Kontakt

14.01.2015 15:26
Wiadomosci.gazeta.pl

Redakcja

Gazeta.pl

Ul. Czerska 8/10

00-732 Warszawa

E-mail: redakcja_portalu@agora.pl

 

Centrum Obsługi Klienta

E-mail: pomoc@agora.pl

tel. (42) 631 60 90

 

Gazeta.pl w serwisach społecznościowych:

facebook Gazeta.pl na Facebooku

 

g+ Gazeta.pl na G+

 

twitter Gazeta.pl Twitterze

Komentarze (13)
Kontakt
Zaloguj się
 • bankier.1

  0

  Moderator, śpisz ? W dyskusji coraz częściej pojawia się osobnik o nick'u @bilderberg500 z antysemickimi i wulgarnymi wpisami. Zero reakcji. Dziękuję za taką wolność słowa i różnorodność dyskusji.

 • jlesniewska1

  0

  Napiszcie co mam robić ? skasować konto?

 • jlesniewska1

  0

  Nie mogę wysłać maila do agora pomoc próbowałam już kilka razy i wyskakuje okienko błąd

 • jlesniewska1

  0

  Od dłuższego czasu nie mogę poruszać się po gazecie logować się, dodawać komentarzy ani nie mogę nawet wysłać maila żeby napisać o problemie pytam co się dzieje mam tu konto od ponad 10 lat !!!!

 • ikabg

  Oceniono 1 raz -1

  Dlaczego nie można dodawać komentarzy pod artykułami? Czy redakcja obawia się, że mogą być niezgodne z wizją świata promowaną przez redakcję?

 • otopolskiepieklo

  0

  .
  czy gazeta w końcu mogłaby DO CHOLERY sprawdzić co jest nie tak ze stroną MSW reportracism.pl

  (zgłaszałem do redakcji)

  bo avast blokuje ja jako strone zainfekowaną:

  URL: www.reportracism.pl/|{gzip}
  Infekcja: JS:Injection-A [Trj]
  Proces: C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe

 • jlesniewska1

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo rzadko wstawiam komentarze pod artykułem ale często np. dzisiaj moje komentarze są blokowane nie używam wulgaryzmów i moje komentarze sa bardzo wyważone mam poczte na waszym portalu kilka lat a jestem traktowana jak intruz nie podoba mi się to!!!!

 • kluczyn7

  Oceniono 1 raz 1

  Witam, Gazeta.pl
  Zauważyłem niepokojącą rzecz dotyczącą postów pod artykułami.
  Jeżeli jedna osoba opublikuje (czasami niechcący) ten sam post dwa razy, głosujący mogą oddać głos tylko na jeden z tych postów. Drugi głos system odbiera jako "już oceniałeś".
  W tym momencie drugi post może być wprost wykorzystywany do podbijania danego postu i wynoszenie go na lepsze - wyższe miejsca i w ten sposób poważne zakłamywanie dyskusji.
  Pozdrawiam.

 • ipearjuanes

  Oceniono 2 razy 2

  nie ma komentarzy pod artykułami o uchodźcach bo nawołują do przestępstw? a mnie co dzień telewizja bombarduje kredytami chwilówkami że mam je brać, firmy prowadzące sprzedaż telefoniczna oszukują by mieć zysk, co częściowo ukrócono po 24 grudnia 2014 (wtedy zagrozili ich właściciele że jesli oszustwo bezie zakazane to zwolnią tysiące "słuchawkowych" ) . To jak to jest.... zakładamy z góry że ludzie nie myślą i robią wszystko to co im sie napisze i pokaże a z drugiej strony przyznaje sie fakt że ludzie myślą i nie robią jednak wszystkiego co zobaczą w formie tekstu napisanego czy nie kupią wszystkiego co im się każe? To może jednak mają swój rozum? Jak można w ogóle na siłę wciskać komuś , że musi popełnić przestępstwo bo zobaczył gdzieś napisz że ma je popełnić? Gdzie to jest w kodeksie karnym napisane, że nawoływany do przestepstwa (najczęsciej nie tyle nawoływany co widzący jakiś wpis, komentarz, artykuł) musi go popełnić? Gospodarka oparta w dużej mierze o zapisy drobnym maczkiem w umowach, o niejasne reguły, o przestępcze praktyki handlowe jest raczej odpowiedzią na to, że mało kto albo nawet nikt nie daje się "nawoływać", żeby go oszukać trzeba grać wybitnie sprytnie a nie tylko powiedzieć...kup coś co ci każe kupić bo ja tak chce, albo zrób coś do czego ja cię nawołuje bo ja tak chce...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje