"Duda daje show". Paradowska: "Gdzie? Przecież to był koszmar. Bezmózgowie kompletne"

- Ludzie oczekują show i Duda to daje - mówił Agaton Koziński z "Polski The Times", chwaląc kampanię prezydencką PiS. - Przecież to był koszmar. Kompletne bezmózgowie - denerwowała się Janina Paradowska, słysząc pochwały pod adresem wyborczych konwencji.
Janina Paradowska w Poranku Radia TOK FM była wyraźnie niezadowolona z poziomu kampanii, która jest jej zdaniem ospała. - Powinna być na krzywej wzrostowej, a widać, jakby nikt nie miał serca do tej kampanii. Jakby była z przymusu robiona - przyznał Jerzy Baczyński, redaktor naczelny "Polityki".

"Ktoś cały czas nie rozumie, że to kampania wyborcza"

- Mam wrażenie, że Bronisław Komorowski, o ile jest dobrym prezydentem, o tyle jako kandydat nie jest rewelacyjny - zaznaczył Baczyński. - Stara się, mówi, jest sympatyczny. Ale liczy dni, które zostały do wyborów. A to dwa miesiące - dodał.

- Prezydent miał problem z pojawiającymi się wokół niego protestami. Ale jego otoczenie cały czas popełnia elementarne błędy, których kompletnie nie potrafię zrozumieć - mówił Agaton Koziński z "Polska The Times". - Andrzej Duda na początku zaskoczył, niezwykle energicznie startując, nakręcając zwolenników kolejnymi konwencjami, dobrymi przemówieniami. A Komorowski czekał, przysypiał. Teraz przechodzi do kontrataku, ale jeśli widzę zdjęcia z wiecu i za Komorowskim stoją osoby z plakietką "Korwin", ktoś cały czas nie rozumie, że to kampania wyborcza - wskazywał Koziński.

"Gadżeciarze niskiego lotu"

Także Andrzej Godlewski z TVP zauważył, że Duda prowadzi lepszą kampanię, niż oczekiwano. - Nie wiem, na czym polega świetność kampanii Dudy - odparła sceptyczna Paradowska. - Była niezła konwencja. I co dalej? Że ktoś otwiera idiotyczne muzeum? Na miłość boską, to są gadżeciarze niskiego lotu - zżymała się. - W styczniu były bardzo niskie oczekiwania wobec Dudy. Mówiło się, że może zebrać 20 proc., a już ma prawie tyle ile PiS - wskazywał Godlewski.

- Ludzie oczekują show i Duda to daje - wtrącił się Koziński. - Gdzie? - zdziwiła się Paradowska. - W kolejnych konwencjach. Była pierwsza, potem druga... - bronił się publicysta. - Przecież to był koszmar. Kompletne bezmózgowie - oburzyła się Paradowska. - To był show, ludzie lubią takie amerykańskie konwencje - przekonywał Koziński.

- Rzeczywiście, nie tyle sam kandydat ma dobry PR, ile jego kampania - podsumował Baczyński.

Więcej o:
Komentarze (38)
"Duda daje show". Paradowska: "Gdzie? Przecież to był koszmar. Bezmózgowie kompletne"
Zaloguj się
 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 5 razy 1

  Towarzyszka Janina wielbi Bredzislawa pohukujac na innych kandydatow. Jak kazda propagandzistka (a ma to we krwi od czasu jej bytnosci w PZPR) broni jedynie slusznej linii POlitycznej reprezentowanej przez poWSInoge.

 • slade1972

  Oceniono 10 razy 6

  Jedzie bus! Bronkobós!
  Co ten bus będzie wiózł?
  Będzie wiózł coś wielkiego
  MISIA Bareji tylko styropianowego

 • razb1947

  Oceniono 12 razy 8

  Paradowska to bezmózgowie 100%.

 • unamatita

  Oceniono 15 razy 11

  Paradowska czyli - "Mrok wieczorny — babcia siwa
  przy kominku głową kiwa.
  Nos jak haczyk, okulary,
  Coś pie... babsztyl stary.
  Snuje bajdy niestworzone,"
  Starzeć trzeba się godnie, albo w domu!
  u.

 • 12345janka

  Oceniono 7 razy -3

  Sztab wyborczy Dudy ma związane ręce i jaja więc nie może dać kroku do przodu. Ściąga ich do rowu.

 • kuma1

  Oceniono 9 razy 1

  Można tylko z politowaniem pokiwać głową nad poziomem do którego doszedł zawód dziennikarski. Kiszki skręca jak słyszę takie argumenty. Czy w tych główkach na studiach udało się coś wtłoczyć, oprócz bezbłędnej gramatycznie i stylistycznej pisowni w języku polskim.?
  Irytacja to naprawdę najdelikatniejsze określenie.!
  Duda to jest element zastępczy i to w każdym calu . Nie powinien za wysoko próbować nawet w żartach fikać, jak chce dalej być w partii.! Kaczyński już udzielił wywiadu tzn , że wchodzi do gry, by scalić elektorat do jesiennych wyborów parlamentarnych. Już uznał Dudę za niewypał. Ma doświadczenie osobiste i opinie swoich pomagierów. Kto wie może do gry wejdzie też Macierewicz, by podgrzać z dwudziestu kilku do 34 %. Poparcie Dudy zaczyna wahać się i oscylować do max 27%. a to przed wakacjami byłaby klęska jesienna , elektorat podzielony lub przejęty. Nic dziwnego, że Partia zaczyna działać o swoje miejsce w Sejmie. Nikt rozsądny nie zagłosuje na nowicjusza w polityce, na dodatek nie szanującego swego przeciwnika , wybitnego przedstawiciela z okresu walki i oddanego sprawie rozwoju i bezpieczeństwa Polski .

 • kor102

  Oceniono 19 razy 11

  Babcia pewnie czeka na wystąpienie programowe I Sekretarza PZPR.
  Ona mentalnie żyje w tamtym czasie. Dla niej czas stanął w miejscu.

 • leming_2015

  Oceniono 17 razy 9

  Proponuje zrzutkę na nowe okulary dla Pani Paradowskiej .
  Cały kraj widział show Prezydenta w Japonii, tylko nie ona.
  Odnośnie bezmózgowia, to może.... kolejna zrzutka dla Tej Pani.

 • zygosz

  Oceniono 11 razy 1

  Moim zdaniem pani Paradowska winna zając miejsce na emeryturze jest przemęczona przeszłością w życiu miała tyle demagogii ile jest
  Promieni słonecznych.
  Teraz czas na poważna rozmowę, bo losy kraju się waza,przygotować młodym ludziom w kraju drogę do życia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX