Żakowski o prorosyjskich wypowiedziach Millera: Jest problem z tym politykiem. Nie wiem, co się stało

Leszek Miller w TVN24 opowiadał m.in., że nie warto pomagać Ukrainie, bo oligarchowie wszystko rozkradną. - Nie wiem, co się stało z tym politykiem, ale to coraz większy problem - ocenił w TOK FM Jacek Żakowski. Według Macieja Stasińskiego z "GW" wypowiedzi Millera są haniebne, pokazują, że byłemu premierowi "uszczelka pod głowicą najwyraźniej puściła".
"Krym to niewielki obszar w porównaniu do całej Ukrainy. (...) Każde silne państwo, które ma silną armię, może próbować zająć inne państwo. Pytanie, co z tym potem zrobi, trzeba utrzymać ludność, zagwarantować wypłatę świadczeń" - tak Leszek Miller komentował w TVN24 konflikt ukraińsko-rosyjski.

Telewizyjny występ Leszka Millera zrobił duże wrażenie. Bo nieczęsto można usłyszeć z ust prominentnego polskiego polityka tego typu oceny.

- Nie wiem, co się stało temu politykowi, ale to coraz większy problem. W każdej z tez wypowiedzianych przez Millera jest jakieś ziarenko prawdy, ale jej istota jest zadziwiająco odbiegająca od rzeczywistości - komentował Jacek Żakowski w "Poranku Radia TOK FM".

Czy Millerowi pękła uszczelka?

Jeszcze ostrzej wypowiedzi przewodniczącego SLD podsumował Maciej Stasiński. Według dziennikarza "Gazety Wyborczej" były premier "mówi Putinem".

"Wypowiedź premiera Leszka Millera jest haniebna i nosi znamiona "piątej kolumny imperializmu rosyjskiego". Może ta fraza - jak z "Trybuny Ludu" - przemówi do byłego premiera, któremu uszczelka pod głowicą najwyraźniej puściła" - ocenił Stasiński.

Paradowska miażdży Millera: Panie premierze, ciężki wstyd i brak honoru!>>>

Więcej o:
Komentarze (33)
Żakowski o prorosyjskich wypowiedziach Millera: Jest problem z tym politykiem. Nie wiem, co się stało
Zaloguj się
 • city-zen

  0

  Opinie pana Żakowskiego wywołują u czytelników otwieranie się dolnych zwieraczy.
  Facet ma informować a nie opiniować. Od myślenia są czytelnicy.

 • city-zen

  0

  Żakowski nie mówi chyba takich rzeczy za darmo?
  Niemożliwość zrozumienia stanowiska Millera może się wiązać z postępującym stwardnieniem skondensowanym "Króla POlskiej Opinii Politycznej".
  Mamy już dosyć opiniotwórców ze strony prywatnych mediów, chcemy słyszeć opinie wybranych przez nas polityków, a nie jakiś debilnych komentatorów rodem z Muppet Show.
  Piąta kolumna imperializmu rosyjskiego to przecież neoliberaliści w otoczeniu rosyjskiego prezydenta - proszę nie obracać kota ogonem panie Stasiński.

 • k_szym58

  Oceniono 6 razy 2

  Miller powiedział to co mysli i mówi duża częsć społeczeństwa polskiego. To ta częsć która nie dała się poddać antyrosyjskiej agitacji i nie popadła w antyrosyjską paranoję. Dla Żakowskiego czy Lisa wszyscy którzy mają inne poglądy od nich mają problem. Moim zdaniem problemem jest to że publicysci tej klasy co Jacek Żakowski zatracili poczucie obiektywizmu . Dlaczego pan Jacek nie zadał sobie trudu i nie przeprowadził rozmowy z przedstawicielem ludnosci Doniecka czy Ługańska, dlaczego nie wysłuchał ich poglądów i argumentacji ? Przecież ci ludzie od pokoleń zamieszkują te tereny i zasługują na szacunek i mają też swoje racje . Przecież to oni tam giną i to nie od kul i bomb separatystów . Dlaczego nie wysłuchać czego chce kilka milionów ludzi którzy tam zamieszkują . Czy też pan Jacek Żakowski uważa podobnie jak Julia Timoszenko że to nie ludzie, i należałoby ich zlikwidować bombą atomową _

 • acer59

  Oceniono 4 razy 4

  Jacek Żakowski w TOK FM: „Leszek Miller w TVN24 opowiadał m.in., że nie warto pomagać Ukrainie, bo oligarchowie wszystko rozkradną. – Nie wiem, co się stało z tym politykiem, ale to coraz większy problem”.

  Cytat za TVN24: „Zapytany o to, czy Polska powinna udzielić Ukrainie pożyczki Miller odparł, że „to zależy, do kogo miałaby ona trafić”. – Gdyby 100 milionów pomocy na Ukrainę miało wpaść w ręce skorumpowanych ukraińskich oligarchów, to szkoda tej sumy” – stwierdził.
  Jesteś , Zakowski , pospolitym pismackim gnojem , a do tego - albo manipulancką szują ALBO zwykłym tumanem , bo tylko skończony tuman mógłby , tak jak ty , zrozumieć(?) wypowiedż Millera. Jedno i drugie i każde z osobna eliminuje cię z zawodu dziennikarza , żałosny pajacu.

 • olecki11

  Oceniono 5 razy -1

  a co w tym dziwnego ? toć to on bierze kasę w walizkach od radzieckich towarzyszy i nie on jeden jest za nimi

 • enedue3

  Oceniono 9 razy 5

  Popieram Millera mimo, że ideowo jesteśmy na dwóch różnych biegunach. Z sąsiadami żyje się w zgodzie jak mawiał i czynił mój ojciec. Nie muszę z wariatem sąsiadem chrzcić dzieci ani pic wódki, to samo z Rosją. Ukrainie, owszem udzielić pomoc humanitarną ale nie broń.

  Zdaje się embargo na mięso wprowadzone przez Ukrainę obowiązuje do dzisiaj. Oddział imieniem Bandery nie zmieniły nazwy żeby nie drażnić sąsiada. Więc ukraińcy nie są tacy cacy.

 • fjestis

  Oceniono 17 razy -9

  Miller dorabia sobie do emerytury. Pewnie Putin nieźle płaci (i to nie tylko jemu; jest nawet taki były polski "polityk", który regularnie występuje w rosyjskich mediach).

 • doni72

  Oceniono 28 razy 16

  Co sie dzieje z naszymi mediami panie Zakowski?Wedlug pana sa niezalezne,obiektywne i wolne?.Skoro pan tak mysli i twierdzi to znaczy ze jest pan hipokryta,lub wlasnie panu poluzowala sie uszczelka.

 • tolek398

  Oceniono 33 razy 7

  A cóż takiego powiedział ten "trup z szafy" Miller?
  Powiedział to co myślą miliony....
  A, że nie zgadza się z oficjalną linią propagandową:)
  Wiem, wiem.... kacap, agent putasa:)
  Ukraińce, ludzie mają waszą dziką krainę głęboko w rzyci,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX