Duda nie powinien blokować etatu na UJ, bo jest zawodowym politykiem. "Niepoważny człowiek, że nie potrafi tego wyjaśnić"

- Duda już dawno powinien załatwić sprawę etatu na UJ. To pokazuje, że mamy do czynienia z niepoważnym człowiekiem z plastiku - ocenił prof. Roman Kuźniar. Gość TOK FM wyjaśnił, że sam zadbał o zgodę UW na łączenie zajęć na uczelni z doradzaniem prezydentowi Komorowskiemu. - Wypracowuję pełne pensum, prowadzę wykłady, seminaria.
- Mówi pan, że nie należy blokować możliwości zatrudniania młodych ludzi. Niech pan powie, czy pan przypadkiem nie blokuje etatu na uczelni wyższej w Krakowie od dziewięciu lat? - pytał Bronisław Komorowski w czasie niedzielnej debaty w TVP.

Według prezydenckiego doradcy prof. Romana Kuźniara Andrzej Duda już dawno powinien zrezygnować z etatu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Bo od lat pracuje jako zawodowy polityk.

- Ta sytuacja pokazuje, że mamy do czynienia z człowiekiem niepoważnym, wyciągniętym przez prezesa Kaczyńskiego z trzeciego rzędu - mówił prof. Kuźniar w "Poranku Radia TOK FM". Jak informuje "GW", choć polityka uniemożliwia Andrzejowi Dudzie prace na UJ, polityk PiS współpracuje z Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji w Poznaniu.

Więcej o:
Komentarze (25)
Duda nie powinien blokować etatu na UJ, bo jest zawodowym politykiem. "Niepoważny człowiek, że nie potrafi tego wyjaśnić"
Zaloguj się
 • baby1

  Oceniono 8 razy 0

  A czy przypadkiem prof. Roman Kuźniar nie blokuje etatu? Przecież pracuje w Kancelarii Prezydenta. A może prof. Kuźniar ma kilka etatów i z żadnego nie jest urlopowany? Warto sprawdzić, a nie bić się w cudzą pierś.

 • czerwony.komuch

  Oceniono 4 razy 0

  Prezydencki doradca raczej powinien znać ustawy. Jeżeli nie zna, to jest niepoważny.
  Ustawa o wykonywaniu mandatu posła i senatora art. 29 i art. 31... Mówi to panu Kuźniarowi coś?

 • vito60

  Oceniono 4 razy -2

  Bo w CV dobrze wygląda " pracownik naukowy UJ" a to, że nie wykłada i nie publikuje, to już małe miki.,

 • spokojny102

  Oceniono 8 razy 0

  Duda to taki sam smiec jak Hoffman. i tak samo skonczy!

 • senior2244

  Oceniono 24 razy -8

  Najbardziej wredne gęby PiSuarów schowane głęboko.Maciarewicz,Ziobro,Świrosław a w Szczecinie gdzie jest gniazdo jojo Burdzińskiego nie było po nim ani śladu. Widać wyraźnie jak kandydat Duda wstydzi się tych wrednych gęb i ma rację że pokazywanie ich może mu tylko zaszkodzić. Nawet nie pojechał do złodzieja i oszusta z Torunia żeby nie przypominać ludziom że jest zaciekłym wyznawcom sekty toruńskiej i smoleńskiej.

 • clash67

  Oceniono 9 razy -3

  A gdzie byłeś Kuźniar, obrońco moralności, jak pili i wpier......lili za publiczne?!

 • chi-neng

  Oceniono 6 razy 0

  - "Duda nie powinien blokować etatu na UJ, bo jest zawodowym politykiem."

  Obiektywnie rzecz biorac, zaden z zawodowych politykow nie powinien blokowac etatu, obojetnie gdzie.

  - "To nieporozumienie, że nie potrafi tego wyjaśnić - niepoważny człowiek"

  Nie wiem czy SWIADOME UNIKANIE BEZPOSREDNIEJ I JASNEJ ODPOWIEDZI, na wszystkie PYTANIA - mozna okreslac jako nieporozumienie.

  W moim rozumieniu tego podmiotu, to wlasnie nosi nazwe "swiadomego unikania odpowiedzi".

  A jakie sa i byly pobudki tego unikania, to juz jest inna strona medalu:)

 • PJan Pokorny

  Oceniono 19 razy 1

  Poszedl tam gdzie "micha glebsza" ale zabezpiecza sie bo wie Krotki w kazdej chwili moze "dac kopa" i po ptakach. Sporo pisiorkow juz tego doswiadczylo a jak teraz przegra to bedzie oczywiscie "wina Dudy" a nie "prezesa".

 • e-komentarz

  Oceniono 25 razy 1

  Poczekajmy spokojnie z tym zwalnianiem etatu. Co będzie Duduś robił jak przerżnie wybory, a prezes go pogoni z PIS-u? Gdzie pójdzie? Przecież taki scenariusz jest całkiem realny.
  Facet myśli o przyszłości jaka go czeka. Najbliższej przyszłości. Nie wiadomo tylko czy uniwersytet będzie z takiego powrotu zadowolony...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX