Ksiądz Oko znowu o genderze: Dzieci chodzą na lekcje "seksdeprawacji", a "rodziców zamyka się w więzieniach"

Zdaniem ks. Oko gender należy traktować jako "nową formę totalitaryzmu, uderzająco podobną do marksizmu". Jak tłumaczył, "obie totalitarne ideologie chowają się pod płaszczykiem nauki". W wywiadzie dla "Gościa Niedzielnego" stwierdził, że jeżeli gender dopuszcza istnienie płci kulturowej, to znaczy, że dopuszcza również wszystkie "dewiacje seksualne takie jak pedofilia czy kazirodztwo". Za przykład podał Niemcy, gdzie jego zdaniem "4-latki uczone są masturbacji, a 10-latki technik seksu gejowskiego".
Znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi na temat gender ks. dr. hab. Dariusz Oko znowu bije na alarm. W wywiadzie dla "Gościa Niedzielnego" przekonywał, że pod przykrywką nauki, badacze tacy jak Judith Butler, przemycają do codzienności ideologię, której celem jest maksymalizowanie przyjemności seksualnej.

Za przykład podał Niemcy, gdzie jego zdaniem "4-latki uczone są masturbacji, a 10-latki technik seksu gejowskiego". "Kiedy rodzice nie godzą się, by ich pociechy brały udział w takich lekcjach, interweniuje policja. Rodziców zamyka się w więzieniu, a dzieci siłą odwozi do domów dziecka i na lekcje seksdeprawacji" - opowiadał.

Gender jak marksizm

Zdaniem ks. Oko gender należy traktować jako nową formę totalitaryzmu, uderzająco podobną do marksizmu. Jak tłumaczył, obie totalitarne ideologie chowają się pod płaszczykiem nauki. Podkreślił, że nawet papież Benedykt XVI twierdzi, że w gruncie rzeczy gender jest nawet gorszy, ponieważ niszczy wartości rodzinne, kluczowe dla chrześcijaństwa. Mimo to, zdaniem księdza, obie ideologie są ze sobą połączone. Dodał, że to nie przypadek, że czołowi polscy "genderyści" tacy jak Jan Hartman, Magdalena Środa, czy Małgorzata Fuszara to ludzie, których sposób myślenia przypomina ten reprezentowany przez marksistów.

Kazirodztwo

Ksiądz Oko przestrzega przed kazirodztwem. Stwierdził, że jeżeli gender dopuszcza istnienie płci kulturowej, to znaczy, że dopuszcza również wszystkie dewiacje seksualne takie jak pedofilia czy kazirodztwo. "Gender jest w dużym stopniu ideologią dla tych ateistów, dla których bogiem stał się seks" - dodał. Nadmienił, że o takich praktykach pozytywnie wypowiadały się piewczynie zbrodniczej ideologii, rzeczone już profesorki Środa i Fuszara.

Dodał, że w Szwajcarii i Australii lobby LGBTQ stara się już o zalegalizowanie takich zachowań. "Jeśli ktoś zgodził się na apoteozę homoseksualizmu, to jutro będzie zmuszony do apoteozy kazirodztwa" - tłumaczył. Zaznaczył, że najbardziej znanym przypadkiem walki o zalegalizowanie kazirodztwa są niemieccy Zieloni, którzy - jak dodał - przez lata toczyli wojnę o zalegalizowanIe również pedofilii.

In vitro

Nikogo raczej nie zdziwi, że do in vitro ksiądz Oko ma stosunek co najmniej sceptyczny. Projekt ustawy o sztucznym zapładnianiu nazwał niekonstytucyjnym, ponieważ, jak twierdzi, łamie on zapis o ochronie życia ludzkiego - chodzi oczywiście o niszczenie embrionów, które poprzez zamrożenie "wcześniej czy później kończą swoją egzystencję". Dodał również, że jest wiele innych dalece bardziej skutecznych metod walczenia z bezpłodnością, na przykład skrupulatniejsze planowanie, czego wiele par w ogóle nie bierze pod uwagę.

Cały wywiad do przeczytania w "Gościu Niedzielnym".Więcej o:
Komentarze (83)
Ksiądz Oko znowu o genderze: Dzieci chodzą na lekcje "seksdeprawacji", a "rodziców zamyka się w więzieniach"
Zaloguj się
 • banwit

  0

  Tego zboczeńca pokazujcie po 23-ciej bo dzieci nie mogą zasnąć

 • 12w12

  0

  "od zakrystii" go w .... oko !

 • 12w12

  0

  Kit mu w oko !

 • clarenville

  0

  On będzie Ministerm Oświaty w rządzie PISu.

 • apollo111

  0

  Bodaj by mu św.Michał fiutem oczy powypychał

 • jasnie_oswiecona

  Oceniono 1 raz 1

  facet ma poważne zaburzenia i z całą pewnością jakieś odchyły i dewiacje seksualne, bo przecież normlej głowie cos takiego nie może się urodzić. Proponuję ks. Oko prześwietlić pod katem poedofilii, bo najprawdopodobniej to nienawiść do samego siebie i poczucie winy popycha go do szrzenia tego typu bredni.

 • jane1942

  Oceniono 1 raz 1

  Jeżeli wywód opiera się na fałszywym założeniu, to każde zdanie zawiera fałsz. Facet z cenzusem i niechęcią do czytania. Zanim opublikuję tekst - to sprawdzam to i tamto. Jeżeli nie mam "jasności w temacie", to pytam, nękam tego i owego. Widzę, że czrnystan ma wstrę
  t do studiów. Pieprzyć od rzeczy - to wstyd. Panie O: gender - to jest kierunek w nauce. Pedofilia - to zbrodnia na dzieciach. Kazirodztwo - to coś, co nie istnieje. Związek bratersko siostrzany nie jest do rodzenia i niczego nie kazi. Homoseksualizm jest cechą osoby. Płeć kulturowa jest pojęciem w socjologii. Żałuję, że nie studiowałam nauk społecznych. Fascynujące. Zapraszam na : wanda.piszecomysle.pl

 • pawel1piotr2

  Oceniono 2 razy 2

  Jakich technik seksu uczy Oko jako ekspert ?

 • anwb

  Oceniono 2 razy 2

  KK wychowuje dzieci w miłości do JPII metodą siostry Bernardetty. I jest to robiona metodą naukową, która jest podstawą wiary :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX