"To wyjątkowo niepoważna kampania wyborcza. Partie robią sobie ze mnie kpiny"

Janina Paradowska krytykuje kampanię prezydencką. - Rozumiem, że chodzi o to, by zdobyć rozpoznawalność. Leszek Miller jest szalenie dumny, że pani Ogórek ma 75 proc. rozpoznawalności. Mogłaby mieć i 100 proc., ale to nie znaczy, że się nadaje na prezydenta. Palikot ma 100 proc. rozpoznawalności, a w sondażach 1 proc. - mówiła gospodyni "Poranka Radia TOK FM".
Do wyborów prezydenckich zostały dwa miesiące. Dotychczasowa kampania wyborcza rozczarowała Janinę Paradowską. Jak mówiła w TOK FM, obserwujemy "kampanię wyjątkowo niepoważną". - Może poza jedną konwencją Bronisława Komorowskiego, reszta robi sobie ze mnie kpiny. Zarówno kandydaci, którzy się gdzieś tam snują, i ich sztaby - oceniła publicystka "Polityki".

- Rozumiem, że chodzi o to, by zdobywać rozpoznawalność. Przeczytałam wczoraj wywiad z Leszkiem Millerem, który jest szalenie dumny z tego, że pani Ogórek zdobyła już 75 proc. rozpoznawalności. Mogłaby mieć i 100 proc., ale to nie znaczy, że się nadaje na prezydenta. Janusz Palikot ma 100 proc. rozpoznawalności, a w sondażach 1 proc. poparcia - stwierdziła Paradowska.

Ekwilibrystyka Dudy

Duże wrażenie na publicystce zrobiło zaangażowanie kandydata PiS Andrzeja Dudy w tworzenie rezolucji Parlamentu Europejskiego w sprawie morderstwa lidera rosyjskiej opozycji Borysa Niemcowa.

- Próba połączenia zabójstwa Niemcowa z wrakiem tupolewa, leżącym w Smoleńsku, to dość karkołomne zadanie. Biedny Duda musi łączyć obowiązki eurodeputowanego z kandydowaniem. Może wziąć urlop... Nie wiem, czy w PE urlopy są płatne. Jak bezpłatne, to zawsze szkoda pieniędzy - powiedziała Janina Paradowska.

Andrzej Duda tłumaczył w TOK FM, że pojawienie się w rezolucji europarlamentu sprawy wraku prezydenckiego tupolewa byłoby "dodatkowym wsparciem dla działania Polski".

Głosowanie w sprawie rezolucji dotyczącej śmierci Borysa Niemcowa odbędzie się w czwartek.

Więcej o:
Komentarze (36)
"To wyjątkowo niepoważna kampania wyborcza. Partie robią sobie ze mnie kpiny"
Zaloguj się
 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 4 razy 2

  << obserwujemy "kampanię wyjątkowo niepoważną". - Może poza jedną konwencją Bronisława Komorowskiego, reszta robi sobie ze mnie kpiny. >>

  Towarzyszko-propagandzistko Janino. Wicie, rozumicie, jedyna powazna kampania to ta od Bredzislawa, ktory obiecuje, ze zbuduje zakopianke, hohohoooo. A na dodatek daje cieleciu possac. POwaga jego kampanii POwala.

 • nocna_pora

  Oceniono 7 razy 3

  Pewnie, że kampania jest niepoważna, jeżeli Bronisław Komorowski nie chce debaty. Woli dawać lizać palce cielakom, niż merytorycznie rozmawiać na tematy dotyczące Polaków.

 • razb1947

  Oceniono 6 razy 2

  To już jest po Komorowskim, a wygra A.Duda z dużą przewagą.

 • hurdy-gurdy-x

  Oceniono 8 razy 4

  a ty paradowska robisz sobie kpiny z polaków

 • drzejms-buond

  Oceniono 2 razy -2

  dokładnie tak, Kpiny. Tylko że wszystko zależy od punktu widzenia.
  W obliczu wojny totalnej jaką zaplanowała nam Ameryka, to naprawdę bez znaczenia kto wygra i w jaki sposób.
  Niech więc jeżdżą busami po Polsce a ja idę załatwiać paszport...

 • pyffello114

  Oceniono 6 razy -2

  Wystawienie pani Ogórek na kandydatkę na prezydenta jest niepoważne. To jest robienie z wyborów Prezydenta RP groteski i świadczy o braku szacunku dla Państwa.

 • michu-najlepszy

  Oceniono 7 razy -5

  Prezydentem Polski powinien być bezrobotny bezdomny, miałby pracę i gdzie mieszkać . Reprezentowałby dość znaczną grupę społeczną która wymaga troski. Najprawdopodobniej nie deklarowałby pustych haseł tylko zająłby się sprawami ponieważ zna niedolę tych ludzi z autopsji. Co tyczy spraw zagranicznych to tyle samo może co Komorowski czy inni kandydaci czyli przeczytać z kartki co mu ułoży sekretarz. W europie i tak nikt prezydenta Polski nie zaprasza bo Pucio sobie tego nie życzy czy jakiś inny premier który chce z Puciem ubić interes a wycieczką do Chin czy Japonii bezrobotny też nie pogardzi. Jakbyście zliczyli i te kampanie wyborcze kosztują to uważam że połowę głodnych w Polsce szłoby nakarmić.
  Śmierć hołocie kandydującej.
  Z poważaniem

 • dziadekjam

  Oceniono 18 razy 8

  Janina Paradowska ma 100% rozpoznawalność jako tuba władzy (dowolnej) i nadal jest "niezależną dziennikarką".

 • dobromir.wesoly

  Oceniono 16 razy 4

  A Bronek nie robi sobie kpin?

  Spokój i bezpieczeństwo. Dobrze, że nie pierogi i maślanka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX