Zbierała podpisy dla Dudy na uczelni. "Mama to Mama. A podpis to nie głos"

"Kandydat PiS na prezydenta wyłożył się na całego. Poprosił mamę, by zbierała na niego podpisy... na uczelni!" - donosi "Fakt". Andrzej Duda zaprzecza. "Nie pomyślałbym nawet, by Rodziców do czegokolwiek namawiać..." - napisał na Twitterze.
POLUB NAS
"Jestem mamą Andrzeja Dudy, który startuje jako kandydat na prezydenta. Prosił jeśli mogę, zebrać od studentów podpisy, więc kto będzie chciał, proszę mi się tutaj podpisać na listy, ja tak poślę rzędami. Oczywiście jest to nieformalna sprawa. Tego na zajęciach robić nie wolno" - miała powiedzieć według "Faktu" Janina Milewska-Duda, rozpoczynając zajęcia ze studentami na krakowskiej AGH.

Jak podaje tabloid, dowodem jest nagranie wykonane przez jednego ze studentów Wydziału Energetyki i Paliw Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

SKANDAL WYBORCZY! Matka Andrzeja Dudy z pełną świadomością złamała prawo! Zobaczcie nagranie, jak zbiera podpisy poparcia dla kandydata PiS na uczelni.

Posted by Fakt.pl on Wednesday, April 1, 2015


"Na prośbę syna, doktora prawa, prawo złamała, bo w szkołach agitować nie wolno. A zaledwie kilka tygodni temu PiS zaciekle krytykował sztab Bronisława Komorowskiego, który do kampanii zaangażował dzieci" - analizuje na pierwszej stronie swojego wydania tabloid.

Do sprawy odniósł się Andrzej Duda. "Nie pomyślałbym nawet, by Rodziców do czegokolwiek namawiać... Mama to Mama. A podpis to nie głos" - napisał kandydat PiS na prezydenta, gdy na Twitterze pojawiła się środowa okładka tabloidu.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (443)
Zbierała podpisy dla Dudy na uczelni. "Mama to Mama. A podpis to nie głos"
Zaloguj się
 • tadeusz1939

  0

  profesor szantazystka

 • pyffello114

  Oceniono 1 raz 1

  Jest niemal pewne, że to sam Duda wpadł na ten pomysł zbierania podpisów pod swoją kandydaturą. A matka - jak to matka- nie mogła odmówić prośbie syna.
  Zwolennicy i sympatycy Andrzeja Dudy powinni zadawać sobie pytanie: "Jak będzie reprezentował Majestat Rzeczypospolitej człowiek, który takim metodami stara się o poparcie wyborców.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 1 raz -1

  I krytykują to ludzie którym wcześniej nie przeszkadzało wyganianie dzieci ze szkół i gimnazjów na powitanie Bronkobusa. Galopująca głupota.

 • emeryt21

  0

  Duda nie jest moim kandydatem, ale mama to mama. Odczepcie się od niego przynajmniej w tym temacie......

 • bog43

  Oceniono 3 razy 3

  może nie na darmo prapremiera " Moralność pani Dulskiej " odbyła się w 1906 w Krakowie
  a spadkobiercy tej moralności stanowią dziś jej elitę . Coś za dużo tych nieoszlifowanych
  " diamentów " jak na Kraków np Ziobro , Duda , Jan Spódniczka Rokita , Nowak , Gowin itp , niemal każdy z nich z powodzeniem mógłby zagrać główną rolę w tym dramacie

 • jare_jare

  0

  A Duda-prezydent to nie prezydent :p

 • cyklista

  Oceniono 4 razy 4

  Pani profesor Duda, na zajęciach które kończą się się egzaminem, zarządała "dobrowolnej" deklaracji poparcia dla syna. Na listę trzeba było wpisać imię, nazwisk i pesel. Dodajmy, że zajęcia to chemia, paskudny przedmiot. To nie jest michałek, jak nam się próbuje wmówić, to jest skandal wołający o komisję dyscyplinarną.

 • 12-digit

  Oceniono 3 razy 3

  AMBER SKOK - o tym powinno się teraz pisać:)

 • 12-digit

  0

  To on ma mamę???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX