Komentarze (197)
Korwin-Mikke zaczyna kampanię. Cytuje Churchilla i zapowiada: Będziemy pamiętać o zdrajcach!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • slawek221ggwro

  Oceniono 7 razy -1

  QRWIN QRESTWO QRWISZONERYJNE QUTAS QQQ

 • slawek221ggwro

  Oceniono 6 razy 0

  WQU...ONA MIKKA PIEPRZYDOLI PIEPRZYGŁUPOTY CHAMISKO I DUREŃ

 • dadelog

  Oceniono 8 razy 0

  A ten stetryczały dziwoląg jak zwykle bredzi...

 • kobylka222

  Oceniono 9 razy 1

  co za debil

 • gorillaglu

  Oceniono 5 razy -1

  To ja też pozwolę sobie zacytować przywołanego przez JKM ś.p. Kaczmarskiego:
  Ja z nimi nic wspólnego nie mam
  (To znaczy z ludźmi, nie z pieśniami)
  Niech sobie znajdą własny temat
  I niech go wyśpiewają sami.
  Inaczej zdradzą wielbiciele
  Że nie pojęli ze mnie wiele.

 • mariusz b

  Oceniono 8 razy 0

  Ruski pachołek. Jak im Lenin zgnije, moga się zgłosić po truchło tego typa.

 • hobbes1980

  Oceniono 8 razy 2

  To w gruncie rzeczy urocze że Korwin cały czas mysli że dojdzie do takiego pułapu że będzie miał wpływ na rządzenie krajem, nie wspominając już o tym ze faktycznie dojdzie do sytuacji w której JKM rządzi.

 • box-of-surprises

  Oceniono 7 razy 1

  Zdradę małżeńską również będzie "pamiętał"? A wypowiadanie się o Putinie per "jego ekscelencja" również?

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 9 razy 1

  OK, pamiętamy o zdrajcach, którzy zamordowali Wojciecha Korfantego i okupuja Górny Śląsk.
  A i parę cytatów się znajdzie:
  Polska to „psychicznie chory kraj” (Szymborska) „z kulturowego zadupia” (Lem) którego „administracja to szmelc” (Marcinkiewicz), bo jest emanacją „narodu idiotów” (Piłsudski) "tylko cudem boskim chodzących na dwóch a nie czterech nogach" (Piłsudski) a tworzących „bezwartościowe społeczeństwo” (Norwid) "państwa teoretycznego typu ch*j dupa i kamieni kupa" (min. Sienkiewicz.), bo „burdel to polska cecha narodowa” (W. Frasyniuk).
  Obcokrajowców lepiej nie cytować.

 • fidelis192

  Oceniono 6 razy -2

  Gdyby Korwin doszedł do władzy na pewno dotrzymałby słowa.
  www.youtube.com/watch?v=WjighsDPiIU

 • sailor50

  Oceniono 4 razy 0

  Panie Korwin-jakiś-tam - taka pamięć działa w obie strony... :D

 • plorg

  Oceniono 9 razy -1

  "Całe przemówienie lidera partii KORWiN składało się z cytatów ze znanych osobistości ..."

  Znaczy oczytanie jest teraz wadą, ignorancja siłą!

 • zdrufko

  Oceniono 6 razy 0

  Teraz wiecie dlaczego wybory nie mogą odbywać się w internecie! :)

 • plautilla

  Oceniono 23 razy 9

  Pracownicy łódzkiego NFZ dostali w minionym tygodniu prawie 1,5 mln zł premii . Wciąż słyszymy, że na uzdrowienie służby zdrowia brakuje pieniędzy, tymczasem wystarcza ich na premie dla pracowników NFZ w Łodzi. Ekstradodatek wypłacono 315 pracownikom. Średnio ponad 4,4 tys. zł na pracownika. Premie są jednak zróżnicowane. Najwyższy z wypłaconych dodatków znacznie przekroczył średni pułap i sięgnął prawie 6 tys. zł. Tego, że służba zdrowia nie jest w najlepszej kondycji, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Długie kolejki do specjalistów, kosztowne leczenie, braki w zapleczu medycznym czy niewypłacanie nadwykonań szpitalom przyprawiają pacjentów i lekarzy o ból głowy. Frustrację może zaognić wysokość wypłaconych pracownikom łódzkiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia premii za ubiegły rok. Suma wypłaconych premii przewyższa kwoty, jakie NFZ planuje w tym roku przeznaczyć na: podstawową opiekę zdrowotną, rehabilitację leczniczą, chemioterapię, leczenie stomatologiczne, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, opiekę psychiatryczną, leczenie uzależnień, opiekę paliatywną i programy terapeutyczne
  Pensje - naczelników i głównej księgowej - mieszczą się w przedziale od 4,41 tys. zł do 10,5 tys. zł. Wysokie premie dla wielu pracowników NFZ zastanawiają niejednego pacjenta. Na leczenie w Łódzkiem zabrakło 100 mln zł. Łódzki oddział NFZ z rezerwy finansowej pod koniec roku za nadwykonania w szpitalach zapłacił jedynie 26 mln zł. A mimo to urzędnicy łódzkiego oddziału NFZ dostali 750 tys. zł premii i nagród. TO zdaje się nie tylko łódzki przypadek, ale tendencja ogólnopolska. Kondolencje dla p. Kopacz.

 • cromio

  Oceniono 51 razy 11

  Tak, będziemy pamiętać o zdrajcach. Również o Korwinie ciepło wspominającym "Jego Ekscelencję Pana Prezydenta Putina"!

 • artur-borubar

  Oceniono 10 razy 0

  Żona JKM pewnie też tak może powiedzieć, po tym jak Majki grzmocił na boku:)

 • kontra.punkt

  Oceniono 167 razy 87

  Lubię go za niezmienne poglądy i świetny podręcznik do brydża sportowego (jest arcymistrzem) a najbardziej za projekt ustawy o dekomunizacji. Gdyby przeszła, bylibyśmy dzisiaj gospodarczą potęgą. W latach 90-tych postulował stworzenie Funduszu Emerytalnego z pieniędzy uzyskanych z prywatyzacji(30%) - wyśmiano go. Facet który już kilkadziesiąt lat temu przewidział, że Zakład Utylizacji Szmalu padnie na zbity pysk - wyśmiano go. Facet który zrzekł się emerytury w przeciwieństwie do innych polityków. Facet który przygotował projekt ustawy o zakazie uchwalania budżetu państwa z deficytem budżetowym - wyśmiano go. Facet który wraz z Stanisławem Michalkiewiczem postulował wprowadzenie kary śmierci za najcięższe morderstwa - wyśmiano go (Dzisiaj Trynkiewicz w lewackim państwie ma się dobrze ). Facet w 2008 roku po konferencji z udziałem Drzewieckiego który oszacował koszt budowy Gniazda Narodowego na 850 milionów złotych powiedział, że stadion będzie kosztował 2 - 3 razy tyle i się nie pomylił. Facet optował za nie mieszaniem się w konflikt na Ukrainie to go wyśmiano, dzisiaj widać, ze miał racje w przeciwieństwie do złodziei z PO i pseudo-patriotów z PIS. Facet postuluje obniżkę podatków, likwidacje złodziejskiego podatku dochodowego, ograniczenie do niezbędnego minimum administracji i wiele innych mądrych pomysłów i ja mam głosować na Tuska, Kaczyńskiego, Millera, którzy zadłużyli obywateli tego kraju na przynajmniej 3 pokolenia - haha. Siłą państwa jest siła gospodarcza i militarna, a bez pierwszej nie będzie tej drugiej. Żadne tam NARODOWE PLANY ZATRUDNIENIA (PIS) albo STRATEGIA POLSKA 2030(PO) nie spowodują, że Polska stanie się liczącym krajem na mapie Europy i Świata, jeżeli od 24 lat ciągle będziemy głosować na pseudo liberałów z PO, komunistów z SLD albo na pobożny socjalistów z PIS. Dzieci nie nakarmi się obietnicami wyborczymi Tuska i patriotyzmem Kaczyńskiego. Polsce brakuje prawdziwego konserwatywno-liberalnego męża stanu jakim był Ronald Reagan lub Margaret Thatcher.

 • miquel fcb

  Oceniono 13 razy -1

  Niektórzy nas i ciebie, pseudoprawicowcu, pamiętaja, jak gwiazdorzyłeś w telewizji czasów Rakowskiego :P

 • rosswatowski

  Oceniono 14 razy 2

  "będziemy pamiętać o zdrajcach"

 • tryndyrynda

  Oceniono 42 razy 32

  Polska demokracja charakteryzuje się tym, że większość, która decyduje o wyniku wyborów, nigdy nie jest z tych wyników zadowolona. A dlaczego? Dlatego, że o wyniku wyborów decyduje faktycznie mniejszościowa grupa cwaniaków otumaniających niedouczoną większość. Zatem, przed oddaniem głosu polecam każdemu wyborcy, aby przypomniał sobie znane przysłowie: jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. I nie marudził potem, że wyszło nie tak.

 • cillian1

  Oceniono 55 razy 3

  "Będziemy pamiętać o zdrajcach"

  MIkke, ty I tego doznasz.
  :)

 • wiesscar

  Oceniono 11 razy 1

  Marian Kowalski: Wielu polityków to zwykłe szmaty
  www.se.pl/wydarzenia/opinie/marian-kowalski-wielu-politykow-zwykle-szmaty_526135.html

 • misiek_16_189

  Oceniono 276 razy 86

  Widzę, geniusze, że już w komentarzach zaczyna się manipulacja antykorwinowska.

  Napisane jest: " Przysiągł zebranym, że jako prezydent m.in. zaproponuje nową konstytucję."

  CZY TO KUR%@@ ZNACZY, ŻE ZMIENI KONSTYTUJĘ? NIE, KRETYNI. Obudźcie się, bo całe wasze życie będzie rządził Bronek i Ewa, aż sami będziecie musieli uciekać/żyć w nędzy/zginiecie, gdy rozwali nas Rosja czy cokolwiek innego, jak tak ochoczo dalej będziemy wszystkich bronić.

 • cholonek

  Oceniono 30 razy -4

  Jeśli podejdziemy do sprawy pragmatycznie i zastanowimy się nad ewentualnymi korzyściami ekonomicznymi, to rozwiązanie jest tylko jedno: Magdalena Ogórek.
  To prawdziwy skarb, który zapewni nam wielogodzinny czas antenowy we wszystkich światowych telewizjach i zajmie gigantyczną łączną powierzchnię na łamach gazet. Jako bez wątpienia najbardziej atrakcyjna "głowa państwa" będzie najchętniej i najczęściej pokazywaną twarzą i to nie tylko przy okazji rozmaitych spędów organizowanych dla politycznych celebrytów.
  To jest nadzwyczajny kapitał promocyjny Polski!
  A przecież i tak nie ma żadnego znaczenia, kto w danym momencie pilnuje żyrandola.

 • plautilla

  Oceniono 80 razy 30

  "I tak cytował m.in... a także słynnego pisarza Aldousa Huxleya: "Nigdy tak wielu nie było tak manipulowanych przez tak nielicznych" (parafraza słynnego cytatu Churchilla o lotnikach z II wojny światowej)."
  To jest przykład codziennego pismaczenia Wybiórczych. Nie ważne co się bzdetnie, ważne żeby obrzucić g...m, zrobić ten charakterystyczny smroood wokół społecznie poważnej sprawy, lub osoby .

 • wizjinerka

  Oceniono 17 razy -3

  "Będziemy pamiętać o zdrajcach!"

  Trzeba się było za nich prędzej zabrać bo z czasem pamięć coraz gorsza :)
  Panu Wikowi przekazać pałeczkę i wnuki niańczyć. Rodzina to podstawa, a pan Jacek Wilk jest naprawdę OK!

 • plautilla

  Oceniono 15 razy -1

  I tak cytował m.in... a także słynnego pisarza Aldousa Huxleya: "Nigdy tak wielu nie było tak manipulowanych przez tak nielicznych" (parafraza słynnego cytatu Churchilla o lotnikach z II wojny światowej).
  To jest przykład codziennego pismaczenia Wybiórczych. Nie ważne co się bzdetnie, ważne żeby obrzucić goownem, zrobić ten charakterystyczny smroood .

 • bandera_chujlo

  Oceniono 20 razy -4

  Komor to ukraiński zdrajca o nazwisku Szczynukowicz

 • andrzej414

  Oceniono 22 razy -8

  Przecież to czysty głupek i świr . I kto go popiera ano mała grupa ludzi durnowatych i prymitywnych . Następny w kolejce to Palikot - człowiek o pomysłach z kibla , potem Ogórek /Pani czy dziewczyna Milera i wszystko jasne / , potem kobieta - chłop jak w cyrku /baba z brodą/ no i ten namaszczony przez wielkiego małego nieudacznika życiowego /bez rodziny :bez żony , bez dzieci,bez wnucząt / Duda Andrzejek , no i jak ma nie wygrać Komorowski no jak ? No tak może Komorowski powiedzieć :niechcem ale muszesz wygrać ... Jaja jak berety .

 • konigin

  Oceniono 18 razy 2

  A czy przetlumaczyl tez na polski imiona Churchilla i Huxleya ? W koncu mamy karnawal i mozna by sie niezle posmiac.

 • pogostarek

  Oceniono 19 razy -5

  stary jest to mu sie w glowie pojebalo

 • mirarob

  Oceniono 17 razy -3

  ten pan jest śmieszny w całości, straszny dziadunio (a przy tym nadzwyczajnie przyzwoity)

 • damiann_38

  Oceniono 92 razy 18

  Tym, którzy poważnie traktują jego przysięgę chciałbym przypomnieć, że wierność żonie też przysięgał.

 • arkon4

  Oceniono 51 razy -3

  " dzięki nowoczesnej technice rozmowy są spisywane,i zostaną przypomniane"- i to mówi przypał który swego czasu prowadził kampanię przeciw obowiązkowi zapinania pasów w aucie, argumentując że jest to wyjątkowo niebezpieczny i szkodliwy dla zdrowia i życia przepis.Pasy mnie kiedyś uratowały, więc wypowiedzi i kampanię tego durnia zapamiętam do końca życia.

 • wunderwaffen

  Oceniono 59 razy -3

  WOLĘ DO KOŃCA ŻYCIA PŁACIĆ PODATEK 70%, NIŻ ODDAĆ WŁADZĘ KACAPSKIEJ SZMACIE!!!

 • cynik.pl

  Oceniono 29 razy -1

  Prawda, tradycyjnie i honorowo jest mieć bękarty z kobietą o niemal pół wieku młodszą. Ilu lewaków ma tylko ślubne?

 • wunderwaffen

  Oceniono 157 razy 7

  DLACZEGO KOORWIN NIENAWIDZI WYBORCÓW PO I PIS?

  "Swoją małą walkę toczą głównie na portalach społecznościowych, a ich największym marzeniem jest legitymacja GRU. W Polsce jest już parę tysięcy prorosyjskich internautów."

  "Gdy ktoś nazywa ich „agentami wpływu” czy „cieniami Putina” śmieją się. - Może Moskwa wreszcie zacznie mi płacić za to, co robię za darmo? - zastanawia się Michał, jeden z członków grupy "Noworosja".

  "W grupie „Noworosja” znajdziemy zwolenników Kongresu Nowej Prawicy. Jest też lokalny działacz SLD i członek Twojego Ruchu. Różnorodność polityczna często prowadzi do sporów o to, która z partii jest najbardziej prorosyjska. Można też zauważyć dwie prawidłowości: w grupie próżno szukać sympatyków PiS i PO."

  źródło: polska.newsweek.pl/rosyjscy-szpiedzy-w-internecie-trolle-putina-newsweek-pl,artykuly,350606,1.html

 • wunderwaffen

  Oceniono 31 razy 1

  KIM SĄ WYBORCY KOORWINA?

  "Swoją małą walkę toczą głównie na portalach społecznościowych, a ich największym marzeniem jest legitymacja GRU. W Polsce jest już parę tysięcy prorosyjskich internautów."

  "Gdy ktoś nazywa ich „agentami wpływu” czy „cieniami Putina” śmieją się. - Może Moskwa wreszcie zacznie mi płacić za to, co robię za darmo? - zastanawia się Michał, jeden z członków grupy "Noworosja".

  "W grupie „Noworosja” znajdziemy zwolenników Kongresu Nowej Prawicy. Jest też lokalny działacz SLD i członek Twojego Ruchu. Różnorodność polityczna często prowadzi do sporów o to, która z partii jest najbardziej prorosyjska. Można też zauważyć dwie prawidłowości: w grupie próżno szukać sympatyków PiS i PO."

  źródło: polska.newsweek.pl/rosyjscy-szpiedzy-w-internecie-trolle-putina-newsweek-pl,artykuly,350606,1.html

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 167 razy 51

  Obniży podatki a za zaoszczędzone pieniądze kupi nową, silną armię... Tradycyjnie prawdę mówi.

 • dziadekjam

  Oceniono 57 razy -1

  Zapowiedział, że jeśli zostanie prezydentem, zmieni konstytucję. I nazwał polityków PiS i PO zdrajcami.
  =============================================================
  taki sam wpływ będzie miał na Konstytucję jak na prawa fizyki.

 • jonia2012

  Oceniono 31 razy -3

  i ma racje ze nazwal ich zdrajcami, po imieniu przynajmniej ;-)

 • kajetan907

  Oceniono 35 razy -3

  Co za pajac!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 68 razy -4

  Gromka owacje zgotowalo mu całe 10 osób przybyłych na konwencję :-)
  Ktoś mu powinien jednak wyjaśnić że prezydent nie ma najmniejszej możliwości zmiany konstytucji - zanim coś się zacznie zmieniać to należałoby to najpierw przeczytać

 • perun79

  Oceniono 18 razy -10

  PAMIĘTAJ MIEJSCA, TWARZE ZDRAJCÓW RASY,
  ONI WSZYSCY ZAPŁACĄ ZA SWOJE ZBRODNIE
  Ian Stuart Donaldson

 • sir_fred

  Oceniono 15 razy -7

  A ja spokojnie popieram kandydata Deskę, a nie jakiegoś kacapskiego pseudoliberała ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX