Komentarze (165)
Cezary Grabarczyk wydał oświadczenie ws. swojej dymisji. "Moja rezygnacja leży w interesie Państwa"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 1stanczyk

  Oceniono 2 razy 2

  To jest dosyć powszechne zjawisko: z wiekiem ludzie z racji wytrwale kultywowanie swoich błędnych przekonań robią się coraz bardziej zabawni.

  "Resort sprawiedliwości zdecydowanie ma pecha do szefów" (JP)

  Twierdzenie, że resort sprawiedliwości ma pecha do swoich ministrów jest wyrazem albo elementarnego braku rozeznania w sytuacji tego resortu w minionym 25 leciu, albo celowym propagandowym, jak na resortowe media przystało, fałszowaniem i przeszłości i tej dzisiejszej rzeczywistości resortu będącego administracyjnym ucieleśnieniem III wladzy w kraju !

  Sytuacji tego resortu wynikającej, jak żadnego innego resortu (za wyjątkiem być może szczęśliwie już spacyfikowanych rozwiązaniem WSI PRL-sluzb specjalnych) z PRL-owskiej, przez dziesieciolecia sprzedajnej sowietom nomenklaturowej, pozostawionej przez dziesięciolecia nie tylko bezkarną ale z racji na konstytucyjnie obowiązująca zasadę niezależności III wladzy poza wszelką kontrolą, bezideowej spuścizny.

  Po spowodowanym "grubą linią" sp Mazowieckiego i później "nocną zmianą" katastrofalnego prezydenta Lecha Walesy niepowadzeniu oddolnej pacyfikacji, jaką miała być w kraju lustracja nomenklaturowej, przez dziesieciolecia sprzedajnej sowietom dobrze jeśli tylko bezideowej karierowiczowskiej kolaboracji ten obecny wspominany przez Paradowska "pech do szefów" resortu sprawiedliwości wynika z podejmowanych prób odgórnej pacyfikacji rozpuszczonego przez dziesieciolecia rzadow okrągłostołowej hołoty całkowitą bezkarnością III pionu wladzy w naszym kraju.

  Ten zaś, podobnie jak wcześniej PRL-owskie służby specjalne w swoim czasie wytrwale bronione przez obecnego i prezydenta i kandydata na prezydenta Komorowskiego "nie poddaje się bez walki" i stad właśnie bierze się ten wspominany przez Paradowska "pech" szefów resortu sprawiedliwości !!!

 • skok

  Oceniono 1 raz 1

  Nigdy nie wpływałem na decyzje procesowe Prokuratorów prowadzących postępowanie. - poczucie humoru go nie opuszcza haha

 • srebrnarybka

  Oceniono 2 razy 0

  powinien się podać do dymisji za to, co zrobił z kolejami.

 • akris58

  Oceniono 3 razy 1

  Słuchanie "gęgania" tego babsztyla jest wyjątkowo męczące.

 • Tomasz Oles

  Oceniono 2 razy 0

  a w GW ani słowa o umorzeniu śledztwa w sprawie kilometrówek posłów- uzasadnienie prokuratury że nie deklarowali gdzie jeździli i nie można tego zweryfikować śmieszne. To nic że samochody jednych posłów mają mniej na liczniku niż deklarują, albo że nawet nie mają samochodów posłowie, którzy rozliczali te kilometrówki. Tutaj też Grabarczyk pewnie nie naciskał na prokuratorów, broniąc tyłek Sikorskiemu i reszcie - broń Boże

 • misterboss

  Oceniono 2 razy 0

  O taaak ten pan ponownie dostanie kwiaty za swoją działalność.Był ministrem transportu został później ministrem sprawiedliwości. Teraz zapewne obsadzą go w cyfryzacji albo w kulturze a jak nie wypali żadne z powyższych stanowisk to wsadzą go na stanowisko komendanta głównego policji albo ministra oświaty.I tak człowiek ten jest jak uniwersalny żołnierz jest od :wszystkiego" Hah hah rząd polski to kpina.Nawet się rymuje.

 • ergosumek

  Oceniono 5 razy 5

  Cezary Grabarczyk wydał oświadczenie ws. swojej dymisji. "Moja rezygnacja leży w interesie Państwa"

  To szlachetna postawa, dobrze, że nie położył swego interesu na interes państwa.

 • Michal Xinski

  Oceniono 6 razy -2

  Oto następca Towarzysza Grabarczyka - Jerzy Kozdroń.

  A oto fragment życiorysu Towarzysza Kozdronia:
  "W latach 70. Jerzy Kozdroń był członkiem Związku Młodzieży Wiejskiej, Socjalistycznego Związku Studentów Polskich (zasiadał w radzie wydziałowej), Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego i Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej[1]. Od 1979 do 1981 był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (w 1980 był szefem POP w sądzie)[1]. W kwietniu 1981 został członkiem krajowego sądu koleżeńskiego Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej[1]. W latach osiemdziesiątych należał do "Solidarności", w 1990 został z niej usunięty."

  Jak widać w szeregach PO zasiadają wybitni działacze Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Bardzo podobnie wygląda PiS. Widać jak na dłoni na czym polegała 'pokojowa rewolucja" Lechosława Wałęsowicza.

 • mantresa

  Oceniono 4 razy 4

  Spokojnie, dla pana byłego ministra zaraz znajdzie się jakaś fajna posadka.. Kruk krukowi łba nie urwie.

 • cambrone

  Oceniono 6 razy 0

  Wesoły kraj! Facet za niewyjaśniony egzamin,zdymisjonowany.Odpowiedzialni za śmierć ludzi gwiazdorzy z pisu brylują w mediach i mają się dobrze!!!

 • kuma1

  Oceniono 5 razy -1

  Wystarczy pomówienie , jakieś oszczerstwo aby wdrożyć śledztwo i dać prasie poszaleć i normalny niby europejski kraj dostaje zajoba i żeby jakoś wprowadzić tę dzicz na normalne tory trzeba szybkich cięć jak np. dymisja. To przykład jak łatwo można dezorganizować całe państwo wykorzystując oszołomów politycznych , dziennikarzy , prokuratorów itd. I pomyśleć wszystko w błahej sprawie, gdzie cała procedura należy do urzędu. Wyobrazić sobie trudno co dzieje się w sprawach dużej wagi w urzędach , prokuraturze i sądach?

 • jachay

  Oceniono 6 razy 0

  Sami strzelacie sobie w stopy! PO, moja partia, skompromitowana do cna, kundle i gó...arze!

 • lukki69

  Oceniono 4 razy 2

  pozwolenie na broń to chyba najmniejsza wina tego ministra....może zabrał by jeszcze ze sobą na tą dymisje Bartka Arłukowicza?

 • grupalakatuz

  Oceniono 6 razy 4

  Ten komuch PO dymisji zostanie prezesem jakiegoś banku w tej komunistycznej ubeckiej bananowej republice.

 • soso_soso

  Oceniono 3 razy 1

  Sadząc po fryzurze, Czarek dużo jeździł motorem i to bez kasku. Tak jak i jak Szejnfeld.

  Pani Paradowskiej zas pod uwage - na prawo jazdy nie robi sie egzaminu z jazdy przez teoretycznym, Bez sensu.
  A co jezeli Czarek by sie postrzelil nie majac kursu teoretycznego za sobą?

 • observanto

  Oceniono 8 razy 6

  Podał się do dymisji bo to człowiek uczciwy, szlachetny, nie mający nic za uszami, nie stojący za żadnymi aferami, przekrętami itp, taki jak wszyscy w PO!

 • cillian1

  Oceniono 4 razy 0

  nie damy rady takim szmaciarzom (z każdej partii), jak nie zmieni się prawa.

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 2

  Z tego co pamiętam to za wydanie pozwolenia na broń odpowiada komendant wojewódzki policji, oprócz tego trzeba przejść rozmowę z psychiatrą oraz odbyć kurs obchodzenia się z bronią łącznie ze strzelaniem.
  Służąc w wojsku wystrzelałem więcej niż cała ta komenda razem z komendantem ale decyzja należy do władzy, która się boi i daje tylko swoim.
  Tacy jak Grabarczyk broń traktują jako nobilitację i atrybut władzy, w razie czego mogą posłużyć jako darmowy dostawca broni.

 • piotrus.zibi

  Oceniono 5 razy 3

  Jakoś mnie nie przekonał. Ciekawe kto następny. Zostało jeszcze 459 bandytów.

 • Gr Kas

  Oceniono 2 razy 0

  Polska racjonalna nie musi zdawać egzaminów, to dotyczy tylko Polski radykalnej,

 • Gr Kas

  Oceniono 2 razy 0

  Polska racjonalna nie musi zdawać egzaminów, to dotyczy tylko Polski radykalnej,

 • vito3

  Oceniono 5 razy 1

  dla dobra tego panstwa ta banda powinna cala podac sie do dymisji komuchy przy nich to byli skromni i uczciwi ludzie

 • voodeen

  Oceniono 2 razy 0

  kto następny? Arłukowicz?

 • patriot.wr

  Oceniono 3 razy 1

  A tak mu dobrze z oczu patrzyło, tak pięknie mówił, a tak pęknie wyglądał!
  A w ogóle to już chyba dawno powinien siedzieć, i to nie za to!

 • cholonek

  Oceniono 4 razy 0

  los kilometrówkos oraz CH D KK

 • artaj

  Oceniono 4 razy 2

  Czy to ważne, że Grabarczyk zrezygnował ze stanowiska. Ani nie pierwszy ani nie ostatni. Był piękny i sprawiedliwy, przyjdzie następny piękny i sprawiedliwy.

 • shearer666

  Oceniono 2 razy 0

  kto stawia że Qń awansuje?

 • alexander59

  Oceniono 4 razy 2

  jedne prawnik (prokurator) napadł na "pusty" bank z pistoletem "na wodę" i siedzi. Grabarczyk nie chciał być taki głupi. Chciał iść na całość i ewentualnie dorobić do przyszłe "niskiej" emerytury albo nie dać się wziąć żywcem po wpadce.

 • oelefante

  Oceniono 32 razy 28

  Jak myślicie, w której spółce skarbu państwa Grabarczyk będzie odbywał pokutę?

 • r41nbowdash

  Oceniono 4 razy 2

  >Jest oświadczenie Grabarczyka ws. dymisji. "Nie wpływałem na prokuratorów. Moja rezygnacja leży w interesie Państwa"

  to ja się pytam za co mu jako podatnicy płacimy. obowiązkiem ministra sprawiedliwości jest wpływanie na prokuratorów, a nie ośmiorniczki za 1500 i pierdzenie w stołek.

 • bananowa_republika_kolesi

  Oceniono 5 razy 3

  Co do przestępcy i oszusta Grabarczyka. To na pewno na jesień zajmie się nim prokurator. Nie wywinie się , bo bedzie nowy sejm i rząd.

 • bananowa_republika_kolesi

  Oceniono 3 razy 1

  Wczoraj w Krakowie , na spotkanie z Januszem Korwin Mikke przyszło ok 15 000 ludzi . Oczywiście Gazeta zaklina rzeczywistość i nie podaje tej informacji .

 • matitalolo

  Oceniono 3 razy 3

  Przełożonymi prokuratorów są tłumacze. Wszystko wytłumaczą. Grabarczyk zaś to marny bajarz . Zdymisjonowany, siódmy ministrant sprawiedliwości za rządów smakoszy ośmiorniczek świadczyć może o tym ,że sobie nie radzą ze sprawiedliwością. O prawie nie wspomnę , bo żadne świnie przy korycie władzy , w tym kraju nie radziły sobie z prawem. Tworzyły coraz głupsze. I do tego nie przestrzegały tworzonego przez siebie prawa.

 • marekpet

  Oceniono 29 razy 23

  Kiedy bohater takiej "dymisji" zostanie ukarany jak nalezy i trafi do więzienia, chociaż na miesiąc? Czy ponownie temat zostanie zamieciony pod dywan i pan G. ponownie zostanie ważnym ministrem za 2-3 lata....?

 • forgod

  Oceniono 5 razy 5

  bardzo nagła dymisja

 • krajidiotow

  Oceniono 6 razy 6

  Wyjatkowo sliski czlowiek, jego wplywy, swita, pewnosc siebie i styl wypowiedzi byly irytujace od samego poczatku. Mam nadzieje, ze nie wyplynie jako minister rybolowstwa. Czlowiek kurna renesansu.

 • jkredman

  Oceniono 9 razy 9

  samą swoją obecnością w rządzie wpływał na funkcjonowanie organów państwa

 • Anna Ilona

  Oceniono 8 razy -8

  Przedwyborcza walka o stołki w PO, czy zemsta za wyrok na M.Kamińskim?
  Szukali, szukali, aż znaleźli. Jednego rywala mniej. Zarówno jedna jak i druga opcja jest wiarygodna. Szkoda tylko człowieka, ponieważ to zdolny polityk i prawnik. Będąc ministrem infrastruktury, uporządkował zabagniony w tym ministerstwie cały obszar spraw prawnych, jak i w ministerstwie sprawiedliwości po Gowinie, sprawy sądów rejonowych. Zaś od 1 lipca br. wprowadzona ma być z jego inicjatywy dostępna darmowa usługa prawna. Łódź także ma mu wiele do zawdzięczenia.

 • fafarafafafa

  Oceniono 3 razy 3

  "nie wpływał na decyzje procesowe Prokuratury". A czemu nie od razu "nie wpływał na Decyzje procesowe Prokuratury"? A poważnie - nie piszecie po niemiecku, majuskuła tam niepotrzebna.

 • volongoto41

  Oceniono 6 razy 6

  Są małe świnki, są duże knurska, i jest odmiana wysokogórska...

 • gr_ub_y

  Oceniono 46 razy 36

  Grabarczyk: "Nie wpływałem na prokuratorów. "

  Wierzę ci Grabarczyk jak Platformie.

 • oppeln2

  Oceniono 59 razy 45

  Jaki jest Grabarczyk było wiadomo przez cały czas. Pani premier jakoś niezorientowana w tym kogo brała do rządu? Każdy wiedział tylki nie ona? Nie dziwi mnie to zwłaszcza że sprawa kilometrówek zamieciona pod dywan. Banan Republic of Boland

 • innaoptyka

  Oceniono 117 razy 59

  -- 23:00 Jest wiadomosc ze Gebarczyk podaje sie do dymisji (w cywilizowanym swiecieta sprawa to bylby skandal)
  -- 9.00 nastepnego dnia: najwazniejszy news W GW to kolejne nieprawidlowosci w SKOK, Grabarczyk gdzis w rogu

  Nie to ze SKOK to nie jest afera i skandal, ale to jest maglowane przez miesiace. Podrzucanie tego byle tylko zatuszowac problemy PO -- coz, wszyscy wiemy jak to sie nazywa, panowie i panie wykonujacy najstarszy zawod swiata, .. pardon, dziennikarstwo.

 • buk.horror.dulszczyzna.00

  Oceniono 7 razy 5

  Grabarczyk
  hmmmm
  się sam pogrzebał

 • fakit.pl

  Oceniono 37 razy 31

  Samo się umorzy.

 • leser.1

  Oceniono 12 razy -2

  Z dwóch osób posiadających pistoleciki wolę, żeby miał go Grabarczyk, niż Kaczorek.
  Nie zmienia to faktu, że pazerność na ekstrasy bierze górę nad zdrowym rozsądkiem u ludzi, którzy dorwali się do żłobu.
  Zegarki, pistoleciki, ośmiorniczki ...

 • fstankiewicz

  Oceniono 15 razy 5

  Raport ONZ: W Polsce nie da się żyć, a według PO-PSL i Komorowskiego przeżywamy złoty okres. Jeśli tak to dlaczego podnoszą nam podatki ciągle?
  wazne-sprawy.pl/raport-onz-w-polsce-nie-da-sie-zyc-raport-polskiej-wladzy-przezywamy-zloty-okres
  Przypominam: Odradzam głosowanie na Bronisława Komorowskiego - poza licznymi kompromitacjami, podpisywaniem szkodliwych ustaw, krył przekręty WSI i za to powinien siedzieć w więzieniu. Niestety mamy prokuratury i sądy niezweryfikowane po komunizmie.

  Komorowski podwyższył nam wiek emerytalny i podatki -VAT, ZUS. Łącznie podwyższył 21 podatków, a sam wydaje na swoją kancelarię dużo więcej niż śp. Lech Kaczyński z naszych pieniędzy. Dopuścił GMO, zabrał OFE, zgodził się na przymus szkolny 6-latków.

  Słowa szefa FBI to pokłosie finansowanych z podatków„Pokłosia” i "Idy". „Zbieramy plon inwestycji państwa w negatywny wizerunek Polski za granicą”. Aby to zmienić musimy wybrać na prezydenta Andrzeja Dudę, a do Sejmu i Senatu Prawo i Sprawiedliwość!

  Komorowski mówił o Polakach to co szef FBI: „Naród ofiar bywał także sprawcą”!!!
  www.rp.pl/artykul/685804.html W drugiej turze tylko Andrzej Duda!

  filipstankiewicz.salon24.pl/643029,komorowski-mowil-o-polakach-to-co-szef-fbi-przeprosi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX