczania dzieci. Niech sobie założą Hitlerjugend i tam niech uczą.

 • starblast

  Oceniono 11 razy 5

  Pani dyrektor i nauczycielka po jednych pieniądzach. Jeśli dyrektor szkoły nie chce zająć się sprawą swojego pracownika to ktoś powinien zająć się dyrektorem i nauczycielem. Sytuacja jest skandaliczna. Pani Kołakowska wpisuje się na karty historii. Staje po stronie ludzi, którzy kiedyś zwalczali zniesienie niewolnictwa, emancypację kobiet, zrównianie praw czarnoskórych obywateli USA; Ona zwalcza tolerancję dla osób homoseksualnych. Powinna zastanowić się nad swoim zachowaniem, przecież zna historię (teoretycznie powinna lepiej niż ogół z racji zawodu- po 5 latach studiów coś przecież zostaje w głowie), wstydzić się za siebie. Zamiast tego wyprała mózg swojej rodzinie i jest dumna ze swojej postawy.

  Jest XXI w., ale rozwój technologiczny postępuje szybciej niż rozwój mentalny ludzkości. Szkoda...

 • wadera3

  Oceniono 10 razy 6

  Żenujące, to są pedagodzy uczący nasze dzieci - czego?

 • mat.31

  Oceniono 7 razy 1

  Ten babsztyl zachowywał się, jakby był naćpany. Policja powinna przede wszystkim zrobić jej nalot w domu w poszukiwaniu dragów albo dopalaczy.

 • alert4444

  Oceniono 11 razy -5

  Fanatyczni pederaści muszą maszerować w centrach naszych miast.

 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 7 razy 1

  Tak tylko w sprawie Mazowieckiego. Nie łudzę się, by fanatycy byli "wyuczalni", ale doprawdy: proszę nie kłamać. Też sądzę, że władze komunistyczne nie zostały wystarczająco rozliczone. (Nawiasem mówiąc - gdyby zostały, może mielibyśmy teraz normalną lewicę. Główna działająca partia lewicowa - SLD - odnosiła sukcesy, dopóki utrzymywała się tęsknota za Peerelem, a teraz jest anachroniczną partią postkomunistyczną, która co gorsza niekiedy wręcz działa w interesie zbrodniarza Putlera.) Ale Mazowiecki NIE obiecywał aparatczykom bezkarności. "Gruba kreska" (a dokładniej "gruba linia" - znamienne, że nie zachowano nawet właściwego brzmienia cytatu) oznaczała tylko i aż tyle, że jego rząd nie ponosi odpowiedzialności za to, w jakim stanie przejmuje państwo.

 • sebol19731

  Oceniono 12 razy 10

  Polska katolicka kraj miłości i poszanowania praw..jak to powiedział guru z torunia ..jego Polskie prawo nie obowiązuje..nie dziwota przedstawiciele obcego państwa watykanu nie podlegają pod Polskie prawo czyli 35000 z imunitetem watykanu

 • sim.salabim

  Oceniono 13 razy 9

  "- W pracy mam dużo obowiązków i nie będę na zawołanie rzucać wszystkiego i zajmować się mniejszościami seksualnymi zamiast uczniami - napisała do mnie w poniedziałek dyrektor Jolanta Kwiatkowska-Reichel" - czy Pani "dyrektor" ma swiadomosc, ze tym zdaniem urazila rowniez swoich uczniow?
  Skad sie tacy ludzie biora? Jak to mozliwe, ze czlowiek z wyzszym wyksztalceniem moze byc tak glupi?

 • 3szabelka

  Oceniono 16 razy -6

  Nie bardzo rozumiem o co chodzi tym "homo nie wiadomo"
  Przecież są tolerowani, nikt palcami ich nie wytyka.
  Niech se robią co chcą, przyprawiają se cycki i brody itd.
  Dzisiaj nikogo to już nie rusza.
  Żyjcie i dajcie żyć innym.
  Ten portal to jakaś promocja "pedalstwa" czy jak?
  Zwykły chłop i baba to już niemodne, nie na czasie?
  Czuje się dyskryminowany:)

 • pneumatyka

  Oceniono 10 razy -2

  "Miłuj bliźniego swego, jak siebie samego"
  Szubienice trzeba zbijać na tę PIS-owską swołocz, bo ostatnio się rozpleniła jak najgorsza zaraza...

 • g.m.jackie

  Oceniono 14 razy -6

  O, widzę, że lewicowi faszyści już chcą karać i marginalizować ludzi za odmienne poglądy niż jedynie słuszne. W imię tolerancji oczywiście.

 • jerzytop

  Oceniono 10 razy 4

  Nie tak dawno katecheta z pod Miastka ucinał łby i obrazał prezydenta Komorowskiego ,tutaj następna nawiedzona . Ładnych mamy nauczycieli młodego pokolenia . Nie dziwota ,że nidługo strach będzie wyjść na ulicę .

 • jerzytop

  Oceniono 10 razy 4

  czy może chodzi znowu to tą nawiedzoną która straszyła sędzinę podczas sprawy jakiejś gó...ary która w imię Jezusa rozpylała śmierdzące zapachy /płyny / Jak takie monstrum jest az tak głupie . co by było gdyby ktoś innego wyznania w imię swojego Boga oblał ją np. gnojowica razem z z tą nawiedzoną radną . Czy my jako PolsKA NIE ZBLIŻAMY SIĘ Z METODAMI POSTĘPOWANIA DO państwa islamskiego właśnie przez takie rozwydrzone gó...ary i ich nawiedzone matki

 • agened

  Oceniono 125 razy 113

  Gdańszczanie, kto takiego świra, bez kultury, jak ta baba wybrał na radną? Skąd biorą się tacy ludzie? I taka osoba zajmuje się kształceniem dzieci. Tak ma wyglądać ta ZMIANA?!

 • nigdy_nie

  Oceniono 12 razy 2

  Gdanszczanie "anatema" dla rodziny kołakowskich i totalny ostracyzm towarzyski.Poza tym zmuście władze Gdańska aby spowodowały pilne badanie psychiatryczne dla tej rodzinki!Obserwuję od dłuższego już czasu wyczyny tej rodzinki,wykazują oni wszyscy objawy kompletnejgo zaczadzenia sektą rydzyka i kościółka ogólnie mówiac!

 • 0721x

  Oceniono 10 razy 4

  i to się dzieje w zniewolonym kraju gdy pisuary odzyskają wolność
  kretynizm wśród nauczycieli będzie obowiązkowy

 • Marcin Mielniczuk

  Oceniono 12 razy 2

  Przeczytałem artykuł dwa razy. I w treści nie widzę niczego co potwierdzałoby tytuł. Czy wojewoda, lub kurator wszczęli jakieś postępowanie? Na takiej zasadzie mógłbym napisać artykuł pod tytułem "Czy Katarzyna Włodkowska (autorka artykułu) jest prostytutką?" a potem opisać jej życiorys, dodać ze dwie kąśliwe uwagi na temat jej znajomych (nie znam ale co z tego) i zakończyć. A teraz pytanie, gdzie tu dziennikarstwo?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX