Arłukowicz samcem "zbyt alfa"? "Znów poszedł na wojnę. Dyskwalifikujące"

- Bartosz Arłukowicz zachowuje się, jakby miał monopol na jedyną, słuszną rację. I to dla mnie jest dyskwalifikująca cecha charakteru - mówiła w Poranku Radia TOK FM Elżbieta Cichocka z "Gazety Wyborczej". - Arłukowicz za pomocą tej arogancji wykonał ucieczkę do przodu - stwierdziła Agnieszka Romaszewska-Guzy, szefowa Biełsat TV. Publicystki oceniały postawę ministra zdrowia podczas negocjacji z lekarzami.
Po nocnych negocjacjach Bartosz Arłukowicz osiągnął konsensus z lekarzami z Porozumienia Zielonogórskiego. W Poranku radia TOK FM publicystki komentowały twardą postawę ministra zdrowia wobec medyków.

Arłukowicz samcem "zbyt alfa"

- To powtórka ze stycznia 2012 roku, kiedy wdrażano ustawę refundacyjną. Wszyscy pamiętamy, jak wyglądały nieszczęsne negocjacje z lekarzami i wojowniczą postawę ministra - mówiła Elżbieta Cichocka z "Gazety Wyborczej". - Wtedy Arłukowicz też szedł na wojnę, na której tracili pacjenci. To najgorsza postawa, jaką sobie można wyobrazić - stwierdziła.

Jacek Żakowski, prowadzący Poranek Radia TOK FM, zauważył, że może samiec jest "zbyt alfa". Cichocka przyznała mu rację, dodając, że w służbie zdrowia brakuje partycypacji i porozumienia między stronami.

- System ochrony zdrowia nie jest czarno-biały i nikt nie ma monopolu na jedynie słuszną rację. Arłukowicz zachowuje się, jakby miał monopol na jedyną, słuszną rację. I to dla mnie jest dyskwalifikująca cecha charakteru - stwierdziła publicystka.

"Wszyscy odetchnęli, a Arłukowicz się uratował"

- Ta ostrość była zaplanowana - oceniła Agnieszka Romaszewska-Guzy, szefowa Biełsat TV. - Ochrona zdrowia jest jaka jest i Arłukowicz za pomocą tej arogancji wykonał ucieczkę do przodu. Awantura była tak wielka, ze wszyscy są teraz zadowoleni, że się skończyła. Nie ma mowy, że minister jest zły, wszyscy odetchnęli, a Arłukowicz się uratował - skwitowała.

Więcej o:
Komentarze (13)
Arłukowicz samcem "zbyt alfa"? "Znów poszedł na wojnę. Dyskwalifikujące"
Zaloguj się
 • szmul.bender

  Oceniono 2 razy 0

  "Bartosz Arłukowicz zachowuje się, jakby miał monopol na jedyną, słuszną rację" - Monopol na jedyną słuszną rację powinny mieć panie Cichocka i Romaszewska i pan Żakowski.

 • uzdek98

  Oceniono 5 razy -3

  chyba samiec szczur-alfa ...jak kazde szczurzysko bartek karierowicz czuje swoj bliski koniec i zapedzony do slepego kata gryzie na oslep...

 • antropoid

  Oceniono 10 razy 6

  Te styropianowe solidarnościowe ciule podzielone na sto partii najpierw rozwaliły służbę zdrowia (i nie tylko), a teraz od nie wiadomo ilu lat nie potrafią doprowadzić jej do porządku.

  Rządzić to jednak coś diametralnie innego, niż rozwalać systemy, trzeba rozumieć, że w cywilizowanym świecie ludziom potrzeba czegoś więcej, niż kościoły na każdym skwerze.

 • publicyst

  Oceniono 10 razy 6

  To GW już nie stać na fachowców, tylko na takie "wszystkowiedzące" tuzy jak -pożal się panie boże!- Agnieszka Romaszewska-Guzy i Elżbieta Cichocka ?!

 • iremus

  Oceniono 14 razy 10

  Jacek Żakowski, prowadzący Poranek Radia TOK FM, zauważył, że może samiec jest "zbyt alfa". Cichocka przyznała mu rację, dodając, że w służbie zdrowia brakuje partycypacji i porozumienia między stronami.
  ________________________________________________________________
  Człowieku najpierw poczytaj sobie co to jest samiec alfa. Obejrzyj zdjęcia i poczytaj sobie buńczuczne wypowiedzi Krajewskiego z PZ.

 • tp70

  Oceniono 9 razy 3

  Chodziło w tej rozmowie głównie o to żeby przypier.... Arłukowiczowi. Bo konsekwentnie doprowadził do otwarcia WSZYSTKICH przychodni. Cichocka cierpi, szarpię nią zazdrość, zawiść, że ktoś potrafi twardo, czasami bardzo twardą drogą osiagać założony cel. A Cichocka, lata mijaja i jest ciągle w trzecim szerego dziennikarzy w Gazecie Wyborczej.

 • tp70

  Oceniono 10 razy 4

  To jest charakterystyczny bełkot Cichockiej (Radio Tok ), dużo obraźliwych określeń, mało takiej dziennikarskiej rzetelnej oceny faktu. To kiepska dziennikarka, nie chcę powiedzieć kloaczna ale blisko !

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 9 razy 5

  samiec jest "zbyt alfa"...
  --------
  a moglibyście rozwinąć myśl, ale po polsku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX