Wielowieyska nie wierzy w Nowoczesną.pl: Patronat Balcerowicza to za mało. Ludzie za takim programem nie pójdą

- Takie partie już powstawały i nie zyskiwały szerokiego poparcia. To jest program zbyt ambitny, choć słuszny - tak Dominika Wielowieyska ocenia propozycje Nowoczesnej.pl. Zdaniem dziennikarki ugrupowaniu niespecjalnie pomoże też podpieranie się autorytetem prof. Leszka Balcerowicza. - Widziałam już Aleksandra Kwaśniewskiego, który patronował to tu, to tam i nie dawało to żadnej wartości dodanej - oceniła w TOK FM.
Według Dominiki Wielowieyskiej, żeby autorytet i popularność Leszka Balcerowicza pomogły Nowoczesnej.pl, profesor "musiałby się sam w to zaangażować, startować do Sejmu". A były trzykrotny wicepremier i minister finansów stwierdził już w TOK FM, że nie zamierza startować w wyborach parlamentarnych.

- Przyznaję - nie wierzę w powodzenie partii, która proponuje bardzo liberalny program gospodarczy. Takie partie już powstawały i nie zyskiwały szerokiego poparcia. Taki program nie daje gwarancji, że ludzie za nim pójdą - oceniła gospodyni "Poranka Radia TOK FM".

Więcej o:
Komentarze (27)
Wielowieyska nie wierzy w Nowoczesną.pl: Patronat Balcerowicza to za mało. Ludzie za takim programem nie pójdą
Zaloguj się
 • alfalfa

  Oceniono 3 razy 3

  Po wielokrotnych "słusznych programach PO", które okazywały się kłamstwem wyborczym wykonanym z pełną premedytacją i świadomością, obecnie program taki jak ten, głoszony i popieranych przez tych ludzi (np. panią Wielowieyską), wali fałszem na kilometr. To nie jest "ambitny" program tylko kolejne kłamstwo służące stworzeniu "platformy ratunkowej".
  A.

 • Andrzej Bober

  Oceniono 4 razy 4

  Dominika W już wie wszystko.Szybko upodabnia się do Paradowskiej.A szkoda

 • rokko

  Oceniono 7 razy 5

  Leszek B. to ma autorytet u młodych dziarskich chłopaczków, którym sie wydaje, że skończą "zarządzanie i informatykę" na społecznym uniwersytecie w Pcimiu i założą nowego Apple'a czy Google'a jak tylko to straszne państwo im nie będzie przeszkadzać.
  Poza tym Petru może liczyć co najwyżej na to, że kurczaki zagłosują za władzą dla KFC.
  Co nie jest całkiem niemożliwe, biorąc pod uwagę ilu ludzi uważa PO za obrońców świeckości państwa... ;)

 • stachkaz47

  Oceniono 6 razy 4

  A noże by tak zamiast NowoczesnaPL ,zrobić PobożnaPL.
  A główne HASŁO PETRU i innych oszołomów:
  MÓDL SIĘ I PRACUJ A GARB CI SAM WYROŚNIE.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 4 razy 0

  Kto chce ten cyrk przejrzeć, ten niech popatrzy na podziemnaTV

 • tomtg123

  Oceniono 8 razy -4

  Nie pójdą za słusznym programem ? Wniosek : bo ludzie są głupi ? Cóż, może pani Wielowieyska ma racje - może są.
  Ale ludzie są też, niewątpliwie, wielokrotnie oszukanymi ofiarami socjalistów (czy to bezbożnych - SLD, czy to pobożnych - PiS, czy to bezideowych - PO).
  Może zmądrzeli ?
  Polski wyborca to jest głupi wyborca - niestety prawda - ale nawet głupiego wyborcy nie da się dymać bez końca, odporność wyborcy na wiedzę i na doświadczenie tez ma swoje granice.
  Pan Petru założył, że już do tych granic dotarliśmy i że wyborca jednak jakieś wnioski wyciągnął i złożył propozycję wprowadzenia jakiegoś rozsądku do tego cyrku.
  Kto ma racje w ocenie wyborcy, pani Wielowieyska, czy pan Petru - czas pokaże.
  Ja mam nadzieje, że jednak rację pan Petru (a i pani Wielowieyska też chyba wolałaby się mylić). Czas pokaże.

 • szats69

  Oceniono 22 razy 10

  Ambitny? Ambitny byłby wtedy, gdyby dążył do poprawy życia większości Polaków, a nie mniejszości w postaci elity finansowej. A tym samym nie widzę nic słusznego, żeby pomagać tym, którzy już w tej chwili mają dobrze. Program Nowoczesna PL to w skrócie: bogatym jeszcze więcej, a biednym jeszcze mniej. I to wg. pani redaktor jest słuszne i ambitne?

 • zasilacz66

  Oceniono 8 razy -2

  A może my chcemy wreszcie polityków ambitnych, którzy w życiu pokazali, że potrafią coś poza polityka.
  Ja mam dość tych co urodzili się politykami, najpierw pokarz że potrafisz zarobić pieniądze a następnie ucz innych.
  Precz z opłacaniem polityków z kasy państwowej, dość żerowania na nas!!!!!

 • gaudiko

  Oceniono 16 razy -4

  Jednym z założeń NOWOCZESNApl wielokrotnie powtarzanym na kongresie był brak pieniactwa. Czytając wypowiedzi widzę debatę w TV na jakiś mało istotny temat w którym kolesie z PiS, PO, PSL, SLD razem biesiadujący wieczorami skaczą sobie do gardła.
  Warto, aby autorzy takich postów wiedzieli co mówią. Na Torwarze zebrało się kilka tysięcy Patriotów, którzy chcą pracować silnej POLSKI, a nie wyciągać rękę po kasę ( np. duże molochy żyjące za pieniądze podatników). PROSZĘ PRZECZYTAJCIE PROGRAM. Jeśli umiecie czytać i macie minimalne pojęcie o ekonomii zrozumiecie, że to jest jedyny skuteczny program działania dla Polski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX