Sondaż Millward Brown: PiS wygra wybory parlamentarne. Prezydent Komorowski i premier Kaczyński?

Według sondażu Millward Brown dla ?Faktów? TVN na PiS głosować chce 34 proc. respondentów, a na PO o dwa procent mniej. Dobry wynik osiąga SLD - 11 proc. Dla odmiany bardzo słaby wynik ma PSL - tylko 4 proc.
POLUB NAS
Po 4 proc. w badaniu otrzymał także Twój Ruch i partia KORWiN. Na Ruch Narodowy chce głosować 1 proc. wyborców.

| Create infographics


Co ciekawe, wczorajszy sondaż prezydencki Millward Brown dla "Faktów" wskazywał na zwycięstwo Komorowskiego. Urzędujący prezydent miał poparcie 46 proc. respondentów. Kandydata PiS Andrzeja Dudę popierało natomiast 31 proc.

Inni kandydaci otrzymali kolejno: Paweł Kukiz 5 proc., Magdalena Ogórek 4 proc., Janusz Korwin-Mikke 4 proc., Janusz Palikot 4 proc., Adam Jarubas, Marian Kowalski i Wanda Nowicka - 1 proc.Sondaż został zrealizowany w dniu 16 marca br. na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie tysiąca pełnoletnich osób.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (306)
Sondaż Millward Brown: PiS wygra wybory parlamentarne. Prezydent Komorowski i premier Kaczyński?
Zaloguj się
 • laspegas

  0

  Dopóki będzie istniał PiS w obecnej konfiguracji, Polacy będą głosować na PO. Goebbelsowskie metody Kaczyńskiego, Rydzyka, Macierewicza, szczujni doprowadziły do tak trwałego podziału Polaków, że trudno będzie uzdrowić społeczeństwo.
  Przypomnę słowa Bismarcka: dajcie Polakom rządy, a sami się wykończą.

 • matitalolo

  Oceniono 1 raz -1

  Czy już nie nastał czas, aby rozwalić ten zabetonowany układ partyjniacki na karuzeli władzy. Pogonić pazerne ryje od koryta władzy i wybrać nowych nieskorumpowanych. Dożywotnie partyjniactwo zniszczy Polskę.

 • drasyr

  Oceniono 1 raz 1

  Autorze, PiS wygra wybory czy wygrywa teraz w sondażach ? to są różne pojęcia a nie pewnik autora.

 • mickiewicz12345

  Oceniono 1 raz -1

  To jeszcze nic . PiS bedzie żadził sam bo ponad milion głosów z duzych miast frankowiczów pójdzie na PiS - PI i PSL nie robią nic i nie reagują na idiotyczne propozycje banków - nie pomagają ponad 600 000 polskich młodych rodzin na dorobku... To kiedyś były głosy na PO... Ale już nie są. Głupcy z PO sądzą że to jakoś minie - nie minie bo raty są co miesiac... Pora się obudzić albo pogodzic z porażką... Zresztą pierwszy sygnał przyjdzie w maju - głosów młodych na obecnego prezydenta nie bedzie...

 • crvx

  Oceniono 1 raz 1

  Mam już serdecznie dość tych sondaży.

 • 333a3

  Oceniono 2 razy 2

  Do radyjka zakonnika Rydzyka Dzwoni Jarosław z Warszawy zawsze dziewica

 • alpacino01

  Oceniono 2 razy 2

  Publikowanie sondaży powinno być prawnie zakazane jako agitacja, działanie na podświadomość. Dopuszczalne mogą być tylko takie na użytek wewnętrzny czyli np. badanie opinii klientów.
  Za moją opinią przemawia fakt że sondaże są od siebie często diametralnie różne, zależnie od zleceniodawców. A to świadczy iż są celowym ukierunkowywaniem opinii publicznej.

 • kajetan907

  Oceniono 3 razy 1

  Wszyscy wszyscy tylko nie ten pieprzony kurdupel kłamczyński.

 • kajetan907

  Oceniono 3 razy 1

  Sfałszowany sondaż,nie możliwe żeby tyle ludzi chciało głosować na tych ciuli z pisu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX