Komentarze (80)
"Prezydent nie powinien słuchać doradców, którzy zamiast na kampanię wyborczą wysłali go na wojnę"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 1pirat2

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego ci wice-prezesi PIS-u, tak bardzo podobni są do swego prezesa.

 • evergreen111

  Oceniono 18 razy 14

  BEATA SZYDŁO – PISOWSKA SPECJALISTKA OD GOSPODARKI

  Z wykształcenia etnograf. Od 1987 do 1995 pracowała jako asystent w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa (Dział Folkloru i Tradycji), następnie kierowała działem merytorycznym w Centrum Kultury w Libiążu. W latach 1997–1998 była dyrektorem Ośrodka Kultury Urzędu Gminy w Brzeszczach. W 1998 objęła stanowisko burmistrza gminy Brzeszcze, które zajmowała do 2005. Pełniła także funkcję radnej powiatu oświęcimskiego z listy Akcji Wyborczej Solidarność (1998–2002). W 2004 została wiceprezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w gminie Brzeszcze.

  JAK WIDAĆ, MA WYBITNE KWALIFIKACJE I DOŚWIADCZENIE...

 • sidorowszczak

  Oceniono 8 razy 6

  To się nazywa bezczelność. jest taka mądrość ludowa, że złodziej najgłośniej krzyczy: łapcie złodzieja! Na wiece Dudy nikt nie przechodzi z rekwizytami w rodzaju krzesła, nikt się nie wydziera i nie gwiżdże, autokaru Dudy nikt nie ostrzelał. Racjonalna Polska patrzy na wyczyny zwolenników formacji pani Szydło ze zdumieniem, zgrozą i chichotem (tandetne pomysły w rodzaju sklepu z towarami w euro). To jest racjonalizm?!

 • stef0909

  Oceniono 5 razy 1

  Sztywna kobieto co połknęłaś kija ..Ciebie się nie da słuchać ani oglądać....

 • pietro62

  Oceniono 20 razy 14

  PiS to ZŁO - Złodzieje, Łapówkarze, Oszuści!!

 • anuszewskiz

  Oceniono 20 razy 14

  widocznie p.Beata ma problemy z swoim gender.

 • qawsedrftg

  Oceniono 7 razy 1

  Cały POPiS najchętniej by wplątał kraj w wojenną awanturę, a potem się ewakuował do Londynu i celebrował Rząd na Wychodźstwie. Jak w Warszawie 1944. Precz z nimi. Są siebie warci.

 • vomitorium1

  Oceniono 13 razy 9

  "Po czym albo wymachuje ciupagą, albo mówi o radykalizmie."
  i wyszło szydło z worka

 • kocham_oslow_glosujacych_na_po

  Oceniono 6 razy -2

  Mądrze powiedziane, ale do buzujących umysłów PO i ich wyborców to się nie przebije. Umysł prof. Nałęcza i Prezydenta Komorowskiego oraz jego zwolenników osiągnął taką temperaturę, że lada chwila Wisła w Warszawie wyparuje. Nie odpowiadam, piszcie sobie dalej.

 • marc_pl

  Oceniono 31 razy 25

  Tak jak PiS na czele z Kaczyńskim podzielił Polaków to żaden okupant w historii naszego kraju tego nie dokonał. PiS w temacie podziałów nie powinien absolutnie się wypowiadać gdyż to oni ciągle jątrzą i dzielą.

 • krysios

  Oceniono 10 razy 0

  Wszyscy tylko nie PO-PiS

 • rumburak1960

  Oceniono 29 razy 23

  500 zł. na dziecko? Neidawno mówili o 1000zł.. na miesiąc, już zmalało?, gdyby ( nie daj boże) doszl do władzy ,było by jak z 3 mln. mieszkań.

 • bezportek

  Oceniono 26 razy -18

  Był już kiedyś w III RP tak zwany "prezydent" z którego i śmiać się nie szło, kiedy zachlany jak świnia robił z siebie widowisko. Ale Bredzisław Bul w Nadzieji bije rekordy - nawet na tle zezowatej Kopaczki i kretyna Palikota wypada płasko i bezbarwnie, mimo obfitego podgardla i czerwonego oblicza. Tak miernotom bywa...

 • glinda53

  Oceniono 15 razy 1

  Ta racjonalnoscia naciagneliscie tego przecietnego polaka na 3,5 mld.zl. chyba ze okaze sie ze sparwa SKOk-u okaze sie ze zarobiono na nim tyle ale pytam kto ???????
  Okaze sie ze nikt nie wiedzial o rabunkowej sprawie polskiego podatnika.Moze wlasnie chodzi o koscielne nauki ze tylko na ucho zeby nikt nie slyszal .Panie prezydencie steruje Pan czy jest przedstawicielem bandy skorumpowanych kretaczy i oszustow.

 • val_drakul

  Oceniono 13 razy -1

  Polska racjonalna czyli starzy styropianowi kolesie
  nie dziekuje...

 • lukasiklukasik

  Oceniono 22 razy 20

  Ciekawe, jak zmieniłby się tembr głosu p.Szydło, gdyby przejęli władzę. Czy on jest tak ustawiony, bo teraz tyle tego zła, że żyć trudno.
  Chociaż, trzeba to jej oddać, da sobie słowotok dnia przerwać, innym (Sasin, Kurski, Ziobro etc.) jest dużo trudniej.

  Na szczęście, nie sprawdzimy tego w praktyce.

 • cholonek

  Oceniono 13 razy -1

  jak się jest przygłupim harcerzyną, to machanie szabelką i śpiewki o ojcach, ojczyznach i bohatersko poległych obrońcach wchodzą jak w masło.

 • jdkonrad

  Oceniono 46 razy 34

  ..i nikt nam nie będzie mówił, że czarne jest czarne..
  pissski Kaczyńskiego znów próbują łapać za nogawkę..

 • bator99

  Oceniono 84 razy 56

  prezydent nie dzieli Polaków , ale usiłuje wskazać Polakom , jacy ludzie pchają się na stołek prezydencki , a w przypadku Dudy , to ma całkowitą racje . Duda powinien mieć ksywę - obiecanki , cacanki , a głupiemu radość. Pani Szydło , co się dzieje z pani twarzą , że robi się jakaś taka szkaradna. Czy nie za dużo alkoholu we krwi?

 • chi-neng

  Oceniono 139 razy 91

  "Prezydent nie powinien słuchać doradców"

  Prezydent powinien poprosic Kaczynskiego by nim sterowal z "tylnego siedzenia" .

  Co oczywiscie w konsekwencji doprowadziloby do powstania nowych dudow na ktorych Kaczynski gralby jak nigdy przedtem; z pasja, uwielbieniem i w ekstazie...nie mowiac juz o improwizacjach tworczych:).

 • e-komentarz

  Oceniono 69 razy 51

  Skąd pieniądze na 500 zł na dziecko? Szydło: To jest możliwe, programów unijnych jest sporo:
  www.tokfm.pl/Tokfm/10,115170,17648076,Skad_pieniadze_na_500_zl_na_dziecko__Szydlo__To_jest.html
  I ona zawsze takie rzeczy mówi ze śmiertelnie poważną miną. Chyba wierzy w to co mówi.
  I liczy że my też uwierzymy że Unia będzie nam sponsorowała utrzymanie dzieci. Tyle że unijne dotacje skończą się zanim te tabuny dzieci zdążyłyby podrosnąć. A co dalej pani Szydło nie mówi...

 • kor102

  Oceniono 35 razy -17

  , wpadną w pułapkę zastawioną przez sztabowców prezydenta"- napisał.
  ------------------------------
  I tylko tyle sztabowcy Komorowskiego mają społeczeństwu do zaoferowania.
  Przecież nagła chęć postawienia pomnika ofiarom katastrofy, z "zaproszeniem" tylko wybranych osób. Propozycja lokalizacji w takim miejscu, co do którego może nie być zgody, to czemu miała służyć.
  Tylko Duda tego tematu nie podjął, więc szukają dalej.

 • fakiba

  Oceniono 89 razy 45

  Pan Prezydent wymachiwał ciupagą , bo ją od górali dostał , na szczęście i na wszelki wypadek , gdyby jakiś pisior znowu krzesłem chciał mu walnąć

 • fakiba

  Oceniono 134 razy 86

  Nie wiem czemu pani Szydło się dziwi , że pan Prezydent zalicza siebie i swoich zwolenników do Polski racjonalnej , przecież nie będzie do tej grupy zaliczał kiboli i zadymiarzy , którzy są zawsze przez pis ochraniani i hołubieni jako "prawdziwi polacy i patrioci"

 • fakiba

  Oceniono 122 razy 80

  Najmocniej zabolało panią Szydło to , że pan Prezydent wyrażnie powiedział że posłanka Paluch zwołała pisowskie bojówki i zrobiła zadymę w Nowym Targu , bo miało być spontanicznie , a wyszło że sterowane

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX