Paradowska: Sondaż CBOS zdenerwował Dudę? Coś traci nerwy ten młody człowiek

Janina Paradowska skomentowała w Poranku Radia TOK FM zarzuty Andrzeja Dudy względem sondażów CBOS, w których zdecydowanie prowadzi Bronisław Komorowski. - Coś ten młody człowiek traci nerwy - stwierdziła.
Wczoraj opublikowano dwa sondaże prezydenckie: przygotowane przez CBOS i Millward Brown. - Można kompletnie zgłupieć - westchnęła w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska.

Tak już będzie z sondażami?

W badaniu CBOS z ogromną przewagą w pierwszej turze wygrywa Bronisław Komorowski (63 proc. wobec 15 proc. Andrzeja Dudy. - Czekam na sondaż, który pokaże, że ja mam minus pięć procent, a pan prezydent Bronisław Komorowski ma 110 procent poparcia - skomentował Andrzej Duda, nazywając CBOS sondażownią "rządową".

- Niesłychanie zdenerwowało to pana Dudę. Coś ten młody człowiek traci nerwy, zaczął wyzywać CBOS od rządowej sondażowni - stwierdziła Paradowska.

W sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN przewaga urzędującego prezydenta jest o wiele mniejsza (47 proc.) i do drugiej tury wchodzi Andrzej Duda (25 proc.). - I tak jeszcze jakiś czas będzie - rozłożyła ręce Paradowska, wskazując na sondażowe rozbieżności.

Jaki sondaż, taki wynik

W ostatnich sondażach przed wyborami prezydenckimi są spore rozbieżności. IBRiS przygotował dla PiS badanie, z którego wynikało, że Komorowski nie wygra wyborów już w pierwszej turze, będzie musiał zmierzyć się z Dudą. W styczniu w sondażu Millward Brown Komorowski zebrał 65 proc. poparcia, a Duda 21 proc. Poparcie dla urzędującego prezydenta znacząco więc spadło.

Więcej o:
Komentarze (93)
Paradowska: Sondaż CBOS zdenerwował Dudę? Coś traci nerwy ten młody człowiek
Zaloguj się
 • milfur

  Oceniono 2 razy -2

  rządowa propagandystka zaskrzeczała i popluła jadem. boją się psie syny z WSI.

 • afeu

  Oceniono 1 raz -1

  coś to stare próchno się rozpada

 • banan125

  Oceniono 1 raz 1

  bu_RAK du_DA
  czyni cu_DA

 • Oceniono 1 raz -1

  dlaczego reklamy wlaczaja sie same --TO JEST WYKROCZENIE -czy myslicie ze w Polsce mozna tak lamac prawo

 • kov02

  Oceniono 2 razy 2

  Sondaże to pic na wodę,ja podaję fakt jakim jest prawomocny wyrok sądu stwierdzający,że Duda to kłamca i oszczerca i takie coś śmie kandydować na prezydenta www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/andrzej-duda-bedzie-musial-przeprosic-romana-ciepiele/

 • mineyko

  Oceniono 8 razy 8

  Biedna Duda coraz bardziej chuda (na razie w sondażach)!

 • shedows1969

  Oceniono 11 razy -1

  Wiadomo Paradowska i wybiórcza czyli fałsz obłuda kłamstwo i manipulacja

 • taka_jest_prawda

  Oceniono 5 razy -1

  Ktoś głupi zgłupieć już nie może staruszko

 • seba223242

  Oceniono 9 razy -1

  Cyfry prezentowane przez CBOS nie powinny być mylone z sondażem. Jest to upolityczniona instytucja która powinna mieć zakaz publikowania "sondaży".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX