Komentarze (573)
"Komicznie, niepoważnie. Autorowi tekstu zaciął się Caps Lock" - politycy drwią z wystąpienia Ogórek. A razem z nimi Olejnik
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sadul

  Oceniono 5 razy 3

  Nie, naprawdę, lepszym kandydatem SLD byłby prof. Gliński...

 • skladzio

  Oceniono 7 razy 5

  Oj Monia Monia , szlag Cię trafia , że można tak wyglądać bez naciągania i botoxu . Zadrościca , a fe !

 • radkol

  Oceniono 7 razy 1

  A Lis napisał, że pani Ogórek była lepsza od Dudy. Kliniczny przykład, gdy nienawiść powoduje zmiany w mózgu.

 • tad-tad

  Oceniono 6 razy 2

  Pani Ogórek , podała nam mizerię. ale nie to było najgorsze, jej otoczenie próbuje nam wcisnąć , że brak jakichkolwiek doświadczeń w polityce to atut, ale to nie tak, prezydent to nie jest człowiek, beż doświadczeń i umiejętności, to jest człowiek mający mądrość życiową, i posiadający rozsądek polityczny, a nie "pistolet", który wymieni prawo na lepsze. Zaletą w życiu intymnym , może być , brak doświadczeń seksualnych, ale w polityce. Najmniejsze doświadczenia w jakiejkolwiek dziedzinie mają gimnazjalistki, ale na razie nikt jeszcze nie proponował gimnazjalistki. pełnej świeżości i naturalnego wdzięku bez jakichkolwiek umiejętności , na poważną posadę. Ale to może przed nami.

 • red-akcja

  Oceniono 6 razy 4

  Magda nie daj się oprawcom z Tofaszystwa! Nic nie mogą już zrobić. Wszystkie chwyty poniżej pasa będą pogrążać ich Komorusia. Jako najlepszy PR w Polsce proponuję:
  - mniej pokazywać się z Millerem
  - podkreślać brak przynależności do SLD, ale podkreslać swoją wrażliwość społeczną.
  - nie gadać o tych kretyństwach typu "Konwencja przeciw przemocy", bo to nie jest
  przeciwko przemocy, tylko za przemocą organizacji lewackich przeciwko normalności
  - zrobić kilka debat z Andrzejem Dudą. To jedyny człowiek na poziomie z tego konkursu,
  krzywdy sobie nie zrobicie, a bedzie mozna wymienić myśli. Przy innych kandydatach
  debaty nie mają sensu, bo to bedzie magiel i jazgot.
  - oświetlenie z 18 stycznia było lepsze
  - dobrze, żeby pierwsze spotkanie z dziennikarzami, było w małym gronie z
  dziennikarzami zagranicznymi, po angielsku.
  - omijać wywiady z dziennikolami i dziennikarynkami Tofaszystwa, bo to nie
  dziennikarze, więc nie masz obowiązku z nimi rozmawiać....

 • zbyszko48

  Oceniono 4 razy -4

  Krzyczała ,bo nie zrobili próby generalnej.Myśleli że przeczytać z kartki każdy potrafi.Adolf przed występem,godzinami przed lustrem ćwiczyl,każde podniesienie głosu i walnięcie pięścią w stół.Jak zwykle polska partanina.

 • janusz.chojnicki

  Oceniono 5 razy -1

  Masakra, ale słabe, sztuczne, nic z tego nie będzie. SLD idzie do piachu, faktycznie może Biedroń to nowe SLD

 • ref-lex

  Oceniono 5 razy -1

  Polscy politycy I ich opinie....Nie wyglupajcie sie. Duda I reszta naszych maczo wygladaja jak szczeniaki. Wzmianka o Putinie swiadczy ze ta pani rozumie pojecie madrosc i dyplomacja.

 • Oceniono 4 razy 0

  I'm telling you the truth, nothing but the truth... Magdalena Ogórek in her last appearance didn't just dig herself a hole, she stole a backhoe, dug a really deep hole, drove the backhoe into the hole, wired the backhoe with explosives and blew it up. hahahaha. Po polski, ta kobieta nie tylko wykopala dol pod soba, ona ukradla koparke, wykopala bardzo duza dziure , wjechala ta koparka w ta dziure podlaczyla ladunki wybuchowe I wszystka wysadzila. hahahha

 • cillian1

  Oceniono 2 razy 0

  a tak w sumie, to chodzi tylko o:

  Can't you see
  It all makes perfect sense
  Expressed in dollars and cents
  Pounds shillings and pence
  Can't you see
  It all makes perfect sense

  i to jest najbardziej wk..wiające, że jacyś ludzie udający polityków, wmawiają nam, że myślą o podatnikach.

 • red-akcja

  Oceniono 6 razy 2

  Rząd rządzi
  Partia kieruje
  Lis szczuje
  M.O. przesłuchuje...
  Dziennikole i dziennikarynki z Tofaszystwa wpadli w przerażenie, że koryto może im odjechać. Szczucia na Magdę Ogórek i Andrzeja Dudę będzie więc więcej, ale zdaje się, że ludziom powoli zaczęły otwierać się oczy...
  Czyli

 • muszesiezalogowac1

  Oceniono 6 razy 2

  dziwi mnie ta ogólna jazda po Ogórek. Że piszczy, że niemerytoryczna. A czy wielce uwielbiany przez wszelkiej maści dziennikarki Bronek jest w czymkolwiek lepszy? Jego żarty z żony Obamy, anegdoty na poziomie pani przedszkolanki?

 • mrfreddie

  Oceniono 4 razy 4

  Przenikliwa redaktor Olejnik w mig wypunktowała wszystkie wady kandydatki. Na dodatek popisała się przy tym niezwykle subtelnym i zarazem bardzo celnym żartem. Widać, że trzyma poziom - po prostu wyżyny dziennikarstwa.
  Zresztą pani Monika jest zawsze w najwyższej formie. Pierwszy z brzegu przykład. Jak nikt inny potrafi bezbłednie wyłuskać wszystkie zalety miłościwie nam panującego Bronisława. A przecież wiemy, że nie jest to zadanie łatwe.

 • kato-rznik

  Oceniono 2 razy -2

  Podobałaby mi się jako aktorka filmów dla dorosłych,. Ale nie jako prezydent.

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 3 razy 3

  Taka słaba,krucha i nie znana kobieta potrafi stawić czoło skorumpowanym tygrysom polskiej polityki,WIELKIE BRAWO PANI MAGDO,będziemy głosować całą rodziną na panią,może wreszcie pani wyrzuci tych koryciarzy w niwecz.

 • corm

  Oceniono 2 razy 2

  Tego się należało spodziewać. Te same gęby, które od 20 lat siedzą w parlamencie i nie potrafią nic rozsądnego zaproponować krytykują kogoś, kto w końcu stwierdził że odegna ich od koryta. Może mi się Madzia podobać lub nie ale nie powinny oceniać ci, którzy przyspawali się do sejmowych stołków i za cholerę nie chcą się od nich odkleić.

 • dabera

  Oceniono 4 razy 2

  Dziwny jest taki wspólny front polityków i mediów w sprawie tej kandydatury. Widocznie powiało grozą, że jednak ta kandydatka plus pozostała opozycja może uszczxknąć te część elektoratu na którą liczy PO w pierwszej turze. Wyborca lubi być przekorny i przy takim ustawieniu i tej ilości kandydatów hasło mniejszego zła może nie zadziałać w pierwszej turze wyborów.

 • pyffello114

  Oceniono 4 razy 2

  Nie rozumiem, dlaczego pani Olejnik zaprasza do tej audycji dwóch przedstawiecieli PiS-u, panów Czarneckiego i Gowina. Nie wystarczyłby sam Gowin?
  Popatrzcie, Państwo, jak nisko upadł ten Gowin. Był samodzielnym, szanowanym politykiem. Miał swoje zdanie, inni liczyli się z nim.
  Tak zapewniał o swojej wierności Pltformie: Ja nie opuszczę Platformy, ja nie wyjdę z Platformy, moje miejsce jest w PO.
  .A dzisiaj?
  Pomimo tych zapewnień zrobił z gęby cholewę i wyszedł z PO, zachowując wszakże mandat poselski zdobyty w barwach PO. Jest teraz trzeciorzędnym posłem, z którym NIKT sie nie liczy. Jest przystawką Kaczyńskiego, przychodzi na zebrania PiS-u, klaszcze Kaczyńskiemu zawzięcie i podlizuje mu się bez najmniejszej żenady. Wszystko to po to, aby zasłużyć na łaskawe spojrzenia pana prezesa, który może umieści Gowina na liście wyborczej PiS-u. Wydaje się,jednakże, że nawet najbardziej zagorzały zwolennik PiS-u zastanowi się dwa razy zanim odda głos na te partię, wiedząc, że, głosując na PiS, robi miejsce w polskim parlamencie panu Gowinowi. Taki spektakularny upadek polityczny- od ministra sprawiedliwości do klakiera Kaczyńskiego jest ewenementem w historii politycznej ostatniego 25-lecia.

 • cholonek

  Oceniono 6 razy 2

  obejrzyjcie komentarze posortowane wg "popularnosci" w odwroconej kolejnosci i zobaczie ja czesto były oceniane. co prawda wynik zostal ustalony recznie przez hunwejbinów z czerskiej. ale widac tu blumsztajnowską paranoję jak na dloni: otóz, ludzie "głosowali" najczęsciej na najmniej popularne wpisy :)

 • jani25

  Oceniono 4 razy 4

  Ha ha ha , przecież po pierwszej prezentacji było wiadomo , że jest to zagrywka by zdenerwować kontrkandydatów i ciekawszych dziennikarzy , by o Pani .Ogórek mówiono , gdyż jest osobą mało rozpoznawalną a teraz wszyscy o niej mówią .Nie martwcie się na pewno będzie miała konferencje prasowe .Ma mój głos

 • mativoczyq

  Oceniono 1 raz -1

  Wystąpienie p. Dudy, pani Ogórek i JKM. Kto z nich wg mnie jest w stanie najbardziej zagrozić prezydentowi Komorowskiemu? Zapraszam; lustracjapolityczna.blogspot.com/2015/02/duda-ogorek-mikke.html

 • 43elvis

  Oceniono 2 razy 2

  chyba się nie pojawi,nie w tej gazecie

 • 43elvis

  Oceniono 2 razy 0

  A ten mon to Olejnik?Jednak w genach coś takiego parszywego pozostaje.

 • anzimonek

  Oceniono 9 razy 5

  Nooo kochane polityki, zdaje się, że wam się odnóża z lekka trzęsą. Jestem absolutnie tego pewny!

 • thadd

  Oceniono 4 razy 0

  I co poloki. Znowu filozofia i polskie pierd//olowanie nie na temat. Jak zawsze. Najlepiej wam wychodzi rzucanie sie blizniemu do gardla. Sk//wy///kie byd//lo

 • molly_wither

  Oceniono 8 razy -2

  Jeśli miałam jakies wątpliwości to po tym wystąpieniu już nie mam. Wolę Grodzką.

 • pollako

  Oceniono 4 razy 2

  Kto poruszy temat TABU...Korupcja wśród polityków i funkcjonariuszy państwowych z „biznesmenami”??

 • chlujek

  Oceniono 8 razy 2

  Glosuje na nia. Ladna, zgrabna, odwazna , wie co mowi a najwazniejsze ze nie mizdrzy sie do gazeciarzy, i politykow .
  Sadzac jednak po kondycji nadwislanskiego grajdola to politykow w tym zabiencu nie ma.

 • pollako

  Oceniono 7 razy 1

  Jeśli obieca że upora się ogromną korupcją wśród polskich polityków oraz urzędników państwowych z biznesmenami...wiadomo że wielcy i bogaci prywaciarze rządzą Polskom !

 • Oceniono 4 razy -2

  SLD dzieki Millerowi kiedyś urosło w siłe, ba nawet rządziło i miało preydenta, a teraz tez dzieki Millerowi "sztanar SLD wyprowadzić" i tym skończy sie ta farsa z Ogórkiem......Miller najpewniej postardał rozum, coż stary jest ale reszta ? co oni na to, czt tez postradali zmysły ?

 • szanta12

  Oceniono 3 razy 1

  Załosne

 • nino.rota

  Oceniono 11 razy -7

  ani Komor ani Ogórek, po tym co zaprezentowali, nie są w stanie zagrozić drowi Dudzie...

 • laerke

  Oceniono 17 razy 1

  To jest kandydatka "extreemly light weight". Niepowazna kandydatka.
  Wstyd, Miller, szydzic z jednego z najwazniejszych urzedow w panstwie nie przystoi.

 • cholonek

  Oceniono 6 razy 2

  Ha ha ha! mendy z czerskiej już manipulują głosami! widać opinie o m.ogorek nie po partyjnej mysli stokrotkowej swołoczy.

 • cosiedziejetutaj

  Oceniono 8 razy 2

  Zobaczcie jak oceniane są komentarze, godzinę temu było bardzo popularnych kilka komentarzy które niezbyt przychylnie oceniały byłego prezydenta, jakimś dziwnym trafem w kilka godzin zostały one ocenione kilka tysięcy razy. Oczywiście tylko te które miały kontrowersyjne opinie.
  Nie widział bym w tym nic dziwnego gdyby nie ilość ocen po 3000-4200tyś. razy.
  Gazeciana Administracja dba o wolność słowa!

 • stanislaw50

  Oceniono 6 razy 0

  Lesio źle Pani doradził.
  Nie zadziera się z PISMAKRATAMI, bo oni Pani Ogórek są "czwartą władzą'" i jak się kolektywnie ułożą potrafią do p i e r d o l i ć nawet papieżowi.
  demos

 • smiki48

  Oceniono 8 razy 0

  pani Katarasińska otwarcie potwierdziła, bardzo niską pozycję Prezydenta RP. Jeżeli ona wątpi w to aby Putin odebrał telefon od urzędującego Prezydenta Polski to widać do jakiej degrengolady doprowadziła Polskę PO.

 • felekstankiewicz

  Oceniono 8 razy 4

  Mowiac szczerze nic mnie nieobchodzi niewatpliwa uroda ,tej dobrze wychowanej,milej pani.Najwazniejsze ze jej wybor,zagwarantuje Polsce pokoj i normalne stosunki z druga potega militarna swiata,jakim jest Rosjia,czy tego nasi ujadajacy politikierzy jakos nie potrafia,lub niechca zrozumiec.

 • ryslew2061

  Oceniono 3 razy 1

  Putin! - mam komórę i nie zawaham się jej użyć!

 • mr.superlatywny

  Oceniono 11 razy -3

  Jestem Slazakiem. Ale gdybym mial taka sekretarke, to bym ja po tygodniu zwolnil. Nie do wytrzymania. Czy ona ma 16 late ? No dobra, widzialem juz takie polskie 20-22 letnie studentki, mdlo, zle sie robi, niektóre byly juz po dyplomie. Szok - takiego burmistrza bym nawet nie chcial miec: nie miala by szansy kierowac - i ratowac - Bytomia, Siemianowc, Chorzowa itd., a tu nagle chce "walczyc" z Putinem. Zreszta, dla mnie nie jest Slazaczka, tylko sie urodzila na Slasku, tego zdania jest u nas wielu. A lewusów, to i tak wybieraja oczywiscie tylko "zachodni Rosjanie" z Zaglebia Dabrowskiego..

 • acer59

  Oceniono 15 razy 7

  I jeszcze jedno - odwal się , ubecka stokrotko z magla , od męża p.Ogórek , zajmij się własnym - jeśli masz lub kiedykolwiek takowego miałaś , bo wątpię by jakikolwiek facet , nawet największa pokraka , zechciał wiązać się z tak wrednym i zawistnym zaprzeczeniem kobiecości jak ty , głupia szmato.

 • rts44

  Oceniono 19 razy 15

  najlepszą kandydatką byłaby Olejnikowa bo wie jak się ustawić przy wietrze historii

 • puch-atek

  Oceniono 8 razy 6

  jeszcze niech robi to wszystko co robi, nago, albo choćby pół-nago - wszystko kupię. Pusta nie pusta, ale więcej w tej formie treśści niż w takim np. Gowinie goownianym.

 • dekameron25

  Oceniono 5 razy 1

  O Matko!

 • jonia2012

  Oceniono 14 razy 4

  jeszcze raz napisze: Dr.Ogorek: to nie jest rowna walka ale nie poddaj sie nidgy ! Polska potrzebuje ochrony, ale ohydne, przekupne trole do tego nie dopuszcza...Po prostu nigdy sie nie poddawaj w imie dobra spoleczenstwa!!!

  www.youtube.com/watch?v=iHahMGj657Q

 • cillian1

  Oceniono 7 razy -1

  to naprawdę są niespotykane jaja.
  Pisuar i katole bronią Ogórek.

  Czy to w Polsce zacznie się epidemia "wściekłych katolickich krów"?

 • grzespelc

  Oceniono 11 razy 5

  Kurna, taki Duda czy Jarubas pieprzą o wile gorsze głupoty, że aż głowa boli, ale wszyscy jadą tylko po Ogórek. Sie wkurzę i zagłosuję w końcu na nią...

 • 2ed

  Oceniono 19 razy 9

  Mój głos ma pewny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX