"Co to za przekaz, że żona mówi: popieram mojego męża? Tandetna manipulacja, a wybory to nie żarty"

- Wiem, że to nudziarstwo i międolenie, ale przecież wybieramy głowę państwa. Jak opadnie konfetti, zostaniemy z tym człowiekiem na pięć lat - mówił Jerzy Baczyński, krytykując poziom konwencji Andrzeja Dudy. - Boże, dlaczego miliony to kupują - zastanawiał się szef "Polityki" w TOK FM.
Jerzy Baczyński nie ma wątpliwości, że wybór prezydenta "to nie żarty". Choćby dlatego, że prezydent ma w Polsce sporo ważnych kompetencji.

- Kątem oka obserwowałem czwartkową konwencję... Dlaczego miliony ludzi, połowa Polaków to kupuje? Przecież to tandetna manipulacja! Nic nie ujmując bardzo sympatycznej rodzinie pana Dudy, która jest jego atutem, co to za przekaz, że żona mówi: Popieram mojego męża? Albo córka mówi: Głosujcie na mojego tatę, bo to świetny człowiek. Przepraszam, kogo my wybieramy? Co to za impreza? Czy to casting do telewizyjnego talent show? - pytał redaktor naczelny "Polityki".

Baloniki, konfetti i wzruszona Beata Kempa - Andrzej Duda podsumował kampanię>>>

Więcej o:
Komentarze (96)
"Co to za przekaz, że żona mówi: popieram mojego męża? Tandetna manipulacja, a wybory to nie żarty"
Zaloguj się
 • jankiel77

  0

  Taak? Liczna rodzina Komorowskiego mogła popierać ojca i męża, teścia i dziadka, rodzina A. Dudy takiego prawa ne ma? Bo w Polsce jest wolność i demokracja? Żałosny tekst w wykonaniu żałosnego autora.

 • k0mancz

  Oceniono 2 razy 0

  Drogi panie Baczyński, może to i tandetna manipulacja ze strony rodziny kandydata ale przecież sam Bronek to uosobienie najgorszej tandety.

 • unamatita

  Oceniono 3 razy 1

  "GDY WIEJE WIATR HISTORII,
  LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM
  ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST
  TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM."

  pan, panie Baczyński i pańscy koledzy po fachy zgromadzeni przy mikrofonach, latać nie będziecie!
  u.

 • sajaga2002

  Oceniono 3 razy -1

  Pani Duda piskliwym glosem oglosila,ze za moim mezem stoje ja i moja corka,To jak to jest to jest corka panstwa Dudow czy Pani Duda

 • mm969696

  Oceniono 5 razy 3

  widze mój komentarz z rana skasowany, no dobra napiszę raz jeszcze. Rodzina Komorowskiego robi dokładnie to samo, nakręcili nawet klip popierający ojca. ja się pytam jak to ocenisz idioto?

 • magda-warszawianka

  Oceniono 1 raz -1

  ,,Manifestowanie takich barw - i to w takim miejscu jak Westerplatte! - jest ze strony ukraińskiego prezydenta policzkiem wymierzonym rodzinom ofiar OUN i UPA, żyjącym nie tylko w Gdańsku, ale i w całej Polsce. Jest to także afront wobec władz Trzeciej Rzeczypospolitej, która jest kontynuatorką Drugiej RP. W tym wszystkim żenująca jest także postawa Bronisława Komorowskiego i byłego szefa PO, Donalda Tuska, którzy siedząc cicho i potulnie, ze spuszczonymi głowami, dali upokorzyć i siebie, i całe państwo'' powiedział ks Isakowicz -Zalewski. .

 • stellaney

  Oceniono 2 razy 0

  No fakt, strasznie ten świat na psy zszedł był. Patrzcie Państwo nawet w tej Hameryce była taka Hilary i Michael i też tak tandetnie tych swoich mężów popierały.

 • grupalakatuz

  Oceniono 2 razy 2

  Ho Ho Hooooo!!!

 • magda-warszawianka

  Oceniono 6 razy 2

  W aresztach i zakładach karnych Bronisław Komorowski zdobył 91,9 proc. poparcia. Jego rywal z drugiej tury wyborów prezydenckich, Jarosław Kaczyński, uzyskał 8,1 proc. głosów - podał w p Centralny Zarząd Służby Więzienne' Widać, że kandydaci mają różne sympatię

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX