Matka postanowiła sama wymierzyć pedofilowi sprawiedliwość. Mężczyzna, mimo poważnych zarzutów, pozostaje na wolności

Matka 10-latki nieświadomie pozwoliła mężczyźnie na zbliżenie się do córki. Gdy dziecko powiedziało o wszystkim, sprawa została zgłoszona na policję. Po wielu dniach bezczynności mundurowych matka postanowiła sama wymierzyć sprawiedliwość - pocięła sprawcy twarz nożykiem. Mężczyzna, mimo zarzutów, pozostaje na wolności.
POLUB NAS
RMF FM opisuje tragiczną historię z Podhala - samotna matka poznała na siłowni mężczyznę, z którym zaprzyjaźniła się ona sama i jej córka. "Po jakimś czasie dziewczynka sama zaproponowała, żeby został na noc. Potem, żeby spał razem z nią. Matka dziecka niczego nie podejrzewała. Myślała, że przecież nic nie może się stać w maleńkim mieszkaniu, kiedy ona śpi obok. Teraz myśli, że mężczyzna mógł jej czegoś dosypać do szklanki, bo była dziwnie zmęczona" - opisuje rmf24.pl.

Pracuje z dziećmi, ale pozostaje na wolności

Dziecko zaczęło zachowywać się dziwnie, aż ostatecznie powiedziało matce, co się stało, a ta zgłosiła sprawę na policję, jednak przez wiele dni funkcjonariusze nic nie robili. Mężczyzna nadal dzwonił, a dodatkowo zaistniało podejrzenie, że mógł skrzywdzić także koleżankę 10-latki i inne dzieci.

Skonfrontowany mężczyzna bagatelizował sprawę, a zdenerwowana kobieta wyciągnęła z kieszeni nożyk i przecięła policzek oprawcy. Po tym incydencie zaczęły się nocne telefony i groźby. Kobieta przestała chodzić do pracy, a dziecko do szkoły.

Ostatecznie po trzech tygodniach od zgłoszenia prokuratura przesłuchała mężczyznę i postawiła mu zarzuty tzw. innych czynności seksualnych wobec 10-latki, ale pozostawiła mężczyznę na wolności, mimo wiedzy, że pracuje on z dziećmi.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (230)
Matka postanowiła sama wymierzyć pedofilowi sprawiedliwość. Mężczyzna, mimo poważnych zarzutów, pozostaje na wolności
Zaloguj się
 • Lidia Jasińska

  Oceniono 1 raz 1

  Tylko czy ta matka aby mówi prawdę???
  Mam taki przykład matki POLKI zaburzonej kobiety uprawiającej seks z kimkolwiek w różnych konfiguracjach....narkotyki etc...każdy facet przy tej chorej psychicznie wyjdzie i wychodzi na drania!!!
  Mężczyzna nawet wstydzi się przyznać, że z taką szmatą ma dziecko...!!! a "ta gender niewierząca" gra gwiazdunię w MOPS...w łapówkarskim medialnym PROKOCIMKU...etc...
  Ludzie zanim osądzicie...zastanówcie się....w opisanym przeze mnie przypadku...Sąd Rodzinny nawet nie umie czytać i dzieciaczki POd opieką tej gender są naprawdę zagrożone... Taki klimat!!! w państwie SZOGUNA WSI owego!!!

 • Oceniono 1 raz 1

  W tej historii ten mężczyzna nie jest pedofilem lecz byłym partnerem kobiety a ta kobieta nie jest matką tylko samicą hieny. A media są sfeminizowane i prezentują ideologiczny - femistycznie sfałszowany obraz zdarzeń. Neurotyczka zapłaciła "byłemu" za to że ją zostawił. Gdyby zapłacił znaczną kasę albo chociaż dał dziecko-podstawę do żądania alimentów zostawiłaby go w spokoju

 • observer48

  Oceniono 3 razy 3

  A jeśli facet jest niewinny, a mamusia działała z zemsty za jakiś inny numer, który jej wykręcił?

 • ciotka_ltd

  Oceniono 6 razy -2

  I tak klechy znow w Klecholandzie gora! Przeciez "dziecko samo chcialo", "prowokowalo"....
  Dziecko takiej zdziry, "samotnej matki, spragnione milosci"...

 • kimdongun

  Oceniono 1 raz 1

  Matka Samanthy?

 • zorcik

  Oceniono 5 razy 5

  Niestety nie zauważa się że mężczyzna jest byłym partnerem kobiety , a jej wypowiedzi świadczą o ogromnej zaciekłości. bardzo szybko się u nas osądza, tylko później nikt nie chce rekompensować krzywdy niewinnemu człowiekowi. Lepiej poczekać i zobaczyć kto rzeczywiście kłamie.

 • adambiernacki69

  Oceniono 4 razy 0

  Bardzo dobrze! Takie jest prawo nie ma innego! Święte naturalne prawo zemsty obowiązuje.

 • mitochondrium

  Oceniono 3 razy 1

  siwywaldi@ ..."poznany przypadkowo na siłowni facet"...

  oj waldi,domyslam sie ze ty poznajesz swoich facetow nieprzypadkowo, wtedy gdy przedstawiaja ci ich w sposob formalny godni zaufania znajomi :)

 • kuma1

  Oceniono 4 razy 0

  Swojego kumpla przecież nie wsadzą , jest organizatorem rozrywek dla dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX