"Nie żałuję tego w najmniejszym stopniu". Zabiła żyrafę i zrobiła sobie z nią zdjęcie. Teraz dostaje groźby

Zdjęcie kobiety leżącej z uśmiechem na twarzy obok martwej żyrafy wywołało ogromne oburzenie w internecie. Rebecca Francis jest nową najbardziej znienawidzoną myśliwą. Uważa jednak, że nie zrobiła nic złego.

Polub i bądź na bieżąco!

Zdjęciem na Twitterze podzielił się z fanami aktor Ricky Gervais. W komentarzu napisał: "Co musiało się stać w twoim życiu, żebyś chciała zabić piękne zwierzę, a potem położyć się obok z uśmiechem?". Wpis wywołał oburzenie.Kobieta została bardzo szybko zidentyfikowana - to 41-letnia Rebecca Francis, znana miłośniczka polowań, która ma na swoim koncie zwycięstwo w programie telewizyjnym o myśliwych, prowadzenie innego programu o polowaniach, a także wiele wypraw w egzotyczne miejsca.

Internauci zaczęli nie tylko krytykować jej zachowanie, ale też grozić jej śmiercią. "Mam nadzieję, że pewnego dnia ktoś zastrzeli Rebeccę Francis, usiądzie obok niej z uśmiechem i zrobi sobie z nią zdjęcie, kiedy będzie umierać" - to jeden z wielu komentarzy.

"Nie żałuję tego w najmniejszym stopniu"

Wyprawa, podczas której Francis zastrzeliła żyrafę, miała miejsce pięć lat temu. Kobieta wobec nagłego wzrostu krytyki pod jej adresem wydała oświadczenie, opublikowane przez serwis Huntinglife.com.

"Kiedy pięć lat temu byłam w Afryce, nie myślałam, że kiedykolwiek zastrzelę żyrafę. Pod koniec mojej wyprawy przedstawiono mi jednak wyjątkową sytuację. Pokazano mi pięknego, starego samca, który wędrował samotnie. Został wyrzucony ze stada przez młodszego i silniejszego samca. Wyrósł już z wieku rozrodczego i był bardzo bliski śmierci. Poproszono mnie, żebym zachowała tę żyrafę poprzez danie miejscowym pożywienia i innych środków na utrzymanie. Zwierzę i tak niedługo by zmarło i mogło albo się zmarnować, albo być wykorzystane przez miejscową ludność. Zdecydowałam się na to, żeby uczcić jego życie i umożliwić innym skorzystanie z niego - nie żałuję tego w najmniejszym stopniu. Kiedy tylko zwierzę zmarło, ludzie już czekali na to, żeby zdobyć jego mięso. Użyli też ogona do zrobienia biżuterii, kości do zrobienia innych rzeczy i nie zmarnowali ani jednej części" - napisała.Check out our Awesome Interview with Rebecca Francis!!http://huntinglife.com/rebecca-francis-hunting-life-interview/

Posted by HuntingLife.com on Wednesday, March 25, 2015


One of the coolest hunts ever with my girl Tad Mecham

Posted by Rebecca Francis on Saturday, January 24, 2015


Prois girls!#proiswasthere #prois

Posted by Rebecca Francis on Monday, December 1, 2014


Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (382)
"Nie żałuję tego w najmniejszym stopniu". Zabiła żyrafę i zrobiła sobie z nią zdjęcie. Teraz dostaje groźby
Zaloguj się
 • vladkru

  0

  Człowiek to dziwna i złośliwa istota, generalnie rzecz biorąc. Jestem jednakże ciekaw, ilu spośród oburzonych komentatorów to konsekwentni wegetarianie (tudzież inni nie spożywający istot niegdyś żywych) albo wrogowie horrorów, gier komputerowych czy filmów sensacyjnych, gdzie trup pogania trupa lub ściele się gęsto.

 • Tora Naga

  0

  pamiętajcie, że myśliwy w łowisku jest gwarancją braku kłusowników !!!
  a oni nie mają żadnych zasad !!!

 • Juliusz Wnuk

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz na nia kolej - ubic takie SCIERWO a obok postawic plastikowa zyrafe z "kalachem" na szyi i podpisem: ...Nie zaluje - Zyrafa...

 • bnov

  Oceniono 1 raz 1

  żenada, myśliwy w 21 wieku to musi być degenerat

 • ptr0

  Oceniono 1 raz -1

  Wypisz wymaluj gajowy Komór Bul!! I na niego zagłosujecie w drugiej turze hahaha

 • szela81

  Oceniono 3 razy -1

  Myśliwy też człowek, nie róbmy hipokryzji, tuńczyka czy krówkę jemy ale żyrafki nie mogą sobie lokalsi zgrillować. Tylko trzeba pamiętać, że ta Pani też jest już stara, wyszła z wieku rozrodczego i pewnie zaraz ją wygryzie jakaś młodsza samica ;)

 • mireczekb

  0

  Wasz Brunek Bul Komorowski też myśliwy. Zabijał dla przyjemności.

 • killgore

  0

  Lubi sobie postrzelać do zwierząt? To tak trochę jak Pan Prezydent :)

 • olecki11

  Oceniono 3 razy 1

  tą qrevską sukę też powinni odstrzelić

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX