Komentarze (405)
Liderzy PSL i troje posłów PO przeciw [KTO JAK GŁOSOWAŁ WS. KONWENCJI]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • red-akcja

  Oceniono 6 razy -4

  Kreml się cieszy z tej konwencji. Osłabienie Polski to istotny powód do radosci wsród ruskich strategów od nowoczesnej wojny bez wojny.

 • bozenaurszula31

  Oceniono 5 razy 1

  katabasy nie mają rodzin więc nie powinni się w te sprawy mieszać !!
  oni są pedofilami tylko co skrzętnie do niedawna ukrywali i za to mają grzech śmiertelny !!!!

 • red-akcja

  Oceniono 5 razy -1

  Lewacka ciemnota nie wie, ale to prawo karne na świecie zajmuje się sprawami przemocy, nie kretynskie idee rodem z Łysenki.

 • pedersdorfer

  Oceniono 2 razy 2

  Mafia rzadząca trzyma sie przy korycie faszujac wybory!

  O NAS

  REGULAMIN

  WSPÓŁPRACA

  REKLAMA

  FAQ

  KONTAKT


  RSS

  Email

  Twitter


  Strona główna POLSKA WOLNY CZYN: 130 tysięcy przekręconych głosów! Strasznego Dworu Akt V


  WOLNY CZYN: 130 tysięcy przekręconych głosów! Strasznego Dworu Akt V

  Napisano 1 tydzień temu | Ilość komentarzy 2


  Dorota Stańczyk w Strasznym Dworze… Oto dalszy ciąg głośnej sprawy protestu wyborczego w Katowicach

  26 stycznia Sąd Okręgowy w Katowicach – bardziej znany jako „Straszny Dwór” – w składzie: pani sędzia Agata Stankiewicz-Rataj (Przewodnicząca); pani sędzia Anna Bogaczyk-Żyłka; pani sędzia Izabella Knych – kontynuował rozpoznanie (sygn. II NS 217/14) protestu wyborczego pani Doroty Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej przeciw wyborom samorządowym, sfałszowanym przez Platformę Obywatelską. Przed sądem: pan Andrzej Czaputa (przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Wyborczej, nie stawił się) i mec. Józef Koczar. Komisarz wyborczy w Katowicach, zarazem sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach, pani Barbara Suchowska nie stawiła się.

  Protest Doroty Stańczyk dotyczy 130 tysięcy ważnych głosów.

  Na poprzedniej rozprawie (12 stycznia) pani Stańczyk złożyła kilka wniosków dowodowych. Oddalenie wszystkich wniosków dowodowych wywołało protesty zebranych, a na salę wkroczyła milicja. Dyktatura nie odważyła się jednak na zwykłą w takich sytuacjach konfrontację z Polakami; „sędziowie” po prostu uciekli z sali.

  Na najnowszej rozprawie 26 stycznia sąd z przyczyn proceduralnych odroczył sprawę do 16 lutego, godz. 12.

  www.youtube.com/watch?v=ORhiuZld_1s” frameborder=”0″ allowfullscreen>

  Komentarz. Kluczem do sprawy są odrzucone wnioski dowodowe. Są niewątpliwie zasadne. Jeden z nich dotyczy przesłuchania przed sądem pani Barbary Suchowskiej, komisarza wyborczego w Katowicach, a zarazem sędzi Sądu Apelacyjnego w Katowicach. Barbara Suchowska – wiemy to już, bo przyznała to na piśmie – poleciła sędziemu Czapucie zastąpienie protokołu z wynikami wyborów inną, zmienioną wersją. Natomiast nie wiemy, dlaczego to zrobiła i na czyj rozkaz, oraz z jakiego źródła pochodzą dane, jakie poleciła umieścić w nowym protokole. Kolejny wniosek, równie lub być może bardziej jeszcze trafny, dotyczy porównania protokołu zbiorczego wojewódzkiej komisji wyborczej w Katowicach z protokołami poszczególnych obwodowych komisji wyborczych w okręgu nr 2. Każda komisja obwodowa po przeliczeniu głosów sporządziła protokół. Podpisane przez członków komisji oryginały tych protokołów przechowywane są w urzędach. O ile dyktatura już ich nie zniszczyła; jednak niszczenie protokołów i fałszowanie podpisów członków komisji łatwo stwierdzić. Obwodowych komisji jest kilkaset, zatem ponowne ich podsumowanie osobie wprawnej w pracy biurowej nie zajmuje więcej niż kilka godzin. Kolejny wniosek dotyczył przesłuchania przed sądem pozostałych członków Wojewódzkiej Komisji Wyborczej; wiemy już, że podpisywali oni fałszerzom dokumenty in blanco. Dyspozycyjny sąd odrzucił te wnioski, jak i wszystkie pozostałe. Odrzucił je z naruszeniem zasad własnej procedury – hurtowo, a nie punkt po punkcie, z uzasadnieniem decyzji dla każdego wniosku.3obieg.pl/wolny-czyn-130-tysiecy-przekreconych-glosow-strasznego-dworu-akt-v

 • bszaleniec

  Oceniono 1 raz 1

  Lista hańby

 • dust-on-the-wind

  Oceniono 3 razy 1

  dla [polskich kmiotków w gnojówce wrytej w mózgi powiedzonko "jak baby nie bije wątroba jej gnije" jest aktualne.

 • red-akcja

  Oceniono 3 razy -1

  Przemoc po tej "konwencji";) wzrosnie. Tak było w kazdym kraju, który ją przyjął. Zabijanie rodziny przez lewackie kanalie nie poprawiło nigdzie losu kobiet. To tylko przykrywka do ograniczania wolności obywatelskich. Tylko baaardzo źli ludzie mogli to poprzeć.

 • onadzika

  Oceniono 2 razy 0

  Wiadomo dlaczego tzw. liderzy PSLu zagłosowali przeciw. Powód jest taki sam, jak w wypadku obietnicy oddania budynków Muzeum Parku Świętokrzyskiego na Św. Krzyżu oblatom. Pan Jarubas na prezydenta = PSL na kolana przed hierarchami kościelnymi.

 • bozenaurszula31

  Oceniono 1 raz 1

  tych co nie było na sali powinni ponieść karę jednej wypłaty !!
  co to znaczy ja jak bym nie była w pracy bez poważnych powodów od razu po premii
  i na sali to samo powinno być w sejmie co to za wolna amerykanka !

 • red-akcja

  Oceniono 1 raz 1

  Na Kremlu strzelają butelki szampana. Następny pełen zdrajców i ćwiercgłówków parlament ukręcił sznur na stryczek dla obywatelskich wolności i niepodległości narodu. Kanalie i ćwierćgłówki podskakują z zachwytu. Idiotą być wygodnie. Zaiste.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 0

  A Franek Kimono powiedział, że "dobry ojciec może uderzyć". Rozumiem więc postawę zbójów z Jamy Michalikowej i wszystkich im podobnych.

 • hank_chinaski

  Oceniono 2 razy 0

  Wielki sukces Pani Premier! Tylko tak dalej.

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 2 razy 0

  Dokładnie pokazali że są pisiorami, tak jak Gowin z Żalkiem-naczelne homofoby Polski:P
  polecam: vimeo.com/118853741 -to lepsze niż sejmy i inne syfy:P

 • wojna100letnia

  Oceniono 1 raz 1

  "Kto nie jest za konwencją ten popiera przemoc". Mniej więcej w te tony dmie medialna propaganda. Mniejsza z tym, że na przemoc są już paragrafy, jest policja i prokuratura, są sądy. Nic to. Miernikiem wstecznictwa jest kolejny papier, który na papierze "walczy z przemocą". Nie zmieniły się kodeksy, sądy, policja, prokuratura. Przybył kolejny papier do kolekcji milionów innych. Cieszmy się mości panowie, cuda, cuda ogłaszają ! Co tam wiara w boga, szczery socjaldemokrata wierzy w magiczną moc papieru. Prawie jak kult cargo.

 • jarum

  Oceniono 1 raz 1

  Kodeks karny jasno okresla czy wolno bic kogokolwiek.Zadne konwencje nie sa tu potrzebne.Jak nie kijem go , to laską.Znowy pod odpowiednio spreparowanym hasełkiem daliscie sie lewakom nabic w butelke.I tak brniecie w te goowno jak lemingi.

 • wojciechewa

  Oceniono 2 razy 0

  Warto wiedzieć, że psl to takie same sługusy kleru , jak pis czy gowiny. Na szczęście brak książeczki w kolejnych wyborach zweryfikuje sukces wyborczy partii: "zawsze u żłobu".

 • mesik50

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawa jestem, kiedy posłowie zaczną być rozliczni z nieobecności w Sejmie. Przecież to ich zakład pracy, a my jesteśmy ich pracodawcami. Nieobecność w pracy bez konkretnego usprawiedliwienia to paragraf dla normalnego pracownika. Ilu spośród dzisiaj nieobecnych posłów ma zgodne z prawem usprawiedliwienie dla swojej nieobecności. Co do koalicyjnych posłów PSL (z całą "górą" i "nowopartiobogackimi" ) głosującymi przeciw ustawie - no cóż, może już mają zaklepane ciepłe posadki w "pseudoprzyszłym" rządzie PiS?

 • mariuszdd

  Oceniono 1 raz 1

  Myslałem że czytam o tej kwocie wolnej od podatku ;)

 • sojer2006

  Oceniono 5 razy 1

  Gdzie w tym czasie była Bożenna Bukiewicz????? Pani Poseł WSTYD że Pani nie było!!!!! Cóż może być ważniejszego od głosowania w obronie bitych kobiet!!!

 • bodora73

  Oceniono 5 razy 1

  Wyborcy, zamietajcie nazwiska politykow, którzy uprawiają polityczna prostytucje na rzecz kosciola katolickiego.

 • pedersdorfer

  Oceniono 6 razy 0

  Dodam ze ta Konwencja to wymysł Zydomasonerii,Iluminatów,którzy w 1917r załorzyli w Rosji Komunizm,Bolszewizm gdzie była walka klas Robotnika z Chłopem KUŁAKIEM,Dziedzicami,a Dzis Fundują na wojne PŁUCI,każdy będzi mógł w zależnosci od kaprysu dziś w Piątek Być Mężczyzną w sobote Kobietą,w niedziele Zboczeńcem.Stworzyli na Wariatkowo ,dom dla obłokanych.To przyniesie bardzo szkodliwe działanie dla naszych dzieci ,bo nas starych juz nie przerobią,nasze dzieci zaczna urabiac już od przedszkola.dramat nalezało by tą Bande ,ktra podjeła decyzje w głosowaniu zmienić im Płeć na chama wówczas zobaczymy jacy byli by zgodni ,jak by cięnko gwizdali.Szubrawcy bo jak mozna ich nazwac ze garstka 460 Troli ma uzależnic naród 37-milionowy,Powinno Być Referendum.

 • rosfita

  Oceniono 10 razy 8

  Sawicki PSLowska skorumpowana hiena bez zasad ktora chce:
  1. Uboju rytualnego bo ta zwykła hiena bez moralności i zasad ma tylko kasę w oczach
  2. Zastrzelić wszystkie dziki bo robią szkody
  3. Nepotyzm
  4. Kościelny tchórzliwy podnózek jak widać zwolennik bicia i poniżania
  5. W wywiadzie uznaje ze etyka i humanitaryzm są dla humanistów a nie dla niego.
  Jednym słowem zwykły padalec (nie obrażając padalce), pozbawiony jakichkolwiek zasad. I my temu badziewiu płacimy pensje. Zwykły PSLowski chłystek.

 • elrobertos

  Oceniono 4 razy -2

  Czyżby zakaz używania przemocy miała regulować ta konwencja? A gdzie policja, gdzie prokurator, sąd i Powiatowe Ośrodki Pomocy Rodzinie? To jest jedna wielka ściema! A choćby nawet to jest ona przejawem dyskryminacji mężczyzn, bo to oni żyją często z kobietami, które gnębią, plują jadem i dołują na okrągło. Nie bez powodu facet jak nie zawał to wylew, a te zołzy żyją po 100 lat. Ta konwencja nie reguluje w ogóle przemocy psychicznej, a większość kobiet w tym celuje.

 • pedersdorfer

  Oceniono 6 razy -4

  To jest bezprawie .w Tak ważnych kwestiach swiatopoglądu ,lusu panstwa,każda miedzynarodowa ustawa powinna być przegłosowana w REFERENDUM przez obywateli,jaka to WOLNOŚĆ narodu jak niekorzystne Ustawy głosujaZA sprzedaji Posłowie ,którzy pod dyscypliną Liderów partyjnych muszą głosowac ZA.Przecież każdy poseł reprezetuje okręg wyborczy,odpowiednich Obywateli ktorzy mają inny światopogląd-tu się ich zmusza ,straszy,ze mają głosowac,za,bo inaczej nie będa mogli ponownie startowac w wyborach.Ja sram na taka demokracje Wolnosć że moja Wolnosć sumnienia moze zmienić garstka 460 sprzedajnych TROLII ,tak jak w tym przypadku zrobić ze mnie Kobiete zamast mężczyzny.To Karygodne by narzucac większosci Polakom Miedzynarodową Ustawe,która wywraca ład moralny ,swiatopogladowy.mamy od 25lat Zdradziecki układ rzadzący.Mamy Dyktature nie wolność jak ta bezczelna banda mówi Propagandzie medialnej.

 • manes3

  Oceniono 8 razy 4

  czyli mamy nazwiska ścierw politycznych na garnuszku zboczonego kleru katolickiego!!!

 • siekieraaxe

  Oceniono 6 razy -2

  Zaden francuski lewak nie jest w stanie wymyślec,
  co dla polski moze oznaczac społeczna defincja płci.
  Kazdy morderca pownien w III RP zadeklarowac zmaine płci.
  Oznacza to conajmniej 11 lat krótsza odsiadkę
  i to w Krzywancu a nie w Rawiczu.
  Reszta nalezy do twórczych i pomysłowych rodaków.
  Powodzenia !

 • stanluk

  Oceniono 8 razy 4

  No cóż...przeciw głosowali ci co leją baby w domu i patrzą czy równo puchną...no i oczywiście sukienkowi, którzy krótko przy pysku trzymają swoje kucharki na plebaniach!!!!

 • disloyall

  Oceniono 4 razy 2

  Zakaz przemocy uchwalono, a ile jadu i nienawisci u pedalow i zboczencow tutaj. Nie slyszeliscie, ze wlasnie zadekretowano i uchwalono milosc ?

 • mapi7

  Oceniono 11 razy 7

  Katotaliban to najgorsza ciemnota w Polsce!
  Dziękuję posłom, którzy byli ZA!!!!!!

 • ksks3

  Oceniono 6 razy 2

  Trudno zrozumieć wrogość kościoła do tej konwencji. Przecież jak prawo to zacznie działać, to w końcu proboszcz będzie mógł ożenić się z wikarym a biskup z klerykiem. Chyba, że skubańce nie chcą się wiązać na stale po prostu wola żyć bez zobowiązań.

 • red-akcja

  Oceniono 9 razy -1

  Według unijnych badań, przemoc w rodzinach jest w Polsce najniższa w Europie, wynosi niecałe 19%. W społeczenstwach po praniu mózgu, które tę konwencję przyjeły, przemoc w rodzinie występuje 2-3 razy częściej. To lewacka ciemnota, która tę konwencję wciska przemocą do systemów prawnych powinna się uczyć od Polski zapobiegania przemocy wobec kobiet. A rozwiązanie problemu jest proste jak drut - polski system wartości umiescił kobietę wyżej niż zrobiły to ateistyczne do przesady państwa typu Francja, czy Szwecja, gdzie wskaxnik przemocy jest na poziomie 60-70%. Polskie kobiety tez czetniej zgłaszają przemoc domowa, niż Franzuzki, czy Szwedki. Przyjęcie tej konwencji przez polskie Tofaszystwo Obrony Koryta jest największą hańbą od lat. Po tej chamskiej konwencji, przemoc w Polsce zapewne się zwiekszy, bo konwencja ma zniszczyć więzy rodzinne, i wprowadzić chore eksperymenty, które dawno stały się pośmiewiskiem w świecie naukowym, ale są wykorzystwywane przez lewacką ciemnotę i zdegenerowanych lichwiarzy do zaprowadzenia własnego porządku na świecie. KGB te z się cieszy z tej konwencji. U siebie niszczą wirusa, ale chętnie pomagają rozsiewać go u wrogów.

 • prerekwizyt

  Oceniono 4 razy 0

  Jestem całkowicie przekonany, ze przygniatająca większość autorów tych niniejszych agresywnych fanatycznych wpisów NIE CZYTAŁA owej konwencji.
  Ja przeczytałem bardzo uważnie - i dlatego jestem przeciw.

 • disloyall

  Oceniono 8 razy -6

  Nie bedzie juz przemocy ? Zlikwidowana ? Cud ?? Hurra !
  To co bedzie w dziennikach pokazywac Rezimowy Sciek (TVP,POLSAT i TVN)

  Trzeba bedzie teraz TE RZECZY zamiatac pod dywan !! Bo Ustawa Ratyfikowana - a to znaczy dziala !!!

  Buahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!

  Fakiba napisz cos o Jarku, ze go NIMA czy cos tam z przekazu dnia,
  bo sie skrece do reszty ze smiechu.

 • 99venus

  Oceniono 4 razy 2

  lista 22-lista hańby.

 • soldadura104

  Oceniono 5 razy -3

  PO idzie w kierunku PZPR i Palikota (katolików się pozbyli). Może Palikota przyjmą za szefa partii

 • abdu_al

  Oceniono 2 razy 0

  Jak zachód stosuje te konwencje odnosnie islamistów na swoim terenie? Chetnie zobacze taki raport.

 • jnd

  Oceniono 2 razy 0

  mam nadzieje ze ta ustawa nie stanie sie zrodlem przemocy i dyskryminacji wobec osob, ktore mysla troche inaczej niz osoby uchwalajace te ustawe.

 • y.woodoo

  Oceniono 2 razy 0

  Panie Ewo, juz nie tylko zwiazkowcy-gornicy ale i koalicjanci cie dymaja. Czas odejsc w niebyt w trosce o swoj odbyt.

 • prefecto

  Oceniono 4 razy -2

  Kolejna martwa ustawa,konwecja ale lemingi sie ciesza ze piana jest ubita, nie rozumieja ze zadna konwencja nie obroni kobiet tak jak i zadna rezolucja nie zakonczy wojny na Ukrainie - ale przynajmniej sumienie mysla ze mają spokojne. Sumienie najpierw trzeba miec.

 • red-akcja

  Oceniono 16 razy -4

  Lewacka ciemnota dalej myśli, że ta konwencja jest przeciwko przemocy.
  Ta konwencja jest tylko etapem w realizacji największego totalitaryzmu w dziejach świata. Zniewolenie człowieka, żeby 1% populacji mógł rządzić wiecznie, bez rewolucji, społecznych niepokojów, powstań, obalania rządów itp.... Ta konwencja jest legalizacją zakamuflowanej drogi do przemocy wobec każdego z osobna, i wszystkich naraz. No i kasa. Z naszych podatków będziemy płacic setki milionów na pozornie pozarządowe, na wskroś lewackie organizacyjki, powołane z już przeszkolonych przez Tofaszystwo Obrony Koryta aktywistów. Zdrada, jak przy rozbiorach. Żeby to zrozumieć, wystarczy umieć przewidywać trzy ruchy do przodu.

 • jnd

  Oceniono 6 razy -2

  Sejm uchwalil konwencje jakby polacy byli za przemoca i trzeba by ich zmuszac specjalna ustawa do zaprzestania przemocy chociaz prawo i tak zabranie wszelkiej przemocy kogokolwiek wobec kogokolwiek.
  To jest zwyczajnie gmatwanie prawa i wtracanie sie panstwa do wolnosci przekonan obywateli.
  Komuna wraca tylko ze w innej formie.
  Mam nadzieje , ze nie beda w przyslosci umieszczac osob nie stosujacych sie do takich ustaw w obozach koncentracyjnych.

 • fidelis192

  Oceniono 9 razy -1

  Co tu dużo mówić. Nikt normalny za dewiacją nie głosuje. Jak widać posłowie wybrali nienormalność.
  www.youtube.com/watch?v=xENPAEzAVnA

 • v_kolumna_v

  Oceniono 11 razy -5

  Gratulujemy Platformo Obywatelska, że to wszystko dzięki licznym antypolskim i antykatolickim kanaliom w Sejmie, w rządzie, dzięki bierności "dobrych ludzi" których polityka nie interesuje jest możliwe.
  To kolejny krok na drodze do zakłamania rzeczywistości, do zniewolenia Polski, do jej wyprzedaży, do zadłużenia, do wygnania Polaków poza granice Kolejny krok na drodze wprowadzania chorego prawa, promowania zboczeńców, wprowadzania genderowych bredni, Krok do totalitaryzacji naszego kraju. Oto nasza "zielona wyspa" Tuska.

  Mówię jak jest.

 • disloyall

  Oceniono 8 razy -4

  Dlaczego Republika Federalna Niemiec nie uchwalila i nie uchwali tej kabotynskiej ustawy ???

  Powiem wam dlaczego...bo TUTAJ ludzie sie szanuja i potrzebuja do tego ustaw od jakich Von Rompajow albo Von Tuskuf.

  Niemcy nie gdacza i szczekaja - bo inne krajer gdacza i szczekaja.... Niemcy predzej by sobie odgryzli jezyk, by zaglosowac za zakazywaniem im przemocy...

  Albo sie jest bandyta i zlodziejem i sie bije i kradnie, i zadne ustawy tego nie zmienia, albo sie nie jest bandyta i zlodziejem.

  Po raz pierwszy na emigracji PLONE ZE WSTYDU, ze moi Rodacy w Polsce uchwalili cos tak haniebnego, uchwalili, ze zgadzaja sie na nadzor policyjno prokuratorski, bedac podejrzanym o zlodziejstwo i przemoc.

 • aaggnniikk

  Oceniono 5 razy 5

  Przecież na wsi mówi się, ze jak baby się nie bije to w niej wątroba gnije, a więc dla zdrowotności trzeba przylać babie stąd PSL głosuje przeciw przemocy. A kościół jak zwykle chce dominacji mężczyzny nad kobietą .

 • rash-omon

  Oceniono 7 razy 1

  Wmawianie że do tej pory prawo zezwalało bić kobiety a sprzeciw wobec konwencji wyrażają ci co uwielbiają tłuc swoje żony - w domyśle katole - jest kolejnym starym bolszewickim zagraniem postępowców . Stalin też walczył o pokój mordując miliony.

 • fajny_zajety

  Oceniono 2 razy 2

  Przemoc wobec kobiet jest wpisana w naszą kulturę.
  Każdy kto głosował ZA przyczyni się do niszczenia naszej tradycji.
  Przecież każdy zna te przysłowie " Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije"
  Wstyd posłowie tradycja jest najważniejsza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX