Wielowieyska do Lisickiego: Jakie taśmy wypłyną w kampanii? Bo uważam za pewnik, że się pojawią

- Nie wiem, kto jest dysponentem taśm. Ale jeśli na taśmach znajdą się fakty świadczące o nadużyciu władzy lub naruszeniu prawa, to wtedy z pewnością pojawią się w tygodniku - zapowiedział Paweł Lisicki w TOK FM. Jednocześnie zapewniał, że nie wie, kto jest dysponentem taśm kompromitujących polityków PO.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 

- Nie mogę się powstrzymać, muszę zapytać. Jakie taśmy wypłyną w kampanii wyborczej? Uważam za pewnik, że jakieś się pojawią mniej więcej we wrześniu. Uważam, że to najlepszy czas - tak Dominika Wielowieyska zaczęła rozmowę z Pawłem Lisickim.

Szef tygodnika "Do Rzeczy" zapewniał, że nie wie, kto jest "dysponentem taśm". Ale nie będzie wahał się przed publikacją nagrań, jeśli na "taśmach znajdą się fakty świadczące o nadużyciu władzy lub naruszeniu prawa".

To właśnie "Do Rzeczy" opublikowało, między pierwszą i drugą turą wyborów prezydenckich, nagrania rozmów Elżbiety Bieńkowskiej i Pawła Wojtunika. Była wicepremier w rozmowie z szefem CBA stwierdziła m.in., że "za 6 tys. zł to pracuje złodziej albo idiota". W rozmowie pojawiła się też sugestia, że podpalenie budki przy ambasadzie Rosji w Warszawie zlecił zlecił ówczesny szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz.

Więcej o:
Komentarze (58)
Wielowieyska do Lisickiego: Jakie taśmy wypłyną w kampanii? Bo uważam za pewnik, że się pojawią
Zaloguj się
 • block-buster

  Oceniono 1 raz 1

  Mozliwe,ze cala akcja podsluchow kierowal kryminalista Mariusz Kaminski,specjalista od podsluchow w Polsce,a jednoczesnie zastepca kaczora.Ten przed niczym by sie nie cofnal dla dobra swojej watahy...

 • szmul.bender

  0

  Pani Dominiko - Paan Kalukin yyyy jest yyyy baardzo dooobyyyyym dziennikarzem yyyy ale czy koniecznie yyyy muuuuuusi wystę yyyyy pować w yyy raaaaadiu ?

 • jaroslavhasek

  Oceniono 8 razy 2

  Tak z drugiej strony: może ktoś by opublikował wyniki badań psychiatrycznych panów Jarosława i Antoniego? Na pewno miodna lektura.

 • Janusz Senex

  Oceniono 12 razy 6

  -
  Wszystkim zastanawiającym się nad fenomenem nagrań wyłącznie polityków PO wyjaśniam,że "szczurek" Kamiński nie po to wydał połowę funduszy CBA na system podsłuchowy techniczny i osobowy,że oczekiwanie na nagrania p(i)siarków są płonne.

 • zygosz

  Oceniono 5 razy -3

  @ ch-neng
  Czy troll kremlowski nie rozumuje ,ze jego
  rola wygasła razem z Bronkiem?
  On niebawem z lufa na plecach znów wraca
  straszyć dzikie zwierzęta.
  Ty jego śladem z torba na plecach na ryby lub
  do lasu na grzyby .

 • gossam.2

  Oceniono 12 razy 4

  Dysponentem jest Kreml bo Putinowi na rękę są rządy PIS i Dudy. Stad trolle ruskie wespół zespół z pisowcami pracują na zwyciestwo PIS czyli klęskę Polski.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 12 razy 4

  Towarzyszu Lisicki, nie rżnijcie głupa. Te wasze wszystkie szczujnie fundowane hojnie ze SKOKowej kasy to druga spluwa prezesa, z dużą ilością cyngli szybkowymiennych.

 • filan_trop

  Oceniono 21 razy -5

  NIech naród wie jakie rozpasane bydło Pełoskie rządzi Polską.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX