"Co Joe Biden robi z cudzą żoną?" Wpadka amerykańskiego wiceprezydenta przed kamerami

Po zaprzysiężeniu nowego sekretarza obrony USA Joe Biden pozwolił sobie na gest, który wprawił w zdziwienie amerykańską opinię publiczną. Wiceprezydent przytulał żonę przemawiającego urzędnika, a dwuznaczne zdjęcie "pary" stało się niezwykle popularne w sieci.
Nowy sekretarz obrony USA Ashton Carter stał się wczoraj jedną z najważniejszych osób w kraju. Jego uroczystą przysięgę przyćmiła jednak wpadka Joe Bidena.

Podczas przemowy Cartera wiceprezydent nieoczekiwanie przywołał do siebie żonę nowego szefa Pentagonu, po czym przez kilkanaście sekund trzymał ręce na jej ramionach. Później Biden pochylił się i powiedział coś do ucha Stephanie Carter:"Dziwne zachowanie Bidena", "Biden stał zbyt blisko żony nowego szefa Pentagonu", "co wiceprezydent robi z cudzą żoną?!" - to tylko niektóre z komentarzy internautów, zdziwionych dość swobodnym zachowaniem sekretarza stanu.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (52)
"Co Joe Biden robi z cudzą żoną?" Wpadka amerykańskiego wiceprezydenta przed kamerami
Zaloguj się
 • felicjan.dulski

  0

  Może to jego siostra, matka, córka?

 • felicjan.dulski

  0

  Bidul, bidulek.

 • callmenigel

  0

  Probuj dalej gumiaku

 • szatan2012

  Oceniono 1 raz 1

  wystarczy obejrzeć film z zaprzysiężenia w całości, sensacja? jak chcemy powrócić do inwizycji to tak, jak chcemy być wolnymi ludzmi (wolnymi choćby od hejtu :-) to nie :-)

 • 2.rw

  Oceniono 2 razy 0

  I jak traktować poważnie USA? Wszystko im wolno i żadne reguły dobrego wychowania ich nie obowiązują. Coż przodkowie to kowboje, a wcześniej ..... is it?

 • szatan2012

  Oceniono 1 raz 1

  i to przy mężu! pieprzyć kamery ... jak się nie wie (nie ma) co pokazać to sie pokaże, na idiotów nie ma rady w sumie robią to dla równie debilnych odbiorców ... acha, wpadka by była gdyby ją bzyknął i ona by zaszła w ciązę ... a kim jest ta kobieta? może to córka Biden,a? może są w zarzytych stosunkach? pewnie się wyjaśni ... ale trolle nie czekają na wyroki bo przecież sami skazują tylko usłyszą albo zobaczą ...

 • t_uptus

  Oceniono 3 razy -1

  Widac po niej, ze juz tego chce.... Albo jeszcze wspomina ....

 • mikroolbrzym

  Oceniono 2 razy 2

  Szepnął jej, że to było dobre posunięcie... Ten wybór jej męża na to stanowisko - to było dobre posunięcie oczywiście! ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX