"Fakt": Węglarczyk wyleciał z telewizji. Węglarczyk: Kłamią jak pies. Zadzwonili do mnie...

"Dla Bartosza Węglarczyka ten rok nie rozpoczął się zbyt pomyślnie. [Dziennikarz] stracił właśnie pracę w TVN24 Biznes i Świat" - napisał Fakt.pl. - "Fakt" kłamie jak pies. Zadzwonili do mnie i zapytali, czy nie pracuję już w TVN24 BiŚ. To się zgadza, tyle że z pracy odszedłem sam - tłumaczy w rozmowie z Gazeta.pl Bartosz Węglarczyk.
Fakt.pl podał "sensacyjną" wiadomość - Bartosz Węglarczyk, znany polski dziennikarz od lat kojarzony z telewizją TVN, został wyrzucony z TVN24 Biznes i Świat. Powodem tego miało być rzekome zaniedbywanie przez niego obowiązków.

- To wstyd, że "Fakt" jest źródłem informacji dla kogokolwiek na jakikolwiek temat. Nie jest prawdą, że mnie wyrzucono. Odszedłem sam - mówi w rozmowie z Gazeta.pl Węglarczyk. - Jestem wicenaczelnym "Rzeczpospolitej", prowadzę też program "Dzień Dobry TVN", ponadto zostałem szefem strony Rp.pl. Musiałem z czegoś zrezygnować - tłumaczy swoją decyzję.

"Ze śmieciami nie chodzi się do sądu"

Dziennikarz dodaje, że pracował od godz. 8 do 22 pięć dni w tygodniu a także w weekendy. - Decyzja o odejściu była moją decyzją i zapadła już w połowie grudnia. Dziennikarz "Faktu", przepraszam za użycie tego słowa, pracownik tej gazety zadzwonił teraz do mnie z pytaniem: czy to prawda, że pan nie pracuje w TVN24 BiŚ? Odpowiedziałem, że odszedłem, i podałem te same powody, które podaję waszemu portalowi. Oczywiście "Fakt" nie wspomniał o tym, że napiszą, iż wyleciałem z telewizji - opowiada Węglarczyk.

- Dziennik "Fakt" nie jest źródłem informacji nawet na temat pogody, nie mówiąc o czymkolwiek poważniejszym - mówi ostro dziennikarz. Czy zamierza pozwać gazetę? - Nie chodzi się z brukowcami do sądu. O co mam ich oskarżyć? Ze śmieciami nie chodzi się do sądu - odpowiada bardzo ostro.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (168)
"Fakt": Węglarczyk wyleciał z telewizji. Węglarczyk: Kłamią jak pies. Zadzwonili do mnie...
Zaloguj się
 • odyssey_2008

  0

  Jest inteligentny. Ot i cały sekret.

 • junkamm

  Oceniono 1 raz 1

  no to wyszło szydło z worka . wszyscy cały naród wie że tv 24 i tvn kłamie . to nie żadna nowośc . tak jak polsat . inaczej mówiąc to zdrajcy narodowi . im tylko kasa się liczy . sprzedali by własną matkę za pieniądze . dlatego nie płace za tv i radzimy nie płacic nikomu . za te kłamstwa? albo za kicz jaki pokazują w tv.

 • dublet

  Oceniono 2 razy 0

  W dniu 15 stycznia Prokuratura Okręgowa w Szczecinie nie wykluczyła, że to niejaki Antoni M. wysadził samolot! To kluczowy dowód i przełom w śledztwie!

 • candid13

  0

  wylalo sie szambo prawdziwej milosci blizniego...

 • centurionblackcard

  Oceniono 3 razy 1

  Czy to ten gruby potomek UBecków z przetłuszczonymi włosami i nalanym niechlujnym ryjem?

 • ritak44dwa

  Oceniono 1 raz 1

  \
  ]Moje 3 psy poczuły się urażone Pana porównaniem.

 • jedrzej1963

  Oceniono 2 razy 2

  ok ffacet tylko mu zyski przysłoniły mózg i zdrada wartości poglądu Ogórka

 • 7ogamihcra

  Oceniono 2 razy 2

  A to nie wiesz Panie Węglarczyk, że FAKT nigdy nie zhańbił się podanie jakiegokolwiek prawdziwego faktu ?
  A z tym Ogórkiem to jak było ?

 • wiesscar

  Oceniono 1 raz 1

  w tym TVN to tylko czasem jakis film albo serial glownie z USA, reszta jest bardzo glupia,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX