Szyderstwa z publikacji "Wprostu": ludzie wrzucają swoje "stoły hańby" na Facebooku. Zaczął Wojewódzki...

"Nie czekając na wizytę panów publicystów z WPROST, sam donoszę na siebie, tym oto zdjęciem swojego mieszkania" - napisał na swoim profilu na Facebooku Kuba Wojewódzki. Za nim poszli kolejni...
Na zdjęcie Kuby Wojewódzkiego żywo zareagowali jego fani na Facebooku - w niecałą dobę wpis zdobył ponad 8 tys. polubień.Swój stół wrzuciła Karolina Korwin-Piotrowska. "Nie chcę być gorsza od KW i KD" - napisała.Zdjęciami podzielili się też scenarzysta Andrzej Saramonowicz i bloger Kominek.

Kilka godzin później powstał hashtag "#stółhańby", którym użytkownicy Facebooka, Twittera i Instagrama oznaczają swoje fotografie. Udostępnia je u siebie powstały we wtorek przed południem fanpage "Donoszę na siebie Latkowskiemu".Komentarze (36)
Szyderstwa z publikacji "Wprostu": ludzie wrzucają swoje "stoły hańby" na Facebooku. Zaczął Wojewódzki...
Zaloguj się
 • politol59

  0

  Hieny, a nie obiektywny tygodnik.

 • jurekzoliwy

  Oceniono 3 razy 1

  Czy Kamil Durczok ma coś na sumieniu, tego nie wiem. Wiem natomiast z tego, co publicznie wiadome, że "Wprost" jest organem prasowym całkowicie niewiarygodnym, produkującym sensacje za wszelką cenę, adresowanym do (przepraszam) ścierwojadów, których niestety tan u nas jak i we współczesnym świecie jest więcej niż innych dóbr.

 • bombullo

  Oceniono 3 razy -1

  "Uderz w stol a nozyce sie odezwa".
  Dziennikarzolstwo cala geba,od "Wprost" do przenajswietszej TVN.
  Jacy to solidarni...ale tylko w stosunku do jednego-na razie-kumpla.
  W kazdej plotce jest jakis promille prawdy wiec na razie niech siedzi to badziwie cicho czekajac na rozwiazanie durczukowego molestownka.Moze sie przeciez okazac ze bylo to molestowanko filizaneczkami w bufeciku tylko.
  B.Sobczuka pamietacie?
  A ponizanie A.Grodzkiej?
  I jak?

 • bezportek

  Oceniono 10 razy -6

  Kurczowa obrona Durczoka przez wszelką mendę z TVN i pokrewnych gadzinówek jakoś nikogo nie dziwi. Ekskrementy trzymają się kupy...

 • bezportek

  Oceniono 9 razy -5

  Chyba tylko w gadzinówce kupa wojewódzki może podpadać pod określenie "ludzie".
  W imieniu homo sapiens, protestujemy - nie chcemy by nas mylono z jakimś pasożytem odbytu.

 • kniazwitold

  Oceniono 14 razy 2

  Zastanawiam się czemu bandyci z wprost jeszcze chodzą cali po ulicach i czemu nikt tych meneli nie nauczył tradycyjnymi, fizycznymi metodami szacunku dla współbliźnich.
  Powinni pomyśleć o silnej ochronie dla siebie i swoich rodzin, bo komuś puszczą nerwy i skończy się to jak w biurze poselskim pisiora w Łodzi.

 • bruthal

  Oceniono 20 razy -10

  ABW nasłać się nie da i ch... wiadomo co tam Wprost jeszcze sfotografowało to trzeba próbować ośmieszyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX