"To zaczyna wyglądać na skandal. W telewizji publicznej potrzebna radykalna zmiana" [WIDEO]

- Bardzo żałuję, że z konkursu na prezesa TVP odpadła Agnieszka Odorowicz. Jej kwalifikacje cenię wyżej niż wszystkich 12 osób, które są zakwalifikowane do ostatniego etapu konkursu - powiedziała Janina Paradowska w TOK FM. Publicysta oceniła, że największy wpływ na decyzje konkursowe ma polityka.
- Kiedy bardzo dobrzy kandydaci odpadli, a został wybór stricte polityczny, to zaczyna wyglądać na skandal. Nie rozumiem, dlaczego w innych spółkach skarbu państwa awansują fachowcy. A w telewizji ciągle mamy przedziwne porozumienie. Nie wiem już, kto tam karty rozdaje. W telewizji publicznej źle się dzieje, powinna tam nastąpić radykalna zmiana - uważa Janina Paradowska.

Rada Nadzorcza TVP do ostatniego etapu konkursu na prezesa i członków zarządu telewizji publicznej zakwalifikowała m.in. obecnego prezesa Juliusza Brauna, Janusza Daszczyńskiego, Sławomira Zielińskiego i Iwonę Schymallę.



Więcej o:
Komentarze (42)
"To zaczyna wyglądać na skandal. W telewizji publicznej potrzebna radykalna zmiana" [WIDEO]
Zaloguj się
 • plautilla

  Oceniono 2 razy 0

  Kukiz ujawnia szczegóły negocjacji w sprawie debaty: sztab Komorowskiego chce znać wszystkie pytania wcześniej! Mamy odpowiedź na to, czemu bredzisław w debacie TVP kończył każdą odpowiedź co do sekundy mieszcząc się w czasie. DRAMAT!
  Jasne też, dlaczego tak wściekli są zwolennicy starych układów w tvp.

 • zartiepl

  Oceniono 3 razy -1

  No to już wiadomo, że wygra Schymalla, przecież w tym kraju rządzi lepiskopat.

 • karo80.0

  Oceniono 1 raz -1

  Odorowicz to wg. Paradowskiej "fachowiec"...? :))) Panienka wyspecjalizowana w rozdawaniu swoim kolesiom-filmowcom haraczu ściąganego z nas wszystkich. Żenująca postać.

 • christoph_de

  Oceniono 2 razy 0

  Bieńkowska na taśmach mówi, że dziwi się jak ktoś może zarabiać poniżej 6 tys. zł.
  Czy ktoś wie czy powiedzieli o tym w TV? ;-)

 • czerwonybronek

  Oceniono 3 razy -1

  obalmy ten rzad !!!

 • promemo

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież "Papieżyca" Iwona Schymalla to fachowiec całą gębą...sorry - całym krzyżykiem.
  Jeśli Polska ma być całkowicie jawnie wyznaniowa, to czas już na powrót Papieżycy do TV.

 • gorzejgorzej

  0

  Miłościwie nam panująca w TVP od ponad 10 lat władza pochodząca z POPiS-u nie lubi teleturniejów wiedzowych i ambitniejszej rozrywki w ogóle (patrz Teatr Telewizji). W czasach jej władania zniknęły wszystkie teleturnieje wiedzowe, oprócz "JzD". A i ten miał być zlikwidowany. Obecna władza TVP preferuje teleturnieje połączone z "rozrywką" - rezultaty są widoczne.
  Taką "Wielką Grę" zaczął podgryzać Dworak działaniami zmierzającymi do zmniejszenia oglądalności (ciekawe w wypadku prezesa jakiejkolwiek telewizji, prawda ?). Gdy to nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, jego następca, Wildstein, zlikwidował "WG" - bez komentarza i bez uzasadnienia - oraz ogłosił likwidację "Jednego z dziesięciu'. Ponieważ zrobił się szum, Wildstein od tego ostatniego pomysłu odstąpił, a następcy tak pozostawili. Wildsteina już nie ma , ale Dworak pozostał, a Braun jest z tej samej drużyny.
  I tak obaj panowie w ub. roku urządzili 20 -lecie "Familiady", ale o "JzD" zapomnieli. Jak myślę - nieprzypadkowo !

 • atr8

  Oceniono 1 raz 1

  Jak Brauna znów zrobią prezesem, to przestaję ogladać M jak miłość, Na dobre i na złe, a nawet Ojca Mateusza.

 • 71tosia

  0

  ZUS, PGNIGE, KGHM, kopalnie - wszedzie propanstwowi, apolityczni fachowcy rzadza? Hmmmm to jednak pewne zaskoczenie dla mnie.
  Moze warto spytac nie tylko o fachowcow ale tez o gigantyczne pieniadze roztwonione w TVP? Tam na kilka gwiazdorskich kontraktow i 'zone dla rolnika' wydano wiecej niz na cala publicystyke i dokument w sumie.
  ps rozumiem ze z jakiegos powodu trzeba bylo usunac wszystkie poprzednie wpisy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX