Schetyna o Grabarczyku: W tej sytuacji jestem solidarny z kolegą z rządu

Grzegorz Schetyna nieoczekiwanie solidaryzował się z Cezarym Grabarczykiem w Poranku Radia TOK FM. - Jesteśmy w jednej partii, przez lata byliśmy na politycznej drodze. Nie, tutaj zawsze trzeba być solidarnym - mówił o zdymisjonowanym Grabarczyku szef MSZ.
Dymisja Cezarego Grabarczyka była tematem rozmowy w Poranku Radia TOK FM z Grzegorzem Schetyną, kreowanym na największego rywala ustępującego ministra.

- Ubył panu kolega z rządu - zauważyła Janina Paradowska. - Zaskakujące, to tworzy taką turbulencję polityczną - przyznał Schetyna. - Nie ma frakcji Grabarczyka? - dopytywała prowadząca Poranek Radia TOK FM. - W takiej sytuacji zawsze jest się solidarnym z kolegą z rządu. Jesteśmy w jednej partii, przez lata byliśmy na politycznej drodze. Nie, tutaj zawsze trzeba być solidarnym - stwierdził Schetyna.

Więcej o:
Komentarze (22)
Schetyna o Grabarczyku: W tej sytuacji jestem solidarny z kolegą z rządu
Zaloguj się
 • zyks

  0

  Oj, Schetyna, figlarz z ciebie:)

 • godson_f

  Oceniono 4 razy 2

  złodziej tylko ze złodziejem się solidaryzuje wiadomo że nie z wymiarem sprawiedliwości W PO wszyscy tak już mają - tam co drugi to złodziej czyli wszyscy (z PO ) się solidaryzują

 • grymas50

  Oceniono 5 razy 1

  Niewypał/. Kto ?. Ano Schetyna. Przepraszam wieśniakow, ale ten NASZ MSZ tak WIEŚNIACKO wyglada.

 • siwywaldi

  Oceniono 6 razy 6

  Przypominam to kolejny raz.

  W 1980 roku kiedy świeżo zarejestrowano NSZZ Solidarność, jej działacze zaczęli się dopominać by na siedziby Komisji Regionalnych Państwo przyznało prestiżowe budynki np. w Gdańsku budynek najlepszego i najbardziej dochodowego wówczas hotelu Hevelius oraz pieniędzy na ich wyposażenie.

  I wtedy KTOŚ (chyba Urban) powiedział: dajcie im te budynki, kupcie im te dywany, biurka, palmy i samochody a ZOBACZYCIE, że s k u r w i ą się SZYBCIEJ NIŻ MY

 • Bogusław Dobos

  Oceniono 8 razy 4

  Bravo, Ministrze i vpremierze ! SOLIDARNOŚĆ, SOLIDARNOŚĆ... !
  Tak więc, w ramach rzeczonej, podać się do dymisji. Reszta rządu, z Panią Kopacz na czele, również. Polska dozgonnie wdzięczną będzie.

 • januszyukio

  Oceniono 11 razy 9

  typowe kolesiostwo.

 • uzdek98

  Oceniono 10 razy 6

  schetino kretino prezentuje tutaj POprawne POdejscie do sprawy... bandziory musza sie trzymac razem i POpierac ...

 • pan.szklanka

  Oceniono 10 razy 6

  To nie solidarność. To omerta.

 • sqlap72

  Oceniono 22 razy 14

  Schetyna solidaryzuje się z Grabarczykiem. To mi się podoba. Za słowami niechaj idą czyny. Ustąp chłopie, wstydu oszczędź.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX