Nowoczesna PL w prasie. A Wielowieyska: "Kiedy patrzę na takie patronaty, jak Balcerowicza..." [PRZEGLĄD PRASY]

Czy Nowoczesna PL ma jakiekolwiek szanse? Rozważania na ten temat są w dzisiejszej prasie, którą przegląda Dominika Wielowieyska.
Co poza tym w gazetach? O miejscach w przedszkolach, rozliczeniach w Platformie Obywatelskiej i o tym, jakim prezydentem według Marcina Mellera i Andrzeja Morozowskiego.

Więcej o:
Komentarze (44)
Nowoczesna PL w prasie. A Wielowieyska: "Kiedy patrzę na takie patronaty, jak Balcerowicza..." [PRZEGLĄD PRASY]
Zaloguj się
 • mn-d

  0

  Ciekawe czy znów zobaczymy Pana Pawła Piskorskiego - ten Pan ma wyjątkowe szczęście (vide: osiągnięcia w kasynie) - przyda się nowej partii i jakoś tak do nich mi pasuje.

 • sylwester51

  Oceniono 1 raz 1

  Masa na tym forum obrońców układu PO PIS dlaczego bronią układu, który nas pogrąża a służy tylko najbogatszym i dobrze umocowanym partyjnikom i ich rodzinom?

 • skasowana

  Oceniono 3 razy 3

  ZANIM jakaś nowa kanapa zacznie mi obiecywać cuda na patyku - mam dwa pytania:
  1. wypowiedzenie konkordatu - KIEDY?
  2. ratyfikacja Karty Praw Podstawowych - KIEDY?
  Dziękuję za uwagę.

 • niesmiertelna.mysl.lenina

  Oceniono 4 razy 4

  Wielowieyska, skompromitowany czynownik PO-PiSowego reżimu, szuka kolejnej tratwy ratunkowej z tonącego Titanica - nic wam to nie pomoże, czerska i watykańska jaczejko.

 • cosm-o11

  Oceniono 3 razy 3

  ... a nam się wciąż wydaje że jesteśmy pępkiem świata......
  a tymczasem gdyby głupota bolała, to jęk byłoby słychać od Bałtyku aż po Tatry.....

 • hrlech

  Oceniono 2 razy 0

  "Nowoczesna PL" ma odebrać głosy PiS-owi,ale odbierze też i PO. A więc PO strzela sobie w stopę błogosławiąc "Nowocz.PL". ...Wiele mówiące jest to entuzjastyczne poparcie Ryszarda Petry przez TV,media i ta "przychylność" PO.....PO godzi się że sama straci ,ale cieszy się że i PiS też straci !. Tylko gratulować takiemu myśleniu typowemu dla tonącego.

 • dziadzioniunio

  Oceniono 5 razy -1

  A w Trybunie Wyborczej cisza. Wbijcie w googla ""Der Spiegel": "Rosjanie sfałszowali zdjęcia satelitarne z dnia katastrofy samolotu!" Samolotu malezyjskiego MH-17..."

 • koza_oddam

  Oceniono 8 razy 8

  Ten twór nie ma większych szans na sukces. Owszem, coś gdzieś kiedyś może, ale niewiele. Przyczyn jest kilka, ale trzy są chyba najważniejsze i skutecznie pokazują młodym o co chodzi - po pierwsze, tylko poparcie przez Balcerowicza to jak pocałunek śmierci - ludzie pamiętają schładzanie gospodarki i okradzenie ludzi z oszczędności przez wywołanie hiperinflacji, po drugie - no sorry bardzo, ale udział w projekcie kolesia z Inpostu, który zatrudnia na śmieciówki za jakieś grosze i jeszcze twierdzi że to nowoczesny model biznesowy - skutecznie młodych odstraszy, nikt nie chce tyrać za grosze bez wizji jakiejkolwiek emerytury, opieki zdrowotnej itd żeby pan Brzoska się nachapał. Trzeci, równie ważny powód - ten twór już ma łatkę mekki spadochroniarzy z PO. Ludzie zmądrzeli i ten numer nie przejdzie. Wystarczy już ostatnie 25 lat kapitalizmu z XIX wieku, w ten sposób niestety zachodu nie dogonimy mimo zaklinania rzeczywistości.

 • alinawaza

  Oceniono 2 razy 0

  Michnik na Prezydenta !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX