Samolot PLL LOT musiał zawrócić. Lądował na lotnisku Chopina. Powód: usterka drzwi

- Samolot wylądował o godzinie 15, powodem jego zawrócenia były problemy techniczne. Wszystko jest w porządku, to nie było lądowanie awaryjne - zapewnia rzecznik prasowy Lotniska Chopina w Warszawie Przemysław Przybylski, potwierdzając informację radia RMF FM.
POLUB NAS
- Pilot nie prosił o asystę służb. Wszystko jest w porządku, to nie było lądowanie awaryjne - mówi rzecznik warszawskiego portu. Maszyna LOT lecąca do Stambułu wylądowała na lotnisku im. Fryderyka Chopina o godzinie 15. Jak informowało RMF FM, maszyna miała drobną usterkę drzwi - pojawił się problem z jedną z uszczelek.

Powrotu na lotnisko mieli domagać się pasażerowie. Wedle stacji na pokładzie było z tego powodu głośno "i choć według pilota nie było ryzyka rozhermetyzowania kabiny i samolot mógłby lecieć dalej, to zapadła decyzja o zawróceniu maszyny".

Przybylski mówi jedynie o "problemach technicznych", które miała maszyna. Dodaje, że nie ma informacji na temat tego, czy samolot wystartuje dziś ponownie. - To zależy od przewoźnika - mówi. Z przedstawicielami PLL LOT nie udało się nam skontaktować.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (38)
Samolot PLL LOT musiał zawrócić. Lądował na lotnisku Chopina. Powód: usterka drzwi
Zaloguj się
 • leptosom

  Oceniono 4 razy 4

  hehe przeglądy, przeglądy, wymiany, a drzwi się telepią... żenada.

 • iremus

  Oceniono 14 razy 4

  "mf ", ile ci zapłacili abyś nie podał co to był za samolot? Czy to przypadkiem nie był jankeski złom o czy donoszą inne media?
  ___________________________________________________________________
  ....Boeing 737 wyruszył dziś po południu z lotniska w Warszawie do tureckiego Stambułu. Po krótkim czasie samolot musiał wrócić do Warszawy......
  Powtórzmy: >>Boeing 737 <<
  Cud jankeskiej techniki - Boeing 737 – najpopularniejszy na świecie wąskokadłubowy samolot pasażerski średniego zasięgu, produkowany w wielu wersjach od 1967 roku (obecna generacja od 1996) przez firmę Boeing w Stanach Zjednoczonych.

 • jot.be

  Oceniono 8 razy 8

  Nosz kurde .... jak wracałem z połowy drogi do Egiptu LOT-owym 737 bo się zepsuła klimatyzacja to nie było żadnego artykułu w gazecie :o(
  Bym se wyciął i chwalił się znajomym......

 • zalobanarodowa

  Oceniono 18 razy 12

  Niedługo samolot będzie zawrócał bo dzieci krzyczą "panie pilocie dziura w samolocie"

 • runn-er

  Oceniono 13 razy 11

  Jak w rumuńskim BAC 111 Taron na Arlandzie (Sztokholm), wypadły podczas kołowania drzwi to pilot stwierdził, że nic się nie stało i w zasadzie można lecieć. By to chyba w 1987.

 • vomitorium1

  Oceniono 12 razy 4

  "Powód: usterka drzwi"
  a tam
  kiedyś to na drzwiach latali
  (od stodoły)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX