Tabloidy za Dudą i jego córką. ''Komorowski był za innym 'pakietem rodzinnym'. Ale to okazuje się nieważne''

Tabloidy są zachwycone Andrzejem Dudą i jego córką. Jeden nawet nazwał ich "pakietem rodzinnym". - Prezydent Komorowski był przez swoją kadencję za innym "pakietem rodzinnym". Ale to okazuje się nieważne - komentowała w Poranku TOK FM Janina Paradowska.
Kinga Duda wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów. Jako córka kandydata na prezydenta zaczęła pojawiać się z Andrzejem Dudą na oficjalnych uroczystościach, a nawet wygłosiła przemówienie zachęcające do głosowania na ojca.

Więcej o:
Komentarze (23)
Tabloidy za Dudą i jego córką. ''Komorowski był za innym 'pakietem rodzinnym'. Ale to okazuje się nieważne''
Zaloguj się
 • ewa_stankiewicz_ewa

  Oceniono 2 razy 2

  A pierwszy raz już ma za sobą?

 • tru_story

  Oceniono 19 razy 1

  Czekam na to, aż tabloidy ( w tym GW ) zaczną interesować się dziećmi obecnego prezydenta, co prawda po 5 latach nic o nich nie wiemy, ale może są gdzieś poukrywani w różnych spółkach.

 • kot_miczurina

  Oceniono 23 razy 7

  będą cięcia w redakcji po wyborach droga Pani ! na umowę zlecenie trza będzie przejść, no i za wierszówkę znów będą płacić, zobaczycie co to wolny rynek :) hej !

 • limerick64

  Oceniono 24 razy -10

  chi-neng@
  kogo chcesz wcisnac ludziom??
  popierasz kandydata ktory nie umie wydukac zdania i posluguje sie podpowiadaczem>>
  pisałas kiedys ze kandydat powinien umiec sie zachowac znac jezyki a co mamy czlowieka ktory nie umie wydukac zdania i ma klopoty z ojczystym jezykiem o innych wadach nie chce mi sie pisac

 • mietekkowalski

  Oceniono 33 razy -11

  Dla wszystkich lepiej będzie jak wybiorą Dudę. Platforma do wyborów parlamentarnych będzie św. Mikołajem i będzie rozdawała wszystko i wszystkim:)

 • chi-neng

  Oceniono 26 razy 10

  Skonstatowalam, ze o wyborze prezydenta zawazy OPAKOWANIE, a nie postulaty z ich realnoscia lub nie.

 • baca124

  Oceniono 28 razy -6

  Komorowski nie potrafi nic powiedzieć bez swoich klakierów.Oto przykład (cytat )
  Kulisy działania sztabu
  "Bronisław Komorowski ma suflerkę!
  Komorowski ma suflera?!

  You Tube
  Bronisław Komorowski odpowiada kobiecie na wózku

  To dopiero byłaby niespodzianka! Bronisław Komorowski ma prawdziwego suflera, a w zasadzie suflerkę. Podczas środowego spaceru po stolicy w ramach kampanii, gdy prezydenta zaczepiła niepełnosprawna kobieta, inna szeptała mu za plecami. Co mówiła urzędniczka z Kancelarii Prezydenta? Ujanili to dziennikarze Posat News

  Ciężka to kampania dla Bronisława Komorowskiego. W środę musiał zmierzyć się z pytaniami niepełnosprawnej kobiety. Jak się okazało z pomocą prezydentowi pospieszyła urzędniczka z Kancelarii Prezydenta. Gdy niepełnosprawna rozmawiała z kandydatem Platformy, urzędniczka coś mówiła po cichu za plecami Komorowskiego.

  Tajemnicze szepty rozszyfrował Polsat News.

  – Proszę zapytać, czego brakuje – podpowiada Jowita Kacik, urzędniczka z prezydenckiej kancelarii. I Komorowski zapytuje kobietę na wózku: – Ale proszę powiedzieć czego brakuje?

  Jednak kobieta na wózku dalej atakuje prezydenta, po czym pada kolejna rada z ust urzędniczki: – Przytulmy panią, przytulmy panią. I prezydent przytula kobietę.

  Ale pani nadal się wykłóca. Więc Kacik radzi dalej: – Zaprośmy ją do pałacu, zaprośmy ją do pałacu. I Bronisław Komorowski zaprasza..."

 • kermit.dolomit

  Oceniono 33 razy 1

  Stara nomenklatura zaczyna już robić bokami w tym obłąkańczym szale poparcia dla Brąka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX