Komentarze (236)
"Do Rzeczy": Komorowski znów poluje. Kancelaria: "Przypuszczeń i domniemań nie komentujemy"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hen-live

  Oceniono 3 razy 1

  Temu od trotylu znowu gzyms na głowę spadł.

 • artur-borubar

  Oceniono 10 razy 2

  URząd prezydenta w Polsce powinien już dawno zostać zniesiony. Taka jest prawda, że w Polsce prezydent jest tylko od wręczania medali i niczego więcej. Poza tym może na koszt podatników urządzać sobie polowania....

 • Non Ame

  Oceniono 9 razy -3

  Zanim zagłosujesz na Komunorowskiego, zapoznaj się co mówi Wojciech Sumliński...
  www.youtube.com/watch?v=BztMSCFPexQ

 • anders76

  Oceniono 3 razy 1

  Cezary powinien przebrac sie za dzika (duzo klopotu z tym nie bedzie) i biegac w krzakach po wyladowaniu helikoptera. Po trafieniu moze natychmiast napisac o wrazeniach.

 • umikelo

  Oceniono 10 razy 2

  Ibrahimović upolował łosia- źle; Komorowski poluje - dobrze. Ot logika lemingów...

 • krys_76

  Oceniono 12 razy 0

  Niech poluje. Ch... tam z danym publicznie słowem, takie pierdoły nie mają dla Bula znaczenia. A tak jest przynajmniej nadzieja, że jakiś pijany kumpel go przypadkiem zastrzeli. Nie raz bywało, że na polowaniu pomylili świnię dziką ze świnią ludzką.

 • konsulhonorowypernambuco

  Oceniono 6 razy 2

  Nie będę odnosił się do najnowszych sensacji "red." Gmyza. Chcę podzielić się swoją obserwacją z przypadkowego spotkania z tą gwiazdą niezależnego od realiów i logiki dziennikarstwa. Mijaliśmy się w dwukrotnie pewnego dnia, już w nowym roku. Rzucił mi się w oczy wyraz oczu redaktora Trotyla. Nie wiem czy to wszechogarniająca obawa przed zemstą systemu, czy błaganie o rozum, czy może inne objawy wrodzonej nerwicy (Trotyl jąka się, czego nie ukrywa). W każdym razie jest to tak widoczne, że właśnie oczy zwróciły moją uwagę na osobę red. Trotyla.

 • ideefiks

  Oceniono 4 razy 0

  No i tak to właśnie działa - skompromitowanego dziennikarza nikt już nie będzie brał na poważnie, nawet jeśli napisze ciekawe rzeczy o faktach wskazujących na to, że Bul mijał się z prawdą mówiąc, że już nie zabija zwierząt dla przyjemności...

  I na co ci to było, Cezaru Gmyzu?

 • korada-1928

  Oceniono 4 razy 2

  A co ? Czy prezydentowi nie wolno polowac skoro to jego hobby? Przed wojna prezydent Moscicki zapraszal na polowania w Bialowiezy "sasiadow". Jego gosciem byl sam Goering i inni bonzowie. Pismaki z "Do rzeczy" niech sie lepiej zabiora do porzadnej roboty dziennikarskiej a nie do plotkowania.

 • wejsunek47

  Oceniono 6 razy 2

  widziałem wczoraj dwóch posłów PIS z wędkami... trzeba do ONZ napisać..

 • wejsunek47

  Oceniono 5 razy 1

  a Kaczyński jadł wieprzowinę!!!!...z jednej z 8 tys świń zarżniętych tego dnia w w zakładach mięsnych w Polsce...
  Skąd się tacy kretyni biorą?

 • polski_lwow

  Oceniono 8 razy -4

  W dupie się Szczynukowiczowi z tego dobrobytu poprzewracało !
  niepoprawni.pl/blog/2218/stop-praniu-mozgow-zatajane-wstydliwe-fakty-o-komorowskim-dziadek-komorowskiego-rezun

 • kkes

  Oceniono 8 razy 0

  Chcesz się poczuć jak prezydent Komorowski?
  img.sadistic.pl/pics/03d7a69e15bb.gif

 • equijubus

  Oceniono 11 razy 1

  Głupi cymbał i do tego sadystyczny morderca zwierząt czerpiący przyjemność z zabijania. Jednym słowem - gnida!!!

 • pietro62

  Oceniono 6 razy 2

  Gmyz miał objawienie ....

 • psycholog11

  Oceniono 5 razy 1

  Gmyz wystrzelił kaczym śrutem, bo trotyl mu już wyszedł.

 • antares777

  Oceniono 4 razy 2

  Moja nieboszczka mamusia czasem powiadała: "A ja się tam z byle kim pętała nie będę.
  Brawo, Kancelaria.

 • justice44

  Oceniono 3 razy -3

  Prezydent poluje na pisowskich kmieciów.

 • wawiak57

  Oceniono 5 razy -1

  Cytując cytującego Gmyza, Prezydent powiedział, że się postara, no i nie wyszło, trudno. A redaktorek jak zwykle gó...zjad.

 • barritus

  Oceniono 7 razy -1

  Dziesiątki idiotycznych wpisów o Gmyzie, a wystarczyłaby jasna odpowiedź kancelarii - nie, prezydent Komorowski nie poluje.

 • pajak_tez_krzyzak

  Oceniono 9 razy 1

  A szpital nie powinien czasem zabezpieczyc- tak na wszelki wypadek- kaczej krwi? Bo Prezydent do kaczek strzela.

 • ch3heg

  Oceniono 7 razy 1

  Nie komentuja bo wyszlo by na jaw ze jednak poluje, a jesli nie poluje to w czym problem zeby powiedzieć ze tak wlasnie jest?

 • zkob1971

  Oceniono 11 razy 3

  Morduje dalej zwierzęta dla przyjemności wraz z bandą innych myśliwych. Oni są od tego uzależnieni. Największa partią w sejmie są właśnie miłośnicy mordowania dla zboczonej przyjemności.

 • pietro62

  Oceniono 7 razy 1

  Gmyzowi trotyl smoleński uszkodził mózg!

 • pcat

  Oceniono 14 razy 2

  Na forum GW jak zwykle komitet obrony prezydenta. Stalina też byście bronili.

 • marekmarek44

  Oceniono 8 razy -2

  No jakoś tym razem obrońców męczonych zwierzątek jak na lekarstwo nie widzę i nie słyszę!
  Czyżby bronkom na nich też zapolował?

 • krytek-7

  Oceniono 10 razy 6

  Gmyz jak zwykle pier...i.Przepraszam.Gmyzi.

 • 45starsza

  Oceniono 7 razy 3

  Gmyz znowu poluje.

 • jogar

  Oceniono 5 razy 1

  A trotylu tam Gmyz nie widział?

 • wondziadu

  Oceniono 13 razy -3

  To że ciamciak próbuje udowodnić sobie że jest mężczyzną i poluje. Czytałem gdzieś ponad miesiąc temu. Może dwa. Teren jest tydzień wcześniej obstawiany przez BOR. I nikt nie ma wstępu do lasu. Jedz na ukrainę do Donbasu. Tam będziesz miał szansę zabijać nawet ludzi (Rosjan) . I to bez konsekwencji. Razem z twoimi ,,przyjaciółmi banderowcami. Tylko że jak tam zakuty łeb wychylisz , to zaraz dostaniesz 7,62 mm z SVD . Nawet nie zdążysz flity- (sztucera) przymierzyć .

 • rhone

  Oceniono 7 razy 5

  NIe ma znaczenia, że nikt nie widziała i nikt nie słyszał. Kiedy Pan Gmyz taki pisze Polacy muszą mu wierzyć i już, bo to prawdziwy patriota, Polak i katolik, a tacy ludzie nie insynuują ani nie kłamią, anie nie zmyślają, ani nie wprowadzają nigdy, nikogo w błąd. Ponadto Pan Gmyz to bardzo inteligentny i błyskotliwy dziennikarz. Zawsze wybiera bardzo ciekawe i zweryfikowane tematy, bo jego działalność zawodowa opiera się wyłącznie na profesjnaliźmie. Nigdy nikgo nie obraził, nigdy nie przegrał z nikim w sądzie o obrazę, pisanie nieprawdy ect. To człowiek szlachetny, a tacy interesując się wyłącznie ważkimi dla Polaków tematami. Nie spierajamy się proszę o kwestie czy Prezydent Komorowski polował czy nie. Wiadomo, że polował i wiadomo, że to zostało udowodnione przez Pana Gmyza ponad wszelką wątpliwość. Pomyślny teraz jak Prezydenta ukarać: wszak nie dotrzymał obietnicy, oszukał Nas Polaków, a do tego swoje wnuki. Czy takiemu Prezydentowi można ufać? Nie - trzeba go zatem postawić przed Trybunałem Stanu, ale najpierw trzeba wymienić sędziów Trybunału Stanu, bo Ci obecni to ludzie Prezydenta Komorowskiego, pachołki Rosji, a zatem wiadomo jak będzie. No to chyba tyle prawdy...

 • siekieraaxe

  Oceniono 4 razy 2

  Mysliwi to 1,5 % dorosłycj Polaków
  A ilu jest ich w sejmie i rządzie?
  Skad ta nadreperzentacja?

 • june-of-44

  Oceniono 11 razy 1

  Czy prezydęt dostał pod choinkę słowniczek ortograficzny? Zajrzał do niego z raz? A może dostał doklejane wunsy, żeby być wiecznie modnym?
  Kiedy znów p.o.p.i.e.p.r.z.y cos o "25 leciu wolności"?

 • kadruaw

  Oceniono 5 razy -3

  ""Nie ma konieczności nowelizacji ustawy" w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa wyborów, ponieważ ​"w polskim prawie wyborczym system informatyczny pełni wyłącznie funkcję wspomagającą". Tak brzmiała odpowiedź kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego z czerwca 2013 r. na ostrzeżenia szefa klubu Prawa i Sprawiedliwości, Mariusza Błaszczaka. Komorowski nie widział powodu do wzmacniania bezpieczeństwa systemu wyborczego PKW.

  28 maja 2013 roku do prezydenta Bronisława Komorowskiego dotarł list z alarmującymi informacjami odnośnie systemu organizacji i liczenia głosów w wyborach, razem z propozycją zmian w kodeksie wyborczym. Dokument zawierał projekt zmian, których celem było "zapewnienie cyfrowego bezpieczeństwa wyborów" i uniemożliwienie "ingerencji w procedury demokratyczne suwerennego narodu". Wśród kluczowych propozycji zmian znalazł się m. in. projekt zabezpieczenia systemu liczenia głosów oraz rezygnacja przez Państwową Komisję Wyborczą ze współpracy z Rosją.

  W uzasadnieniu znalazł się opis faktów i zdarzeń z ubiegłych lat. We wrześniu 2012 r. opublikowany został raport pt. „Państwowa Komisja Wyborcza uzależniona od rosyjskich serwerów”, w którym opisano problem wykorzystania przez Państwową Komisję Wyborczą serwerów firm, które są w rękach rosyjskich. Jego autor, prof. Jerzy Urbanowicz zmarł dzień po publikacji raportu przez posła PiS, Maksa Kraczkowskiego. Naukowiec chorował na serce.

  „Sfałszowanie ostatnich wyborów było stosunkowo proste. Nie twierdzimy, że zostały sfałszowane, ale że była taka możliwość” – pisali autorzy raportu, pytając przy tym „dlaczego ABW pozwoliła, aby serwer do niedawna rosyjskiej firmy obsługiwał wybory w Polsce?"..."
  niezalezna.pl/61569-komorowski-w-2013-r-odrzucil-projekt-zabezpieczenia-systemu-pkw-mamy-dokument

 • czysty.harry

  Oceniono 9 razy 3

  Do rzeczy - jak ustalili nasi reporterzy śledczy Bronisław Komorowski polował ostatnio na kaczora używając do tego trotylu.

 • vito60

  Oceniono 6 razy 6

  Terlikowski powiedział, że zwierzęta nie mają żadnych praw, sprzeciwiacie się katole opinii nadpapieża ?

 • demetria11

  Oceniono 5 razy 1

  Najpierw lecą helikoptery (zasilane helem, jak sama nazwa wskazuje), potem słychać strzały, a na koniec widać umazanego trotylem Gmyza. Zamach, na stówę, zamach.

 • kocurko

  Oceniono 8 razy 4

  Nawet gdyby polował, to co to Gmyza obchodzi? Polowanie jest zgodne z prawem jeśli należy się do kółka myśliwskiego i przestrzega okresów ochronnych dla zwierząt.

 • kadruaw

  Oceniono 9 razy -7

  "Przyszli z kamerami i je… wyłączyli. Tzn. włączone były, ale dla picu. Światło ustawione, łączność sprawdzona, dźwięk – żyleta, kadr jak należy, wozy transmisyjne obok pałacu z antenami wycelowanymi w satelity, agregaty prądotwórcze na pełnej mocy. Pierwszy obywatel gotowy do zeznań, możemy zacząć udawać, że to zrelacjonujemy.
  Bo przecież na poważnie nie wolno! Jak można pokazać tłuszczy, że prezydent, który łączy a nie dzieli, wije się jak kontuzjowana enerdowska gimnastyczka wokół czerwonej wstęgi z gwiazdą?
  To, że Bronisław Komorowski miał nagły atak choroby Alzheimera w czasie zeznawania pod przysięgą wiedzą wszyscy, którzy zajrzeli do jakichkolwiek środków przekazu innych od „polskojęzycznych”. Niestety, jak to w post-PRL-u, ta większość stanowi mniejszość. Bo te środki nie są jeszcze tak popularne jak pozakładane przez ludzi starych służb bądź przez nich kontrolowane.
  Nie postawiono więc – jak należało – głośno i dobitnie pytań ws. afery marszałkowej, które po przesłuchaniu prezydenta natychmiast nasuwają się niczym zmarszczka na czoło Tomasza Nałęcza.
  1) Jak jest możliwe, by Bronisław Komorowski nie pamiętał, czy czytał aneks do raportu z likwidacji WSI?..."wpolityce.pl/polityka/226809-szesc-zagadek-po-zeznaniach-pana-prezydenta-i-jeden-smutny-wniosek-nie-cofna-sie-przed-niczym

 • okoni

  Oceniono 7 razy 5

  Gmyz chłopcze, prawdziwi faceci tak mają, czasem pójdą z kumplami na piwo, czasem pokopać w piłkę, czasem spalą jointa, czasem bzykną coś na boku, czasem dadzą sobie po mordach, a czasem pójdą postrzelać do kaczek. Taka ich natura. A Ty jakie masz zainteresowania? Wizyty przy konfesjonale?

 • tadeusz542

  Oceniono 9 razy -3

  Wow ! . jak widze zatrudnieni na etacie rządowym przystąpili do sekowania red. Gmyza. To Wam coś powiem mądrale. Moim zdaniem to jest prawda. Rzadko kiedy psychopata a takim jest każdy myśliwy potrafi zaprzestać swoich praktyk. Komorowski jako myśliwy takim psycholem jest .

 • otoosh

  Oceniono 3 razy 1

  PLUJE i SZCZUJE znowu mącą ...

 • pucaty67

  Oceniono 5 razy 3

  Właściwa forma gramatyczna przy nazwisku redaktora Gmyza nie powinna brzmieć "Przypuszczenia" tylko "Wypierdy"

 • czysty.harry

  Oceniono 3 razy 1

  Prezydent przygotowuje się cichcem do polowania na kaczora.

 • maccard.3

  Oceniono 6 razy 4

  Myślę, że red. Gmyz pędzi bimber, ale przekupne media o tym milczą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX