Putin pojawił się publicznie po 10 dniach. Spotkał się w Petersburgu z prezydentem Kirgistanu

Przez ostatnie 10 dni prezydent Rosji nie pokazywał się publicznie. Teraz na Twitterze pojawiło się zdjęcie ze spotkania z prezydentem Kirgistanu Ałmazbekiem Atambajewem. - Bez plotek byłoby nudno - w ten sposób Putin miał się odnieść do wcześniejszych pogłosek o swojej chorobie.
POLUB NAS
Wiadomość o planowanym spotkaniu prezydentów Rosji i Kirgistanu można było przeczytać zarówno na oficjalnej stronie Kremla, jak i w portalu należącym do administracji Atambajewa. Zdjęcie, które pojawiło się na Twitterze, potwierdza, że Putin faktycznie pokazał się dziennikarzom po 10 dniach medialnej absencji. O spotkaniu z rosyjskim prezydentem donoszą też agencje informacyjne:

Dwa rosyjskie, rządowe programy informacyjne podały informację o rozmowach prezydentów już wcześniej. Rossija 24 i Rossija 1 twierdziły wówczas, że Putin spotkał się z Atambajewem w piątek. Stacje przekazały wtedy, że rozmowa Putina z prezydentem Kirgistanu "dotyczyła współpracy w dziedzinach handlu, kultury, a także w sferze energetycznej. Rozmawiano również o przyłączeniu Kirgistanu do Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej".

Putin: Bez plotek byłoby nudno

Władimir Putin nie pojawiał się publicznie od 5 marca - ostatni raz rozmawiał z dziennikarzami, gdy podejmował na Kremlu premiera Włoch Matteo Renziego. W sieci od razu pojawiły się liczne teorie tłumaczące nieobecność prezydenta: choroba, ciąża i poród partnerki Putina, zawody judo w Korei Północnej, przewrót pałacowy czy nawet śmierć.

Pogłoski o swojej chorobie Putin skomentował krótko: "bez plotek byłoby nudno". Jego wypowiedź w tej sprawie cytuje agencja RIA Nowosti.

Jak długo rządzi Putin?

Wcześniej na stronie laaake.com internauci odliczali z dokładnością co do minuty, jak długo prezydent nie pokazywał się publicznie. Zegarowi towarzyszyła muzyka z baletu Piotra Czajkowskiego "Jezioro Łabędzie" - właśnie ta melodia płynęła z rosyjskich telewizorów podczas Puczu Janajewa w 1991 roku.

Teraz strona uległa już zmianie: jej administratorzy odmierzają czas, w którym Putin sprawuje władzę, i przypominają m.in. o zajęciu Czeczenii.

O konflikcie na Ukrainie i polityce Władimira Putina przeczytaj w książkach >>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (249)
Putin pojawił się publicznie po 10 dniach. Spotkał się w Petersburgu z prezydentem Kirgistanu
Zaloguj się
 • Maciej Senw

  Oceniono 3 razy 1

  Putin, Durczok, Putin, Durczok......karwa to już prawdziwa zielona wyspa!!! Wszystkie sprawy załatwione, społeczeństwo wraca z emigracji, a najniższa krajowa wzrosła do tej w Irlandii.....
  A nie!!! To Gazeta pl!!!;-)))

 • kaczorbe

  Oceniono 2 razy 2

  zajmijcie się swoim podwórkiem bo to juz nudne jest od rana do wieczora dzień w dzień ta sama propaganda antyrosyjska...może zainteresujecie się naszym żyrandolem bo tak się udziela przed wyborami że strach się bać ...jego ochrona bije ludzi i nikomu to nie przeszkadza a podobno mamy wolność słowa

 • tenare

  Oceniono 1 raz -1

  Ruska manipulacja. Krawat, który Putin ma na sobie podarował 12 dni temu Zacharczence.
  Putin nie żyje, a teraz montują rzeczywistość z kawałków przeszłości.

 • honkers

  Oceniono 4 razy 0

  A już myślałem, że tego skoorvysyna szlag trafił.

 • 0721x

  Oceniono 5 razy 1

  żadna niespodzianka - z rozporka wyskoczył fiut

 • krawat23

  Oceniono 5 razy 3

  Byłerm niedawno 10 dni na urlopie. I , jak Putin, w pracy sie nie pokazałem

 • tadec

  Oceniono 2 razy 0

  Rosja nie może spac,bo od dłuzszego czasu nie pojawił się Maciarewicz.

 • kreciarobota59

  Oceniono 5 razy 3

  Home
  Świat
  Głos z piekła. Henry Kissinger o nadchodzącej wojnie (przypomnienie)


  Opublikowano Marzec 11, 2015 Przez RX W Świat

  Głos z piekła. Henry Kissinger o nadchodzącej wojnie (przypomnienie)

  Żeby nie słyszeć bębnów wojny trzeba być głuchym

  ry96

  New York-USA. Doniosłe wyznanie Henry Kissingera , byłego, za prezydentury Nixona, Sekretarza Stanu USA, pokazuje to co się obecnie w świecie dzieje a zwłaszcza na Bliskim Wschodzie.

  Wypowiedział je w swoim luksusowym domu na Manhattanie najstarszy działacz państwowy, który ukończy w maju tego roku 89 lat, patrząc daleko w przyszłość i analizując bieżącą sytuację w świecie na forum geopolityki i gospodarki.

  „Stany Zjednoczone minimalizują Chiny i Rosję a ostatnim gwoździem do ich trumny będzie Iran, który oczywiście, jest głównym celem Izraela. My pozwoliliśmy Chinom zwiększyć ich potęgę militarną, daliśmy czas Rosji żeby wylizała się z sowietyzacji, daliśmy im poczucie wyższości, oczywiście fałszywe, ale to wszystko razem szybko ich doprowadzi do zguby.

  My tak jak wyśmienity strzelec, nie musimy wybierać broni tak jak czynią to nowicjusze i kiedy oni podejmą próbę to my zrobimy „pif-paf”.

  Nadchodząca wojna będzie na tyle poważna, że tylko jedno supermocarstwo będzie mogło wygrać i to będziemy my. . Oto dlaczego Unia Europejska tak się spieszyła żeby stworzyć swoje supermocarstwo, ponieważ oni wiedzą co nadchodzi a aby przetrwać, Europa będzie musiała być jedną całością spójnego państwa. Ta niezwłoczność mówi mi, że oni dobrze wiedzą czego można od nas oczekiwać. Och, jak bardzo marzyłem o tyn zachwycającym momencie. Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludy.”

  Pan Kissinger dodał następnie: „Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem to możesz przygotować się do wojny, wyjechać na wieś, ale powinieneś wziąć broń ze sobą ponieważ wszędzie będą wędrować hordy głodujących. Chociaż elita będzie miała własne schrony i bunkry dla specjalistów to powinna ona być na tyle ostrożna w czasie wojny jak zwykli obywatele ponieważ ich schronienia także będą zagrożone”.

  Po kilku minutach milczenia żeby zebrać myśli, pan Kissinger ciągnął:

  „Mówiliśmy naszym wojskowym, że będziemy musieli zająć dla siebie siedem bliskowschodnich krajów ze względu na ich zasoby bogactw naturalnych i oni praktycznie wykonali to zadanie. Wiecie jaką mam opinię o naszych wojskowych ale powinienem powiedzieć, że tym razem wypełniali rozkazy zbyt gorliwie. To jest zaledwie ostatni krok ponieważ Iran naprawdę zakłóca równowagę. Jak długo Chiny i Rosja będą stać i patrzeć jak Ameryka je wypiera? Wielki rosyjski niedźwiedź i chiński smok będą zmuszone wybudzić się ze snu a w tym czasie Izrael będzie musiał walczyć ze wszystkich sił żeby zabić jak najwięcej Arabów, tylu ilu tylko będzie mógł. Mam nadzieję, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to połowa Bliskiego Wschodu będzie należała do Izraela. Nasza młodzież szkoliła się przez ostatnie dziesięciolecie, lub coś koło tego, w grach komputerowych i to jest interesujące widzieć w nowych grach takich jak „Call of Duty” i „Warfare 3”, to, że one odzwierciedlają dokładnie to co nadchodzi w najbliższej przyszłości z jej inteligentnym programowaniem.

  Nasza młodzież w USA i na Zachodzie jest gotowa, ponieważ została ona zaprogramowana żeby być dobrymi żołnierzami, mięsem armatnim, a kiedy dostaną oni rozkaz wyjścia na ulice i walki z tymi obłąkanymi Chińczykami i Rosjanami to oni będą wykonywać rozkazy.

  Z popiołów będziemy budować nowy świat a w nim będzie tylko jedno supermocarstwo i to będzie globalny rząd, który wygrywa zawsze. Nie zapominajcie, że Stany Zjednoczone mają najlepszą broń, której nie ma żaden inny naród i my pokażemy światu tę broń kiedy nadejdzie odpowiedni czas.”<a href="wol

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX