Ks. Oko: "Starszy gej w szpitalu to alarm dla lekarzy, że mogą zarazić się chorobą zakaźną"

- Wiem z pierwszej ręki, jak wygląda stan zdrowia gejów: jest to katastrofa medyczna - powiedział ks. Dariusz Oko podczas wykładu w Łomży, relacjonowanego przez TVN24. - Gej ma w życiu średnio 500 partnerów seksualnych - twierdził ks. Oko.

Polub i bądź na bieżąco!

Chcesz zadać swoje pytanie kandydatom na prezydenta? Jeśli tak, dołączdo akcji Gazeta.pl i MamPrawoWiedziec.pl. To Twój Głos. Pytaj.

Podczas wykładu zatytułowanego "Gender - od tolerancji do totalitaryzmu" ks. Oko mówił , że "geje stanowią mniej niż 1 proc społeczeństwa, ale przypada na nich 60 proc. chorych na AIDS i choroby weneryczne", podaje TVN24.

Ksiądz opowiadał o zagrożeniach płynących z "genderyzmu", takich jak propaganda homoseksualna i inne "osobliwości seksualne". Jego zdaniem, celem "zwolenników teorii gender" jest "zaburzenie wychowania dzieci" i "niszczenie społeczeństwa".

- Oni swoje dzieci abortują, a nasze deprawują - mówił duchowny. - Potem takie dzieci nie są zdolne ani do wiary, ani do małżeństwa. Nie są zdolne do przyjęcia najwyższej kultury duchowej - twierdził.

"60 proc. chorych na AIDS i choroby weneryczne to geje"

- Od lat homoseksualizm jest przedstawiany jako ósmy cud świata - twierdził ksiądz. Mówił, że każdy film hollywoodzki i polski musi "obowiązkowo mieć pozytywne postacie gejów". - O gejach można mówić tylko dobrze albo wcale - stwierdził.

Ksiądz wymieniał "fakty" na temat homoseksualistów. Jego zdaniem "do 40 proc. przypadków pedofilii jest natury homoseksualnej", a "60 proc. chorych na AIDS i choroby weneryczne to geje".

Skąd duchowny ma takie informacje? Twierdzi, że zebrał je, pracując jako duszpasterz lekarzy. - Wiem z pierwszej ręki, jak wygląda stan zdrowia gejów: jest to katastrofa medyczna - twierdził.

"Stary gej w szpitalu to alarm dla lekarzy"

- Kiedy do szpitala przychodzi taki starszy gej, to jest alarm dla lekarzy i pielęgniarek, żeby uważać, bo można zarazić się chorobą zakaźną - twierdził ksiądz.

Ks. Oko przytaczał rzekome badania, które "pokazują, że 25 proc. gejów miało w życiu mniej niż 100 partnerów seksualnych, 50 proc. - między 100 a 500 partnerami, a kolejne 25 proc. - ponad 1000".

- Wynika z tego, że gej ma w życiu średnio 500 partnerów seksualnych - stwierdził ks. Oko.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (361)
Ks. Oko: "Starszy gej w szpitalu to alarm dla lekarzy, że mogą zarazić się chorobą zakaźną"
Zaloguj się
 • mrufek-mk

  0

  powinno być: Ksiądz ma w życiu średnio 500 ministrantów

 • Wojtek Skulski

  0

  Ksiadz Oko to jest katastrofa medyczna, a konkretnie psychiatyczna. A dodatkowo, to jest katastrofa etyczna polskiego Koscioła.

 • banan125

  Oceniono 1 raz 1

  panie OKO !

  czyżby pan sobie amputował przyrodzenie ... bo mózgu to pan nie miał od małego ....

  a jak pan sobie radzi ze swoim małym ??????

 • antykle

  Oceniono 1 raz 1

  co celibat zrobił z''człowiekiem'' całkiem mu się w głowie popieprzyło.

 • banan125

  Oceniono 2 razy 2

  OKO w TV albo w mediach - to ostrzeżenie że....

  średniowieczna, de_BILNA głupota się w Polsce szerzy i zagraża naszej gospodarce i kulturze na następne 1000 lat

 • Sta Ni

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe spostrzezenie , od lat obraca sie wsrod gejow w sutannach pewnie sie juz dawno zarazil . Czas pokaze , moze sie kiedys obnazy ....

 • wenzel2

  Oceniono 4 razy 4

  Chory nienawistnik znowu szczuje.

 • japierdolik

  Oceniono 4 razy 4

  Ks.Oko się zbliża to alarm ostrzegawczy że idzie intelektualne spustoszenie i pogarda dla bliźniego. Panie Oko, nie idź pan tą drogą i czas przypomnieć sobie nauki Chrystusa.

 • louisciffer

  Oceniono 4 razy 4

  Ile jeszcze tego kato-przygłupa, namiestnika watykańskiego okupanta, przedstawiciela światowego koloratowego dzieciajebstwa będzie trzeba tolerować?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX