Komentarze (394)
W Singapurze skazali Niemców na chłostę. Jak to będzie wyglądało? [GRAFIKA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • slade1972

  Oceniono 9 razy -5

  Uczcie się POlacy! Co będzie gdy...
  No to łapka w górę na Komunorskiego!
  No to łapka w górę za KUPAcz!

 • rumpa

  Oceniono 4 razy 2

  A wystarczyłoby ich zmusić do własnoręcznego i na własny koszt naprawienia tych wagonów. Szkoda zostałaby usunięta. Bez kosztów pokrzywdzonego. Może przy okazji krzywdzący odnaleźliby swoje miejsce na ziemi i satysfakcję z dobrze wykonanej roboty, co uczyniłoby z nich lepszych ludzi?

 • Oceniono 7 razy 1

  Proponuje przenieś to na nasze lokalne podwórko - może wtedy blokowa guwnażeria przestanie demolować wszystko co napotka na swojej drodze.

 • kermit.dolomit

  Oceniono 6 razy 4

  Brawo Brawo Brawo !!! Rozwydrzonych gó...arzy należy lać tak aby ściero przez tydzień nie usiadło na dupie !

  Może srocjalistyczna Europa przepełniona unijnymi wartościami pokolenia 68 do spółki z międzynarodowymi obrońcami praw bandytów wystosuje list protestacyjny którego sygnatariuszami zostaną polscy intelektualiści

 • mozart

  Oceniono 6 razy 2

  Wer nicht hören will, muss fühlen
  (Kto nie chce sluchac, ten musi czuc)

 • battosai

  Oceniono 2 razy 2

  A tymczasem w Polsce sąd oddala pozew przeciw niemieckiemu Axelowi Springerowi w sprawie "polskiego obozu koncentracyjnego".

 • flipvert

  Oceniono 2 razy 2

  Po angielsku to bedzie caning a nie canning. No, chyba ze ich przerobia na weki lub konserwy to tak, canning.

 • panzerfaust39

  Oceniono 6 razy 0

  JEŻELI CZERSKA LICZY NA POTĘPIENIE TAKICH METOD I NA PRZEJAW SOLIDARNOŚCI Z WANDALAMI TO SIĘ GRUBO MYLI !!!

 • anders76

  Oceniono 8 razy 6

  Pomyslec tylko, kilka batow od czasu do czasu i mielibysmy miasta bez bohomazow ! Madrzy ludzie w tym Singapurze.

 • odkrywca5

  Oceniono 4 razy 0

  W takim razie mogę zostać polskim "chłosterem"...Będę chłostał polską rozwydrzoną młodzież...Tak na dzień dobry trzy rózgi po trzy razy...

 • kreda145

  Oceniono 4 razy 2

  W Polsce również należy wprowadzić karę chłosty, m. in. za obrazę uczuć religijnych, znieważenie flagi, godła, innego znaczka z białoczerwoną sraczką, prezydenta Polski, prezydenta innego kraju, funkcjonariusza publicznego, Rzeczpospolitej Polskiej, narodu polskiego, pomnika, miejsca pochówku, znaczka Polski Walczącej itd. I będzie kurna spokój i miłość.

 • true_lysander

  Oceniono 4 razy 2

  I taka kara powinna znaleźć się w naszym prawie. Niepoczytalny kierowca, bo zaniechał brania leków ? Rozjeżdżał ludzi na molo? OK, skoro niepoczytalny, to do psychuszki, ale najpierw , dla przypomnienia że leki powinien brać, kilka batów na d... na środku Monciaka, tak by zapamiętał. Na drugi raz bardzo, bardzo dokładnie zastanowi się zanim przerwie leczenie.

 • ucan2

  Oceniono 9 razy -3

  Zawsze dziwi mnie jak nasz "katolicki" naród pragnie kar cielesnych w tym chłosty. Przestrzeganie prawa nie wynika tylko z grożących kar ale z wychowania ! To właśnie poniżanie w tym cielesne wyprodukowało takich bohaterów jak Hitler, Stalin czy Putin. Mam wrażenie, że nasz katolicki lud chętnie widziałby gilotynę na środku każdego miasta czy wsi. Gorzej jak w tej gilotynie zostałaby odcięta ich głowa czy głowa kogoś bliskiego niekiedy niewinnego.

 • romix71

  Oceniono 5 razy 3

  zadam tylko jedno pytanie. czy "niemieccy grafficiarze",zdecydują się kiedyś jeszcze raz na malowanie w niedozwolonych miejscach? myślę że to skuteczna kara. U nas dostaliby minimalną karę bądź 10 dni aresztu i zaraz zaczęliby ponownie "bazgrolić" gdzie się da

 • bayron3

  Oceniono 5 razy 3

  przypomnę, że Korwin jest za takimi karami. ja już wiem na kogo zagłosuję.

 • berek-oberek

  Oceniono 11 razy 9

  "Chłosta, określana jako canning (od ang. cane - trzcina, laska)"

  Caning, caning.............. geniusze.

  Konserwowanie, puszkowanie są określane jako canning (od ang. can - puszka, pojemnik )

 • angrusz1

  Oceniono 1 raz 1

  Pora przywrócić karę chłosty w szkole . Kiedy były w szkole tzw łapy to nie było tyle chuligaństwa i wandalizmu .

 • sueellen

  Oceniono 6 razy 4

  "- Pod względem psychologicznym najtrudniejszy jest okres po chłoście - tłumaczy ekspert. Ludzie doświadczają poniżenia, które wywiera piętno na ich psychice. Do tego dochodzi uczucie bezsilności po publicznym upokorzeniu. Ofiary tracą zaufanie do ludzi."

  A kobiety w Polsce rodzą w bólu wiele godzin, są upokarzane, nie szanuje się ich intymności. Czekają na ten ból i upokorzenie 9 miesięcy i nikt nie zastanawia się nad druzgocacym wpływem na psychikę. Dopiero teraz, za sprawą akcji Rodzic po ludzku wprowadzane są zmiany. A przecież te kobiety nie zrobiły nic złego - rodzą przyszłych obywateli...

 • xsawer

  Oceniono 1 raz 1

  "Nie docenia się jej druzgocącego działania na psychikę. Już samo oczekiwanie na wykonanie kary jest dużym obciążeniem."
  -Oczekiwanie na wykonanie kary śmierci to mały pikuś, prawda panowie psycholodzy?

 • keramwistagano

  Oceniono 4 razy 2

  Jestem za kara chlosty. Niestety w europejskim prawodawstwie nie mozna upokarzac sprawcy. Prawo czuwa, aby psychika bandziora, czesto wielokrotnego recydywisty, miala sie dobrze. Takie postawienie sprawy doprowadza do tego, ze bandzior kpi z ofiar swoich czynow, wiedzac, ze mu nic nie grozi - poza smiesznie niska kara, wielokrotnie w zawieszeniu

 • jeremy.clarkson

  Oceniono 3 razy 1

  Jako urodzony jeszcze za Gierka naczytałem się sporo "literatury obozowej", w tym S. Grzesiuka ("Pięć lat kacetu"), który szczegółowo opisywał publiczną karę chłosty wymierzaną więźniom, w tym oczywiście Polakom, przez Niemców, za najdrobniejsze przewinienie. Jakoś mi nie żal tych smarkaczy.

 • mniklasp

  0

  Czyzby to byl celowy instruktaz,?

 • norton2

  Oceniono 4 razy 2

  Obowiązkowo wprowadzić w Polsce - posmarowane budynki nazwami szmacianych klubów, pociągi itp.

 • blue911

  Oceniono 13 razy 5

  Zacofany kraj? Tylko pozornie! Tam chuligan boi sie policjanta,a u nas to policja boi sie chuliganow!

 • blue911

  Oceniono 6 razy 0

  Totalne przeciwienstwo zamerykanizowanej Polski.U nas karze sie ofiary, ludzi poszkodowanych lub niesmialych I uczciwych. Natomast wynosi sie na piedestal cwaniakow, ludzi powiazanych ze swiatem przestepczym lub majacm sklonosc do przestepstw. Goryfikuje sie narkodilerow jako niezwykle sprytnych I zaradnych zyciowo itd. Efekt: Singapur jest bogaty,hi-ech,niezalezny I ma jedna z najwyzszych srednich zarobkow na swiecie,a Polska? Az szkoda pisac,bo wstyd. Sredniowieczny skansen postsowiecki z tendencjami kopiowania wszystkiego co najgorsze z systemu kapitalistycznego. Ten system ma oczywiscie rowniez zalety,ale Polacy precyzyjnie je omijaja,hahah! Wszsytko co wymaga dyscypiny I wysilku w polskiej mentalnosci jest "be".

 • asyndrome

  Oceniono 10 razy 2

  Matka biła mnie od 4 roku życia i jakoś żyje. nie wiem o co ten cały płacz

 • ya-nek

  Oceniono 4 razy 4

  Prawo jest prawem i musi byc przestrzegane. Jezeli dwom niemieckim wandalom nie starczylo wyobrazni przed popelnieniem przestepstwa, po batach na doope ich wyobraznia na 100 % wzrosnie. Moze by tak wrocic do podobnych praktyk w Polsce?

 • Gal Anonim

  Oceniono 7 razy 7

  ...a nie lepiej wprowadzić to w Polsce i dać wybór? Jeździłeś na rowerze po pijaku, posiadałeś niewielką ilość narkotyków, nie płaciłeś podatków, zniszczyłeś mienie, ukradłeś batonika? Miej wybór: więzienie lub ekwiwalent batów na du.psko. Osobiście wolałbym dostać rózgą niż siedzieć w więzieniu ze zwyrolami, za głupotę. Wtedy nie ma mowy o braku humanitaryzmu. Jest wybór.

 • bloodysunday99

  Oceniono 10 razy -6

  Oczywiście że średniowiecznej polskiej dziczy spodobała się kara chłosty. Najlepiej było by gdyby przy tym stał jeszcze "ksionc" i machał kropidłem. Dzicz.

 • piq

  Oceniono 8 razy 4

  Kiedyś kolesiowi, który wyłamał mi lusterko dla zabawy, ja dla zabawy wyłamałem palec. Bolało. Uważam jednak, że batożenie jest lepsze. I nie obchodzą mnie odczucia wandalów, bandziorów i ćwoków. Jak ktoś nie chce być upokorzony, niech szanuje innych.

 • szejkoi

  Oceniono 9 razy 5

  Umówmy sie, jedyna różnica miedzy Singapurem a Polska to to, ze u nich dostają po dupach nogach i piętach oficjalnie a u nas psy na komendzie i SOK-iści leja po kryjomu

 • zz1026

  Oceniono 10 razy 8

  wiecie co jest naciekawsze?

  ze w singapurze za wandalizm odpowiadaja glownie obcokrajowcy
  miejscowi wiedza jaka jest kara i nie ma chetnych do aktu wandalizmu
  wiec kara jest skuteczna - odstrasza
  akurat ci "graficiarze" pewnie mysleli ze za to co robia spotka ich kara jak w europie czyli grozenie paluszkiem i zapominamy o sprawie atu niespodzianka
  widac do czego prowadza kary humanitarne - do calkowitego olewania prawa przez obywateli

 • bigmaciek

  Oceniono 6 razy 6

  U nas by się przydało. Np na takiego Froga, który w żywe oczy kpi nie tylko z prawa ale ze zwykłych obywateli. Po takiej karze wstydziłby się wychodzić z domu.

 • somalii

  Oceniono 5 razy 5

  Znali ryzyko i wiedzieli co robią...
  Twarde prawo ale prawo.. U nas tez by sie przydało takie mniej mienia publicznego by niszczono...

 • Right On

  Oceniono 15 razy -3

  Jak skuteczna jest chłosta pokazują wysokie wskaźniki przestępczości i terroryzmu w krajach, które ją stosują i niskie wskaźniki przestępstw np. w Kanadzie czy Szwecji.

  Sorry kuce, rzeczywistość znów jest wam przeciw.

 • am2007

  Oceniono 8 razy -4

  Przeraża mnie, czytając komentarze, skąd tyle agresywnych ludzi. Aż strach żyć w takim społeczeństwie. A potem zdziwienie, skąd pobicia, rozboje, brak współczucia dla innego.

 • a320m

  Oceniono 10 razy 4

  zaiste, świetny pomysł
  Ja bym lał robotników, którzy okradają moją firmę.
  Publicznie na oczach innych roboli. Dla przykładu.

  Co, podoba się pomysł?

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 1 raz 1

  W Polsce mogliby oswastykować Sejm i okazało by się że to buddyjski symbol ognia.

 • white_lake

  Oceniono 7 razy 3

  w zasadzie nie mam nic przeciwko tej karze, żeby tylko była sprawiedliwie zasądzana, tych dwóch niemieckich gnojów rzeczywiście zasłużyło na lanie, bo chyba nie na więzienie czy stryczek
  kara dotkliwa i upokarzająca, dla przykładu i odstraszenia
  dziwne tylko, że wcześniej się nikt tym tak nie ekscytował, o Badawim mówi się od kilku tygodni, ale nie widziałam nigdzie szczegółowego opisu, co oni mu robią, w dodatku jeszcze z obrazkami
  tutaj padło na dwóch "naszych", znaczy Europejczyków, więc od razu trzeba się poużalać

 • douglasmclloyd

  Oceniono 5 razy 1

  U nas by się przydało.

 • an1005

  Oceniono 7 razy 1

  No i b. dobrze. Moze nastepnym razem zawahaja sie przed nastepnym wandalizmem

 • agay12

  Oceniono 6 razy 4

  3 (trzy!) baty? Za złosliwe obsrywanie przestrzeni publicznej? Nooooo:-D

 • anvill

  Oceniono 10 razy 4

  W Polsce też powinna być taka kara dla właścicieli czworonogów nie sprzątających po swoich pupilach. Mam sąsiadke na którą nic nie działa - może chłosta by pomogła?

 • mikejar

  Oceniono 8 razy 0

  Idealna kara dla Putina za zniszczene Ukrainy. 1,000 batow podzielone na 10 dni.
  Ten BANDYT na to ZASLUGUJE. W Polsce tez taka kara moglaby zaistniec.
  Szczegolnie dla PIJANYCH kierowcow.

 • awoj1

  Oceniono 5 razy 3

  Koniecznie wprowadzić w Polsce karę chłosty dla wandali, bądźmy pierwszymi rozsądnymi w Europie.

 • blue-sky-0

  Oceniono 8 razy 2

  Specjalnie wyszkolony pracownik to KAT, a "siedzenie" to pupa albo pośladki. naprawdę nie znacie tych zwykłych słów będąc w gimnazjum?

 • smiki48

  Oceniono 3 razy 3

  szkoda, że przy okazji nie podano jaka jest przestępczość w państwach gdzie wykonuje się karę chłosty, a jak jest w tych samych kategoriach przestępstw w "cywilizowanych" państwach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX