Pit bull zagryzł mężczyznę, który próbował reanimować jego właściciela. "Nigdy wcześniej nie był agresywny"

Pit bull rzucił się na mężczyznę próbującego reanimować jego właściciela, który dostał zawału serca. Obaj mężczyźni nie żyją. Według sąsiadów pies wcześniej nie przejawiał w żadnym stopniu agresji.
POLUB NAS
Do zdarzenia doszło w USA w stanie West Virginia. Właściciel psa rasy pit bull, będąc w domu, dostał zawału serca. Na pomoc przyszedł jego współlokator. Kiedy próbował go reanimować, pies rzucił się na niego, myśląc, że jego właściciel jest atakowany - pisze Huffington Post.

Obu mężczyzn zabrała z domu karetka. W szpitalu stwierdzono ich zgon.

Sąsiedzi twierdzą, że David Wallace, właściciel pit bulla, miał psa od kiedy był szczeniakiem. - Zawsze był cudowny, nigdy nie było z nim problemu - powiedziała kobieta mieszkająca naprzeciwko domu, w którym doszło do tragedii. - Nigdy wcześniej nie był agresywny - dodała.

Pies został zamknięty w lokalnym schronisku. Nie będzie można go adoptować, więc jeśli nie zgłosi się po niego nikt z rodziny Wallace'a, zostanie uśpiony.

WTRF 7 News Sports Weather - Wheeling Steubenville

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (284)
Pit bull zagryzł mężczyznę, który próbował reanimować jego właściciela. "Nigdy wcześniej nie był agresywny"
Zaloguj się
 • atha2

  0

  3 letni pies nie zostal uśpiony - został przekazany do specjalistycznego ośrodka by zajął się nim behawiorysta
  nie został uznany za groźnego dla ludzi a jego atak uznano za obrone swojego pana w sytuacji której nie mógł prawidłowo zrozumieć będąc psem

 • atha2

  0

  to tragedia dwóch ludzi i psa
  - tragedia psa który bronił życia pana - reanimacja z boku nie wygląda niewinnie - to działanie dość dynamiczne by pies wziął je za atak

 • upierdek07

  0

  Apeluję do redakcji jak już zatrudniacie gimbusy to przynajmniej odetnijcie in dostęp do translatora Google

 • upierdek07

  0

  Znów gimbus użył translatora Google

 • 111slavo

  Oceniono 1 raz 1

  Debilne spoleczenstwo tak amerykanskie jak i polskie broniace pieska. Normalni ludzie kupuja jamniki, labladory czy inne teriery, kryminalisci, nieudacznicy i inna cholota kradnie pitbulle czy inne amstafy koniec kropka

 • eugeniuszmg

  Oceniono 1 raz -1

  Wykształcone Amerykańcy nie wiedzą tumanki o tym( a nie uczyli tego w szkole),że pies bronił swojego pana,przed obcym.Pies nie rozumie,że ktoś chce pomóc jego panu,on odbiera to jako agresję na swojego pana,każdy mądry pies tak reaguje.Mam 3-go psa w życiu, obecnie Cocker Spanielkę która reaguje na nasze udawane a nie stosowne wobec niej nasze zachowanie.Takie są pieski,nie muszą być w cale rasy obronnej,to jest instynkt samozachowawczy pieska.

 • wranek

  0

  Wszyscy właściciele psów to psychole, dwa rodzaje.. Jedni, z braku ludzkiego obiektu przyjażni czy miłości kupuja psa, którego kochają, jak człowieka(!!!). Drudzy, o niskim poczuciu własnej wartosci, kupuja psa by go dreczyc i się na nim wyżywać. Natomiast ich wsplna cecha jest zamiłowanie do brudu i smrodu. I nic mi do tego. Niech tylko nie obsrywaja trawników i sami finansują swoje schroniska dla, przez siebie, porzuconych w lasach psów.

 • Oceniono 1 raz -1

  Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną śmierci tych dwóch osób. Śledztwo prowadzone przez Policje i detektywa trwa. www.wtrf.com/story/28298844/protective-dog-attacks-2-lives-taken

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX