Komentarze (239)
Miller: Ogórek stała się wrogiem publicznym numer jeden. To może być celowo zorganizowana akcja
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • alt-stettin

  0

  Sezon ogórkowy w pełni.

 • mtom123

  Oceniono 2 razy 2

  Grzebanie w życiorysie i sprawach rodziny Ogórek to konstruktywna krytyka i troska o polskie życie polityczne. Grzebanie w życiorysie i sprawach rodzinnych Grodzkiej to tylko zdziczenie i zaszczuwanie dzielnej kobiety. Tak właśnie wygląda uczciwość polskich elit.

 • richia

  Oceniono 4 razy 0

  A CO TO ZA KANDYDAT NA PREZYDENTA ZA KTOREGO MOWIA I PISZA. TAKA PODSTAWIONA KUKLA.

 • cacadux

  Oceniono 4 razy 0

  Miller - jesteś żałosna ci...pa nie mężczyzna. Skończ już, oszczędź wstydu sobie i nam.

 • kralik111

  Oceniono 3 razy 1

  Miller juz calkowicie przybral maske Kaczynskiego i gada, jak Macierewicz. :D

  Zalosny chlystek i nic wiecej.

 • 1stanczyk

  0

  Powtórzę w sprawie "dorobku" bo chyba wymazali.

  @iremus
  Żaden z tych naszych dotychczasowych, od 25 lat prezydentów oprócz chyba generała WJ nie tylko miał odpowiedniego życiowego dorobku ale na dodatek sprawowanie funkcji prezydenta zamiast być inspiracją do takiego zdemaskowało ten skrywany brak potrzebnego do sprawowania tej funkcji potencjału.
  Sami będąc niestety typowym, bo wybrakowanym produktem awansu spolecznego "dyktatury proletariatu" okazali się niezdolni do zapewnienia podobnych życiowych szans kolejnemu pokoleniu.

  Wybrali tą typową dla prostackiej i prymitywnej hołoty plugawą i nikczemną pokoleniową solidarność z dobrze jeśli tylko kolaborantami a nie zdrajcami, przez dziesięciolecia, nie za darmo, w wiernej służbie sowieckiego namiestnictwa, jednocześnie młodych rodaków albo setkami tysięcy ( 2 miliony dużym hakiem przez 25 lat) wysyłając na zarobkową zsyłkę albo przymuszając w kraju do ponoszenia kosztów kolosalnego długu, którym z jednej strony uprzyjemnili sobie ich mijające złodziejskie i warcholskie 25 lecie a z drugiej zapewnili, pomimo popełnianych przy korycie katastrofalnych błędów kosztujących nas, nasz kraj setki miliardów złotych, niczym, jak tylko tasowaniem się miedzy sobą, nieprzerwany dostęp do koryta.

  Swoją, samczą typową dla debilów żądzę władzy, przy jednoczesnej skrajnej niekompetencji, nieogarniętej głupocie opłacali zaciąganymi w poczet państwa długami na które pracować będą (około 40 miliardów złotych rocznie same %) nie jak oni do 65 ale do 67 roku kolejne pokolenia pokolenia, które dzisiaj już ledwo "wiążąc koniec z końcem" nie stać w kraju na założenie własnej rodziny !!.

  Dotychczasowi prezydenci naszego kraju są właśnie na miarę tego właśnie 25 letniego "dorobku" plugawego pokolenia okrągłostołowego podwórkowego "patriotycznego" gó...arstwa !!!

 • ta56

  Oceniono 6 razy 4

  Na tle młodej, nieskompromitowanej Ogórek ten ramol Bull uwikłany w gierki polityczne i tajemnicze związki z WSI wygląda jak matuzalem z poprzedniej epoki. Jego otoczenie jest przerażone, że wyborcy to dostrzegą i wybiorą osobę z przejrzystym życiorysem i bez powiązań z byłą agenturą. Ból dupy jest tak dotkliwy, że zagoniono do działania wszelkie usłużne media i dyżurnych redaktorów i to jest widoczne nawet dla mniej wnikliwych obserwatorów.

 • jerzysm42

  Oceniono 6 razy 0

  Miller pamięta czasy kiedy podległe mu służby mogły bardzo wiele i sądzi innych według siebie.

 • qnqn

  Oceniono 4 razy 0

  aha... miller w od rzeczy? Czyżby znowu szykował się do startu w wyborach z prawicowo populistycznego nadania? Z millerem się zgodzę w dwóch rzeczach. W całej jego karierze powiedział tylko dwa mądre zdania. Że ziobro jest zerem, oraz to, że nie ważne jak facet zaczyna, ale jak kończy. Przymuł miller właśnie się skończył, ale jeszcze nie wie tego i próbuje jeszcze coś podrygiwać. Trup śmierdzący w szafie.

 • white_lake

  Oceniono 6 razy 2

  na pewno służby schlały jej mężusia

 • white_lake

  Oceniono 8 razy 0

  Miller, kiedyś miałam do ciebie trochę sympatii, a teraz tylko mi za ciebie wstyd
  zabieraj się razem z tym ogórkiem, bo zaśmiecasz tylko debatę publiczną

 • hajbar18

  Oceniono 3 razy -1

  gdyby miała cień szansy na wygraną, to można by tak twierdzić, kompromitacja, a może obejrzał "służby specjalne" i teraz wszędzie widzi agentów, spiski itp...

 • kocurek238

  Oceniono 4 razy 0

  Dobrze chłopino kiedyś powiedziałeś,nie ważne jak się zaczyna,ważne jak się kończy,panie Miler pan spaprał i jedno i drugie,czas na przeniesienie się do Samoobrony,jest okazja a i kabiny w traktorach są klimatyzowane

 • ani.ab

  Oceniono 4 razy 0

  Miller na starość opowiada takie głupoty, że aż żal tego słuchać, zwłaszcza jeśli dawniej uważało się go za bardzo sensownego polityka.

 • gruzek

  Oceniono 4 razy 0

  Jesteśmy świadkami jak,ogórek zamienia się w mizerię.

 • wlodzimierz.ilijcz

  Oceniono 6 razy 2

  "Prezydent Polski - sesja rozbierana w Playboyu!"

  Takie tytuły będą w prasie gdyby pani Ogórek, broń Boże, wygrała prezydenturę.

 • weisdekukuk

  Oceniono 4 razy 0

  Co to za kandydatka, która NIC nie mówi !?:)
  Polacy chcą wiedzieć, czego można po w/w oczekiwać .
  Ale ona nie mówi !
  Może ją gardziołko boli...

  A tak poważnie to Miller uczepił się ostatniej deski ratunku .
  Uroda to nie wszystko , tu trzeba dojrzałości politycznej .
  Osobiście nic nie mam do pani Ogórek, ale wydaje mi się, że nie zostanie prezydentem ( najwyżej w serialu )
  Komorowski pewnie zacznie stosować jakąś dietę cud , żeby dobrze wypaść na plakatach :)
  Czas na zmiany , ale spośród kandydatów wg mnie nikt się nie nadaje na ten urząd.

  A w ogóle musimy mieć prezydenta ?
  Przecież ten urząd DUŻO kosztuje , a i tak nic nie robi !

 • kocurxtr

  Oceniono 9 razy 1

  kampania się jeszcze nie zaczęła i Miller już się tłumaczy z przegranej..

  za co cyniczny gnom bierze naszą kasę w Sejmie ?!

 • marekmarek44

  Oceniono 1 raz 1

  Miller chwycił trop: służby-WSI-Komorowski

 • hajbar18

  Oceniono 6 razy 0

  nie wiem dokładnie jakie były zarzuty i czy był prawomocny wyrok, ale po tym co czytałem, to osoba jej męża dyskwalifikuje tą kobietę, poza tym jak ktoś ma Millera za plecami, to ... szkoda gadać, ta formacja się skończyła

 • koniepobetonie

  Oceniono 9 razy 1

  Panie Miller, litości. Wystawiliście na prezydenta malowaną lalę, która nic nie prezentuje, a jak pogrzebać w jej życiorysie, knoty wychodzą. Więc do kogo te pretensje ?
  Jaka partia, taki kandydat.

 • kazimierek

  Oceniono 5 razy 5

  A co było z Panem Cimoszewiczem? Kto zorganizował fałszywe oskarżenia?

 • red_fang

  Oceniono 9 razy 1

  Pan Miller pozazdrościł retoryki Jarosławowi. Wśród polityków najwyraźniej rośnie w siłę pokolenie JKII.

 • jonkasta

  Oceniono 12 razy -4

  Jezeli miałabym wybrać między Bulem komorowskim, który niczym się nie zapisał w swej bezbarwnej prezydenturze, to wolę panią mafgdalenę Ogórek. Przypinać medale można się nauczyć. Chociaż przestanie przypinać tym prawicowym styropiańcom bez żadnej historycznej karty, orza celebrytom jak Cielecka. Pani Ogórek porozmawia tez będzie umiała jeżdzić po przedszkolach, przyjmowac biskupów, modlić się w kaplicy prezydenckiej, przemawiać na uroczystościach. ....wielkie mi medycyje być prezydentem w Polsce. jeszcze jedyny kwaśniewski trzymał fason jako prezydent i Jolka jako pierwsza dama, byli najpiekniejszą prezydencka parą w europie. reszta to szarzyzna i prostactwo oraz panstwo wyznaniowe z Rzeplińskim na czele.

 • 20portal

  Oceniono 13 razy 5

  Miller, Ogórek, kiełbasa i ... sznurek.

 • pietrek1960

  Oceniono 8 razy 0

  Ogórek dała się wydmuchać Milerowi w zamian za obietnice prezydentury.

 • dorianamanda1

  Oceniono 8 razy 0

  Jako historyczka kościoła napewno zatrudni jako doradców rasistę Hosera,flaszkę Głodzia i im podobnych.Katastrofa.Amen.

 • atibalo

  Oceniono 7 razy 1

  To Gdynia wybrała tow . Milera na swojego posła ... Janek Wiśniewski padł ...
  i wcale nie był z Gdyni .

 • don_ald_corleone

  Oceniono 11 razy 3

  Jeżeli miss Ogórek ma doktorat z historii kościoła, to znaczy, że wie ile (wg. kościoła) diabłów mieści się na łebku od szpilki oraz czy heretyków lepiej jest wypalać w drewnie dębowym, czy raczej w akacjowym. Mam nadzieję, że gdy już zostanie prezydentką, to w swoje okolicznościowe prezydenckie ględzenie nie omieszka wstawiać również takich bezcennych informacji.

 • kuma1

  Oceniono 8 razy 0

  Milerowi puszczają nerwy niecierpliwości i wyraźnego pogubienia. Jak wybrałeś tak masz. Ładne dla oka to nie znaczy jednocześnie najlepsze i odpowiednie. Zapomniał o tym jak dzieci latając po podwórkach naigrywały się z irytacji Jurka ....ogórek kiełbasa i sznurek. Dałeś kiełbasę - wyborczą a dla SLD sznurek.

 • jan.w2

  Oceniono 11 razy 3

  Miałem nie iść na wybory prezydenckie, bo wyglądają na z góry ustawione, ale pójdę i zagłosuje na p. Ogórek, bo jest mądra i ładna. pozostali kandydaci nic nie mają.

 • bozenab_1949

  Oceniono 10 razy 0

  " Znaj proporcium mocium Panie " . A może tak zamiast "Panny Nikt " samemu wystartować w wyborach.

 • szycha75

  Oceniono 6 razy 4

  dobrze powiedział bo taka jest prawda a służby maczały brudne paluchy już wcześniej:
  - 2 tura wyborów prezydenckich Wałęsa - Tymiński - który w pierwszej turze wyeliminował Mazowieckiego - to jak było?? w 2 tygodnie pomiędzy turami brudna i oszczercza kampania - w której wylano tonę gnojówki na Tymińskiego i jego rodzinę
  - kolejne wybory Kwaśniewski - Wałęsa - dokopano się każdego szczególiku z życia Kwacha łącznie z magistrem - z resztą przez dwie kadencje ciągle był pod szczególną "opieką" naszych służb..
  - zaszczucie Cimoszewicza - wypłyniecie agenta śpiocha P. Jaruckiej...
  - od chwili przedstawienia P. Ogórek trwa nagonka, prześwietlono już całą jej rodzinę, zrobiono z niej puszczalską co rozbiła czyjąś rodzinę, mąż ukradł ponoć sztućce, miała już romans z Węglarczykiem i setki innych pomówień i plotek......wszystkie "autorytety moralne i dziennikarskie" wyraziły swoje oburzenie i zdyskredytowały kandydatkę - szkoda, ze w tym samym tonie nie wypowiadały się na temat urzędującego Prezydenta....
  Czy wy myślicie że ludzie są głusi i ślepi i pamiętają jedynie co było wczoraj na obiad???
  Dziwie się tym głąbom kapuścianym którzy tu wypisują farmazony, że wszytko jest ok i to normalne. W tym kraju normalne jest to, że specsłużby biorą czynny udział w każdych wyporach od 25 lat, a jak ktoś tego nie widzi jest głuchy i ślepy a mózgu używa jedynie tylko wtedy gdy musi załatwić potrzebę fizjologiczną i idzie do toalety a nie sra na podwórku...
  Amen

 • iremus

  Oceniono 10 razy 0

  Miller: Ogórek stała się wrogiem publicznym numer jeden. To może być celowo zorganizowana akcja...........
  ________________________________________________________
  Chłopie, na co czekasz? Przeprowadź kontrnatarcie i miej jaja z penisem i zastąp ją w kandydowaniu!
  Niech wreszcie nastąpi koniec i na arenie politycznej powstanie prawdziwa lewicowa partia, która zyska poparcie narodu, zwłaszcza tego wykluczonego. Przecież około 1/3 ludności zostało już wykluczonych ze społeczeństwa i olewają wszelkie wybory, gdyż wiedzą, że władza bardziej kokietuje czarnych katabasów niż elektorat.
  Nie trzeba być geniuszem, aby przewidzieć jakie byłyby skutki ich głosowania, gdyby było na kogo głosować.

 • palo_ma1

  Oceniono 9 razy 1

  W sumie sprytne.
  Jedyna realna droga na pozyskanie wyborców
  - to zrobienie z niej pokrzywdzonej cierpiętnicy

 • ukos

  Oceniono 9 razy -1

  Jak się tylko odwróci, to krasnoludki na służbie szczają jej i Millerowi do szklanki. To odurza, dlatego tak pieprzą trzy po trzy.

 • korcia2000

  Oceniono 12 razy 0

  Czy stwierdzenie braku kompetencji jest obrazą? A jakie kompetencje do zajmowania prezydenckiego fotela ma p. Ogórek? Dobre chęci?

 • fleshless

  Oceniono 6 razy 0

  Panie Miller, odejdź Pan!
  oto cała akcja.
  Ludzie nie dali się nabrać.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 5 razy -1

  To może być celowo zorganizowana akcja".
  Ba, spisek antyogórkowy żydów, masonów i cyklistów :-DD

  Panu Millerowi przyjdzie wrócić do SAMOOBRONY, jak na wsioka przystało

 • ukos

  Oceniono 7 razy 1

  Jeśli powodem słabych notowań Ogórek jest działalność służb, to ta stary komuch Grodzka musi mieć przeciwko sobie całą koalicję takich sił. Spisek światowy prawdopodobnie.

 • wari

  Oceniono 8 razy 2

  Prawdopodobnie służby umieściły w mózgu Ogórka nadajnik i dlatego tak pie..ła w czasie konferencji.

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy -1

  leszek dalej brnie w ten MATRIX -jajcarz z krwi i kosci do samego konca lewicy i swego.

 • iremus

  Oceniono 3 razy -1

  Miller: Ogórek stała się wrogiem publicznym numer jeden. To może być celowo zorganizowana akcja
  ________________________________________________________
  Chłopie, na co czekasz? Przeprowadź kontrnatarcie i zastąp ją w kandydowaniu. Nie wreszcie nastąpi koniec i na arenie politycznej powstanie prawdziwa lewicowa partia, która zyska poparcie narodu. Przecież około 1/3 ludności zostało wykluczonych ze społeczeństwa i olewają wszelkie wybory. Nie trzeba być geniuszem aby przewidzieć skutki ich głosowania.

 • smiki48

  Oceniono 7 razy -1

  panie Miller, to pańska formacja była oparta na ludziach powiązanych ze służbami. To pańscy towarzysze przy pomocy służb porobili wielkie kariery w biznesie.
  To pewnie wie pan co mówi na temat pani Ogórek. W końcu ludzie ze służb wiedzą co się dzieje dookoła i mają informacje o prowokacjach przygotowywanych przez swoich kolegów.
  Kto mieczem wojuje....

 • edza4

  Oceniono 7 razy -1

  Szkoda że Miller nie wpadł na pomysł wystawienie na prezydenta prochów np. Bieruta,skutek byłby podobny,pewnie 4 procent.

 • maaac

  Oceniono 8 razy 2

  Takie pytanie. PiS udzielił swojemu koalicjantowi licencje na publiczne rżnięcie durnia za darmo czy Miller musiał coś Kaczyńskiemu odpalić?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX