Komentarze (376)
Niemieckie media o smoleńskiej rocznicy: nowe zatargi. Zamiast pojednania teorie spiskowe
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • arcylapsus

  Oceniono 13 razy 9

  Pochylić się nad Kaczyńskim nie jest trudno. W końcu to kurdupel.
  Mściwy, ale nieszkodliwy. Jego czas - powoli bo powoli ale - mija.
  I chwała bogu.

 • arcylapsus

  Oceniono 9 razy 7

  Uprzejmie proszę zwolenników teorii zamachu (wybuchu) o wyjaśnienie, dlaczego sprawca nie zamachujnął się wcześniej? Np.nad Białorusią a czekał do ostatniej chwili... A co by było, gdyby mgła opadła?

 • cubash

  Oceniono 11 razy 9

  Kiedy skończy się ten kabaret z tą katastrofą... Antek nawet jakby pokazali mu wideo z kabiny, i tak dalej by bredził swoje

  ------------------------------------------------
  www.JakUwodzicKobiety.pl blog o byciu atrakcyjnym facetem

 • hager52

  Oceniono 14 razy 10

  UWAGA ! Głupota Kaczyńskich i ich przydupasów jest niebezpieczna bo zabija. Kaczyńscy i ich klakierzy mają krew na rękach. Kaczyńscy z całą bandą pis-dzielców wraz z "przystawkami" i częścią katabasów ośmieszają Polskę i nas Polaków

 • alais

  Oceniono 9 razy 7

  Kurf...a mac, morderca jest jeden. I tym indywiduum jest bratobójca który namówił brata
  do lądowania a teraz ściemnia ze wszyscy inni są winni tylko nie on. Dla mnie zamordował brata i żaden szpieg KGB czyli Macierewicz tego nie zmieni. A zanim go PIS durnie zaczniecie bronić to najpierw mi odpowiedzcie dlaczego tajne dokumenty do przepisywania przekazywał rosyjskiej maszynopistce. Ciekawe że PIS owscy tropiciele spisków akurat tu nie widzą nic podejrzanego. Gdybym ja był prezydentem to już by dyndał na gałęzi za szpiegostwo...

 • razb1947

  Oceniono 13 razy -7

  Jak teraz przegra Komorowski wybory to będzie spokój w Polsce i wszystko wyjdzie na wierzch -całe kłamstwa PO.

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 5 razy 5

  Ucząc się w szkole, nie wiedziałem że kaczki zostaną przeniesione taksonomicznie do gadów.
  Od 5 lat przekonują mnie także o tym że maciora to człowiek. Gó... tam.

 • spam_box

  Oceniono 13 razy 13

  Ten kaczyński to ktoś ważny był? Przecież to było popychadło tego pedalizatora, który niestety nie leciał.

 • mulholland_drive

  Oceniono 1 raz 1

  "Prezydencki gambit" warto przeczytać w temacie "zamachu" i braci...

 • pedersdorfer

  Oceniono 10 razy -6

  Manipulacja ,dezinformacja ,ogłupianie trwa na całego przez tych co sa winni,bo jak to nazwać?Czy ci co prowadza 5-lat śledztwo to Wariaci z psychatryka ci winni celowego zacierania śladów.?5-lat odbywa się cyrk wyjaśniania tego DRAMATU.Fakt jest taki ze przez 5-lat 2-komisje rzadu Tuska nie wyjaśniły nic ,ale jeszcze bardziej ZAMIESZALI Faktami,by ogłupić naród. Ten Dramat przez rzadzacych 3-RP nie bedzie wyjasniony,Prawda tego dramatu jest inna niz przekazuja od 5-lat Sprzedajne media rzady PO-PSL,a nie wiadomo czy I Komisja Macierewicza tez nie robi kreciej roboty.Z dotychczasowych działań mozna wnioskować ze celowo manipuluje sie półprawdami,celowo wrzuca sie w czasie kampanii prezydenckiej przecieki róznych dowodów,których 5-lat to zamało czasu by wyjaśnic.Prawde o tym DRAMACIE znają wszystkie rządy w Europie ,USA,a Tagze ten co rzadzi Polakami z Warszawy.Prawda celowo jest UKRYWANA,dlaczego zachód miliczy skoro mają dowody ,zdjeć satelitarnych,dlaczego nie pokazano w mediach nagrań w czasie wylotu 10-kwietnia 2010 r kaczyńskiego z płyty lotniska,oraz z okolicznych ulic ,gdzie jest Monitoring.Czy Kaczyński wrócił do Warszawy z wizyty z Litwy w dniu 08.04.2010r.Dlaczego Tusk oddał sprawe badania Raosjanom,Kto miał Motyw?,Kto na tym zyskał?
  Mec. Hambura po wydaniu książki Rotha: „Polska prokuratura powinna wystąpić do RFN z prośbą o pomoc prawną” Czy to normalne 5-lat odczytują CZARNE SKRZYNKi I nie ma końca w ich odczytaniu ,co chwila nowa sensacja.,we Francji odczytali po paru godzinach.Gdzie ja curwa żyje ?co to za władza,Panstwo?kto rzadzi Polakami?Bo ci co polską rzadzą I badaja ten dramat są w to zamieszani. Przestańcie oszołomy skłucać,zaogniac nienawisć w polsce .PO-PSL nie chce wyjaśnienia tego dramatu,PIS nie ma wystarczajacych dowodów na co kolwiek jak było!Dowody są w Moskwie I mają je zagranicą USA,NATO,UE wiedza jak to sie stało,ale widocznie nie jest to w ich interesie to publikowac,Tak samo wiedzieli o Mordzie w KATYNIu zachód miliczał ponad 50-lat bo stosunki z ZSRR były ważniejsze od Polaków,takich mamy sojuszników.Celowo skłuca się Polaków by się nie zjednoczyli w celu Pogonienia tych bandytów ,złodziei z magdalenki ,którzy z Polaków zrobili Niewolników,dziadów w Europie,nawet nie narodzonych zadłużyli na 6-pokoleń do Przodu.Zmanipulowanym ,durnym narodem ,można robić wszystko co jest złe.5-lat to długo by nie wieżyć ani jednym ,ani drugim.

 • antipasti60

  Oceniono 6 razy 0

  To haniebny podział pomiędzy Polakami.Podział wywołany przez ambicje polityków PO i PiS, pogłębiony nieudolnym, kompromitującym PO śledztwem w sprawie katastrofy smoleńskiej.
  Jedynym, odnoszącym realne profity z nakręcania konfliktu miedzy Polakami jest Kreml.
  PO czy PiS może coś zyskać lecz Polska jako państwo tylko traci.

 • palo_ma1

  Oceniono 4 razy 4

  "Własne obchody" Kaczyńskiego

  Jakoś tak mi się przeczytało nie tak... a w sumie, to pasuje.

 • napohybel.live

  Oceniono 5 razy 5

  Juergen Roth promuje teorie spiskowe. W wywiadzie dla "Bilda" mówi o zamachu.

  Wywiad niemiecki dementuje rewelacje Rotha.

  "BND zdementował w zeszłym tygodniu informacje Rotha. Rzecznik niemieckiego wywiadu oświadczył, że niemieckie służby nigdy nie reprezentowały stanowiska, że w Smoleńsku doszło do zamachu, a tym bardziej nigdy nie informowały w tym duchu rządu Niemiec."

 • feldkurat-katz

  Oceniono 6 razy 6

  Skoro piszą mordercy to raczej odnosi się takie stwierdzenie do Lecha K. i D.W. Powietrznych gen.B. Piszę inicjały bo są podejrzani o spowodowanie katastrofy poprzez wtrącanie się i wywieranie nacisku na pilotów aby wbrew procedurom lądować bo prezydentowi się spieszyło . .

 • slimslider

  Oceniono 5 razy 5

  "Miała to być długa na 115 metrów ściana z czarnego granitu z wypisanymi na niej nazwiskami ofiar." - o Jezu(!), jeszcze raz ta sławna polska oryginalność twórcza, tym razem prosto z Washington, DC. (Vietnam Veterans Memorial Monument).

 • stachud

  Oceniono 11 razy -9

  Chyba taka rusofobiczna gazeta jak GW powinna się cieszyć że ktoś mówi prawdę o kacapskich mordercach i pewnie wypowie im wkrótce wojnę.

 • stachud

  Oceniono 10 razy -6

  Chyba taka rusofobiczna gazeta jak GW powinna się cieszyć że ktoś mówi prawdę o kacapskich mordercach i pewnie wypowie im wkrótce wojnę.

 • bora5

  Oceniono 6 razy 4

  czym sobie Czesi zasłużyli że mają wizy do USA a my nie, jedynie tym że są normalni.

 • korcia2000

  Oceniono 10 razy 10

  Przykre, że mamy w kraju aż 22% obywateli, którzy dają wiarę rojeniom kilkunastu psychopatów.....

 • stanislaw.sk

  Oceniono 6 razy 6

  Koszt całej budowy figury Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie szacowany na ok 6 milionów złotych został pokryte z dobrowolnych datków parafian, Polonii amerykańskiej, a także lokalnych przedsiębiorców.
  Może by tak prezes PiSu – jak piszą niemieckie media - kreując swojego brata na męczennika za sprawę wolności i niepodległości w kondominium - zrobił partyjną składkę na kolejny pomnik? Wiadomo, będzie postawiony nie tam, gdzie on chce i nie tam, gdzie przez ostatnie 5 lat pracował jego brat zanim zginął wraz z innym 95 osobami pod Smoleńskiem, ale nam szaraczkom wystarczy… bo wart Pac pałaca, a pałac Paca…

 • arno-ger

  Oceniono 11 razy 9

  Wg Bredzisława Kłamczyńskiego trwa nadal atak na społeczeństwo,ale jego zwierzchnik z Torunia pomoze wyjasnić detale "zamachu" :)

 • plorg

  Oceniono 11 razy -9

  "Wojskowa prokuratura upubliczniła dwa nagrania z kokpitu samolotu ..."

  Taa, a ja myślałem, że to były stenogramy z d*py wyssane, bo czarnych skrzynek jak nie było tak nie ma.

 • moskal28

  Oceniono 9 razy 7

  To byla dopiero 5-ta roczniaca, poczekajcie jeszcze pare lat, to bedzie dopiero cyrk na kolkach.W niemczech mowiono na ten temat, ale w kontescie tego, ze Polacy skacza sobie do gardla, ten kto jest maly, skacze najwyzej, bedzie jeszcze zabawniej. Z tragedii narodowej nieopowiedzialne osoby zrobily, teatr szmiesnosci. Pamietacje przypowiesc z biblii o dwoch braciach "Kain i Abel", niech Jarek uderzy sie w piersi, dlaczego nie byl z bratem?

 • mireczekb

  Oceniono 11 razy -7

  Czas na zmiany w naszym kraju i pociągnięcie do odpowiedzialności rządowych przestępców i ich popleczników. Lepiej dla nich, jak zrobi to sąd, a nie ulica. Cierpliwość ludzka ma swoje granice.

 • prof.pisduszko

  Oceniono 9 razy 9

  Minęło pięć lat. Dobiegł końca czas kurtuazyjnego przemilczania fatalnej prezydentury Lecha Kaczyńskiegi i jej żałosnego finału.

 • gomelsky66

  Oceniono 12 razy 12

  I jeszcze jedno! Mam nadzieję,ze otłuszczony Dziwisz zdaje sobie sprawę jakiej głupoty się dopuścił zapraszając na Wawel. Podobno tym geniuszem myśli błysnął obrońca Ukraińców niejaki Kowal.

 • cronny

  Oceniono 12 razy 12

  Kaczyński wie kto podpuścił brata, żeby ten się nie dał odwieść od lądowania i nie podjął politycznej decyzji o zmianie wyboru miejsca ladowania.
  Gdy doszło do wypadku - uświadomił sobie ogrom katastrofy i polityczny skutek tej zbrodni. Bo nacisk na lądowanie w tych warunkach to była zbrodnia!
  I zdał sobie sprawę, że uratować go może jedynie ucieczka do przodu. Zagrał heroiczną kartą - Wawelem, bredniami o zamachu i próbami obciążenia odpowiedzialnością konkurentów politycznych. Wysoko podbił emocjonalne wahadło. Teraz nie może przestać. Bo zdaje sobie sprawę, że gdy wahadło opadnie nie zatrzyma się w punkcie neutralnym, tylko bujnie się w drugą stronę.
  Ci, którzy dziś (na podstawie dowodów i racjonalnych argumentów), nie mają wątpliwości, że był to wypadek - przestaną hamować wyrażanie opinii o odpowiedzialności prezydenta za brak politycznej decyzji o rezygnacji z prób zdążenia na telewizyjna transmisję z obchodów 70-lecia zbrodni katyńskiej i odejściu na bezpieczne lotnisko.
  Ale gdy cynizm mistyfikacji przebije się do świadomości choćby części dzisiejszych fanatyków kaczyzmu-macieryzmu - zemsta na oszustach może być okrutna.
  Dostrzegą analogię z rozszerzonym o zbrodnię na niewinnych pasażerach samobójstwem Andreasa Lubitza, 2-go pilota airbusa A320 linii Germanwings. Z Wawelu pod płot droga krótka. Z polityki na śmietnik również.

 • gabrielr

  Oceniono 18 razy -12

  Znów wyborcza przekłamuje fakty. Kaczyński twierdzi, że były wybuchy na pokładzie, a o tym, że był to zamach twierdzi GW.

 • nrozsklov

  Oceniono 6 razy 2

  wyglaszanie teori spiskowych w temacie unicestwienia tupolewa z winy prezydenta powinno przez media zostac napietnowane a przez prawo karane, tak samo jak ma to miejsce w niemczech za wyglaszanie opini, ze obozy koncentracyjne nigdy nie istnialy , za "heilowanie" oraz uzywanie symboli trzeciej rzeszy

 • zigzaur

  Oceniono 11 razy 9

  Niż żoliborski zepsuł pogodę.

 • traper08

  Oceniono 14 razy 12

  Kiedy ten typ przestanie kompromitować Polskę,
  mało błazeństw nawymyślał, jakieś męczennice, marsze, pochody, pikiety aby tylko zakłócić spokój publiczny.

 • grajag

  Oceniono 16 razy 14

  Ta sekta smoleńska już sama nie wie czego chce. Raz krzyczy "chcemy prawdy" . Za chwilę "mordercy, znamy prawdę" Antek z "syndromem macierewicza" tak im namieszał w głowkach, że już sami nie wiedzą co wykrzykiwać :)

 • rumburak1960

  Oceniono 12 razy 12

  Kaczołap będzie trzymał się zawsze teorii zamachu , bo tak naprawdę on i jego PiS nie ma społeczeństwu nic do zaproponowania .Ostatnia propozycja to zakaz i karanie za in vitro.
  Nie ma zamachu , nie ma wyznawców.

 • big_gadu

  Oceniono 3 razy 3

  Ale prezes jest....

 • 3.praktyk

  Oceniono 12 razy 12

  Polacy nie muszą się za niego rumienić. Już świat go wcześniej przejrzał.
  Tylko nie wysyłajcie wyrazów współczucia Polakom, sami załatwimy tego pana w wyborach.

 • Maciek Sulik

  Oceniono 7 razy 7

  Ciekawi mnie czy JK był na grobie brata,bo w końcu rocznica i by wypadało i czy w ogóle z"góry" pis-u ktoś był w Krakowie poza Dudą czy robili kampanie wyborczą,a tak nawiasem,wczoraj w autobusie widziałem ludzi wracających z Krakowskiego i wiecie co?zero zadumy tylko wesołe rozmowy jak po jakimś festynie,oj smutne to wszystko

 • piotrus009

  Oceniono 9 razy 9

  no to pozamiatane, teraz jak PIS dojdzie do władzy to jak nic Niemcom wojne wypowie

 • katon61

  Oceniono 15 razy 13

  Nawet za komuny Polacy nie byli tak podzieleni.
  Dialog społeczny skończył się w 2005 roku.
  Gnom z zadęciem na męża stanu zniszczył spójność Polaków.
  Zbratał się z Rydzykiem, gdyż tam znalazł swoich wyznawców i toczy ten ROBAL Rzeczpospolitą w imię marnego prezydenta RP, którego wsadzano na Wawel, tym samym niszcząc jego świetność i dziejową doniosłość. Myślę, że nadejdzie czas, kiedy to usuniemy z Wawelu.

 • grubecygaro

  Oceniono 23 razy 23

  L.Kaczyński był męczennikiem, męczył się biedny na stanowisku prezydenta...

 • wejsunek47

  Oceniono 16 razy 16

  byłem z wnuczkiem na Wawelu i mu cierpliwie wytłumaczyłem jak doszło do pochowania tutaj pajaca przez innych pajaców i ,że to obraza i dla tego miejsca i dla Polaków..

 • bronek_pierdola

  Oceniono 17 razy -9

  Szerokim echem media w Belize i w Hondurasie komentuja tarcia w PO i PSL.

 • bronka2339

  Oceniono 12 razy 10

  Ponieważ Kaczyńskiego gryzie sumienie,to kreuje wizję zamachu i męczeństwa swojego malutkiego braciszka.Żąłosny karzeł!

 • byrcyn1

  Oceniono 19 razy -11

  Zapewne te paszkwile są na zamówienie. Mechanizm jest taki: GWno "zamawia" chamski tekst w niemczech, a potem się na niego powołuje we "własnej" tfuuurczości.. Polacy mają się przejąć tym, ze "zagranicznie" tak piszą. Szkopy jak widać są do uslug, przeciw prawdzie. Wszak słaba Polska, rynek zbytu dla ich towarów, jest w ich interesie! A Michnikczemy, to synalek antypolskiego Żyda.. Geny...
  Nie ma tu "kreacji", tylko fakty... To zamach tusko_putany i dlatego tak bardzo boją się międzynarodowego śledztwa!

 • dopiotrka

  Oceniono 9 razy 7

  no teraz rozumiem jak boli nie pojscie na glosowanie. W Ameryce sie teraz bardzo o tym mowi , bo tylko 38 % ludzi glosowalo i Republikanie zdobyli wiekszosc w Senacie- republikanie to odpowiednik takich Pisowcow ( patrz Tea Party) Ja nie mam nic osobiscie do nikogo , ale z takimi pogladami , nie wolno dac zadnych szans w zadnych wyborach i trzeba wywalic ich z zycia politycznego. Wiecej ludzi powinno nie " srac " na Polske , jak jeden kolega w jedmy ze swoich postow , a isc na wybory. Oswicenie musi wygrac na ciemnogrodem - Pan Potocki mial racje.

 • ador43

  Oceniono 17 razy 13

  PiS to partia kolaborantow.Zbrodniczywzgledem Narodu Polski kosciolkatolicki sprzedal Polske zaborcom..Caryca w podziece za "prywislankijkraj"wyslala kilka ton zlota do watykanu,mozna je zobaczyc na sufitach sal watykanskich,jest czerwone bo na nich krew polskich zeslancow ,ktorzy na syberi to zloto wydobywali.Z takazbrodnicza organizacja brata sie PiS,maja jednakowy cel,Polakow podzielic ,doprowadzic do wojny domowej bo przeciez to nie ich Kraj i krew.Precz czarnym i kolaborantom z PiS.

 • antygazeta.pl

  Oceniono 22 razy -16

  Niemieckie media piszą co im michnik z sewkiem podyktują. To ja już wolę oryginalne kłamstwo ze szmatogazety.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX