Komentarze (493)
Debata prezydencka TVP i Polsatu. Krzysztof Ziemiec: Przyjęta formuła nie dopuszcza ciosów poniżej pasa
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • felicjan.dulski

  Oceniono 5 razy 5

  Pamiętajcie, że PiS to nie PZPR. I jak PiS mówi że zabierze, to PiS zabierze. A jak PiS mówi, że da, to nie tylko mówi, to PiS da .

 • felicjan.dulski

  Oceniono 5 razy 1

  Kaczyński obiecywał trzy miliony mieszkań. A na co wyszło? Że miało to być trzysta tysięcy i nie mieszkań, a miejsc w zakładach karnych.

 • 01kotek01

  Oceniono 9 razy -5

  Zagar zaczyna odliczać koniec
  Game over !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Platforma to jest ta, ona, czyli rodzaj żeński.
  Więc zacytuję popularną frazę z internetu:

  "Dziewczyny idziemy po was. Majty w dół,
  c*pa na stół! ".

  Teraz jest dopiero POczątek, a w jesieni będą źniwa pełne w y k o p k i ze stołkow !

  Kukiz musi wejść...!

  Ahoy

 • jtby

  Oceniono 1 raz 1

  Czas debaty się zbliża i palce już bolą. Spadam stąd. Pora obejrzeć jakiś film. Lubię komedię, a nie tragifarsę. Po debacie życzę wszystkim miłych dudów i żeby duda im się przyśnił. Na stanowisku wiece małowielkiego oczywiście.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 6

  Czy kandydat PiS obiecuje karę śmierci dla każdego?

 • Oceniono 5 razy 3

  Gawryluk i Ziemic obiektywni?przeciez to dziennikarze piszacy do
  PiSowskich brukowcow,tak samo obiektywni jak Pospieszalski,Karnowscy,Gmyz i t
  reszta szczujni.

 • kkes

  Oceniono 2 razy 0

  Czy Komorowski wzorem Tuska z 2007 weźmie na debatę ujadający motłoch,ktory zagłuszy rzeczową dyskusje?

 • ergosumek

  Oceniono 5 razy 1

  "Debata prezydencka TVP i Polsatu. Krzysztof Ziemiec: Przyjęta formuła nie dopuszcza ciosów poniżej pasa"

  Do red.Ziemca można mieć zaufanie.
  Ale co się może wydarzyć w TVN24, to szkoda gadać.
  Duda nie powinien tam iść.

 • kolona

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Komorowski - Dla Boga, Panie Komorowski ! Larum grają! wojna! Nieprzyjaciel w granicach! a ty się nie zrywasz! szabli nie chwytasz? na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu? zaliś swej dawnej przepomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 2

  Krzyczycie "Polska potrzebuje reform"? A skończy się na figach (dokładniej na jednej "fidze"). Tylko potem nie narzekajcie! Niech was wszyscy diabli!

 • marek.kalinowski

  Oceniono 2 razy 0

  Parlament Izraela (Kneset) w styczniu 2014 roku (27 stycznia 2014 r.) zorganizował pierwsze w historii posiedzenie poza granicami swego kraju – na terenie byłego nazistowskiego obozu Auschwitz. Było to wyjątkowe wydarzenie w stosunkach międzynarodowych, bo jeszcze nigdy nie zdarzyło się, by parlament jakiegoś kraju obradował na terytorium innego państwa. Członkowie Knesetu przyjechali do byłego nazistowskiego obozu Auschwitz 27 stycznia – w 69. rocznicę jego wyzwolenia. Tematem posiedzenia będzie zwalczanie antysemityzmu.
  Czy tego typu działania są legalne?
  Na obrady obcego parlamentu na ziemiach polskich zareagował Rafał Gawroński, prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce, który w oświadczeniu wysłanym do Prokuratora Generalnego – Andrzeja Seremeta napisał, że obrady parlamentu izraelskiego są nielegalne i naruszają podstawowe zasady suwerenności Rzeczpospolitej. “(…) w związku z politycznymi czynności sprawcze Parlamentu obcego państwa i ich sojuszników vel aliantów na terenie Rzeczpospolitej oraz na rangę polityczną „Kneset” – Parlament Izraela rodzi się podejrzenie naruszenia Konstytucyjnych Suwerenności Rzeczypospolitej polegającej na tym, że na terenie suwerennego Państwa Polskiego dojdzie do niezależnych obrad konstytucyjnych instytucji Państwa Izrael.Jeżeli tak się stanie, to ten fakt będzie miał znamiona naruszenia podstawowych zasad suwerenności Rzeczpospolitej” – czytamy.Gawroński pisze również: “Nie wykluczone, że niezależnie zgromadzony Kneset w obecności swych koalicjantów vel aliantów może w granicach swoich uprawnień, podjąć skrajnie wrogie decyzje względem interesów Państwa, Narodu, Społeczeństwa Polskiego i sojuszy zawartych przez Rzeczpospolitą. Przykładem tym ocieramy się o dalsze tworzenie utraty suwerenności i niezawisłości Polski. Jeżeliby zaistniała taka kolej rzeczy to zatem, wzywa się wszystkich świadomych; uczciwych i oddanych obywateli Rzeczpospolitej o uniemożliwienie stworzenia i trwania tego wrogiego procederu.W związku z powyższym domagamy się pełnej i komplementarnej informacji na te tematy i wskazanie personalne oraz metodyki działania i odpowiedzialności za powyższe. Czynimy to świadomie wobec poczucia obowiązków patriotycznych względem Ojczyzny Polski”.
  Pomijam już okoliczność, że władze Izraela najwyraźniej przeszły do porządku nad suwerennością Polski, skoro odbywają sesje parlamentarne na terytorium Rzeczypospolitej, bo istotniejsze jest to, że bezpieczeństwa izraelskich parlamentarzystów na terytorium Rzeczypospolitej będą strzegły izraelskie siły zbrojne, podobnie zresztą, jak uczestników tak zwanego „Marszu Żywych”.
  Widocznie jednak sam Izrael postanowił postawić kropkę nad „i” i żeby uniknąć niejasnej prawnie sytuacji, nakazał naszym okupantom obecność izraelskich formacji zbrojnych na terenie Polski zalegalizować.
  Toteż MSW skierowało do Sejmu wycofany wcześniej na skutek hałasów w internecie (bo niezależne media głównego nurtu oczywiście nabrały wody w usta) projekt ustawy legalizującej tzw. „bratnią pomoc” to znaczy – udział formacji zbrojnych państw trzecich w pacyfikowaniu rozruchów na terytorium Rzeczypospolitej, a Umiłowani Przywódcy w Sejmie 10 stycznia tę ustawę uchwalili. Za jej przyjęciem glosowało 198 posłów PO (Stefan Niesiołowski był przeciw), dziwnie osobliwa trzódka posła Palikota in corpore, to znaczy – wszystkich 30, podobnie jak 29 posłów PSL i 25 posłów SLD. Przeciw było 119 posłów PiS i 15 posłów Solidarnej Polski.
  Patrząc na powyższe wyraźnie widać pełny klientelizm naszej ekipy rządzącej w stosunku do pomysłów i życzeń Państwa Izrael.

 • marek.kalinowski

  Oceniono 2 razy -2

  Polski rząd znowelizował przepisy, które pozwolą wypłacić ponad 50 tysiącom żydów polskiego pochodzenia, mieszkającym w izraelu, co miesięczne odszkodowania. Odszkodowania, będą wypłacane, z tytułu szkód uzyskanych ze strony niemieckiej i rosyjskiej, na ziemiach polskich podczas II wojny światowej. Każda osoba otrzyma rentę w wysokości 470 ILS miesięcznie (około 100 euro).Dnia 24-01-2014 r. odbyło się w sejmie RP głosowanie nad nowelizacja ustawy.Co dziwne, prawie wszyscy posłowie głosowali za nowelizacją ustawy. Nasuwa się pytanie, w czyim interesie głosowali posłowie? Tylko dwie osoby głosowały przeciw ustawie, Wojciech Szarama (PiS) oraz Przemysław Wipler.
  Mogących się ubiegać o odszkodowania w samym Izraelu, może być nawet 50 tys. Żydów. Co daje, roczne wypłaty rzędu 60 000 000 mln euro. Liczba obywateli innych państw, mogących ubiegać się, o co miesięczne emerytury jest bliżej nieznana.
  Co zdumiewające, w Polsce podnosi się wiek emerytalny do 67 lat, ponieważ nie ma pieniędzy na emerytury. Zamykane są szkoły i odbierane dzieci rodzicom z powodu biedy, a Polski rząd przeznacza duże sumy pieniędzy na nieistotne rzeczy tj. Muzeum Żydów Polskich.
  Nowe przepisy, które zostały już zatwierdzone przez polski parlament i prezydenta Bronisława Komorowskiego wejdą w życie w październiku 2014 r. dla mieszkańców UE oraz w kwietniu 2015 roku dla obywateli reszty świata. „Polski rząd zamierza oddać sprawiedliwość tym, którzy cierpieli w czasie wojny” – tłumaczy S. Rejak (specjalny wysłannik ds. stosunków z diasporą żydowską w polskim MSZ) w wywiadzie dla Izraelskiej gazety „The Times of Israel”. Urzędnik podkreślił, że chociaż nowe przepisy odnoszą się do wszystkich osób uciskanych bez względu na kryteria etniczne, to jednak zmiany dokonano przede wszystkim ze względu na ofiary Holokaustu – Polska na pewno ma szczególną sympatię dla ocalałych z Holokaustu – mówił – Ofiary żydowskie należy potraktować ze szczególną uwagą. To jest oczywiste. To kwestia wrażliwości – dodawał.
  Najistotniejszą różnicą w przegłosowanej ustawie między starą, a nową jest fakt, że osoba, która odbiera rentę i nie mieszka w Polsce, nie musi już posiadać otwartego rachunku bankowego w naszym kraju, jak to było przed nowelizacją tj.24.01.2014. Do tej pory było tak, że te osoby musiały mieć konto bankowe w Polsce, lub odbierać świadczenia przez pełnomocnika. Pieniądze zostaną również przelane na konta beneficjentów, na koszt polskiego podatnika.

 • safom

  0

  Przypominam. O 20- tej to jest Sherlock Holmes.

 • margetta22

  Oceniono 8 razy 4

  Duda zawsze liczy się ze zdaniem biskupów..Po co nam sejm, niech władze przejmie EPISKOPAT..struktury kościoła rozległe..w gminach i miastach rządzą księdza już oficjalnie

 • Jim Beam

  Oceniono 4 razy 0

  Zgodnie ze strategia PIS przygotowuje się do oskarżenia prowadzących debatę o stronniczość jeśli Duda nie wypadnie lepiej od Komorowskiego.

 • robgro

  Oceniono 4 razy 0

  Jestem za tym aby wygral duda bo przeciesz trzeba spasc na same dno aby sie odbic!

 • 01kotek01

  Oceniono 3 razy -3

  Platforma to jest ta, ona, czyli rodzaj żeński.
  Więc zacytuję popularną frazę z internetu:

  "Dziewczyny idziemy po was. Majty w dół,
  c*pa na stół! ".

  Teraz jest dopiero POczątek, a w jesieni będą źniwa pełne w y k o p k i ze stołkow !

  Kukiz musi wejść...!

  Ahoy

 • dryl1

  Oceniono 5 razy -3

  Bronek tylko proszę bez wstawek wulgarno oralnych rodem ze Stefka Niesiołowskiego. To, że po czymś takim jego żonka jest podrajana to nie znaczy , ze taka retoryka trafia do Polaków. Tak ku przestrodze. To można sobie zostawić na wizytę u Wojewódzkiego.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 0

  Dudy trawię w finale "Mull of Kintyre".

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 6

  Ciekawe czy prezes ma plan "b" na wypadek gdyby dudy po przyszłej niedzieli przestały pozwalać mu się dymać?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 5 razy 3

  "Ty tutaj" albo "ty mam" to tłumaczenie niiemieckiego nazwiska Duda (Du da).

 • grupalakatuz

  Oceniono 3 razy 1

  Dlaczego nie Lis i Olejnik!

 • jetta6

  Oceniono 3 razy 1

  akurat Ziemcowi nie wierzę. i co pan ma na myśli,mówiąc o ciosach poniżej pasa? o czymś konkretnym pan mówi? o książkach może?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 1

  A dlaczego Sting śpiewa: "Du du DU, DA da da? Może coś wie?

 • 1pirat2

  Oceniono 5 razy 1

  "Przyjęta formuła nie dopuszcza ciosów poniżej pasa" w boksie też nie, ale często się zdażają.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 4 razy 0

  Tylko Ziemiec? A gdzie prawdziwi SPECJALIŚCI OD ŚPIEWU I MAS? Jak Moniczka, Fox?

 • belzebub1001

  Oceniono 9 razy 5

  Panie Duda, kto bedzie prezydentem, pan czy Kaczynski? Narod woli wiedziec czy bedzie nami rzadzic szaleniec?

 • pedersdorfer

  Oceniono 7 razy -1

  I od nowa Polska Ludowa

  Rozpoczyna się rebranding partii rządzącej, nowym trybunem ludowym ponownie mianowano Balcerowicza.

  a1,1

  Media coraz bardziej nachalnie zaczynają promować nowy byt polityczny, prawdopodobnie wymyślony przez sitwę władającą Polską. Ostatni dobry wynik kandydatów antysystemowych to dowód dla partii rządzącej, że zaczyna się coś zmieniać w przekonaniach ludu. Początkowo wzbudziło to panikę w obozie władzy, ale już po krótkim czasie usłyszeliśmy, że na scenie politycznej pojawia się nowe ugrupowanie określane Partią Balcerowicza.

  Trudno nie odnieść wrażenia, że właśnie rozpoczyna się rebranding polityczny obecnie rządzących tak aby w razie czego nic się nie zmieniło, a wszystko zostało po staremu. W ciągu ostatnich 25 lat widzieliśmy to już wielokrotnie. Dana partia polityczna najpierw narobi spustoszenia w społeczeństwie, a potem zmienia nazwę na przykład z SDRP na SLD, albo PC na PiS czy UD na UW. Niektóre byty polityczne magicznie znikają jak AWS, ale ludzie tworzący to ugrupowanie i tak w przeważającej ilości są dzisiaj obecni w życiu politycznym pod rozmaitymi szyldami.

  Pompowanie w sondażach nieistniejącej partii politycznych lewicowego ekonoma Balcerowicza jest dowodem na to, że powstaje zapasowy byt dla wszystkich tych, którzy mają dość głosowania na partie okrągłostołowe takie jak PIS, PO czy SLD. Jest to jednak tylko kolejna emanacja tej politycznej poczwary udającej nową organizację. Czas pokaże czy ciemny lud kupi partię którą zakłada Leszek Balcerowicz. Jeszcze niedawno trudno było o bardziej nienawidzoną osobę. Pewnie właśnie dlatego jej frontmanem ma być oficjalnie inny pieszczoch władzy, ekonomista Ryszard Petru.

  Trudno nie odbierać tej inicjatywy jak przygotowania do politycznego rebrandingu PO i SLD gdy w nadchodzących wyborach parlamentarnych zamiecie ich niezadowolenie społeczeństwa. Spreparowanie wyborów może być bardzo trudne bo skończyłoby się niewątpliwie zamieszkami w stylu kijowskiego Majdanu. Dlatego właśnie konstruktorzy polskiego ładu politycznego, kombinują żeby mieć ciastko i zjeść ciastko, czyli przekierować społeczne niezadowolenie tak, aby nie stracić kontroli.

  a1,2

  Udaje się to bo ludzie mają pamięć jak rybka akwariowa i wciąż łapią się na nowe obiecanki cacanki tych samych cwaniaków. I teraz też się złapią, a aby tego dokonać medialne przekaziory będą działać w najbliższych miesiącach ze zdwojoną siłą. Wszystkie te maskarady prowadzi się po to, aby ciemny lud miał wrażenie, że coś się zmienia, podczas gdy wszystko pozostaje po staremu tylko pod nowym szyldem.

 • kor102

  Oceniono 11 razy -5

  Nie będzie krzeseł, żeby Bronek, Maria nie wlazł z buciorami na krzesło.
  A druga sprawa, to jednak Bronek po tym zamachu na jego życie przy pomocy krzesła, źle znosi widok krzesła.

 • adin_null_adin

  Oceniono 5 razy 3

  Mimo tych drakońskich rygorów kandydaci będą mogli kłamać, a wyborcy dać się nabrać po raz kolejny.

 • krawiec6661

  Oceniono 5 razy -1

  Kto głosuje na Bronisława Komorowskiego? Tu jest odpowiedź:
  wu - wu - wu - kropka youtube.com/watch?v=veUXppPcbxo

 • antybiurokrata

  Oceniono 7 razy -1

  Z innej beczki - Dlaczego Gazetka nic nie pisze o nagraniach Bieńkowskiej które sugerują że to nasze służby prowadziły rozruchy i podpaliły podczas zamieszek budkę pod Ambasadą Rosji????

  W każdym normalnym kraju za takie coś gnoje byłyby już aresztowane (nieważne czy są ze służb, czy nie) - bo po prostu się tego nie robi, bo to do niczego dobrego nie prowadzi.

  U nas, oczywiście styropiany nie mają nic innego do sprzedania tylko nienawiść.

  Widzicie:
  - W Polsce nie może być dobrobytu bo ta wredna Rosja
  - Nie mamy kasy bo musimy się bronić przed Rosją, itd.
  Albo, absolutnie wspaniała linia:
  - Nasi przywódcy to idioci bo Rosjanie wytłukli wszystkich inteligentnych Polaków.

  Oczywiście to ten sam kotlet który komuna serwowała:
  - W Polsce nie może być dobrobytu bo ci wredni imperialiści
  - Nie mamy kasy bo musimy się bronić przed imperialistami, itd.
  - Nasi przywódcy to idioci bo Niemcy wytłukli wszystkich inteligentnych Polaków.

  Dość tego - przygłupy!!! Jak nie potraficie niczego zrobić to się nie powinniście pchać do władzy a potem szukać kozła ofiarnego albo nakręcać nienawiści. Co z tego że nakręcicie prymitywów do wojowania z Rosją? Wierzchem na kotach na Moskala ruszycie czy zadłużycie się dwa razy tyle aby kupić od jankesów przestarzałe złomy które nie dałby absolutnie nic gdyby Rosja faktycznie chciała z nami wojować.

  Co do Rosji - należało się od nich uniezależnić jak to tylko było możliwe. Np. Ukraińcy zbudowali rurociąg Odessa Brody który pozwoliłby złamać monopol Rosji na dostawy ropy i potem gazu z rejonu Morza Kaspijskiego. Jedyne co trzeba było zrobić to dokończyć rurociąg w Polsce (bardzo krótki odcinek). Ale styropianowe gnoje nawet tego nie potrafiły zrobić bo ważniejsze było 25 lat kłótni który z nich większy bohater.

 • pawel.lewski

  Oceniono 5 razy -3

  Gudłaje STOSUJĄ podstępną METODĘ „DROBNYCH KROCZKÓW” wobec zniewalanej, okradanej i przejmowanej przez siebie Polski – drobnymi, małymi kroczkami, ale metodycznie i systematycznie za przyzwoleniem żydowskiego, namiestnikowskiego rządu okupacyjnego PeO-PSL ! ! ! ŻYDOSTWU z dawnego KOR i Solidarności Wałęsy zajęło TYLKO i AŻ 25 LAT doprowadzenie Polskiej gospodarki, przemysłu i finansów państwa do całkowitej ruiny, a 1/3 polskich rodzin do upodlenia i nędzy. Rozszabrowana Polska nie jest już krajem uprzemysłowionym, jak za Gierka, kiedy każdy miał gdzie mieszkać, pracować, uczyć i leczyć się za darmo i bez problemu. NIEMCY i ŻYDZI WSPÓŁPRACUJĄ W PRZEJMOWANIU I ZNIEWALANIU POLSKI. Wykupili już za bezcen i łapówki bądź bezpowrotnie zniszczyli większość polskich zakładów przemysłowych, energetycznych, stoczni, hut, wodociągów, floty handlowej i rybackiej, banków… nadal niszczone jest i prywatyzowane polskie szkolnictwo i służba zdrowia, a kraj coraz bardziej zadłużany w żydowskich bankach – jak myślicie… po co i w jakim celu?! Przy obecnym zadłużeniu państwa długi epoki Gierka, to „ziarnko grochu”. Ostatnio Żydzi i Niemcy przystąpili do fazy całkowitej likwidacji polskiego państwa ! ! ! Do Wisły będą Niemcy, a od Wisły na wschód – Judeopolonia ! ! ! Może nie wszystkim jest wiadomo, ale Polską rządzą żydzi. W katastrofach Casy i Tupolewa ginie prawie całe dowództwo polskiej armii, a „samobójstwo” popełnia w przededniu wizyty delegacji rządu i sra Ela w PeOlsce – generał Petelicki, który w mediach bez pardonu krytykował, ośmieszał i demaskował POczynania Tuska. Za rządów Tuska i Komorowskiego polska armia została zredukowana do 80 tys. żołnierzy zawodowych. Tusk, Komorowski, kancelaria prezydenta oraz 90% polskiego rządu, całe MSZ z Sikorskim na czele to żydzi. Wiem z nieoficjalnych źródeł, że do PeOlski cichaczem przesiedlani są żydzi z i sra Ela i różnych zakątków świata znający język polski – są też im zwracane nieruchomości w większości przypadków na podstawie sfałszowanych i spreparowanych dokumentów (afery w Warszawie i Łodzi). Już dziś zakamuflowani żydzi stanowią ok. 10% mieszkańców w PeOlsce ! ! ! Z oficjalnych informacji podawanych w mediach można przeczytać, że niemieckie szkoły zawodowe, a nawet podstawowe przyjmują polskie dzieci i młodzież w celu jej germanizacji, oferując darmowe zakwaterowanie i od 300 do 1000 Euro stypendium. W tychże mediach słychać też o planach sprzedaży Niemcom PKP, LOT-u, LASÓW PAŃSTWOWYCH i Polskiej Poczty, polskie ziemie rolne już są wyprzedawane na masową skalę (do tej pory sprzedano ponad 600 tys. hektarów – szczególnie na zachodzie Polski, Pomorzu i na Mazurach. W styczniu 2014 odbyło się w PeOlsce posiedzenie Knesetu na terenie obozu w Oświęcimiu, którego dyrektorem jest żyd. Za rządów Przestępczej Organizacji – w skrócie PeO emigrowało z PeOlski 2,5 miliona Polaków z przyczyn ekonomicznych – plan wyludniania naszej polskiej ziemi jest realizowany bez przeszkód. Wpisz w google frazę: kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce… Mógłbym przytoczyć tu znacznie więcej faktów potwierdzających tę bolesną prawdę o tym, co się wyprawia w naszej nieszczęsnej Ojczyźnie, ale za mało miejsca na pisanie, a i tak widać to jaskrawo – nawet gołym okiem. TU WAŻĄ SIĘ LOSY POLSKIEGO NARODU i NASZEJ OJCZYZNY – naszego ŻYCIA lub ŚMIERCI ! ! ! Obudźcie się i otwórzcie oczy drodzy rodacy, przestańcie się bać i zacznijcie działać, jednoczyć się, bo za chwilę Polski nie będzie i jak to dawniej bywało obudzicie się z ręką w nocniku – w państwie niemieckim albo żydowskim ! ! !

 • felicjan.dulski

  Oceniono 4 razy 4

  Jest taka przyśpiewka ludowa z cyntralny Polski: "Dudu dudu na basie, dobre kluski na kwasie, jeszcze lepsze na wodzie, bo po brzuchu nie bodzie!" Hmm, co mogłaby ona oznaczać, co wróży?

 • jtby

  Oceniono 4 razy 0

  Uwaga ogólna. Trzeba zmniejszyć ilość dozwolonych znaków w poście.Jak ktoś ma coś do powiedzenia, to krótko a nie rozwlekły bełkot jak kandydatów w kampanii. Wierszokletów i zwolenników rymowanek częstochowskich odsyłać na portal dla niespełnionych poetów.

 • gr_ub_y

  Oceniono 5 razy -3

  Szokująca rozmowa Bieńkowskiej z Wojtunikiem (CBA).

  Wojtunik ujawnia, że to minister PO Bartłomiej Sienkiewicz stoi za głośnią akcję podpalenia przez Rosyjską Ambasadą budki strażniczej w dniu 11 listopada.

  PO rękami służb specjalnych niemal doprowadziło do wywołania wojny z ruskimi!

  www.dorzeczy.pl/id,6284/Do-Rzeczy-kulisy-rzadu-Tuska-na-tasmie-Bienkowskiej-i-Wojtunika.html

 • batnaidiotow

  Oceniono 4 razy -2

  Ale manipulacje! kliknalem sobie +, a potem mam -1, i tylko jeden glos oddany! Wot, wybiorcza arytmetyka, smiechu warte...

 • batnaidiotow

  Oceniono 6 razy 0

  Mnie interesuje tylko jedna sprawa powyzej pasa-zwiazek komorowskiego z WSI i Pro Civili. To musi byc wyjasnione aby uciac spekulacje i zabrac dudzie punkty...

 • munkela

  Oceniono 9 razy 5

  Mam nadzieje iz bezstronnosc pana Krzysztofa Ziemca , wspolpracownika "w Sieci" braci Karnowskich, bedzie chociaz sladowo zauwazalna.

  Pan Ziemiec z pewnoscia cieszy sie iz moze publikowac swoje teksty obok tekstow takich tuzow piora jak Łukasz Warzecha,Jadwiga Staniszkis, prof. Andrzej Nowak, Katarzyna Łaniewska i Jan Pietrzak.

  Od roku 2014 , swoje teksty, dla "wSieci" pisze rowniez pani Marta Kaczyńska.

  Pan Ziemiec jest w dobrym towarzystwie "nieustajacej adoracji" braci Kaczynskich.

  Pozwalam wiec sobie miec watpliwosci co do bezstronnosci pana Ziemca.
  PiS 5 godzin spedzil na zadaniu udzialu tego pana jako wspolprowadzacego.

 • maras141090

  Oceniono 3 razy -1

  Najpierw za pracą na obczyznę wyruszyli młodzi. Mówili, że wrócą. Trochę zarobią, trochę pooglądają świata, ale za parę miesięcy, najdalej parę lat będą z powrotem. Nie wrócili. Założyli rodziny, porodzili dzieci, pobrali kredyty na domy i auta. Teraz ich tropem podążają seniorzy. Jedni jadą do swoich, żeby popilnować im potomstwa, pogotować domowe obiady, pomóc. To największa grupa: dla nich tęsknota za bliskimi jest ważniejsza niż miłość do ojczyzny, starych kątów, przyjaciół. Ale nie brak też takich, których do emigracji zmusiła bieda. Nędzne emerytury, którymi nie wiadomo, jak gospodarować, bo nawet zwyczajowe 10 zł napiwku dla listonosza to poważny uszczerbek w miesięcznym budżecie. Jest także - niewielka wprawdzie, ale jednak - gromadka zamożnych emerytów szukających lepszego miejsca do spędzenia jesiennych lat życia. Lepszej opieki medycznej, szerszej oferty kulturalnej, bardziej sprzyjającego klimatu

 • rumburak1960

  Oceniono 6 razy 0

  polecam wiersz Wojciecha Młynarskiego
  publicystyka polityczna na najwyższym poziomie.

  Nie jestem już żaden smarkacz,
  Łeb mam pokryty siwizną.
  Nie zagłosuję na Dudę
  Bo zbyt cię kocham Ojczyzno!
  Skąd wiem, że wybór niedobry?
  Nie wierzę w zmianę oblicza
  Nie chcę powrotu Ziobry,
  I teczek Macierewicza.
  Na Dudę nie oddam głosu!
  Pamiętam, Jarka premierem,
  I kpiny z demokracji
  I koalicję z Lepperem.
  Nie chcę mieć znów premiera
  Co straszy Ruskiem i Żydem
  Co ciągle dzieli Polaków
  I może zaszczuć jak Blidę.
  Za kłamstwa i pomówienia,
  Prawdę, mgłą sztuczną okrytą
  Za skłócanie rodaków
  Za IV Rzeczpospolitą.
  Za "Tusk ma krew na rękach",
  A memu Bratu Chwała!
  Za wrzaski nad trumnami
  I nogę generała!
  Za propagandę, która nie łączy, ale dzieli.
  Za żądania pomników z kieszeni obywateli!
  Za marsze z pochodniami,
  Jazdę "po trupach do celu",
  Za negowanie wyborów
  I PROFANACJĘ WAWELU!!!!
  Dziś w duszy mej zakamarkach
  Odkrywam decyzji sedno:
  Nie chce powrotu PiS-u,
  Bo nie jest mi wszystko jedno!

  Wojciech Młynarski
  12 maja o 17:21

 • deerekcja

  Oceniono 10 razy 0

  Obywatele uprawnieni do głosowania nie żyją w Polsce od wczoraj. To nie obywatele potrzebują tej debaty, a pełowskie media. Ogłoszą Komorowskiego zwycięzcą i to ma im dać wolną rękę w manipulowaniu sondażami. Przed nami wiele publikacji z serii "Komorowski odrabia straty".

 • balcerek_jozef

  Oceniono 9 razy -1

  będziecie starali się ośmieszyć Pana Dudę bo jeśli wygra to odstawi was od żłoba

 • marbran

  Oceniono 3 razy 1

  Czasami pytasz mnie, dlaczego tak tu jest?
  Chcesz, żebym odpowiedział.
  Dlaczego tyle zła i dokąd zmierza świat?
  Kto wiarę naszą sprzedał?

  Odpowiem Ci, że ja do końca nie wiem sam.
  Choć już widziałem wiele.
  I uwierz, trudniej mi niż Tobie tutaj żyć.
  Tyle mogę odpowiedzieć.

  Ref.
  Bo tutaj jest jak jest po prostu.
  I Ty dobrze o tym wiesz.
  Bo tutaj jest jak jest po prostu.
  I Ty dobrze o tym wiesz.

  Wierzę w to, że przyjdzie czas.
  Wierzę w to, że zmieni się.
  Wierzę w to, że Ty i ja.
  Obudzimy nowy dzień.

  Ref.
  Bo tutaj jest jak jest po prostu.
  I Ty dobrze o tym wiesz.
  Bo tutaj jest jak jest po prostu.
  I Ty dobrze o tym wiesz.
  Bo tutaj jest jak jest po prostu.
  I Ty dobrze o tym wiesz.
  Bo tutaj jest jak jest po prostu.
  I Ty dobrze o tym wiesz.

 • jtby

  Oceniono 5 razy 1

  Msakra 80 minut bełkotu. W sam raz coś dla umysłowych masochistów. Ja bym obejrzał 8 minut, góra trzy rudny pierwsza w ksielu, druga w budyniu, trzecia w trocinach. Wygrywa ten, kto będzie mniej utytłany i nagroda : mydło i szampon. Brudu politycznego tym nie zmyją ale goli przez miasto nie polecą, muszą się umyć i ubrać ;-) Mam taki szacunek do polityków jak oni do mnie. Poważnie mnie nie traktują, to przynajmniej rozrywki mogliby dostarczyć

 • 2muzykolog

  Oceniono 10 razy 4

  Jestem BARDZO rozczarowany. Nie o takiej Polsce marzyłem działając w latach 1980-84. Mam wrażenie, że ktoś mi tę Polskę ukradł. Chętnie bym wyjechał. Nie lubię tej Polski, która jest. To znaczy nie lubię państwa, bo prywatnie Polskę lubię i kocham - ludzi, krajobrazy, miejsca, literaturę, poezję, muzykę. A państwa dzisiejszego, mimo że jest bardziej przyjazne w niektórych swoich przejawach niż PRL, tak samo jak państwa PRLowskiego NIENAWIDZĘ. A naprawdę mój kredyt zaufania był duży. Teraz jest zerowy. Ktoś mi wytłumaczy dlaczego? Najgorzej, że nie mam na kogo głosować, bo jestem umiarkowanym lewicowcem. NIe ma takiej partii jak PPS kiedyś. Sami bankowcy albo ułani w polityce, świry albo biznesmeni. Tak naprawdę jestem już na wewnętrznej emigracji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX