Komentarze (389)
"Rzeczpospolita? pisze o nieślubnych dzieciach Korwin-Mikkego. Migalski: Nawet jeśli to prawda, co was to obchodzi
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hen-live

  Oceniono 2 razy 2

  Teraz już wiadomo po co pchał się do znienawidzonego europarlamentu.Ślubne czy nieślubne ale kosztują.Ale dobrze że o wszystkie dba.

 • spokops

  Oceniono 7 razy -3

  gratuluję starozakonnym konsekwencji w przekręcaniu słów p. Janusza...

 • ankow5

  Oceniono 8 razy 2

  Nie lubię Korwina ale co się czepiacie nieślubnych dzieci. Czy ślub to taka ważna sprawa. Ważne jest zdrowie dzieci a nie jakiś tam nędzny papierek napisany przez jakiegoś dupka

 • cep_0

  Oceniono 7 razy -1

  Ale pojebańcy.
  Mój dom, moja twierdza.
  ALE TO POLSKA, Polska POSTSOLIDADRUCHÓW, POLSKA ludzi ZAKŁAMANYCH i zazdrosnych, ludzi którym w nocy (a może i za dnia nie staje to nie stawało Zychowi) męskości brak.
  POLSKA to kraj na ZŁOM.

 • sim.salabim

  Oceniono 6 razy 4

  Nie lubie JKM ani Migalskiego, ale w tym wypadku trudno sie nie zgodzic. Co kogo obchodzi kto ma gdzie i z kim dzieci, slubne czy nie slubne. Obchodzic to moze jedynie zone, inne partnerki i owe dzieci. Nikogo wiecej. Tak samo jak nie ocenia sie czlowieka po jego przodkach, rodzinie czy przyjaciolach. No ale co tu tlumaczyc ludziom, ktorzy maja IQ katolika?

 • pepsa1

  Oceniono 1 raz 1

  Trzeba rozliczyć księży ile mają dzieci bo pewnie wszystkie są nieślubne co z tym problemem?zamieść go pod dywan?Dzieci nieślubnych w naszym kraju jest co niemiara i w tym pewnie nic dziwnego.Co niektóre są z wyboru ale każdy ma do tego prawo i co to innych obchodzi.Naprawdę są ważniejsze problemy!!!!

 • zd46

  Oceniono 4 razy 4

  A co robil dziadek JKM w czasie wojny? No plotkarze dziennikarze, do roboty !!!!

 • zd46

  Oceniono 5 razy 5

  To jest tragedia narodowa ! Setki tysiacy Polek i Polakow nie moga spac, poniewaz pan JKM ma nieslubne dzieci !!!! Zacznijmy mowic o nieslubnych dzieciach biskupow, abepow i zwyklych ksiezuli.

 • zd46

  Oceniono 2 razy 0

  Skonczyly sie swieta, skonczyly sie pochody trzech krolikow i skonczyla sie milosc blizniego, szkoda tylko ze osly i barany zaczely mowic po swietach a nie w noc wigilijna. Swieta minely a wiec mozna juz KOPNAC przeciwnika i obsmarowac go poswiatecznymi fekaliami oraz jadem nienawisci. Polska degrengolada, Polska siega bruku !!!

 • kniazwitold

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawe kim są kobiety, które przespały się z tym mizoginem.

 • ss85

  Oceniono 3 razy 3

  On tylko tak troszeczkę zgwałcił...

 • Barbara Frejek

  Oceniono 6 razy -4

  a co mnie obchodzi jaki polityk ma dzieci i z kim ,a rzeczpospolitej chyba spada sprzedaż,że zajmuje się prywatnymi sprawami tego polityka , poszukajcie w śród swoich czy aby oni mają dzieci z nieprawego łoża, a później
  piszcie o innych

 • wgziicoidi

  Oceniono 6 razy 0

  Wszędzie lament, że niż demograficzny, że Polaków coraz mniej, a jak już Korwin w wieku sędziwym spłodził dziatki, to oburzenie. Weźcie się ogarnijcie ludzie.

 • Oceniono 2 razy 2

  Nie dbam o to,ile potomkow ma jeden z najgłupszych politykow w EU.Przeciez to chory pacjent psychitarow/leczy się już 35 lat/.Natomiast tweety niejakiego M.Migalskiego to szczyt arogancji,braku wiedzy i absolutnie koniecznego pokazania swiatu,ze jeszcze zyje,ze wie,ze jest Europejczykiem.Ktorego nie chce żadna uczelnia w PL.I napisze wszystko,aby go cytowano.Wszystko,co modne...Caly czas na Fb.com ma konto:EURODEPUTOWANY.On ma je do końca zycia/medialnego/.Taki slunski kawalek smiecia.Medialnego...

 • Flaboy .com

  Oceniono 5 razy -1

  zaraz ja myslalem ze oni sa liberalami a nie katolickimi fundamentalistami, co wy pejsowaci mieszaci ludziom w glowach, gazeta poraz kolejny objawila swoja mace.... smieci a nie informacje

 • krzywelustro

  Oceniono 6 razy 6

  "Siać! Trzeba siać! Wszędzie i zawsze!"
  (o. Tadeusz Rydzyk)

 • leming_13

  Oceniono 4 razy 4

  Czyli co Migalski przytula sie do tych prymitywow, no tak wybory idą

 • zoobr

  Oceniono 4 razy 4

  Nonono... Janusz, ty rozwiązły ogierze, w zgniłej Brukseli musisz się czuć jak ryba w wodzie. Tak jak pisze Migalski, nie obchodzi mnie to, ale czuję niesmak dla tego rozbuchanego libertynizmu i na JKM nigdy nie zagłosuję.

 • badziewiak66

  Oceniono 7 razy 3

  Słyszeliście coś o nowym podatku - opłacie zapasowej która podroży ceny paliw ? Nic ? W nocy z 31 grudnia 2014 na 01 stycznia 2015 wprowadził ją rzad Kopacz. Do tego poszerzył grono swoiskich urzędników tworząc nowe słono płatne, ciepłe posadki dla kolesi w ramach stworzonej Agencji Rezerw Materiałowych. Rząd PO i PSL już od dawna zasługuje na przydomek "partyzancki". Z jakiego powodu ? Z powodu tego że atakuje po cichu, po ciemku i od tyłu. Pozwolę sobie przypomnieć partyzancką taktykę PO i PSL :
  - ACTA , po cichu wprowadzone pod obrady Parlamentu Europejskiego przez Sikorskiego i spółkę podczas ostatniego posiedzenia polskiej "prezydencji" przy głosowaniach nad ..... sprawami rybołówstwa. Polscy partyzanci podsunęli świnię Europie , bo posłowie Europarlamentu nie wiedzieli że głosują nad ACTA,
  - w nocy z 17/18 grudnia 2014 , w ostatnim punkcie porządku obrad , ten sam Sikorski poddał pod głosowanie zmianę Konstytucji mocą której Sejm upoważniał Sejm do wypichcenia ustawy regulującej tryb prywatyzacji polskich lasów. Zamówienie na polskie lasy wpłynęło do obywatela Sikorskiego podczas konsultacji nad tekstami przemówień. Oferenci z funduszy hedgingowych i inwestycyjnych zaproponowali partyzantom z PO i PSL nowy program komputerowy do liczenia głosów oraz nowe maszyny drukarskie do druku kart do głosowania w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Propozycja była tak kusząca że zapalił się aktyw lewicowej SLD który poszedł dalej i zaproponował by opchnąć tym funduszom hedgingowym i inwestycyjnym nie tylko lasy ale i ziemię rolną razem z rolnikami z Gdyni jeśli te fundusze zapewnią SLD odpowiedni wynik wyborczy. Fred Flinstone, Fester Adams i R z partii zielonych ludzików nie mieli by nic przeciwko gdyby Premierem w latach 2015-2019 został ich człowiek. Niestety , taki dobry biznes nie wypalił. Zabrakło 5 głosów.

  Partyzanci z PO i PSL i wspierające ich mniejsze oddziały Palikota, Millera i Ryfińskiego szykują nowe akcje zaczepne. Planowane jest podniesienie najniższego progu podatkowego do 32%, zwiększenie składki zdrowotnej i wprowadzenie kas fiskalnych gdzie popadnie. Wszystko to pod osłoną nocy, po cichu , po ciemku i od tyłu. Nie zapomną oczywiście o mgle który ukryje ich zaczepne działania. Czy to będzie spór lekarzy z Ministrem , czy to będą nowe - nieślubne dzieci Korwina tego jeszcze nie wiadomo. W rezerwie pozostaje Waśniewska, spoliczkowanie Boniego, serial o Jurku Owsiaku i nowe cycki Dody.

 • 20portal

  Oceniono 11 razy 7

  Kim wy sie zajmujecie. JKM do satyr, który zostal wybrany wyłącznie dzieki mediom. Róbcie tak dalej, a satyr obejmie ster rządów, bo ludzie uwierzą, że jego porąbane recepty na państwo sa genialne. A to zwyczajny bełkot wariata.

 • damiann_38

  Oceniono 4 razy 4

  Jeżeli miał gdzieś przysięgę małżeńską to niby dlaczego miałby dotrzymać przysięgi prezydenckiej? Jest tak samo prawdziwym konserwatystą jak jego idol Putin, który też wymienił żonę na młodszą, gdy się zestarzała.

 • mz50

  Oceniono 3 razy 3

  I teraz wiadomo szanowni wyborcy faceta z muszką dlaczego tak usilnie sie pcha na stołki - KASA, KASA KASA DLA MNIE I DLA MOICH DZIECI.
  Wyborco - czemuś biedny ? Boś głupi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ferroetigni

  Oceniono 6 razy 6

  I okazuje się, że nadal w Polsce nie ma nowoczesnej prawicy, są tylko prawicowe oszołomy kościelne. Panie Mikke, jakich kołtunów dopuścił pan do władz partyjnych?

 • do100jnik

  Oceniono 7 razy 5

  wkvrvvia mnie taka menda terlikowska (dla prawników - menda to opinia a nie epitet), o proweniencji dzieci JKM można i trzeba głośno mówić bo JKM to osoba publiczna o poglądach konserwatywnych (o krzywdzie samych dzieci się nie zająknął), a kilka dni temu słyszałem jak to menda pieprzyła o tzw. życiu w grzechu przez osoby po rozwodzie, że nie mogą zjadać sakramentu, bo żyją w grzechu i to cała (bez)sensowna argumentacja, ale o ujawnianiu dzieci osób publicznych o poglądach konserwatywnych jakimi są księża KK, to się nie zająknął. księża KK żyją sobie w grzechu ze swoimi konkubinami, no bo ślubu nie mają, nazywanymi gospodyniami czy podobnie i co więcej nie tylko spożywają sakramenty ale i ich udzielają i jest OK, takie zakłamanie to możliwe tylko w KK

 • matitalolo

  Oceniono 6 razy 4

  Polsko -katolickie szambo. Księża mają wyłącznie nieślubne dzieci. obłudnicy w sukienkach udawali , udają i udawać będą , że są ich wujkami. Rozdwojenie jaźni klechów

 • arbor_1

  Oceniono 7 razy 1

  A która go chciała w łóżku? No, chyba że to był gwałt

 • evident

  Oceniono 8 razy 2

  oszołoma gonić zawsze i wszędzie

 • uzdek98

  Oceniono 7 razy 5

  a lapsko starszej coreczki zlodziejki juz obciete ?

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 3

  Z "krula" któraś zdarła szaty by się wypełnić inteligencją?:)))

 • sprawazlewa

  Oceniono 2 razy 2

  Migalski! Weźcie się do roboty i zajmijcie się swoimi sprawami! Bo nikt Was o zdanie nie pyta! A piszcie wtedy gdy macie coś do powiedzenia. Zarówno w sprawie Mikke'go czy Bińkowskiej, jak i każdej innej! Było sprawdzić czy dzieci zdrowe, bo jeśli ojciec jest w takim wieku to mogą mieć kłopoty.

 • m949

  Oceniono 8 razy 8

  "Co was to obchodzi?"
  Jak to co ?????????
  Moralizują, potępiają innych, ...... tworzą prawo, sadzają ludzi na stanowiska, ..... dziennikarze ich zapraszają do telewizji.
  Facet dał facetowi po buzi, nawet jej nie uszkodził i wielka sprawa, oburzenie, ... prokurator, ...
  Dziadki z forsą psują młode dziewczyny - obrzydliwe, zapładniają je, ....... zostawiają je z dziećmi do wychowania, krzywdzą własne rodziny, .... katolicy publiczni , .. i co? , u niektórych budzą podziw. - moralnie chore społeczeństwo!!!!!

  Przysięgali, złamali przysięgę dana publicznie wobec Boga, a co z przykazaniem " nie cudzołóż" , nie rozumieją? Cóż na to kler, nie słyszę oburzenia, pouczeń, demonstracji, .....
  Najważniejsze są dzieci poczęte! wszelkie winy i potępienia spadają na kobietę.
  A to , że płodzące kukułki (męskiego rodzaju) gotują dzieciom piekło na ziemi - któż by się tym przejmował. Sukienkowi - moraliści, ..... w konfesjonalne odstukają i każdą forsę od grzeszników przyjmą , mimo , że wiedzą, że spłodzone i porzucone dzieci nawet kitu w oknach nie mają.

 • chi_neng1

  Oceniono 7 razy 1

  Jak nigdy do tej pory nie zswracalam sie do korwinowca z wlasnej inicjatywy, "rabbies räv" = @ragefox, tak dzisiaj musze zlamac te zasade, bo po prostu jestem ciekawa , czy go apopleksja nie porazila po tych wiesciach?
  Czy dopiero teraz "wscieklizna lisa" zacznie zalewac forum?

  W razie czego, kolezanki i koledzy, radze unikac stosowania "wody" pod jego wpisami:).

 • jon bakari

  Oceniono 5 razy -1

  Świadome obywatelstwo polega na zainteresowaniu państwem, a więc muszę się interesować każdym, kto chce władzy w państwie. Czy jest zdolny do oszustwa (w ogólności, czy tylko w polityce) czy chce coś ukryć co może być podstawą do szantażowania go, etc. Na moje szczęście Polska już nie jest moją ojczyzną więc to zainteresowanie jest tylko badawcze. Oczywiście Polakom jak wszystkim innym życzę powodzenia. A z każdego ujawnionego oszustwa trzeba się cieszyć - prawda jest święta.

 • stanimager

  Oceniono 6 razy 2

  On dbał o IQ tych kobiet dodając swoją spermę. Jak taki szuja może mieć poparcie ?

 • money.eu

  Oceniono 1 raz 1

  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html#!/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html

 • money.eu

  Oceniono 1 raz 1

  archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html#!/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html

 • money.eu

  Oceniono 6 razy 4

  .................................
  █▬█ █ ▀█▀

  Janusz Ryszard Korwin Mikke przedstawia sie jako Janusz Korwin Mikke udajac ze ten na ilscie IPn to kto inny ,ale niestety to wlasnie on !!!!
  Ten sam,ktory zawsze mowi z szacunkiem "PAN Putin" i ktory dopiero co z zapalem
  sugerowal,ze chciano zestrzelic wlasnie Putina,.choc on do Moskwy lata nad Warszawa a tam nigdy go nie bylo.Ten sam JKM,ktory stale wychwala Rosje i stawia za wzor porzadku.

  -------------------------
  archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html#!/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html
  oraz lista Wildsteina

  www.listaipn.pl/
  a na niej

  Janusz Ryszard Korwin Mikke , !

  IPN BU 001043 / 1949

  =====================

 • money.eu

  Oceniono 3 razy -1

  ------------------------
  █▬█ █ ▀█▀

  Janusz Ryszard Korwin Mikke przedstawia sie jako Janusz Korwin Mikke udajac ze ten na ilscie IPn to kto inny ,ale niestety to wlasnie on !!!!
  Ten sam,ktory zawsze mowi z szacunkiem "PAN Putin" i ktory dopiero co z zapalem
  sugerowal,ze chciano zestrzelic wlasnie Putina,.choc on do Moskwy lata nad Warszawa a tam nigdy go nie bylo.Ten sam JKM,ktory stale wychwala Rosje i stawia za wzor porzadku.

  -------------------------
  archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html#!/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html
  oraz lista Wildsteina

  www.listaipn.pl/
  a na niej

  Janusz Ryszard Korwin Mikke , !

  IPN BU 001043 / 1949

  =====================

 • money.eu

  Oceniono 4 razy 0

  █▬█ █ ▀█▀

  Janusz Ryszard Korwin Mikke przedstawia sie jako Janusz Korwin Mikke udajac ze ten na ilscie IPn to kto inny ,ale niestety to wlasnie on !!!!
  Ten sam,ktory zawsze mowi z szacunkiem "PAN Putin" i ktory dopiero co z zapalem
  sugerowal,ze chciano zestrzelic wlasnie Putina,.choc on do Moskwy lata nad Warszawa a tam nigdy go nie bylo.Ten sam JKM,ktory stale wychwala Rosje i stawia za wzor porzadku.

  -------------------------
  archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html#!/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html
  oraz lista Wildsteina

  www.listaipn.pl/
  a na niej

  Janusz Ryszard Korwin Mikke , !

  IPN BU 001043 / 1949

  =====================

 • genocidezionism

  Oceniono 2 razy 0

  człowiek publiczny nie może mieć przed publiką tajemnic a publika juz sama osądzi. rzeczpospolita to publika i ma prawo do mówienia prawdy o osobach publicznych. a co jak się okaże że te dzieci nieslubne sa z rosjanką agentka putina. wtedy może być korwin mikke szantażowany a do tego publika nie może dopuscić bo sie przedstawienie skończy. Mogę dodać tylko że z tego co wiem to K ma dwoje nieslubnych dzieci z murzynem i teraz mieszka z innym murzynem.

 • hrkukus

  Oceniono 6 razy -2

  Dość to zabawne, wydaje się, że bierzemy tych bajtloków prawiących naprawie świata zbyt poważnie. Taki Kaczyński czy Korwin to raczej Papkin, a nie Kordian.

 • leszek567

  Oceniono 5 razy -3

  Boże , jakie zawistne chamy tu się ujawniają , aż chce się rzucić w diabli to upadłe , zidiociałe i chore państwo

 • ciotka_ltd

  Oceniono 7 razy -5

  @sztucznamgla

  Taaa...Ja nie slyszalam o DNA... W kraju, co nawet odnalazl wasza chazarska haplogrupe M17, "Aryjczycy"...
  Za to ty przepisales, co @wiesscar napisal - zasrana "mundrala"z dziesiatej reki.
  A blad w DNA jakim jest zespol Downa to napewno zalezy od wieku tatusia - teraz wiesz do kogo za swe uposledzenie powinienes miec pretensje.
  Masz wiecej podobnych rewelacji w rekawie?
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16569797,_Rz___Polki_na_Wyspach_rodza_najwiecej_dzieci_po_Brytyjkach_.html

 • pawel.lewski

  Oceniono 7 razy -3

  Ślub to wymysł tych, którzy zarabiają zarówno na ślubach jak i rozwodach, to również pomoc dla fiskusa w celu udupienia rodziny, rodzina bez ślubu jest bardziej bezpieczna. Człowiek jest wolny dopóki nie pozwoli się zniewolić.

 • hipis3308

  Oceniono 5 razy 3

  Dzieci ślubne czy nie ślubne,niema to większego znaczenia.Polska to taki kraj,w którym 90% obywateli deklaruje że są katolikami,ale w 70% związków partnerskich występują zdrady.Natomiast bulwersuje mnie to,że JKM wszystkich poucza jak mają żyć,a sam wychował córkę na złodzieja.

 • bolekqqq

  Oceniono 2 razy 0

  a to dlatego Pitera z nim gadac nie chciala w tele5 bo on inna mlodsza wolal bzykac nie ja

 • student_zebrak

  Oceniono 3 razy 1

  chcialem niesmialo dodac, ze krUlowie mieli sporo nieslubnych dzieci, powiedzialbym, norma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX