Biedroń otrzymał "propozycję matrymonialną" od fanki. "Dużo łatwiej będzie osiągnąć sukces, mając żonę"

Robert Biedroń prezydentem Polski? Takie głosy pojawiają się od czasu wygranej Biedronia w wyborach na prezydenta Słupska. Z pomocą w objęciu stanowiska głowy państwa przyszła fanka - zaproponowała homoseksualnemu mężczyźnie, aby się ożenił. Oceniła przy tym, że nie będzie to dla niego "nierealne wyzwanie".
"Wbrew informacjom, jakie podawane są na Pana temat w mediach, myślę, że związek z kobietą wcale nie byłby dla Pana jakimś trudnym czy nierealnym wyzwaniem" - oceniła autorka listu do prezydenta Słupska.

Zdaje się, że pani Dorota sama chciałabym zostać pierwszą damą u boku Roberta Biedronia.

Post użytkownika Robert Biedroń.


Pod koniec ubiegłego roku Robert Biedroń zamienił sejmowe ławy, w których zasiadał od 2011 roku, na fotel prezydenta Słupska. W wyborach otrzymał 57,08 proc. głosów i tym samym pokonał posła PO Zbigniewa Konwińskiego.

Biedroń od lat działa na rzecz praw osób nieheteroseksualnych. Był pomysłodawcą powołania i wieloletnim prezesem Kampanii Przeciw Homofobii.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (183)
Biedroń otrzymał "propozycję matrymonialną" od fanki. "Dużo łatwiej będzie osiągnąć sukces, mając żonę"
Zaloguj się
 • jan_sobczak1

  Oceniono 3 razy 1

  Skoro można spotkać zboków "lubiących z": dziećmi, kozami, trupami.... to pewnie są i tacy co lubią z pedałami.

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 4 razy 2

  Wolał bym stu takich posłów mądrych jak Biedroń,niż 460-ciu wariatów w sejmie.

 • 2-julita

  Oceniono 4 razy -2

  jakiej płci ta fanka ?????????????????????????
  po operacji ?????????????????????

 • kontest_two

  Oceniono 7 razy -5

  W grudniu 1973 roku odbyło się spotkanie zarządu Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego na którym i w wyniku GŁOSOWANIA przyjęto, że odtąd homoseksualizm nie jest już zboczeniem ale tzw. orientacją. W ten cudowny sposób, w jednej chwili doszło do masowego uzdrowienia milionów chorych psychicznie zboczeńców. Jak dotąd świat nauki nie dostarczył innych FAKTÓW potwierdzających ten laicki cud.

 • rave8

  Oceniono 10 razy -4

  *Jaki jest Biedroń?
  Przystojny.
  *Jakie ma kwalifikacje?
  Jest gejem.
  *Co zrobił konkretnego dla kraju, miasta, regionu?
  Jest gejem i wniósł dobrą atmosferę.
  *Co zrobił dla ludzi?
  Podbil jako prezydent Slupska serca wielu ludzi :)

  Żyję chyba w Matrixie, a społeczeństwo przyćmione polityczną poprawnością i całą PiArowską otoczką myśli albo kroczem albo nogą, na pewno nie głową. Ja nie widzę tu matematyki i logiki ale z drugiej strony wśród tłumów, mas jest tylko stadne myślenie sterowane przez marketing.
  "Nie będzie samochodów, nie będzie papierosów, nie będzie biedy, nie będzie bezrobocia, nie będzie nieczego" :) Ach ta postępowa lewica i jej kreatywność:) Jest dobrze! Jest przystojny! :)

 • kontest_two

  Oceniono 4 razy -4

  W grudniu 1973 roku zebrał się zarząd Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i w wyniku GŁOSOWANIA przyjął, że odtąd homoseksualizm nie jest już zboczeniem ale tzw. orientacją. W ten cudowny sposób, w jednej chwili doszło do masowego uzdrowienia milionów chorych psychicznie zboczeńców. Jak dotąd świat nauki nie dostarczył innych FAKTÓW potwierdzających ten laicki cud.

 • kassandra87

  Oceniono 1 raz 1

  Gej kobiety nie obroni, ale przed kim miałby bronić tą kobietę? Przed nabuzowanym testosteronem chamem i prostakiem? No to znaczy, że żeby kobiety były "bezpieczne" od seksistowskich bezmózgich agresywnych pakerów to zamiast otaczać się wrażliwymi facetami, to powinny wiązać się z seksistowskimi bezmózgimi pakerami, którzy obronią je przed innymi bezmózgimi seksistowskimi pakerami. Bardzo pokrętna logika - zupełnie jakby kwasem chcieć leczyć poparzenia od kwasu.

 • remislanc

  Oceniono 8 razy 0

  "Biedroń otrzymał "propozycję matrymonialną" od fanki. "Dużo łatwiej będzie osiągnąć sukces, mając żonę"

  Od Ani Grodzkiej ??? ;) Ale byłaby parka - ho ho !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX