32 tys. sztuk viagry z przemytu w warszawskim centrum handlowym

Nadwiślańska Straż Graniczna przejęła 32 tys. sztuk przemyconej z Chin viagry - leku na potencję - informuje Radio ZET. Towar, którego wartość na czarnym rynku to prawie 1,5 mln zł, był upłynniany w sklepie z akcesoriami do nawigacji samochodowej w jednym z warszawskich centrów handlowych.
W ręce policji w związku ze sprawą wpadło dwóch mężczyzn. Grozi im do dwóch lat więzienia. Viagrę kupowali w Chinach, przemycali do Polski w kartonach, w których oficjalnie znajdowały się uchwyty do nawigacji samochodowej - opisuje Radio ZET.

Straż Graniczna obserwowała firmy kurierskie i tak namierzyła przemyt. Nielegalnie przewieziony do Polski lek na potencję był sprzedawany w sklepie z akcesoriami do nawigacji samochodowej w jednym z warszawskich centrów handlowych. A także, poprzez internet, w Holandii i Niemczech.

100 mg viagry kosztuje w aptece ok. 70 zł. Tymczasem na Zachodzie przemytnicy mogli otrzymywać około 20 euro - podkreśla Radio ZET.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (38)
32 tys. sztuk viagry z przemytu w warszawskim centrum handlowym
Zaloguj się
 • 3poziomka123

  0

  najlepiej przejść się do specjalisty który przepisze odpowiednie leki - nie ma co działać na własną rękę. u mnie również sprawdziła się spedra (awanafil), która jest bezpieczniejszą opcją niż inne specyfiki

 • czysty.harry

  Oceniono 2 razy 2

  Dziwi mnie bardzo że ludzie kupują podejrzane leki z Chin.Nie boją się o własne życie?
  Wystarczy tylko porozmawiać z własnym lekarzem i jeśli nie ma przeciwwskazań do stosowania można dostać odpowiednik viagry - np.sildenafil za ok 16 - 26 zł za 4 tabletki 100 mg.Warto przełamać poczucie wstydu.Lekarz też człowiek.

 • tadec

  Oceniono 5 razy -3

  Dlaczego Viagra jest drozsza niż generyki? Z prostej przyczyny : bo jest 100% skuteczna w przypadkach beznadziejnych.Jej zazywanie powoduje wzrost cisnienia wewnatrznaczyniowego - w tym w galkach ocznych - ślepniemy...I w tym momencie w trakcie zblizenia kreuje sie reakcja: potwor nie potwor byle by mial...Erekcji nie hamuje juz nic....nawet widok zony lub szefowej....

 • blondyna.z.londyna

  Oceniono 6 razy 0

  No cóż to <państwo na niby> ma swoje priorytety. Namierzali przemytników z "potrzebnym ludziom towarem". a nie upilnowali desek i dwóch meneli, co sobie ognisko z tych desek po strategicznym mostem zrobili. Tu 1.5 mln "zysku" i miesiące pracy ekip śledczych. A tam (czyli pod mostem) kilkadziesiąt mln strat i kosztów, plus miesiące komunikacyjnej apokalipsy dla 1/3 warszawiaków

 • artur737

  Oceniono 5 razy 5

  a dobry dzialajacy generyk viagry kosztuje w aptece 7 zł

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 9 razy 9

  Gdy pokazałem różnicę cen na istotne dla życia leki kardiologiczne i neurologiczne, to wpis został osunięty, z adnotacją, że zawiera treści niedozwolone. Gazeta widać też do mafii farmaceutycznej należy.

 • bananek_2

  Oceniono 2 razy 2

  przeliczając to niezbyt oszołamiający zarobek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX