Komentarze (303)
Biskupi w Wielką Niedzielę o prześladowaniu chrześcijan, ideologii gender, in vitro i konwencji antyprzemocowej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zd46

  Oceniono 8 razy 8

  Namawiam serdecznie i polecam do obejrzenia polskiemu kosciolowi i polskim oszolomom koscielnym widowisko pt. "PASJA (PASSION) ktore mialo przebieg w Wielki Czwartek w Enschede, w Holandii. W miescie w ktorym kilka lat temu, w wyniku eksplozji fabryki materialow wybuchowych przestala istniec olbrzymia czesc miasta zabierajac ze soba setki ludzkich istnien. Pasja wg ewangelistow w scenerii XXI wieku. Kraj ktory uchodzi wg Polakow za "niewiernych" przedstawil PASJE wyciskajaca lzy z oczu nie tylko wierzacym ale NIEWIERZACYM i ATEISTOM , PASJE bez KLERU, bez koscielnej polskiej gigantomani i blichtru!!!!!!PASJA bez politykow i bez polityki ale za to z krzyzem 400 kg niesionych przez ochotnikow a nie wyznaczonych przez kosciol cierpietnikow. PASJA polaczona z meczenikami 2015 roku na swiecie, a pilat mowiac o tym prawdziwie plakal. Holendrzy bioracy udzial, ok. 55 tys i ponad 3,5 mln przed TV, mieli twarze uduchowione, powazne i pelne mysli o Bogu, ktorego nosza w sercu PO SWOJEMU, ONI KOCHAJA BOGA W SPOSOB BEZINTERESOWN nie ogladajac sie na to co powie sasiad, rodzina czy znajomi. Bioracy udzial w PASJI przybyli ze wszystkich zakatkow Holandii i dziekowali Bogu za jego posrednictwo w ich codziennym zyciu, byla to ICH BEZPOSREDNIA ROZMOWA Z BOGIEM!!! Bez ziemskich „posrednikow”. Zdecydowana wiekszosc polskich biskupow i ksiezy nie jest w stanie zrobic z ludzmi, to co zrobila przedstawiona w Wielki Czwartek PASJA .Gdyby ktos chcial taka PASJE zrealizowac w Polsce, bylby oskarzony przez srodowiska koscielne,klerykalne, parlamentarny zespol przeciwdzialania ateizmowi, o naruszenie uczuc religijnych bylby NAPIETNOWANY i to nawet w przedsiwatecznym Wielkim Tygodniu i w same swieta. W Polsce jest NAKAZ WIARY i nakaz regul nie wiadomo skad. Michalik ze swoim ” palcem z nosa” to przypadek szczegolny i POZAEWANGELICZNY i przyklad jakim katolikiem nie nalezy byc!!!!!!

 • ttako

  Oceniono 10 razy 6

  Nikt nie robi tyle dla ateizmu, co panowie purpuraci.

 • kov02

  Oceniono 8 razy 6

  Nie pokazujcie tych plugawych ,zakłamanych mord,są święta mamy dobre jedzenie a tu konfrontacja z tymi odpadami może spowodować odruch wymiotny.

 • kontra.punkt

  Oceniono 9 razy 7

  Może biskupi zajmą się pedofilią duchownych? Odnoszę wrażenie, że in vitro to grzech, a stosunek z duchownym to łaska uświęcająca dla dziecka.
  Albo dla przykladu, niech pojadą wspierać katolików w Pakistanie lub Indiach, ostatnio ich trochęubyło.

 • troll_na_uslugach_petersburga

  Oceniono 13 razy 7

  Weźże się pan od nas, normalnych ludzi, odstosunkuj.

 • representation1

  Oceniono 16 razy -10

  Wielkie brawa dla polskich biskupów
  ----------------------------------------------
  Oni są solą polskiej ziemi, a jednocześnie solą w oku polskich lewaków. Tak trzymać!

 • munkela

  Oceniono 8 razy 6

  Zmasowany atak Episkopatu Polski na poslow i to za pomoca szantazu dowodzi, ze KRK jest przerazony !

  Solidna wiedza, postep techniczny i postepy medycyny wytracaja klerowi KRK bicz jedynowladztwa nie tylko nad wiernymi ale nad calym narodem , ktory KRK uwaza za swoich poddanych nie pytajac ich o zdanie.

  KRK NIE traci wladzy ale zostaje zmuszany do rozluznienia piesci w ktorej trzyma poddanych.

  Pamietajmy iz w historii byl juz czas kiedy Watykan stracil olbrzymi procent swojej wladzy i mozliwosci bogacenia sie.

  Domy krolewskie nagle przestaly pytac o zdanie papiezy w sprawach tak waznych jak zawieranie traktatow, zawieranie koalicji zawieranie malzenstw pomiedzy czlonkami poszczegolnych rodow krolewskich i w wielu innych sprawach tak istotnych jak np. wojny.

  Ludy roznych krajow, zmeczone placeniem podatkow pobieranych przez Kosciol, zbuntowaly sie.
  Nie chcialy tez placic za odpusty, ktorymi Kosciol handlowal z wielkim powodzeniem.

  Chlopi i rzemieslnicy pracujacy w dobrach koscielnych , czesto jedynie za zywnosc, nagle zazadali placy za swoja prace.

  Instytucja Kosciola rzymskokatolickiego ulegala wielokrotnie "wstrzasom". Zawsze jednak, za pomoca swoich bogactw wychodzila z opresji.

  Kler doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze kazda lawina zaczyna sie od obsuniecia sie jednego kamienia.

  Co lub kto najbardziej zagraza KRK ? Mozliwosc blyskawicznego porozumiewania sie pomiedzy ludzmi.
  Ironia losu jest to, ze ta sama mozliwosc jest tez KRK, sprzymierzencem.

 • totus.tytus

  Oceniono 7 razy 5

  Gazeta Wyborcza lubi rzucić takie teksty. Dobrze wiedzą, jak wkruwić lub rozśmieszyć ludzi. Recepta jest banalna: rzucić trochę bełkotu zramolałych staruszków, którzy nie mają nic do powiedzenia, ale uwielbiają smrodzić w mediach. O "genderze" kłapią dziady przebrane w kolorowe suknie ozdobione firankami, o rodzinie i dzieciach bełkoczą zboczeńcy albo zatwardziali mizogini, albo posiadacze dzieci okrytych tajemnicą plebanii. O ubóstwie mówią ci, którzy grabią i oszukują biedaków, oskubują ich z pieniędzy, każąc płacić za towar fikcyjny ("zbawienie", "życie wieczne") żyją w luksusie i szyderczo śmieją się z frajerów-żywicieli, dzięki którym pasożyt i chwast watykański żyje sobie dostatnio na cudzy koszt. O prawdzie mówią kłamcy, o cnotach mówią kanalie i szmaty ludzkie. O cierpieniu mówią ci, którzy - gdy dotknie ich boleść, to zamiast modlić się do swojego "boga" lecą do szpitali i lekarzy, i żądają leczenia (najczęściej na koszt innych podatników). Przeklinam was, świątobliwe kanalie, łajdacy i oszuści, już nie po trzykroć, ale nieskończoną ilość razy. Sczeźnijcie w piekle, którego nie ma, a którym straszycie prostaczków. Niech was pochłonie szambo na wieki wieków amen.

 • geniusz786

  Oceniono 6 razy 2

  "Nie powtarzaj się :) Przed chwilą dodałeś komentarz o tej samej treści. "
  ---------------------
  Nie kłam, moderatorze, ja się nie powtarzam Wysyłam drugi komentarz, dotyczący innych cytatów. Nie umiesz czytać?
  Najpierw pojawił się napis, że przekroczona ilość znaków, choć wg mojej wiedzy wysyłane były znacznie obszerniejsze komentarz, i nie była przekroczona ilość znaków. Więc ten komentarz podzieliłam na dwa, choć nigdzie nie jest napisana, jaka powinna być liczba znaków do dyspozycji piszącego komentarz, aby wraz z pisaniem te znaki zmniejszały się, w ten sposób informując, ile jeszcze ich pozostało. A więc czy to zakamuflowany jakiś "przekręt". Czy prawda myślącego człowieka tutaj kogoś w oczy kole?
  ========================================================================
  "Chrystus zmartwychwstał, ale w wielu ludzkich sercach Jezus, Jego prawo, Jego Ewangelia i Jego miłość są martwe - stwierdził bp..."
  --------------------------------------------------------
  Zaprawdę, jakie musi być serce martwe zwierzyny głodnej mięsa, mięsa, i mięsa, oraz widoku sączącej się z ofiary krwi. Z ofiary Jezusa? "Bez serc, bez ducha, to szkieletów trupy".
  ===========================================================
  "Dziś takimi świadkami dla nas są chrześcijanie, prześladowani w różnych częściach świata, gotowi umrzeć za Jezusa - zaznaczył arcybiskup".
  -----------------------------------------------------------
  Jeszcze nigdzie nie pisali, przed 1050 lat, żeby to jakiś biskup lub arcybiskup umarł za Jezusa. Tylko zawsze uczciwa biedota umiera za prawdę Jezusa, zawsze uczciwej biedocie dzieje się krzywda? Bo tylko bogaci się dobrze mają i zawsze się z sobą dogadają.
  ========================================================
  "Jest niepojęte, że zrobił to, ten sam parlament, który ogłosił bieżący rok, Rokiem św. Jana Pawła II. Nie wolno tak mydlić oczu, nie przystoi taka hipokryzja! - zaznaczył bp Dec."
  ----------------------------------------------------------
  Parlamencie, po co ustanowiłeś Rok 2015 Rokiem Jana Pawła II?
  Patrz, jaka masz za to zapłatę, jakie podziękowanie. Przypatrz się. A nam każą za nędzę i głód ze śmietnika wybierany chleb dziękować, bo podobno Bóg kocha więcej nędzarzy.
  -----------
  I druga sprawa, Jezus powiedział oddaj wszelki majątek i całe swoje bogactwo dla biednych,, i dopiero pójdź za mną? Który to z arcybiskupów i biskupów zrobił? W przeciągu 1050 lat? Poprawcie mnie, jeśli kłamię albo źle mówię. Więc jak wypaczoną naukę naucza i kto? Gdzie i po czyjej stronie jest hipokryzja? kto tu kłamie? Jeśli już ktoś tu kłamie?
  Odpowiedz sobie człowieku, jeśli umiesz jeszcze myśleć, jeśli nie masz wypranego jeszcze doszczętnie mózgu? I poproś Boga o oświecenie. Bóg Ci dopiero prawdę powie, usłyszysz ją w swoim serce, jeśli w wielu ludzkich sercach Jezus prawdziwie żyje, Jego praw żyje, Jego Ewangelia i Jego miłość żyje i tętni prawdą. ale nie... (?)
  ==============================================
  "Hierarcha podkreślił, aby żaden człowiek nie brał przykładu z tych, którzy kłamią, którzy jawią się katolikami, a głosują przeciw temu, co naucza Kościół, co jest prawdą pochodzącą od samego Boga".
  -----------------------------------------------------
  To prawda, to jedyna prawda, że z kłamców nie można brać przykładu, a nawet nie trzeba.
  ==================================================================
  Pozdrawiam myślących Jezu ufam Tobie.

 • zd46

  Oceniono 7 razy 5

  W zwiazku z zachowaniem niektorych bepow i abepow, szczegolnie Michalika, oraz wielu ksiezy i z oburzajacymi slowami jednego z nich a pelnych oskarzen pod adresem niewinnych dzieci PROWOKOWANYCH przez ksiezy, APELUJE DO POLSKIEGO PARLAMENTU, PREZYDENTA aby wystapic z inicjatywa ustawodawcza w sprawie CALKOWITEGO ZAKAZU PRZYTULANIA, SADZANIA NA KOLANACH I CALOWANIA DZIECI PRZEZ KSIEZY, jako postepowania wysoce niemoralnego !!!!!! Jedynie powinna pozostac mozliwosc polozenia reki na glowie !!!! Calowac i przytulac moga swoje dzieci splodzone wbrew prawu koscielnemu i celibatowi!!! Zadnych innych poufalosci, zadnych innych prowokacji i zachecen dzieci przez pedofili w sutannach. Do mszy powinny sluzyc WYLACZNIE OSOBY DOROSLE i niech im, za ich zgoda, ksieza skanuja co chca !!! OD DZIECI WARA !!!!!!!!!!!!! Abepie Michalik, zrob rachunek sumienia WYLACZNIE ZA SIEBIE i nie podszywaj sie pod Boga, nie masz prawa, jestes w porownaniu do NIEGO "zwyklym ziemskim robalem " nienawidzacym ludzi !!!! JA BEDE ROBIL rachunek sumienia ZA SIEBIE !!!

 • lemond

  Oceniono 10 razy 6

  Arcybiskupie - płać podatki w Polsce, a potem dyskutuje na polskie tematy!!

 • jaroslavhasek

  Oceniono 13 razy 7

  Sram na biskupów.

 • nostalgiczna.emigrantka

  Oceniono 11 razy 7

  A temu pajacowi w rozowej sukni do ziemi to o co chodzi?

 • geniusz786

  Oceniono 5 razy 1

  "Nie powtarzaj się :) Przed chwilą dodałeś komentarz o tej samej treści. "
  ---------------------
  Nie kłam, moderatorze, ja się nie powtarzam Wysyłam drugi komentarz, dotyczący innych cytatów. Nie umiesz czytać?
  ========================================================================
  "Chrystus zmartwychwstał, ale w wielu ludzkich sercach Jezus, Jego prawo, Jego Ewangelia i Jego miłość są martwe - stwierdził bp..."
  --------------------------------------------------------
  Zaprawdę, jakie musi być serce martwe zwierzyny głodnej mięsa, mięsa, i mięsa, oraz widoku sączącej się z ofiary krwi. Z ofiary Jezusa? "Bez serc, bez ducha, to szkieletów trupy".
  ===========================================================
  "Dziś takimi świadkami dla nas są chrześcijanie, prześladowani w różnych częściach świata, gotowi umrzeć za Jezusa - zaznaczył arcybiskup".
  -----------------------------------------------------------
  Jeszcze nigdzie nie pisali, przed 1050 lat, żeby to jakiś biskup lub arcybiskup umarł za Jezusa. Tylko zawsze uczciwa biedota umiera za prawdę Jezusa, zawsze uczciwej biedocie dzieje się krzywda? Bo tylko bogaci się dobrze mają i zawsze się z sobą dogadają.
  ========================================================
  "Jest niepojęte, że zrobił to, ten sam parlament, który ogłosił bieżący rok, Rokiem św. Jana Pawła II. Nie wolno tak mydlić oczu, nie przystoi taka hipokryzja! - zaznaczył bp Dec."
  ----------------------------------------------------------
  Parlamencie, po co ustanowiłeś Rok 2015 Rokiem Jana Pawła II?
  Patrz, jaka masz za to zapłatę, jakie podziękowanie. Przypatrz się. A nam każą za nędzę i głód ze śmietnika wybierany chleb dziękować, bo podobno Bóg kocha więcej nędzarzy.
  -----------
  I druga sprawa, Jezus powiedział oddaj wszelki majątek i całe swoje bogactwo dla biednych,, i dopiero pójdź za mną? Który to z arcybiskupów i biskupów zrobił? W przeciągu 1050 lat? Poprawcie mnie, jeśli kłamię albo źle mówię. Więc jak wypaczoną naukę naucza i kto? Gdzie i po czyjej stronie jest hipokryzja? kto tu kłamie? Jeśli już ktoś tu kłamie?
  Odpowiedz sobie człowieku, jeśli umiesz jeszcze myśleć, jeśli nie masz wypranego jeszcze doszczętnie mózgu? I poproś Boga o oświecenie. Bóg Ci dopiero prawdę powie, usłyszysz ją w swoim serce, jeśli w wielu ludzkich sercach Jezus prawdziwie żyje, Jego praw żyje, Jego Ewangelia i Jego miłość żyje i tętni prawdą. ale nie... (?)
  ==============================================
  "Hierarcha podkreślił, aby żaden człowiek nie brał przykładu z tych, którzy kłamią, którzy jawią się katolikami, a głosują przeciw temu, co naucza Kościół, co jest prawdą pochodzącą od samego Boga".
  -----------------------------------------------------
  To prawda, to jedyna prawda, że z kłamców nie można brać przykładu, a nawet nie trzeba.
  ==================================================================
  Pozdrawiam myślących Jezu ufam Tobie.

 • hipis3308

  Oceniono 9 razy 5

  Powinno się wszystkim naszym księżom,sprawdzić komputery.Dopiero by się wtedy okazało,ile tam jest materiałów pedofilskich.

 • Andrzej Ka

  Oceniono 4 razy 4

  Wiem co powiedzą-wycharczą te kukły w obrusach..., czy Oni siebie nie widzą, jacy są śmieszni w swym wyglądzie, już nie mówiąc o wypowiedziach, Ci wyznawcy jakiegoś ŻYDA przeflancowanego do Nas...

 • geniusz786

  Oceniono 6 razy 4

  "Chrystus zmartwychwstał, ale w wielu ludzkich sercach Jezus, Jego prawo, Jego Ewangelia i Jego miłość są martwe - stwierdził bp..."
  --------------------------------------------------------
  Zaprawdę, jakie musi być serce martwe zwierzyny głodnej mięsa, mięsa, i mięsa, oraz widoku sączącej się z ofiary krwi. Z ofiary Jezusa? "Bez serc, bez ducha, to szkieletów trupy".
  ===========================================================
  "Dziś takimi świadkami dla nas są chrześcijanie, prześladowani w różnych częściach świata, gotowi umrzeć za Jezusa - zaznaczył arcybiskup".
  -----------------------------------------------------------
  Jeszcze nigdzie nie pisali, przed 1050 lat, żeby to jakiś biskup lub arcybiskup umarł za Jezusa. Tylko zawsze uczciwa biedota umiera za prawdę Jezusa, zawsze uczciwej biedocie dzieje się krzywda? Bo tylko bogaci się dobrze mają i zawsze się z sobą dogadają.
  ========================================================
  "Jest niepojęte, że zrobił to, ten sam parlament, który ogłosił bieżący rok, Rokiem św. Jana Pawła II. Nie wolno tak mydlić oczu, nie przystoi taka hipokryzja! - zaznaczył bp Dec."
  ----------------------------------------------------------
  Parlamencie, po co ustanowiłeś Rok 2015 Rokiem Jana Pawła II?
  Patrz, jaka masz za to zapłatę, jakie podziękowanie. Przypatrz się. A nam każą za nędzę i głód ze śmietnika wybierany chleb dziękować, bo podobno Bóg kocha więcej nędzarzy.
  -----------
  I druga sprawa, Jezus powiedział oddaj wszelki majątek i całe swoje bogactwo dla biednych,, i dopiero pójdź za mną? Który to z arcybiskupów i biskupów zrobił? W przeciągu 1050 lat? Poprawcie mnie, jeśli kłamię albo źle mówię. Więc jak wypaczoną naukę naucza i kto? Gdzie i po czyjej stronie jest hipokryzja? kto tu kłamie? Jeśli już ktoś tu kłamie?
  Odpowiedz sobie człowieku, jeśli umiesz jeszcze myśleć, jeśli nie masz wypranego jeszcze doszczętnie mózgu? I poproś Boga o oświecenie. Bóg Ci dopiero prawdę powie, usłyszysz ją w swoim serce, jeśli w wielu ludzkich sercach Jezus prawdziwie żyje, Jego praw żyje, Jego Ewangelia i Jego miłość żyje i tętni prawdą. ale nie... (?)
  ==============================================
  "Hierarcha podkreślił, aby żaden człowiek nie brał przykładu z tych, którzy kłamią, którzy jawią się katolikami, a głosują przeciw temu, co naucza Kościół, co jest prawdą pochodzącą od samego Boga".
  -----------------------------------------------------
  To prawda, to jedyna prawda, że z kłamców nie można brać przykładu, a nawet nie trzeba.
  ==================================================================
  Pozdrawiam myślących Jezu ufam Tobie.

 • geniusz786

  Oceniono 6 razy 2

  "Nadciąga nowa ideologia, nowy totalitaryzm, bo z gender nie wolno dziś dyskutować".
  ----------------------------------------------------
  Czy to znowu straszenie ludu ciemnego który nie ma internetu, i nie wie, jakie opinię są wyrażane na dziś, w Pierwszy Dzień Wielkanocy, gdzie chciałoby się, chociaż w te święta mieć troch ę spokoju bez jazgotu politycznego? A gdzie tu kto pisze, że była modlitwa o pokój w kraju i na świecie? O błogosławieństwo otrzymane bez kumoterstwa dla każdego?
  Nie bądźcie jak faryzeusze, nauczał TAK JEZUS..Także: Powierzcie wszystkie sprawy Bogu, zaufajcie, wy malej wiary, niewierni Tomasze.
  =====================================================
  "Hierarcha podkreślił, aby żaden człowiek nie brał przykładu z tych, którzy kłamią, którzy jawią się katolikami, a głosują przeciw temu, co naucza Kościół, co jest prawdą pochodzącą od samego Boga".
  ----------------------------------------------------------
  Nikt nie musi brać przykładu z nikogo. Każdy ma swój rozum, umie myśleć i wyciągać wnioski.
  Ludzie dziś to nie przedszkole. To doświadczeni dziś nędzą i biedą, bezrobociem, brakiem wystarczających środków na świadczenia. Brakiem komfortu materialnego, że starczy do "pierwszego", rozpaczą spowodowaną eksmisjami i te nieludzką klasą "goryli", co żyją pewno w zoo, bo się odgrodzili od reszty społeczeństwa, pozamykali przed głodnym ludem, pewno z lęku przed nim czy z przejedzenia i przepychu, tak się przed nim odgrodzili, aby czasami na wybiegu 'zaryczeć' (?), aby lud się zląkł przed zgłodniałą zwierzyną i spragnioną krwi? Bo pokój w tym zoo jest niemożliwy?
  =======================================================================

 • zd46

  Oceniono 6 razy 4

  Jest wiele religii swiatowych, lecz zadna religia, NIE JEST EDUKACJA, religia jest wiara i wylacznie wewnetrzna sprawa kazdego czlowieka, religia to nie PANSTWO, religia zyje wlasnym zyciem ale powinna przestrzegac wszystkich praw swieckich POLSKI, czyli panstwa w ktorym sie panoszy !!!!Praktyki religijne to sprawa WLASNEGO SUMIENIA, RODZICOW WRAZ Z DOMEM RODZINNYM a dopiero na koncu kosciola z Gadeckim i Michalikiem.Praktyki religijne to nie sprawa PANSTWA, NIE POLSKI , NIE PREZYDENTA, NIE PARLAMENTU!!!!!!!! Najwazniejsza jest WIEDZA pochodzaca z NAUKI a nie z "basni 1000 i jednej nocy" w stylu „Sezamie, sezamie otworz sie”!!!!Jako wierny domagam sie od was klechy pelnego szacunku jako Polak i mieszkaniec „POLSKIEJ ZIEMI,TEJ ZIEMI”!!!!!!!

 • maaac

  Oceniono 6 razy 0

  Mam wrażenie, że w Polsce jedynymi naprawdę słuchającymi co mówią biskupi jest GW.

 • dyskootantka

  Oceniono 10 razy 6

  Mnie wkurza nie to, że oni coś uważają za grzech i wytykają. Tylko to, że zajmują się wyłącznie sprawami seksu i w tej dziedzinie chcieliby decydować za ludzi. Inne grzechy ich nie interesują, tylko, za przeproszeniem, d...a. Nie słyszałam jakoś, żeby jakiś hierarcha kościelny przypominał o niemoralności złodziejstwa, oszustwa. Więcej, wszyscy złodzieje , mafiosi, chowani byli z uroczystym ceremoniałem, często przez biskupa. Pamiętam pogrzeb Nikosia - z pompą jakby był co najmniej zasłużonym obywatelem.

 • zd46

  Oceniono 4 razy 4

  Biskupi, arcy i ksieza !!!! Pora abyscie ta swoja walke z NAUKA zaczeli prowadzic za swoje pieniadze a nie za nasze z podatkow i nasze z tacy. PANSTWO MA PILNIEJSZE POTRZEBY niz napychanie wam brzuchow!!!! Natomiast ja apeluje do Gadeckiego, Michalika i ich sukienkowych kolesi : "By nie ulegali pokusie życia nie za swoje i aby nie stosowali złych i niegodnych metod okradania Polakow z ich sumien, z wiedzy naukowej a budzetu Polski z gigantycznych pieniedzy".Pora abyscie biskupi przynajmiej w TE WIELKIE SWIETA okazali szacunek Bogu i WSZYSTKIM POLAKOM, biskupie wiecej pokory, KOSCIOL, to my wszyscy wierni i gdyby nie my bylibyscie niepotrzebni, byl wtedy szaman.

 • sisi64

  Oceniono 12 razy 10

  Jak ja się cieszę, że z tymi kleszymi ogłupiaczami nie mam nic wspólnego! I wyobraźcie sobie-jestem szczęśliwa!

 • kotmiki

  Oceniono 14 razy 12

  Kolejny dowód jakim złem jest religia rzymsko-pedofilska

 • stachkaz47

  Oceniono 6 razy 6

  "Kościół to ręka,która trzyma bramę między bogiem a człowiekiem."
  I słudzy kościelni wpuszczaja przez ta bramę owieczki.
  Oni decydują., bez nich Pan Bóg nie ma nic do gadania.
  Oni grzechy jednym wymazują innym zatrzymują.Wg uznania i KASY.
  Coraz bardziej brną w te koszmarne opary absurdu.
  Byle owieczki z łap się nie wyrwały.
  Byłem dziś w kościele-ks. proboszcz piekne kazanie powiedział o ZMATWYCHSTANIU .
  Żadnej POLITYKI,msza ,błogosławieństwo. życzenia świąteczne- ludzie pogodni wychodzili ,tacy odświętni -normalni.Nie było tu żadnego arcybiskupa i ich POLITYKI.
  Nawet paluchem nikt nie groził

 • kotmiki

  Oceniono 13 razy 7

  Michalik niczym tow. sekretarz KW grozi katolickim baranom ,a ja to bym tego durnia najchętniej kopnął w doope,to wyjątkowy kretyn ,taki mam szacunek dla katolickich przebierańców przecież oni by Jezusa Tytusa ukrzyżowali bez procesu i tu widać jak humanitarny był Piłat robiąc jemu proces !!!!!

 • po_matador

  Oceniono 9 razy 5

  Widziałem oblężone konfesjonały, a przy tym niewielu do komunii.
  I o co w tym chodzi?

 • antygazeta.pl

  Oceniono 20 razy -12

  Najgrozniejsza jest szmatogazeta z lewackim ciemnogrodem i osteoporozą sewka.

 • basiak63

  Oceniono 13 razy 7

  Przestańcie chodzić do kościoła. Dopóki biskupi plotą trzy po trzy a wierni się nie buntują wszystko jest w najlepszym porządku. W innych krajach już wiedzą,ze z ludźmi trzeba się liczyć, tylko u nas jeszcze katolickie średniowiecze.

 • jagb50

  Oceniono 17 razy -13

  Św. Faustyna podaje słowa skierowane do Niej przez Pana Jezusa - „ Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie Mojej woli wywyższę ją w potędze i świętości” (Dzienniczek, zeszyt VI, wiersz 1732).
  Zwróćcie uwagę, Bóg stawia nam warunek „ jeżeli posłuszna będzie Mojej woli’. Zatem możemy liczyć na wzrost potęgi naszego państwa , ale tylko wypełniając warunek Stwórcy. A co się kryje pod słowami „wola Moja” ? -w istocie chodzi o życie zgodnie z wartościami chrześcijańskimi. A jakie to wartości ? - zapewne przestrzeganie podstawowych Boskich przykazań jak:
  – kochaj Boga swego i swego bliźniego jak siebie samego,
  - żyj zgodnie z Dekalogiem np. dzień święty święcić (praca w niedzielę),
  - nie zabijaj (aborcja), nie kradnij, nie mów fałszywego świadectwa (co wygadują politycy),
  -nie pożądaj żony bliźniego, nie cudzołóż, itd.,
  -nie popełniaj grzechów głównych (pycha, chciwość, nieczystość, nieumiarkowanie itd.) ,
  -dochowuj składanej przysięgi przed Bogiem (rozwody),
  -czyny homoseksualne (jest to obrzydlistwo w oczach Boga),
  - manipulowanie przy poczęciu wbrew woli Stwórcy (in vitro),
  I do takiego życia, zgodnie z tymi wartościami, nawołują Biskupi. Każdy ma wolną wolę i wybierze drogę jaką zechce. Zatem dlaczego jeden z drugim szydzisz z Kościoła i Biskupów. Żyj swoim życiem, a po śmierci przekonasz się jaka jest PRAWDA.

 • Ja Miznane

  Oceniono 6 razy 4

  TE DZIECioroby ! MAJA WYRZUTY SUMIENIA ! ze ZADEN z NICH nie potrafil dac SWOJEMU DZIECKU nawet jednek KROMKI CHLEBA ! przez SIEBIE ZAPRACOWANEJ ! ! UCZCIWIE !!

 • wojt47

  Oceniono 6 razy 4

  Co wam pozostało poprzebierani klauni - tylko straszyć ludzi,ale i tak nikt Was nie będzie słuchał.A nawracanie zacznijcie od siebie,reprezentujecie wszystko co najgorsze w Polskim kościele.A wasza zachłanność nie ma granic.Mamona jest waszym Bogiem!!!

 • Zbi Mat

  Oceniono 8 razy 4

  Jeśli Gender to zło to czemu kieckowaci latacie w sukienkach. Od was idzie przykład.

 • k-marian51

  Oceniono 10 razy 6

  Myślę, że należy przeprowadzić szeroko zakrojoną akcję kastracji kleru. Zaprawdę powiadam wam, że np. eunuch Michalik byłby o wiele bezpieczniejszy od biskupa Michalika, zaś Poetz, Wesołowski i inne kanalie po wykastrowaniu skupiłyby by się na głoszeniu słowa bożego. Należałoby też zabronić noszenia tych dziwnych sukienek poza kościołem. I Michalik, czy przeprosiłeś już policjanta z przemyskiego, który zatrzymał cie do kontroli? A przecież jest Wielkanoc- dobra okazja do przeproszenia i pojednania. Czy wyciągnąłeś wnioski z nauk i postępowania papieża Franciszka? Wiem katolicki talibie, że nie odpowiesz na te pytania. Ale są też ludzie innych wyznań, niewierzący, ateiści itd. I żaden baran nie powinien ich pouczać.

 • gupek-wioskowy

  Oceniono 5 razy 3

  pozwolę sobie zauważyć, że w klinikach jest też więcej chorych.... zlikwidujecie kliniki?

 • normalny10

  Oceniono 4 razy 2

  Przecież ,jak się tych pasożytniczych darmozjadów obleczonych w purpurowe kiecki czyta lub słucha to już zwyczajnie zbiera się na wymioty.Dlatego widząc już z daleka na fotce którąś ich facjatę to szkoda tym co tak "bardzo ważnego" mają do powiedzenia sobie d... zawracać.

 • bombullo

  Oceniono 4 razy 2

  Obatelu Michaliku,przebierancu w babskich sukniach,klasyczny wzorcu dzenderyzmu nie bede komentowau waszych,ze tak powiem,wynurzen,bo wychodze z zalozenia,slusznego skad innad ze na glupte lekarstwa nie ma.Czy niestety?
  zadam wam obatelu Michaliku proste,szybkie pytanie.Nie nie nie,nie czekam na odpowiedz bo wwiem jak ona moglaby byc z taaakiego mozgu wykoncypowana.
  Pytanie;"jak myslicie dlaczego przez 2 lata zaden polski a raczej "wolski" kolorowy katabas nie dostau kapelusza kardynalskiego od Papieza Franciszka?
  Mysle,ze komentatorzy tutejsi znaja odpowiedz.
  Poczytajcie obatelu Michaliku.Dowiecie sie Prawdy!

 • faustxyz

  Oceniono 12 razy 6

  Michalik pogodzony z genderem, daje świadectwo paradując w frywolnej różowej sukience z koronkami, brawo dla pana Michalika, jednak nie taki gender straszny ;) Wow hipokryzja nie podoba się mistrzom hipokryzji, ale to tylko pokazuje ich...mega hipokryzję. Sejm jest w dużej części sklecony przez samych biskupów, bo oni naganiali tym posłom wyborców. Gdyby tak nie uchwalono roku JP2 dopiero byłby raban. Czyli wybory, sejm, rząd to rzeczy zbędne, skoro Kremówka, który pozjadał wszystkie rozumy, napisał instrukcje dla polityków, które należy przyjmować w 100% na klęczkach i z wyłączeniem własnego rozumu i wywaleniem do śmieci pracy naukowców i ekspertów.
  Płacz nad zarodkami obłudny i fałszywy, jakoś nie było słychać ich oburzenia i płaczu wobec Gila, Wesołowskiego i tysięcy im podobnych, siostrunię Bernadettę chcieli ochronić przed więzieniem, Chore i niedożywione dzieci samotnych kobiet, chowano w szambie w Irlandii. Te dzieci nigdy nie doczekały się takiej uwagi ze strony kk jak zarodki. Przy tym sam kk sprokurował przez wieki atmosferę zaszczuwania i pogardy wobec samotnych matek. Nie ogarniam ludzi, którzy chodzą słuchać takich chłopskich filozofów w kieckach i jeszcze za to płacą.

 • Ryszard Kubaszko

  Oceniono 14 razy -10

  Biskupi skierowali swoje słowa do wiernych, w czasie mszy świętych, a na forum żydowskiej gazety histeria, jakby to, co mówili biskupi dotyczyło żydków toczących z wściekłości oceany piany. Nie słyszałem tylu ataków katolików na to, co mają rabini do powiedzenia.

 • glemp1

  Oceniono 11 razy 9

  Bp Janiak: Są ludzie, którzy służą sile zła.

  Niestety Janiak ma rację. Watykańscy złodzieje i pedofile zaiste wysługują się Belzebubowi.

 • nadporuczniklukasz

  Oceniono 7 razy 3

  Pycha przez was przemawia Wasze fioletowości .

 • sisi64

  Oceniono 10 razy 4

  Ludzie, nasze utyskiwanie na nic się zda, dopóki władzę będą sprawować klesze przydoopasy!

 • Piotr Rusek

  Oceniono 6 razy 4

  od kiedy to Kler głosi słowo Boże oni według Biblii są wyznawcami szatana przeczytajcie sobie Ostatnie Kuszenie Chrystusa

 • jerzysm42

  Oceniono 8 razy 2

  Są dni, w których każdy biskup musi coś głupiego powiedzieć. Boże narodzenie, wielkanoc, boże ciało, sabat na jasnej górce, każda okazja jest dobra.
  Od tego jest biskupem, żeby przemawiać do swoich oszołomów. Inaczej przestaną mu dawać na tacę. Dopóki takich mają, będą ględzić i nawet mi to nie przeszkadza.
  Nigdy jednak nie zagłosuję na biskupiego parobka.

 • Oceniono 8 razy 2

  ....i jeszcze to zdjęcie z paluchem które już połowa userów polskiego Facebooka (ta racjonalno-ateistyczno-liberalna) ma w swoich profilach w formie memu o "genderze i chłopcach w koronkach"

  Czy naprawdę drogi stażysto z Czerskiej wierzysz że czytelnik GazWybu zagląda na tą stronę w poszukiwaniu takich informacji, co który homo (a może i pedo) z epidiaskopu dzisiaj w "wielką niedzielę" powiedział?

  Naprawdę wierzycie na Czerskiej że istnieje jakiś "postępowy katolik czytający Wyborcżą" ? Co to jest "postępowy katolik" ? Takie coś nie istnieje, podobnie jak "liberalny muzułmanin". Wbijcie to sobie do swoich głów. Wsłuchajcie się w głos czytelników, a nie "domów mediowych", które wam wystawiają faktury za swoje "doradztwo".

  Amen.

 • sitniczek

  Oceniono 8 razy 4

  KK w Polsce jest ręką, która przekręca klucz w drzwiach Franka. Czyż działalność "naszego" KK nie jest popisowym przykładem pychy i egoizmu, zwykłej złośliwości czy zazdrości?

 • wmc-33

  Oceniono 15 razy 9

  Brakuje jedenastego przykazania: nie będziesz pie...lił bez sensu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX