"Litanię obietnic Dudy warto powiesić na ścianie. Zobaczymy, jak wielką ściemę nam zafundowano"

Janina Paradowska ocenia, że w wyścigu na składanie obietnic wyborcom zdecydowanie wygrywa Andrzej Duda. - Obniżenie wieku emerytalnego, bezpłatne przedszkola, utrzymanie wszystkich kopalń i zwiększenie wydobycia - to superpomysł, zapłacimy miliardy - mówiła w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Zestaw obietnic składanych przez obu kandydatów do prezydentury publikuje dzisiejszy "Super Express". - Warto tę litanię wyciąć, powiesić na ścianie. Jeżeli pan Duda wygra wybory, to zakreślać, co jest realizowane. I za chwilę zobaczymy, jaką wielką ściemę nam zafundowano - proponowała Janina Paradowska w "Poranku Radia TOK FM".

Więcej o:
Komentarze (75)
"Litanię obietnic Dudy warto powiesić na ścianie. Zobaczymy, jak wielką ściemę nam zafundowano"
Zaloguj się
 • unamatita

  Oceniono 2 razy -2

  "Zobaczymy, jak wielką ściemę nam zafundowano" - obawiam się, że możesz nie doczekać! W końcu, Jaś również nie doczekał!
  u.

 • zyks

  Oceniono 3 razy 1

  Kiedy Duduś ostatni raz czytał "Pana Tadeusza"? Chyba dawno. Trawestując :
  "Niedźwiedziu głupi, gdybyś cicho siedział
  nigdy by się o tobie Bronek nie dowiedział"
  W marnej poznańskiej Szkółce Tego I Owego (ostatnia w rankingu), Duduś przez 4 lata chapnął 300 000 pln. A w UJ jest od 2005r. na bezpłatnym, blokując miejsce pracy młodym pracownikom naukowy. Nie poinformował rektora UJ, nie uzyskał zgody i złamał tym prawo. Rektor tej szkółki po I turze hałaśliwie (w necie i gazetce szkolnej) gratulował mu pogratulował mu zwycięstwa. I poszło w świat... Triumfalizm (zwłaszcza przedwczesny) szkodzi. A mówią przecie: nie mów hop, dopóki nie przeskoczysz :((

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 1 raz -1

  A czy szanowna pani nie byłaby łaskawa powiesić a nawet pokazać 21 postulatów "Umów sierpniowych" i ocenić co z nich zostało?

 • faustxyz

  Oceniono 2 razy 0

  Przecież pisiorki mają już przygotowane wytłumaczenie na tę okoliczność, Duda w tym celu ćwiczył rozkładanie łapek z wyrazem zdecydowania na facjacie - złe media, zmanipulowane społeczeństwo, to był plan długofalowy na następne 2 tys. lat. Swoją wersję mają też Prezes i Rydzyk - Duda to agent śpioch PO, dowód razem byli w UW i żona Żydówka, o czym dopiero 5 min, temu się dowiedzieli , a poza tym chyba ma bruzdę;)

 • voiceinthedesert1

  Oceniono 2 razy -2

  Każdy polityk ma prawo marzyć o polepszeniu sytuacji w kraju. Pan Duda nie jest wyjątkiem. Wiem, że stanie na głowie by zrealizować swoje marzenia! Przynajmniej daje ludziom nadzieję!

 • Jan Kowalski

  Oceniono 2 razy -2

  A gdzie spisać dokonania Kompromitowskiego w czasie kończącej się kadencji? Na główce szpilki?

 • almagus

  Oceniono 5 razy -1

  Przecież Duda to obłuda.
  Kto wydał dekret o oddawaniu ziemi poniemieckim?
  nawet Norbertankom oddali to co książę zabrał za służenie cesarzowi Rzeszy i zniemczanie w Słupsku!

  Dekretem złamali ustalenia Konferencji Poczdamskiej, na co E. Steinbach właściwie zareagowała, bo skoro oddają poniemieckim poniemieckie?

  - Furtkę komisji otworzył protokół ustaleń komisji wspólnej rządu i Konferencji Episkopatu z marca 2006 r. podpisany przez wicepremiera i szefa MSWiA Ludwika Dorna oraz biskupa płockiego Stanisława Wielgusa, wsparty pismem ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry - podkreśla Baldy. Protokół uznał, że kościelne instytucje mogą się domagać sukcesji np. po niemieckich zgromadzeniach zakonnych.

  Takie kwiatki
  m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,11226258,Powiat_klodzki_walczy_o_odszkodowanie_za_zamek_oddany
  opole.gazeta.pl/opole/1,35086,14953435,Ksiedzu_z_milionami_sie_upieklo__Nie_zaplaci_gigantycznego.
  opole.gazeta.pl/opole/1,35086,15041228,Zakon_krzyzacki_chce_odzyskac_swoje_dawne_majatki

  Już przez tych zdrajców Czesi mają problemy z Krzyżakami, po złamaniu ustaleń Konferencji Poczdamskiej.

 • chi-neng

  Oceniono 6 razy 4

  O dziwo, po raz pierszy od niepamietnych czasow (kampanii wyborczej...) armia internetowa Dudy nie zalala mnie kolorem czerwonym :).

  I znowu zdarte maski! :).

  Nie lac czerwonym - bo to cacanki wodza !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX