Komentarze (303)
Kaczyński: Wyrok dla Kamińskiego to element kampanii. Ekspert: To spekulacje. Nie wpadajmy w paranoję
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Oceniono 2 razy -2

  Jak to jest, że Kamiński dostał wyrok, że nielegalnie prowokował i łamał prawo a jednocześnie skazano tych ludzi, których Kamiński złapał?

  Jak to jest, że sąd w jednej sprawie podejmuje dwie całkowicie różniące się od siebie interpretacje stanu prawnego?

  Jak to jest, że szef CBA broni Kamińskiego i mówi, że działania jego były legalne, a sąd nie będący biegłym w sprawie CBA podejmuje decyzję odwrotną?

 • worddesign

  Oceniono 3 razy 1

  A tak klamaly pisochlewy, ze wybory sfalszowane, nawet ten bezzebny klamczynski z trybuny sejmowej i co sie okazalo? WSZYSTKO KLAMSTWA I OSZCZERSTWa - taki jest PiS - zaklamana mafia zoliborska

 • mojaulubionagazetagw

  Oceniono 4 razy 0

  ooooooooooooo ale niezależna ekspertka te państwo to już białoruś

 • kajetan907

  Oceniono 7 razy 7

  Może doczekam widoku ziobry za kratami.

 • kkes

  Oceniono 2 razy 0

  Nie przypomina wam to schyłku Ukrainy Janukowycza?

 • kajetan907

  Oceniono 2 razy 2

  A teraz kolej na kolejnego pisowskiego złodzieja ziobre następnie macierewicza a na końcu herszt bandy kaczyński znanego jako "kartofel"

 • popijajac_piwo

  Oceniono 5 razy 1

  Wyrok na pasażerów Tupolewa to też był element kampanii...

 • kkes

  Oceniono 7 razy -1

  Lemingozo, wytłumacz mi proszę jak to jest że w sprawie, w której złapano, osądzono i skazano złodziei, ten sam sąd orzeka, że ludzie, którzy ich złapali są winni

 • pesymista2

  Oceniono 5 razy 3

  Tym wyrokiem obóz Komorowskiego strzelił sobie w stopę.

 • smiki48

  Oceniono 6 razy 0

  tak, Sawicka nie brała łapówek, Marczuk nie dostawała toreb z luksusowymi kosmetykami, Rycho nie uzgadniał spraw z automatami itd.
  Mogę pokazać dowody przekrętów b, wysokiego funkcjonariusza PO, który przy pomocy sedziów zrobił skok na kasę. Ale oczywiście sprawa została zamieciona pod dywan.
  CBA wykazała zaangażowanie przez pierwszy miesiąc, a potem nagle stracili całkowite zainteresowanie.

 • luka12121

  Oceniono 6 razy 2

  Tadeusz Komorowski -a tym panem pan sędzia też się zajmie???
  www.youtube.com/watch?v=NZ4ovNeUlq8

 • auxlux

  Oceniono 5 razy 3

  Tak szczerze, to się trochę boję o Pana Kamińskiego. Żeby nie było jak z Lepperem i resztą...

 • antygazeta.pl

  Oceniono 9 razy 3

  Do kompletu należy posadzić tuska i bula.

 • dupawka

  Oceniono 4 razy 2

  no i sie zaczela jazda bez trzymanki

 • luka12121

  Oceniono 5 razy 1

  Adam Hofman musi przeprosić Bronisława Komorowskiego. Poseł przegrał proces w trybie wyborczym. Poszło o program w TVN24, w którym Hofman pytał, czy członek władz SKOK Wołomin jest członkiem komitetu honorowego prezydenta. Choć natychmiast okazało się, że nie, Bronisław Komorowski sprawę skierował do sądu i wygrał. Jak Pan to ocenia?
  Marcin Wolski: Zapewne wydanie tego wyroku sporo kosztowało, działalność sądów jest droga… Dla mnie to jest bardzo niepokojące. Rozumiem, że można odpowiedzieć za słowa, które są wydumane, za szafowanie jakimiś ostrymi oskarżeniami. Samo pytanie, nawet jeśli nietrafione, nie powinno być przedmiotem pozwu. Szczególnie, że zostało natychmiast odparowane. Jeśli zadawanie pytań będzie karane, powstanie tama dla jakiejkolwiek aktywności werbalnej. Nasz kraj zalewają stwierdzenia w trybie oznajmującym o zupełnie szokującym wydźwięku. Są dziesiątki czy setki wypowiedzi, ze słowami Stefana Niesiołowskiego na czele, jednak nikomu nie przychodzi do głowy, by te sprawy kierować do sądu.

 • Czesław Sarna

  Oceniono 4 razy 0

  Od polityków powinno się wymagać więcej. To jest prawda oczywista. Ale jest inaczej, niestety. Wypowiedzi tych (bądź co bądź niby polityków), co kwestionują wyrok niezależnego sądu, dyskwalifikują ich tym, że nie umieją uszanować interesów państwa, które (na domiar złego nie wiadomo dlaczego) zapewnia im próżniaczy tryb życia w niezasłużonym dostatku.

 • realista_77

  Oceniono 3 razy 1

  Czyli coś w stylu "sąd sądem, ale "sprawiedliwość musi być po naszej stronie". Bardzo dobrze się stało.

 • guga15

  Oceniono 3 razy 1

  Nikt nigdy nie przyjdzie po kogokolwiek o 6 rano - po wsze czasy. Tzn. do roku 2021, kiedy ustana dotacje z Brukseli. Cierpkie to, ale cos na rzeczy jest ... Za kradzieze i malwersacje najwyzej Trybunal Stanu. A my wszyscy tak sie pozniej wyspimy we wlasnym kraju, jak sobie w nim teraz poscielimy...

 • konrad2310

  Oceniono 3 razy 1

  A Ziobro który jako były minister "sprawiedliwości" z wypiekami na twarzy, czerwony jak pomidor, bredził coś o wieku sędziego i żołnierzach wyklętych... widać że się pod d...mi zaczyna palić

 • brzeczyszczykiewicz_6666

  Oceniono 6 razy 2

  "Mamy do czynienia z sytuacją, w której wyrok zapada w trakcie kampanii wyborczej i jest jej elementem"

  Szacunku troche miej do niezawislego sadu buraczany bydlaku!

 • marek-wait

  Oceniono 9 razy 3

  Brawo sędziowie! Podoba mi się apolityczność sądu. Czekam teraz na wyrok w sprawie OFE dla Tuska, Rostowsiego i Komorowskiego. 232 posłów powinno dostać zakaz pełnienia funkcji publicznych.

 • lehu290943

  Oceniono 1 raz 1

  "Wiele atrakcji jeszcze przed nami" - Żebys wiedział!!.Jest olrzymia różnica pomiędzy wszystkimi poprzednimi kampaniami (wyborami ) a obecna kampanią .Stawka o która toczy się gra jest (ZNACZNIE) wyższa niż się nam wydaje Dlatego polecą głowy.Oby nie w sensie dosłownym.

 • antygazeta.pl

  Oceniono 8 razy 2

  A rychu, zbychu też siedzą? Bo nie doczytałem.

 • gr_ub_y

  Oceniono 8 razy 0

  "Grzegorz Makowski z Fundacji Batorego"

  Hahhahahahaah :)))))))

  Przecież to POlityczny paputnik PO!

  Co ja nie wiem kto to jest ten cały Markowski?

 • jnd

  Oceniono 3 razy 1

  Dlaczego uwazam ze jest to wyrok polityczny.
  Sedzia uznal w uzasadnieniu ze narazal panstwo na dodatkowe wydatki z powodu zaskarzania dzialan CBA. Argumentacja dokladnie taka sama jak w sprawie likwidacjii WSI.
  Sedzia natomiast nie zauwazyl jak Polska zmienila sie na korzysc jesli chodzi o korupcje.
  Dla mnie to jest efekt glownie dzialan jakie zapoczatkowal PIS i CBA a nie 8 lat rzadow PO.
  Mysle ze koszty likwidacji WSI i dzialan cba Kaminskiego w porownaniu z korzyściami sa znikome.

 • charnel

  Oceniono 3 razy 1

  Prezes do boju!

 • pisdode

  Oceniono 8 razy 6

  Platforma przegięła,złamała obyczaj, że nie kryminalizuje się członków byłego rządu,jeżeli spraw nie jest ewidentna.Tera Kczyński ,jeżeli doszedłby do władzy, nie będzie miał zahamowani, ze by wsadzić do kryminału prominentnych działaczy Platformy a powodó jest bez liku.Macie więc rację ,pisząc w tytule, że będzie ciekawie.

 • kkes

  Oceniono 8 razy 4

  Kolejnym krokiem beatyfikacja Beaty Sawickiej. Proponuje to zsynchronizować z pierwszą brukselską pensją dla Sławka Nowaka. By żyło się lepiej

 • cronny

  Oceniono 11 razy 5

  Wyszła na jaw rzecz niesłychana. Udowodniono przed sądem czterem wysokim funkcjonariuszom służb specjalnych, że uczestniczyli w przestępczym spisku przeciwko urzędującemu wicepremierowi.
  Przestępczym i surrealistycznym. Sprawili, że agenci Centralnego Biura _ A n t y k o r u p c y j n e g o _ bezprawnie i bezpodstawnie podżegali do _ k o r u p c j i.
  Trudno sobie wyobrazić, żeby ci funkcjonariusze na swych stanowiskach mogli zrobic cos gorszego. Coś bardziej sprzecznego z ideą dla której CBA zostało powołane. To tak, jakby szefostwo Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej podżegało swych podkomendnych do podpaleń.
  Nie dziwię się sędziemu, że za tak horrendalne przestępstwo - bezczelne i amoralne - wymierzył funkcjonariuszom CBA wysoki wyrok z góry "widełek" przewidzianych kodeksem karnym.
  Dziwię się panu Kaczyńskiemu - za którego premierostwa ten skandal się odbywał - że staje w obronie przestępców, którzy wykorzystując swe funkcje w aparacie państwa - pośrednio - przyczynili się, przynajmniej w z znacznej mierze, do obalenia jego rządu, a wraz z nim IV RP.
  No chyba, że to jemu wówczas podlegała CBA i maczał w tej sprawie palce.
  To wtedy się sam sobie dziwię, że się dziwię.

 • brzmski

  Oceniono 7 razy -3

  i sie zadziwiłem:
  przy takiej nadgorliwości sądu... chrystus, gdyby żył tu i teraz... nie doczekałby... wielkiego piątku

 • felucjan

  Oceniono 7 razy 3

  Kaczyński krzyczy "Krzywda!!!", bo ktoś pokazał, że on i jego Hoffmany, Kamińskie i inne Ziobra nie są kacykami w tej wiosce.

  A Lepper śmieje się zza grobu.

 • lobuz5

  Oceniono 9 razy 3

  A sędziowie z afery hazardowej nadal pracują w polskim "wymiarze sprawiedliwości"??? Chore państwo. Nepotyzm tak się rozrósł, ze nawet przestano się krygować i zatrudnia sie tak jak chce. Konkursy na stanowiska, nawet najniższego szczebla, to kpina. Nie kradną tylko frajerzy. Prawo tworzy się tak, aby swoi mogli zarobić a zwykłemu uczciwemu człowiekowi podnosi się podatki i inne daniny, żeby na cały folwark starczyło. Politycy są zamieszani w największe kradzieże ( aber, skoki) dokonane na Polakach. Ja stąd albo wyjeżdżam albo wezmę siekierę i udam się pod sejm.

 • dziadzioniunio

  Oceniono 9 razy 5

  Lizydupy władzy robiący w przemyśle propagandy za ekspertów, mają odmienne zdanie:)))))

 • maccard.3

  Oceniono 3 razy 1

  Nie wpadajmy w paranoję? Pan Prezes ma na drugie Paranoja.

 • szyderski

  Oceniono 3 razy 1

  Jak widze i slysze tego najwiekszego szkodnika Polski i permanentnego klamce, to mi sie zbiera na wymioty..

 • jaracz6969

  Oceniono 8 razy 4

  kolejny raz komentarze moderowane pod PO, ile wam płacą za "rzetelne dziennikarstwo"

 • Przemysław Nowak

  Oceniono 7 razy 3

  W Polsce nie wolno pisać o aferach na najwyższych szczeblach władzy (patrz przypadek dziennikarzy WPROST). W Polsce nie wolno ścigać przedstawicieli włądzy (patrz przypadek Kamińskiego). Kim jest władza w Polsce?

 • thefanatic

  Oceniono 8 razy 0

  Proponuję Pana Ziobro do następnej edycji nowego programu @ŁGARZE WSZECHCZASÓW@

 • franek-janek

  Oceniono 9 razy 5

  Wszystko jest piekne, ladne i sprawiedliwe, na razie. Tylko czy ten sedzia nie wydal wyroku na siebie w tym nieobliczalnie dzikim kraju?

 • antek59

  Oceniono 5 razy -1

  Panie KAC zyński (metryki przyjmują ile miejsca w rubryce. PHPHOOdobnie Panie MIC. dajcie spokój. ... na Madagaskar.

 • garko_siura

  Oceniono 5 razy 3

  Czas na Telegraf, Srebrną i SKOK-i ... subito!

 • piotr110660

  Oceniono 13 razy 5

  Już Arystoteles zauważył, że wspólnota się kończy, gdy ludzie maj odmienne poglądy na dobro i zło. Co może łączyć osobnika szczającego na Krakowskim Przedmieściu, krzyczącego jeszcze jeden i cieszącego się z grepsów typu .. kaczka po smoleńsku, ... czy o ślepym snajperze .. z ideową osobą, taką jak Kamiński?

 • Oceniono 12 razy 2

  Bufon dostał to na co zasłużył. W Polsce kampania wyborcza trwa bez przerwy.
  Mam nadzieję, że odwołanie od wyroku nie zostanie uwzględnione a co najwyżej wyrok zostanie podniesiony.
  Wreszcie znalazł sędzia co się nie boi głupawych pisowskich polityków, czas za bandę od SKOK-ów.

 • Right On

  Oceniono 21 razy 7

  Fakt jednak faktem, że Kamiński nie wziął w łapę, tylko ścigał tych co brali.

  Jeśli kradniesz 100 zł, jesteś śmieciem. Gdy kradniesz miliony, jesteś celebrytą.

 • 46greg

  Oceniono 11 razy 1

  Odrąbana będzie nie ta ręka, która tropi korupcję, lecz ta, która która prokuruje fałszywe oskarżenia przeciwko swoim przeciwnikom politycznym. Przecież doskonale wiemy, że CBA zostało po to stworzone, aby produkować haki. I dziwię się wypowiedziom forumowiczów, którzy nie dostrzegają w tym zagrożenia, tylko bronią Kamińskiego. Nie rozumieją, że i oni mogą paść ofiarą fałszywych oskarżeń. Nie rozumieją, że z takich małych prowokatorków jak Kamiński, wyrastają potężni dyktatorzy. Stalin też tak zaczynał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX