"Wprost" sugeruje romans Węglarczyka z Ogórek. Potem przeprasza

W najnowszym numerze "Wprost" czytamy o bliskich relacjach Magdaleny Ogórek z dziennikarzem Bartoszem Węglarczykiem, które miały pomóc jej w karierze telewizyjnej i poskutkować otrzymaniem własnego programu. Węglarczyk ostro zaprotestował przeciw tej publikacji
"Wprost" w opublikowanym w ostatnim numerze tekście o Magdalenie Ogórek, kandydatce SLD na prezydenta, pisze o jej znajomości z Bartoszem Węglarczykiem. Autorka tekstu sugeruje, że jej kariera w telewizji TVN Biznes i Świat rozwinęła się dzięki pomocy dziennikarza. To Węglarczyk miał "zadbać" o to, żeby Ogórek dostała własny program, a ich przyjaźń miała w tym czasie kwitnąć.

Na tekst bardzo stanowczo odpowiedział główny zainteresowany. Na swoim profilu na Facebooku opublikował "list otwarty do redaktora naczelnego tygodnika 'Wprost' Sylwestra Latkowskiego", w którym potępia artykuł, mający według niego sugerować, że dziennikarz sypiał z Ogórek i załatwiał jej pracę.

"Ty i ja wiemy, że zderzenie [tych faktów] ma sugerować, że załatwiłem p. Ogórek pracę w TVN24BiS, za co ona odwdzięczyła się seksem. Ty wiesz i ja wiem, że p. Smolińska zrobiła ze mnie alfonsa i coś jeszcze gorszego z Magdy, jednej z niewielu krystalicznie prawych osób, jakie spotkałem w życiu" - pisze Węglarczyk. Następnie wyjaśnia, że nie miał nic wspólnego z decyzjami kierownictwa TVN BiŚ co do prowadzenia przez Ogórek programów i że dowiadywał się o nich po fakcie.

Węglarczyk zaznacza też, że autorka tekstu nie prosiła go o komentarz przy jego pisaniu. "Nigdy nie komentowałem i nie komentuję kłamstw brukowców o moim życiu prywatnym. Tu jednak nie chodzi o brukowiec, za to chodzi o moją pracę oraz o honor mojej byłej współpracowniczki i spokój jej rodziny. Mam nadzieję, że to rozumiesz", pisze w liście.

O związkach Węglarczyka z Ogórek napisał też Super Express. Według tabloidu kandydatka SLD "ma męża, chodzi z Węglarczykiem". Gazeta ma na myśli bal charytatywny, na którym oboje pokazali się razem. Później "SE" dodaje jednak, że parą raczej nie są.

Za doniesienia "Wprost" Latkowski zdążył już Węglarczyka przeprosić. Na Twitterze napisał: "Bartek, przepraszam. Nie taka była intencja autorki i redakcji". Z wymiany postów pomiędzy dziennikarzami wynika, że Latkowski najpierw złożył przeprosiny telefonicznie.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (198)
"Wprost" sugeruje romans Węglarczyka z Ogórek. Potem przeprasza
Zaloguj się
 • ij1234

  Oceniono 1 raz -1

  Stalinowskie komuniści, dlaczego nie daliście DODY na prezydenta? Ma wyższe IQ niż ogórek!

 • acer59

  Oceniono 1 raz 1

  @5th_element
  Typowy skowyt szkaradnego kaszalota zdychającego z zawiści o urodę. Gó... mnie obchodzi co cię obraża a co nie , ja nie płaczę z powodu tego że na czele 40 milionowego kraju stoi zramolały , analfabetyczny , styropianowo-solidaruchowy , katolski klęcznikowy Bul z plemienia POsranych złodziei lodziarzy i nePOtów - tak , ten osobnik z pewnością ma "określone poglądy odnośnie aborcji i kościoła". Na nic twój bełkot , p.Magdalena Ogórek BĘDZIE pierwszym prezydentem RP-kobietą , i wtedy Polacy już nie będą się wstydzić za "bule" , wpadki, wsteczniactwo i analfabetyzm językowy - a doskonała prezencja p.Magdy to rzecz faktycznie nienajważniejsza , ale z pewnością też atut . A ty....no cóż , usychaj dalej z zawiści , kaszalocie.

 • cyklista

  Oceniono 1 raz -1

  Ładna dupcia, dziennikarz celebryta i magazyn który opublikuje wszystko, byle się sprzedało. Dobrane towarzystwo, nie ma się czym podniecać.

 • genia50

  Oceniono 2 razy 0

  p.Ogorek byla w dniu ogloszenia kampanii wyborczej ktory zreszta zbiegl sie ze smiercia p.Oleksego niestosownie ubrana .Powinna wiedziec co wypada na siebie wlozyc w takiej sytuacji.

 • losiu4

  Oceniono 2 razy -2

  żałosne, pani Ogórek i panie Węglarczyku. No i Ty, droga obsado z czerskiej :)

  Pozdrawiam

  Losiu

 • dicksmith

  Oceniono 1 raz 1

  czy jakakolwiek ladna kobieta mogla by pojsc do lozka z tym Weglarczykiem?

 • baby1

  Oceniono 1 raz 1

  Mówcie co chcecie, ale Ogórek jest OK, palce lizać.

 • oczy_argusa

  0

  I, o co ten hałas? Przeciez od tygodnia trąbimy o wolnosci słowa i prawie do wyrażania swoich pogladów na temat dowolny. A może, ten tekst jest tekstem satyrycznym? Wprost pozazdrościło "Charlie Hebdo" odwagi w chłostaniu biczem satyry kazdego (nooo, prawie, kazdego)?

 • 5th_element

  Oceniono 6 razy 0

  ta pani musi być naprawdę rzadkiej maści idiotką, zadufaną i ograniczoną na tyle, by nie zauważyć, że zrobiono z niej paprotkę do postawienia na stole. To jest polityk? Toto ma stać na czele 40 milionowego kraju? Wozi się z celebrytami, robi słit focie i chwali zdjęciami z pokazów kochanicy Kulczyka. Nie ma określonych poglądów odnośnie aborcji ani kościoła, ma doktorat z religii. Ludzie, to mnie obraża! Zamiast wieść spokojny żywot pracownicy administracji w jakiejś mieścinie, z zachłanności i pustoty właśnie sama się pogrążyła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX